♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@akika722 ahooooooooooooooooooooooooooj

akika722
27. jan 2011

@katulkaaaaaa ahooooooooooooooooooooooooooooj 😀
zopar foto 😀 ja viem,piškotka 😅 to len tak..moc ju nepapal 😅
a nemame vlasky 😅,no už zas mame 😀

alure
27. jan 2011

@akika722 Denis zápal priedušiek na ATB :( Oliver silný zápal hrdla na ATB :( ja som si myslela že už som ok,ale už tretí deň sa to na mňa zase nalepilo a som tam kde predtým 🙂 kašlem,stále plný nos ...a v rámci možností kojacej matky sa liečim
Ale dúfam že ste zdravučký?

akika722
27. jan 2011

@alure juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ☹ prajem vam skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

memory97
27. jan 2011

@evanns jejda, to krasne pospinka v noci🙂 neviem o tom, my sme neboli chorlavejsi. Malemu davam cebion kazdy den 5 kv. a klop,klop choroby nas obchadzaju.
@katulkaaaaaa xixi no my bez toho kojenia🙂 v noci je vo svojej postielke, ale rano si uz zvykol, ked ide mm do prace, ze spinka pri mamine🙂 alebo ju bucha rucickou nech vstava🙂

@alure to musela byt nejaka divna ucitelka, ked toto tolerovala detom!!! urobila si dobre, ze si to takto vyriesila, aj Oliver je urcite teraz spokojny a rad chodi do skoly.
Ved prave som rada, ze sme tu,kde sa stale nieco deje,a aj mamine je lepsie, ked je medzi ludmi🙂 Ja by som
hned brala dalsie,ak by sa podarilo,ale mm teraz stagnuje,ked vidi co obnasa mat dieta🙂

@evanns moze byt, asi som sa sekla o par mesiacov🙂 ale to by celkom ani nevadilo, to uz bude Davidko vacsi a aj to bude lepsie znasat🙂

katulkaaaaaa
27. jan 2011

uz sme doma z prechadzky....to mam namiesto cvicenia pretlacit sa v tom snehu uplna paradicka
@evanns pozri ako zuzleme zirafku....a papame prikrmy-zjedol celu misku a pistal ze chce esteee tak som mu dala este mlieko,nejaky je nedojedeny stale a ked sme dosli z prechadzky vysmiaty jak lecoooo
ta tvoja Nataska je uzastna a co som videla na fb tvoje fotky tak cela maminka 😵

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@akika722 krasny ste ale si mi chybala....co si mala s pc???kup detom to cebion c,aj nam to velmi pomohlo,uz sme mesiac zdravy bez soplov aj kaslu a to je u nas co povedat davam to aj viki aj simonkovi 🙂

akika722
27. jan 2011

@katulkaaaaaa aj vy ste kraaaaaaasny...nadherny chlapček

trafo mi odišlo 😒 určite kupim,probiotika su mu asi už na prd nie?

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@akika722 ja davam aj probiotika obom

akika722
27. jan 2011

@katulkaaaaaa ja ešte tiež..paťokvi lebo nekaka...zas ☹

alure
27. jan 2011

@memory97 nazvať ju učiteľkou je urážka pre všetky dobré učiteľky..to bola mrcha,ktorá nevedela čo od "dobroty" ale už je to ok,a Olinko je spokojný 🙂
No veď zase ponáhľať sa so súrodencom nemusíte...všetko má svoj čas 😉
@katulkaaaaaa krásne veľké očká 🙂 ako slastne sa usmieva 🙂 Tú mikinku hnedú s uškami máš z bess?
@akika722 ďakujem mojko,snažíme sa dať čo najskôr do poriadku...a ako u vás už tie teploty klesajú?

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@alure moja ano dostala som to na krstenky zo stranky bees taka suprava je uzastna mekucka a vyzera na nom fakt krasne,kazdy ho v nej obdivuje 🙂

alure
27. jan 2011

Babulky čo máte školopovinné deti,sú v pondelok prázdniny a zajtra vysvedčenie? Ja mám Olivera od pondelka doma,triedna mi to nedvíha..tak neviem 😝

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@alure ano zajtra vysvecko pondelok prazdniny 😉

akika722
27. jan 2011

@alure klesa-stupa..dookola---čo sa stalo s uč??? 😕

seagull2404
27. jan 2011

@evanns 🙂 ono to mozno je aj o tom, ze ja som nebola ok, a ona to citila, tak to na nu asi preslo ☹ no nic... idem sa ja najest a sup do prace, boooooze, ako sa mi nechce

seagull2404
27. jan 2011

@alure ano moja, v piatok vysvedcka a v pondelok volno 🙂

seagull2404
27. jan 2011

@akika722 panecku, fesaci, ako to zvladas moja, ja mam jednu a nemozem niekedy...

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@akika722 moju malinku sikanovali v skole...tak sme to tu vcera preberali a alure dnes pisala ako sa toto stalo jej oliverkovi,mrkni prispevky dnes rano a vcera lebo je to nadlho 😵

katulkaaaaaa
27. jan 2011

@seagull2404 a kde pracujes ak to neni tajomstvo? 😉

memory97
27. jan 2011

@alure asi aj ten psycholog mal s nou svoje skusenosti a vedel, ze ona by potrebovala asi viac ist na psychiatriu🙂
Ja som bola asi vo vacsom soku ako Davidko, ked to na mna prislo,som myslela,ze Davidko vydrzi este dlhsie,ale nevadi,som stastna,ze ho mam🙂 Vies co,take deticky vyzeraju ako ked kupis v obchode taku klasicku babiku a rucky, nozky iba obtiahnute kozickou bez tuku. Este aj srdiecko mu bolo vidno na tom holom telicku ako je ten trojuholnik nad rebrami a uplne to bolo vpadnute. Ved som si aj poplackala,ked som ho videla prvykrat holeho. Esteze je taky hlados a dobehol co zameskal,ale on sa vo vsetkom strasne ponahla, este aj v papani 😀
Hlavne nech sa drobci vyliecia a mamina tiez 😉
@katulkaaaaaa bola som rada, ze som tam stretla maminy, co mali podobny problem ako ja a vzajomne sme sa podporovali, to doda cloveku silu.-)

@eis4 a ako to znasala po druhom, my uz tiez mame aj druhe ockovanie, ale druhe bolo horsie...

akika722
27. jan 2011

@seagull2404 Paťko je cez deň v školke tak pohoda..a on je samostatny,odkedy chodi do novej školky no klobuk dole,zlatučky je...da sa to..nežiali,nefnuka,nehadze sa o zem tak pohoda...

ozaj ako @vladka84 ???

akika722
27. jan 2011

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 čo to???kto????????????????

akika722
27. jan 2011

@katulkaaaaaa ☹ ☹ ☹ to je strašnéé,take male deti..nema ten chlapec psychicku poruchu prip.problem doma?rodina???

memory97
27. jan 2011

@danulka3 aj my niekedy, inokedy je unavenejsi a prespinka viac🙂 Musis ho unavit🙂

@akika722 ahojky, kde si stratena🙂 si nam tu chybala🙂
nech to malemu rychlo prejde a zubadielka, nech su rychlo von 😉

@evanns aka bambulka🙂 tie celenky su super🙂 ako babika🙂

akika722
27. jan 2011

@memory97 ahooj,aj vy ste mi chybali...no už len raz,sťahovanie ☹ bez vas prežiť ☹

seagull2404
27. jan 2011

@katulkaaaaaa ja ucim kurz anglictiny, oficialne som ale p. ucitelka na ZS a ucim anglictinu a dejepis 🙂
@akika722 hadzal sa ti o zem? vcera s kamoskami sme riesili, ze maju problem, odkedy im chalani chodia do skolky

akika722
27. jan 2011

@seagull2404 len pri mm 😀 občas..ale preto že mu niečo nedovolil..no moj odkedy chodi do novej školky-zazrak-nerobi to 😲

akika722
27. jan 2011

@seagull2404 učila si aj tu v TV????

memory97
27. jan 2011

@katulkaaaaaa aky je podareny maly a taky vlasaty🙂 uz aj nam konecne rastie paperie🙂xixix

@alure to mas pravdu, ale nechcela som tu napisat take skarede slovo, co by si zasluzila 😀 😀

@akika722 tak to je super, ze je maly stastny v novej skolke🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre