♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
3. feb 2011

baby ani si neviete predstavit co by som dala zato ze by sa budila v noci aj kazdu pol hodku ze chce jest - moja si jest nepyta prespi celu noc a cez den tiez vobec nepyta papat - viem ze ste unavene ale mate naozaj ten lepsi pripad - lebo ja by som zato dala vsetko.....

kahlan1
3. feb 2011

@liba78 my nevieme spat na brusku lebo pasieme ako divy aj ked uz nevladzeme hlavu nepolozi radsej sa bude jedovat 🙂

kvietok121
3. feb 2011

@danulka3 tak budete asi prvi 🙂
@katulkaaaaaa suhlasim sme na tom podobne
@kahlan1 mate to tazke moja, len vydrzkaj

liba78
3. feb 2011

@kahlan1 on tiež tak nezaspí. Ja ho v spánku otočím. Hlavne vtedy keď sa pučí.

memory97
3. feb 2011

@alure xixixi tak mi sme ju uz skoro stvornasobili do polroka 😀 😀 😀

@kahlan1si nam chybala, sme sa uz bali, co sa deje, ze tu nie si 😉 ako mala, zlepsilo sa to?

@kvietok121 my sme celkom dobre dnes spali a rano nas dokonca nezobudilo nase dieta a mm zaspal do roboty🙂 on si pekne lezkal v posielke a hral sa z hrackami a pozeral na nas ako sa nam dobre spi🙂

@majka35 to je z prepracovania, si sa chudatko ani nevyspala. Mozno ti mm nieco pripravil, zeby veceru s nou 🙂

danulka3
3. feb 2011

@kvietok121 Prví v čom??

kahlan1
3. feb 2011

@memory97 🙂 nezlepsilo

a vy sa ako mate co nove?

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@liba78 som rada ze nejsom jedina 😒
ako ho prosim ta ulozis na brusko??ja ho neviem polozit vzdy sa mi zobudi.....ale viem ze tak spi ovela lepsie,ked je na brusku

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@kahlan1 kazda mame to svoje ,,trapenie"...Anetka asi bude dieta co staci malo papat,moja viki taka bola vzdy a doteraz je to chude a dlhe,s jej stravou sa trapim uz 6 rokov ☹

alure
3. feb 2011

@memory97 no ale ty nepočítaj 😉 Dávidko je predčasniatko takže jeho hmotnosť by pri pôrode bola minimálne taká ako keď bol mesačný..aspoň podľa mňa ..ani je nemôžem zase chcieť aby Denis mal polročný 10kg a ročný 15 porpi jeho váhe pri narodení..ono sa to týka prevažne detí narodených načas s tou priemernou hmotnosťou okolo 3,5 kg 😉 ale približne osledovať sa to dá ....
@kahlan1 ani Denis nespí na brušku a Olivera som ešte aj na prechádzky v kočíku nosila na brušku..sa pamätám svokra strach a panika,stres a dobre že nie krik ako môžem to dieťa nechať na bruchu 😠 😠 😠 no ale keď tak chcel byť,čo už
@liba78 takže ste mali aj vy zlú noc??? a ako starší? poslúchajú? kedy máte karneval v škole? dnes začínajú fašiangy,tak by som mala cez weekend napiecť šišky ..to zas bude kalorií 😲

kvietok121
3. feb 2011

@memory97 tak to je super, nas vtal 5.15 a vydrzal do 5. 30 v postielke 🙂 nas tatino nema sancu zaspinkat
@danulka3 v papani, my ideme k dr az 16. tak uvidime co povie 🙂 a mozno pockame az do konca 6. mesiaca, aspon nam budete radit cim ste zacali 🙂

katulkaaaaaa
3. feb 2011

co som nasla vyzera to dobre a jednoducho 😉
http://www.activia.sk/activia_plan/activia/zdra...

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@kvietok121 ja som stale hovorila ze zacnem az v 6.mesiaci a vcera som zistila ze malej som davala prikrmy od 5mes. aj jedneho tyzdna....presne ako u Simona....a maly zje vsetkoooo 😀 strasne je smiesny ako otvara tu malu pusinku,dnes varim brokolicu a zemiak

kahlan1
3. feb 2011

@katulkaaaaaa lenze ona nechce nic vobec nic vsetko vypluva ona mi nevypije ani 10 ☹

alure
3. feb 2011

@kvietok121 no a my budeme pravdepodobne posledný ktorý začnú s príkrmami 🙂

memory97
3. feb 2011

@kahlan1 probiotika potrebuju chvilku kym zaberu. Moze to byt kvoli tomu. Maly teraz mal problemiky so stolicou a ani papat nechcel, aby nemusel kakat☹ Ake mliecko jej davas? Moze to byt aj mlieckom.

@akika722 😀 😀 😀 😀

akika722
3. feb 2011

@danulka3 😀 😀 😀 no cena je super
@katulkaaaaaa model maly,krasny je Kati

liba78
3. feb 2011

@katulkaaaaaa ja uspávam na rukách a veľa krát na tigríka 😅
@memory97 tak vás nechal malý leňošiť, ešte nevie čo je pracovný týždeň. 😀
Nový príkrm som mu včera nedala, ale dostal Cebion 5 kvapiek. Možno by to mohlo byť z toho.
Pripomeň mi v utorok tie masáže. Uvidíme, možno pôjdeme skúsiť sa spýtať. Mám aj mobil opravený v TN a ešte mi treba na sociálku kvôli rodičovskému. Tak by som to mohla skĺbiť.

@alure starší poslúchajú. Teraz máme dni bez tatina, tak ráno vstávam s nimi. Ale sú v pohode. Teraz sú vo veku, kedy už nemusím vymýšľať masky na karneval, lebo sa "strapňovať" pred celou školou nebudú. 😀

memory97
3. feb 2011

@kahlan1 mali sme to tiez zaujimave. Zistili nam mierny reflux, dali nam nutrilon AR a maly sa po nom vyhadzal☹ strasne bol zly z toho, vsetko ho svrbelo, z toho mlieka mal hrozne zapareniny, az chrasticky na ritulke... zmenila som mu mlieko bez lekarky, lebo mi nedvihala a az potom mi to aj ona schvalila, ale najskor bolo, ze to nie je mozne, aby to bolo z mlieka 😉 a chvilku bolo dobre a opat sa to zhorsilo, teraz opat davame AR, zo zaciatku sa nevedel vykakat, ved vcera az krvicka mu isla pri kakani, ale dnes je uz dobre, len dufam, ze zas ho nezacne z toho mlieka prehanat☹ papkat zatial papkame a cca pred tyzdnom sa konecne po mesiacoch rozpapkal🙂
to ma mrzi☹ skus sa opytat dr., ci ti neschvali jogurty od nestle (su dost drahe vyse 3eur 4 jogurty), aj humana ma jogurty a tie su lacnejsie v DM-ke alebo nejake ine ako bielu aktiviu. Kamoska teraz mala tiez s malym problem a dr. jej schvalila jogurty, lebo jej maly nevypije cez den mliecka ani 200ml, ale prikrmy a vsetko ostatne spapka. Zacala mu ich davat priblizne vo veku Anetky.

@alure viem moja, ja len zartujem🙂 cca pri porode by mal 3,2 kg🙂

alure
3. feb 2011

@liba78 nápodobne...Oliver mi už zahlásil nech si nemyslím že pôjde niekomu robiť opičku na karneval 😒 no čo už..
@memory97 😉

kahlan1
3. feb 2011

@memory97 mali sme sunar ale vratili sme sa na nutrilon lebo som myslela ci to z otho sunaru sa tak nepuci

memory97
3. feb 2011

@liba78 to mas pravdu, este nevie, ze treba rodicov budit, ak zaspia🙂xixixi
pripomeniem, dufam, ze nezabudnem🙂 z cebionu nepredpokladam, ale ci to nebudu zubky🙂

memory97
3. feb 2011

@kahlan1 moze to byt aj z toho prechodu z mliecka na mliecko. Zaberu probiotika a bude dobre 😉

kahlan1
3. feb 2011

@memory97 len ona prikrmy neodmieta ani kase ale spapa toho malo max 80 gramov prikrmu a ani polovicnu davku kase - ocividne jej to chuti ale rychlo zacne byt netrpezliva a zacne kopat a krutit sa - proste sa chce hrat. Tri dni mi papala pekne kazde krmenie pôo 130 ml aj pekne pribrala a sme tam kde sme boli darmo somsa tesila ze sa to hadam zlomilo - nebude pit a hotovo

tak hadam uz bude len dobre a uz nebudete mat problemy s mliekom :( a AR mu chuti? nasu z toho napinalo uplne

kahlan1
3. feb 2011

@memory97 ja jej probiotika davam uz od decembra

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@kahlan1 neviem ti pomoct,ach jaj ☹ asi len pevne nervy...a cas pomoze,a tehulka sa ako citi?

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@liba78 moja ti musis mt ine bicepsy ked Jurka davas na tigrika 😝
@akika722 ze dakujem 😉

liba78
3. feb 2011

@memory97 možno som ja niečo zjedla. Už sa nekontrolujem, jem všetko 😖
Práve varím cestoviny a kuracie kozy zo syrovou omáčkou, mňam. Keďže mm nieje doma dám do toho aj nivu. (on ju neznáša) Malý bude mať zemiačik s mrkvičkou. To mal aj včera a chutilo mu. Tak už čistím zemiačik 😵

liba78
3. feb 2011

@katulkaaaaaa mám 😀 😀 on keď nespí, je stále na rukách. Dokonca som s ním v utorok nachystala 22 rezňov 😝 Ale smažil si ich mm sám 😝

alure
3. feb 2011

@liba78 ty už nabehávaš na RP ? nepredlžovala sa teraz materská o 6 týždňov? Ja som všade čítala že nikam netreba chodiť,nič netreba vybavovať a nakoniec som si absolvovala zase byrokratickú naháňačku za pár podpismi a pečiatkami 😠 a čo pripisuješ cebionu? som trošku mimo....
@kahlan1 ani ti nič iné moja neostáva,len to vydržať a nestresovať..pevné nervy a všetko sa časom poddá neboj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre