♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
17. feb 2011

@seagull2404 čosíííí..a ako jej davaš???ja mam jednu flašu s naustkom a on je taky gumeny ako cumlikovy len tv ar naustku..take niečo by nepomohlo??? 😕 zn.nuby

memory97
17. feb 2011

@alure aky frajer a v tych riflickach.-)

@majka35 presne ta ma napadla, ze tam je schodov ako do kostola🙂

@seagull2404 neboj moja, oni pridu na to ako🙂 my sme tiez lenivy, pretacali sme sa a teraz ani za svet... Mne vcera mm vravi, "davam ti za ulohu,ked pridem z prace, maly musi vediet chodit" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alure
17. feb 2011

Ahojte babulky
pol dňa mi nešiel MK :( a teraz som sa pustila po 3 dňoch intenzívneho prania do žehlenia 😠 viete si predstaviť tú kopu velikánsku ☹ no ale v sobotu ráno ideme na východ tak si chcem popratať čo sa dá,nech ma to tu potom nečaká.Poradte mi čo s vlasmi??? Na jednej strane mi vyhovuje dĺžka ako taká lebo zopnem a nezavadzajú ale na druhej strane bu som chcela nejaký cool účes 😖 idem po pol roku konečne s vlasmi...a dosť ma inšpirovala @eis4 aj keď ja už na krátko nechcem ísť...
aký ste mali dník? mne malý dnes nejak podvečer reval a musela som ho ísť dať spinkať,takže išiel spať pred 18:30 😒 snáď to nebude mať následky na nejaký nočný nekľud...
@memory97 joj ďakujem moja..to som trošku upravovala fotky aj keď som z tých upravovacích programov jeleň 😉

memory97
17. feb 2011

@kahlan1 to preco nie feniklovy, prave ten je vyborny, ked ju boli brusko. Ja som davala iba feniklovy, ked sme zacinali s prikrmami a maly bol v pohode, ani sme nepotrebovali probiotika.

@lydulka 😀 😀 😀 som sa musela smiat, ze budit dieta 😀 ja som to zo zaciatku robila, ale maly bol velmi malicky, aby papkal, my sme boli iny pripad🙂 Vies co predtym to bolo kazdu hodinku, cim je starsi tym, je to menejkrat🙂

@akika722 maly, ked je unaveny a chce sa polaskat,tak mu vyjde z pusy mami, mama... no nezbozkate ho🙂

@seagull2404 skus dat do google.sk a uvidis, co ti najde v ZA, urcite niekde na namesti bude taky obchodik alebo v starom tescu sa mi vidi, ze tam nieco kedysi take bolo. No bolo to uz daaaavno.

akika722
17. feb 2011

@memory97 jéééééééééééj to je miléééé 🙂 🙂 🙂

memory97
17. feb 2011

@alure ani mne nesiel a to som si vas chcela docitat. Rano sa mi pritazilo, tak sa liecim.. sa mi nechcelo citat vecer. Zajtra idem s malym k lekarke, akosi nam v noci tazsie dychal a myslim, ze mu aj piskalo pri dychani, tak radsej, lebo ide vikend. Ja som dnes tiez zehlila a pustila pracku tusim 3x, lebo maly uz nemal co obliect a to mi dnes posledne nohavice ovracal, tak tu sedel iba v plienke a naaaaramne sa mu to pacilo 😉 kym mu mamina ozehlila nove🙂

memory97
17. feb 2011

@akika722 😵 😵 😵

memory97
17. feb 2011

@alure tusim eis som to pisala, mna raz stihal chlap tu v TN, ale tak skvelo. Ked sme vysli z kadernictva este aj baby sa za mnou otacali 😀 😀 😀 ziadna baba ma uz tak neostrihala. Ja by som pri vacsej zmene uz len k chlapovi sla.

seagull2404
17. feb 2011

@akika722 coooooo?,??? som v zivote nepocula, papame normalne z flase, cez cumlik z 3 dierkami...
@memory97 no, musim sa na to zamerat 🙂

lydulka
17. feb 2011

@memory97 no vidíš.. :D už to je aj mne smiešne. :D ale vtedy som bola zhrozená..

akika722
17. feb 2011

@seagull2404 počkaj skusim najsť na nete

akika722
17. feb 2011

@seagull2404 http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?ma... tak niečo takeeeehttp://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?ma... tak presne toto..ale či by s toho pila,,,neviem..na samkovi som skušala,vie piť lebo sosak je širši

alure
17. feb 2011

@memory97 ja som dlho mala chlapa kaderníka chodila som k nemu tri roky,potom s tým skončil :( ale ani jedna kaderníčka sa nechcela podujať na strih ktorý som nosila na ukážku,že na to nemám vlasy,to sa nedá atď a tento chalan ma ostrihal bez debaty a mala som to fakt super.
Dúfam že Dávidko nebude choručký ale veru radšej choďte aby s toho nebolo niečo čo sa dá podchytiť teraz. cmučik drobčekovi 🙂

eis4
17. feb 2011

@memory97 😀 😀 😀 dakujeme 🙂 prajem skoré uzdravenie aj malému 🙂 no zlaté že mami mama.moja ked velmi plače tak hovorí mammma 🙂
moja malá dnes pila cez slamku 😀 😀 v momente cucala 😀 😀

eis4
17. feb 2011

@memory97 😀 😀 😀 dakujeme 🙂 prajem skoré uzdravenie aj malému 🙂 no zlaté že mami ,mama.moja ked velmi plače tak hovorí mammma 🙂
moja malá dnes pila cez slamku 😀 😀 v momente cucala 😀 😀

eis4
17. feb 2011

zase to blbne 🙄 🙄 🙄

seagull2404
17. feb 2011

@akika722 a to nie je siroke, ja mam nieco take http://www.babytrend.sk/momma-drink-set-bpa-fre... , ale ju to dusi, lebo vela tecie

eis4
17. feb 2011

@alure
@memory97 to je to že chlapi su kaderníkmi lebo ich to baví a ženy preto lebo sa to vyučili

akika722
17. feb 2011

@seagull2404 inač z toho pije Paťko kakavko ale skušali sme dať Samkovi mliečo z toho,pekne pil ale len po sediačky,keby som ho dala lahnuť tiež by sa dusil

alure
17. feb 2011

@eis4 tak to máš pravdu 🙂
Idem zase k žehličke dala som si trochu pauzu,dnes idem kuknúť aj Dr. Ľudsky celkom sa mi 1.časť páčila....aspoň mám pri čom žehliť,najprv panelák a potom ten ďaľší...
ahojte zajtra všetkým prajem krásnu dobrú noc

danulienka35
17. feb 2011

@memory97 potvorky niesu cele vonku idu po kusku ale docela v pohode s me spinkali sme celu nocku konecne 😉
@lydulka hej presne 10,25

eis4
17. feb 2011

teraz som dojedla kuraciu pečienku zabalenu v plátku slaninky-mnam mnam.... 🙂 🙂 🙂 😝 😝 mm mal nelinku na rukách a chodil stále do pekáča maškrtiť pečienku,kedže nelinka nedostala tak chytila tatina oboma rukami a poriadne mu pooblizovala usta 😀 😀 😀

eis4
17. feb 2011

@alure dobrú 🙂

akika722
17. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlatáááá 😀 😀

kahlan1
17. feb 2011

@memory97 neviem tak mi kazala dr na gastre ale pucime sa ako draci dalej az mi je do placu ked vidim ako sa trapi

katulkaaaaaa
17. feb 2011

ahojte pridala som fotky aj na konika

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

som unavena,a smutna ☹ viki ma taaak nahnevala....ale zistila som co na nu plati,proste sa s nou nebavit,aj veceru zjedla...hlavne ze mm je na treningu,dnes je toho na mna nejako vela 😒 esteze sa tuto mozem postazovat

danulienka35
17. feb 2011

@katulkaaaaaa krasne deticky mas mojko neboj bude dobre aj mi sme si presly tym a ked im rozpravam ake boli sa len uskrnaju ze to neni pravda

danulienka35
17. feb 2011

kde ste vsetky? ☹

memory97
17. feb 2011

@alure dakujeme moja, ja si to radsej odskacem aj za neho, len nech drobcek je zdravy☹
@eis4 dakujeme,jej musela byt podarena a slamku isto okusovala🙂 my sme dnes buchali po stole rucickami, ine naradie bolo hned v puse 😀 😝 😝
@eis4 vies co poznam aj baby, ktore perfektne strihaju, ale zas ti chlapi to uplne inac beru🙂 malinka sa vynasla, ked ste jej nedali, tiez si nieco uchmatla🙂

@danulienka35 moja malinka, nech su uz rychlo vonku, nech je z nej zas usmievave slniecko🙂

@kahlan1 a cajik pije bez problemov? Alebo tu niekto spominal vyvar zo slivky. chudatko aj my sme takto mali problemy jeden cas.... a nepovedala ti na gastre, co jej mas ine davat, ked feniklovy cajik nie? Este ma napadlo, ze v knihach radia, ked varis zeleninku, dat do nej 3 zrniecka rasce a pred dovarenim ich vybrat.

@katulkaaaaaa co sa stalo☹?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre