♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
1. feb 2011

@katulkaaaaaa jasne, skus, neboj, nic sa nestane 🙂

katkavv
1. feb 2011

@memory97
ano, svadobna, svadbu sme mali ked som bola v 8. mesiaci, hehe 🙂

memory97
1. feb 2011

@liba78 to si super vymyslela, len toho plastickeho chirurga neukecas, ked zbada tolko bab, radsej ujde 😀 😀 😀
ani si sa nepochvalila, ze mas novy image 😉 hod foto, nech nas navnadis 😉

@majka35
@alure babulky esteze vas mame, tak toto som nevedela ani ja, tie hranice pri horucke a ani som nevedela o diazepame, akurat mi ho mamina poslala postou.

Skusali sme jogurtove presnidavky od nestle a maly sa ich nevedel dopapat🙂
Babulky robite niekto zeleninku v pare v mikrovlnke? My sme vcera kupili novu a idem skusat, len som v tom laik...

seagull2404
1. feb 2011

@eis4 dakujem, my mame ten exem na licku, a od novembra a stale nam da inu masticku, stale to zaberie na par dni a potom sme zas tam, kde sme boli 😒
@akika722 @alure ja som malu umyla vodou, mojim gelom na intimnu hygienu, ruky som si umyla detolom, ked tam bakterie boli stale postup som zopakovala, akurat som ju este umyla tym detolom celu a susulku som jej vyutierala aj antibakterialnym gelom, myslim, ze som urobila dost, nemozem malu umyvat stale vodou, lebo mame v tej nasej umakortovej kupelni strasnu zimu, fakt, ak sa chcem osprchovat, musim nechat 10 minut pusteny fukar, ale asi to budem musiet nejako poriesit 😠
@kvietok121 @memory97 aj mne to napadlo, ked som to videla, tak nie si ☹ skoda, uz som sa tesila na podpis kartu

memory97
1. feb 2011

@katulkaaaaaa mozes, kedze kojis nemal by to byt problem. Akurat sa dnes baby bavili, co koja (na fitkach),ze je to dobre vyskusat cim skor, pokial kojis. Malemu som dala piskotku 5,5 mesiaca a bolo to v pohode. V tych presnidavkach by nemalo byt velke mnozstvo.

@jankasramka ked mu teplotka ide dolu, to uz bude dobre, drzkajte sa a Mateo nech sa drzka.

@seagull2404 neboj to bude dobre, ale treba to preliecit, ak sa potvrdia. U babatiek to je tusim zo stolice,ak sa dostane do moc.ciest. http://www.choredieta.sk/index.php/mocove-cesty... skus si toto precitat.

@oksu myslim, ze od 4 alebo 5 mesiaca sa moze. Skus pozriet na hipp prikrmoch,ked pojdes na nakup. Nie som si ista ktory to bol mesiac, ale my sme ho uz papkali🙂

@veve10 a nebola si s nim na neurologii? Skus lekarke povedat, aby ta tam poslali, aspon budes vediet, ze je v poriadku.

@danulienka35 moja je, ale taka v dobrom slova zmysle. Ked si vcera napisala vahu, aj ma chut na sladkosti presla a odolavam 😀 😀 😀 mm vcera nakupil keksiky a dava mi vecer keksik a ja , ze nechcem😀, co sa za normalnych okolnosti nestava 😀 a este odolavam 😝

alure
1. feb 2011

@memory97 no aj môj drahý si asi preto vybral prácu kde prichádza do styku s palivami 😀 😀 😀
@veve10 ono sa tie názory na sťahovanie líšia,niektorí dokonca tvrdia že do roka s tým netreba nič robiť...no vyber si potom 😒
@seagull2404 jasné keď sa inak nedá...držím palčeky a určite daj vedieť čo na to nefrolog...
@memory97 som rada ak niečo pomôže 🙂 inak ja som povedala drahému že na narodeniny chcem od Tefalu parný hrniec a v tom budem robiť aj papanie pre drobca 😉

veve10
1. feb 2011

@memory97 my robime zeleninu na pare v mikrovlnke (mame na to specialnu nadobku co bola k tomu pribalena), ale iba pre nas. Ked som spomenula u Dr., ze by som v tom robila papu aj pre maleho, tak ma sestricka s Dr.uplne zrusili, ze to urcite nie, ze vraj mikro vlny zabijaju vsetky vitaminy a ze je to uplne nevhodny sposob pripravy jedal pre deti. ☹

veve10
1. feb 2011

@memory97 prave dnes som nad tym neurologom rozmyslala. Lenze poradnu mame az 15.marca, tak uvidim, co bude maly dovtedy robit, ci sa nejak "preberie" 🙂

seagull2404
1. feb 2011

@memory97 dakujem 😉

seagull2404
1. feb 2011

@alure no, budeme planovat prebalovanie 🙂 dakujem za podporu 😉

alure
1. feb 2011

@seagull2404 nie je zač moja...

niky13
1. feb 2011

@veve10 no teeeeda, hlavu hore, mas krasneho chlapceka, grckanie sa urcite upravi, to nie je nic tragicke, ma to vela deti. To, ze sa malo hybe tiez nie je tragedia. Mam zname, ktorym sa tiez deticky menej hybali a doteraz su to take kludne deticky. Bud rada, no nic nemas doma vetroplacha. Vyzera na kludne spokojne babatko. Ostava to na tebe trochu s nim v ramci hry pocvicet. S nozickami, rucickami, otacajte sa, robte "tap-tap-tapusky", "aky velky vyrasties", "kde je mama hladaj" a pod. Prsteky na nohach najlepsie ocistis pri kupkani, deticky sa zvyknu vo vodicke uvolnit. A ze ma rucicky v past nevadi, aj moj mal, ale ked sa s nim hram, tak som mu otvarala rucicky a hlavne ponukala nieco chytit. Len trpezlivost, vsetko chce cas. Inak moj teraz tiez pije menej mliecka, ale ho castejsie prikladam a vecer si este odstriekam. (len trochu, rucne, tiez na to nemam nervy)
A este deti maju rady rytmicke pesnicky a riekanky, tak skusaj.

memory97
1. feb 2011

@veve10 to vazne, my sme prave kvoli tomu takto rozmyslali, ze to mozno bude lepsie ako parny hrniec. Mikrovlnka nam postupne odchadzala, tak sme vyspekulovali takuto kombinaciu🙂 No vyskusam urobit tam zeleninku dnes. Aj my mame taku specialnu nadobku na to. Ale pokial nie su zapnute mikrovlny, tak by to malo fungovat ako klasicky parny hrniec, musim pozriet, ci sa pri tom spustaju alebo nie.

alure
1. feb 2011

babulky aj vy máte pocit ž elen periete a žehlíte??? už som dve hodiny pri žehličke,občas sem vybehneme kuk....

katulkaaaaaa
1. feb 2011

@alure 🙂 ja ignorujem zehlicku dari sa mi to uz tri dni 😀 kos preplneny...dokial mam co nosit neriesim 😝
malinkemu presnidavka moc nechutila,asi ta hruska ale jedol 😀 bola som na prechadzke troska sa vzduchu nadychat,zajtra ideme na kontrolu do ba s tou hrckou drzte palce 😉

alure
1. feb 2011

@katkavv pozerala som fotky aj na fb,kto ti fotil malého? či to ty sama? krásne zábery a kvalitné spracovanie fotiek...ja už by som mala tiež zbehnúť pri najbližšej návšteve v RV našu fotografku a dať urobiť zopár pekných rodinných záberov 😉

veve10
1. feb 2011

@niky13 on ma rucky v past iba ked sa boji...inac ich ma ok, relativne si aj chyti hracku, strci do ust...ale oboma to nevie. No maly prave hodil kaku storocia - asi dve kila mrkvy v plienke 😀 takze mozno mal stale pocit plnosti a preto menej papal...neviem. cucka, cucka a potom mi zacne kecat do prska a je po papani. Cvicim s nim aka kika gymnastika. Ine riekanky vlastne ani nepoznam. A tie prstiky na nohach mu inac umyvam vo vode, ale aj tam ich ma rovnako zovrete. Jedine, kedy nevyzera kludny je, ked lezi pod hrackami na hrazdicke a plieska do nich, ze ma az az bolia ruky za neho. Ale inac asi bude kludnejsi. Niekedy pod tou hrazdickou len lezi a nic...ani sa nepohne, len cumi. A vyklada. Slintat inac neslintame vobec, ale vydatne vsetko strka do ust - uplne vsetko co ma po ruke.

21
1. feb 2011

@veve10 nasa sa otaca len zopar dni, dovtedy vobec nic. aj horsie chytala, no zo dna na den sa nemozeme od nej vzdialit... tak neboj.

21
1. feb 2011

@veve10 a mozes byt stastna, ze dokaze len tak pozerat... nasa? kde nie je nic aktivne, nezajem, hnev, ruky a furt chce nieco nove... 😀

niky13
1. feb 2011

@veve10 no vidis, nic sa nedeje. Moj sa momentalne natahuje za PC a chce do neho buchat. 😀
Co sa tyka riekaniek skus http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1049/ch...

niky13
1. feb 2011

@21 aj ja to hovorim, u nas je to iste, spievame, skerime sa a vsetko zaberie na par minut

21
1. feb 2011

@akika722 peknyyyy

niky13
1. feb 2011

@akika722 ja mam tento len staru verziu po dcere. Vyborne sa v nom spinka, je lahky, pouzivali sme ho aj na dovolenkach.

akika722
1. feb 2011

@21 však?
@niky13 som počula že je super..no dufam že najdem tak do 120eur..mm dudre že načo mi ked mam 😠 ale aj ten budem mať 😀

niky13
1. feb 2011

@akika722 mm sa do toho nerozumeju, no nie? 😀 😀 😀

akika722
1. feb 2011

@niky13 ved to 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
1. feb 2011

@seagull2404
@memory97 podpis karta nebude bohuzial aj ja by som chcela, viete ako by ma brali chalani v skole, keby som taku mala ???🙂 inac ked sme cakali a este som ucila, tak ma moji v triede stale otravovali nech ich poviem , co to bude, samozrejme ze som nepovedala, ale oni stale ze to bude chlapec a ze nech mu dam meno marian a ze aspon uz od narodenia bude slavny 🙂
@veve10 my mame zase pravy opak ja som nevidela este ze by v klude lezal len ked ho niecim ohurim a to vydrzi na par sekund 😀

kvietok121
1. feb 2011

@akika722 pekny si vybrala, ja zatial bude m pouzivat sportovu verziu mojho kocika a potom uvidime

kvietok121
1. feb 2011

@alure ano a to sme len traja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre