♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
1. feb 2011

@kvietok121 dobre ranko, pekny dnik prajem ja idem prave buvat. pa.

21
1. feb 2011

@akika722 to sa mi nezda zo zubkov... aj v damskom magazine hovorili, ze teplota pri zubkoch nema byt vysoka, ze sa vtedy prejavia infekty, ze je dieta citlivejsie, ty mas toho vela... ☹

liba78
1. feb 2011

Dobré ránko 😉
@jankasramka môžu sa mu tlačiť ďalšie zúbky. Pozri hore 😉 Jurko bol minulý týždeň úplne hrozný. A horné ďasná mal navreté a opuchnuté. Ale neprerezal sa žiadny zub. 😝

kvietok121
1. feb 2011

@jankasramka dakujem a teebe krasne snicky

seagull2404
1. feb 2011

ahojte 🙂 tak ako sa dnes mate? nam nejde klasicky net, tak som len na modeme a neukazuje mi vista teplotu, tak ani neviem, ci je teplo, ci je mraz.... ale isto mrzne 🙂 ja som dnes len na klasickej kave s medom, ziadne fajnove kapucinko ☹ a na ranajky som mala mrkvu a jablko, za chvilu budem skoro ako Tamarka, ale co, ved skusit treba 🙂

akika722
1. feb 2011

@jankasramka ahojte...moja už chvala bohu nema,ale ked mal on bol až bordovy horel,bol malatny uplne,takže sa mu ani plakať nechcelo,dala som mu štvrťku diazepamu aby nemastali febrilne krče,paralenovy čípok a vhlhu vreckovku na ručičky čielko a nožičky
@kvietok121 diky moja

akika722
1. feb 2011

@21 ani mne sa nezdalo,ale CRP bolo dobre,krv a moč tiež,dychanie čiste,hrdlo čiste...ja neviem 😒

majka35
1. feb 2011

dobré ránko prajem ... ďakujem vám za poslanie žiadosti o priateľstvo, sa teším, ako budem lešovať po vašich profiloch a albumikoch ... pri poniektorých som ani nevedela, kto to je, ale potom mi došlo 😀

evanns
1. feb 2011

dobre ranko maminky

@memory97 aj servitkovanie by som este chcela skusit...mna bavia taketo "domace prace" a sa mi pacia ked obycajne veci tymto dostanu "pridanu hodnotu" 😉

ale este som sa dala na hackovanie 😲 moj prvy nositelny vysledok (ale za vydatnej pomoci mojej maminy) 🙂

evanns
1. feb 2011

@majka35 😉

seagull2404
1. feb 2011

@evanns jeeeeeeeeeeeeej,ty si sikovna 🙂 a mala aka je v tom nadherna 🙂 beries aj zakazky? 😀 😀 😀

liba78
1. feb 2011

@akika722 moja dr. pri takých vysokých teplotách odporúča Rectodelt. Sú to čipky, v balení len 4 ks, ale zaberú fantasticky. Aj malému som dávala 1x denne po 1/2 čípku keď bol taký chorý v decembri. Poznám to ešte z čias akútnych laryngitíd mojich starších.

liba78
1. feb 2011

@evanns to je krásna čiapka na krásnej Bambuľke 😉

evanns
1. feb 2011

@seagull2404 diiiiky ale neberiem lebo jedna ciapocka mi trva aj mesiac kym ju dokoncim 😀 😀 😀

evanns
1. feb 2011

@liba78 dakujeeeeeem 😉

majka35
1. feb 2011

@evanns šikovnica jedna ... závidím ti tvoju kreativitu, výdrž, chuť a talent ... ja si neskutočne vážim ručné práce všetkého druhu, ale mám jednu zlú vlastnosť a to, že pri ničom dlho nevydržím a aj toho talentu je u mňa pomenej ... určite ťa to upokojuje ... ja som ak mladá plietla, svoj prvý sveter som si uplietla ako 10 ročná, normálne mi ho vtedy spolužiačky závideli 😕 moja mamka bola fantastická na ručné práce, dokázala urobiť aj z "ničoho" krásny käsok ... plietla, vyšívala, háčkovala, šila, z makramé robila rôzne závesy na stenu, maľovala ... babka bola tiež neskutočne šikovná a moje sesternice to zdedili po nej ... a ja som v týchto veciach taká "čierna ovca" 😵

liba78
1. feb 2011

@majka35 ako čierna ovca sa pridávam 😅 Ovládam rôzne techniky kadečoho, ale ja na to nemám nervy. 😔 Tak to aspoň učím decká na krúžku 😀

alure
1. feb 2011

Ahojte dobré ráno,
dnes sme po dlhšej dobe opäť ráno vstávali do školy a bolo to dosť náročné 😒
@liba78 no kto chcel poslal sa odvážil a pomeral a poslal IP 🙂 ako inak som ťa dlho nevidela...aj mne blbne MK a vtedy radšej vypnem PC a idem kuk TV,alebo spať...ani nám sa ešte neprerezal žiaden zúbok,ale už som bola v tom že nám výjdu..no nevadí...
@evanns šikulka 🙂 Ja som po Oliverkovom narodení začala vyšívať a držalo ma to dosť dlho,všetci odo mňa dostali jednoduché ale krásne vianočné obrusy,vyšila som zopár obrazov...a teraz mi to stojí v skrini 😲
@jankasramka dúfam že teplota klasla a aj teba zúbok prestal bolieť...kým narastú bolia,potom sa kazia a bolia 😢
@akika722 takže dnes je to už oveľa lepšie?

katkavv
1. feb 2011

@memory97 ano moja, to som ja :D

eis4
1. feb 2011

dobre ránko 🙂
@evanns šíkovná si velmi 🙂 ja by som na to hačkovani nemala nervy.ja som sa pred tehu naučila robiť gelové nechty cez net z you tube ale ked som otehotnela tak som už nevládala sedieť pri tom 2 hodiny a dosť mi laky smrdeli ☹ ale rada by som sa do toho znovu pustila ked nelinka bude vacsia 🙂 pridávam fotky-vačšinou umelý nechet s umelím prstom 😀 alebo moje prsty 🙂

eis4
1. feb 2011

super noc za nami 🙂 spala som 5 hod v kuse 🙂 malá papala až o 3:45 a potom o 7:15 🙂 naposledy som spala 5 hod v porodnici 😒
1.zubok už máme prerezaný 🙂 🙂 🙂 🙂

katkavv
1. feb 2011

@jankasramka dobru noc 🙂

katkavv
1. feb 2011

@evanns fiiiha, krasna praca 🙂

alure
1. feb 2011

@eis4 tak tie nechtíky sú super...ja by som si nevedela urobiť obe ruky 😉 aj pri lakovaní mám problém ľavou rukou si urbiť pravú,nieto ešte naniesť rovnomerne gel 😉 mne v tehu smrdelo všetko ešte aj keď sa ráno mm osprchoval v kúpelni a nasprejoval,vetrala som ako o dušu 😀 😀

alure
1. feb 2011

@katkavv ahoj ty si kde rodila?

majka35
1. feb 2011

@eis4 no prosím, ďalšia šikulka .. krásne výtvory ... ako to vy baby robíte, že ste také šikovné 😕

majka35
1. feb 2011

@alure mne vadí, keď sa mm nasprejuje ešte aj teraz ... a pritom používa parfémy, ktoré som mu ja kúpila, ale on si toho dáva strašne veľa a ja sa idem zadusiť ... v tehu som ja zase nemohla chodiť v obchodoch okolo predajní mäsa a rýb

katkavv
1. feb 2011

@alure na antolskej v petrzalke 🙂

alure
1. feb 2011

@majka35 no aj mm si toho dáva na seba kvantum 😀 inak mne vyhovovala vôňa benzínu na čerpačke keď sa tankovalo 😉

alure
1. feb 2011

@katkavv no aj ja som tam rodila 🙂možno sme sa tam minuli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre