♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
18. feb 2011

@kahlan1 a toto je ako pre teba stvorené 😀
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

akika722
18. feb 2011

@majka35 😕 😕 😕 😕 😕 😕
@alure a kde ideš???????? 😕

kahlan1
18. feb 2011

@alure prave nato pozeram 🙂) perfektne to je 😀 uúlne bombove

alure
18. feb 2011

@akika722 ideme zajtra ráno na východ a v pondelok naspäť..trošku ku svokrovcom,Oli bude mať síce prázdniny ale vrátime sa aj s ním domov,mm má kopec práce a Oli musí trošku dobehnúť čo teraz týždeň chýbal učenie,úlohy a tak...
@kahlan1 že je to krásne 🙂 ty ako tehulka také tričko a Anetka v rovnakej farebnej kombinácií 🙂 musí to vyzerať skvele 😀

akika722
18. feb 2011

@alure jej a kde na vychod chodite???

kahlan1
18. feb 2011

@alure je to naozaj rozkosne

no my sme boli minuly tyzden na vychode ale Anetka uz nevedela vydrzat v autosedacke - my chodime az do humenneho a kym sme tam dosli tak posledne dve hodiny prekricala - v jednom kuse - kebyze aspon place ale ani slza nevysla vyslovene jacala - a prideme k nasim vylozime ju na postel a ked sa jej zacali nasi prihovarat tak ona smiechy o dusu - my s mm s bolestou hlavy 🙂 a unaveni z toho kriku - a ona zachvaty smiechu nad vsetkym 😀 no pochopis to? a to osm si myslela ze ten jakot neprestane ani doma

katkavv
18. feb 2011

caute baby,
jeho, vy pisete o dusu 😝 no nestiham citat 😎
idem precitat par stran dozadu ....

memory97
18. feb 2011

@liba78 krasnych chlapov mas🙂 to bola ta zubkova torta 😉 ?

ahojte🙂

katkavv
18. feb 2011

@alure
kajko nosi 74 a niektore veci ma 80 🙂

seagull2404
18. feb 2011

@alure @mirmaj @kahlan1 @majka35 zlate ste, ale mne je az do placu pri predstave, ze s nou nebudem cely den ☹ a hneva, ze mm je spokjny tam kde je aj ked si myslim, ze by mohol ist inde a zarobit tak, aby som nemusela do prace, a uz ma dost rokov, a mam kurzy len do aprila a ci budu aj dalej, nie je iste, to by mi pomohlo, vzala by som par hodin viac a bolo by po starostiach; ja somtiez bola v jasliach a nijak ma to nepoznacilo, ale ja by som chcela aj druhe a tak uvazujem, ze sa mi vlastne ani neoplati, ale mm zas vytiahne papier s nakladmi a vydavkami a bude po druhom mimi ☹
@alure to su krasne vecicky 🙂

lydulka
18. feb 2011

ahojte, ako? 🙂 blbé počasie zase, nedá sa byť ani vonku..
aj tu to blbne nejak už druhý deň...

seagull2404
18. feb 2011

@kahlan1 jeeeeeej, to poznam, ale my sa na dlhe trasy vozime vo vanicke

katkavv
18. feb 2011

@alure
@kahlan1
teda baby, krasne veci ste objavili 🙂 super

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 ja nad tym radsej uz neuvazujem lebo nemam potuchy ako to zvladneme tak dlho iba s jednym prijmom ale ja pracujem v statnej sprave tak tam by som asi nemohla na pol uvazku a teraz by to ani neslo lebo o chvilu je tu opat materska a v ba sme sami tiez mi nema kto pomoct. a aké kurzy mas? tak mm by mozno mohol iba zivotopisy dat - ja si tiez niekedy myslim zeby mm mohol mat aj lepsie miesto keby chcel lebo je velmi sikovny - nema az tak zle ale nato kolko casu tam travi .... viem ze ti to je luto ale mozno sa to vyvinie tak ze nebudes musiet do prace

ahoj @lydulka 🙂

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 a to sa moze? som myslela ze musi byt v autosedacke

kahlan1
18. feb 2011

@katkavv to @alure - ja som sa zviezla 🙂 ale deti v tom musia vyzerat suprovo

katkavv
18. feb 2011

@seagull2404
netrap sa, uz je to bezne ze mami musia tak skoro do prace, vsak vsade otvaraju jasle a skolky, konecne im to doslo, ze aj zarabat sa musi, ja asi tiez pojdem do prace, ked bude mat maly 1,5 ..uz teraz si nejake veci robim doma ;)

alure
18. feb 2011

@akika722 do Rožňavy je to síce Gemer ale pre mňa je to východ 🙂
@kahlan1 nám zase Denis prespí celú cestu,dáme prestávku v Zvolene nech sa trochu preberie,zastavíme u kámošov v RS a potom už len hodinka do RV. Len najhoršie na tom zas je to že on celú cestu spí a potom mám s ním večer problém pri zaspávaní 😒 ale svokra mi povie že pre nich je ďaleko prísť k nám do Senca,no pochopíš to?? ja s dvoma deckami čo musím baliť kopec vecí,počnúc postielkou,kočíkom a oblečením kdežto svokrovci by si hodili do kufra pár vecí a idú...máme to predsa narovnako no ale už som ticho lebo sa len rozčúlim....
@katkavv tak to my sme asi najmenší 🙂 my len 68 🙂 všetko aj body,aj nohavice 😉
@seagull2404 úplne ťa chápem mojko ...ja som bola s Oliverom doma 2,5 roka a nič by som na tom nemenila,teraz sa tiež zastrájam na minimálne 2,5 ročnú MD ale veľa závisí od toho ako to bude,chceme odkúpiť byt v ktorom sme v podnájme a už splácame auto čo som minulý rok dostala...neviem či to mm ustojí z jedného platu....
@memory97 ahoj 😉
@lydulka my sme tiež už pár dní poriadne neboli vonku akurát tak v aute do obchodu ...snáď sa už konečne oteplí

katkavv
18. feb 2011

@seagull2404
vo vanicke? nie je to nebezpecne?

alure
18. feb 2011

@katkavv ja som odtiaľ objednávala už minulý rok nejaké vecičky aj sebe tehu tričká a Oliverovi teplákovú súpravu a teraz sa teším na vecičky pre Denisa..už na Oliverka nemajú je to väčšinou len po 128 a my už sme 146 😲

katkavv
18. feb 2011

@alure
ozaj pekne veci, musim si najst cas a pokukat po tej stranke, len tak zbezne som to kukala a maju tam toho vela vela 🙂

lydulka
18. feb 2011

@kahlan1 ahoj. 🙂 a vy už druhé čakáte? planovali ste, či podarilo sa?

@alure no veru je to na ... už nech je teplučko, dame tričko, tenisky a ideme. 🙂

kahlan1
18. feb 2011

@alure no nasi nemozu prist mama sa starala o babku lebo bola velmi chora anemohla odist od nej a teraz babka nam odisla ☹ a dedko to nesie velmi tazko tak je opat tazke odist a nechat ho sameho - byvaju v jednom dome

a svokrovci teraz povedali ze oni nam radsej daju na benzi n aby sme dosli na otocku do za - spat tam nechcem s malou lebo ich je tam vela v malom byte tak chodime na otocku - nerada tak chodim lebo mala ma naruseny cely rezim - ak ideme do he tak idem apson na tyzden - mame vlastnu izbu - postielku vsetko co potrebujeme

kahlan1
18. feb 2011

@lydulka neplanovali 😀 akosi sa podarilo, ani by nas to nenapadlo kedze na Anetke sme pracovali dost dlho a druhy drobec je z jedneho razu 😀

katkavv
18. feb 2011

baby kolko prikrmu vam deti zjedia na obed? mysliste, ze ked kajko zje okolo 200 - 250 g je to vela? (rano ranajkuje kasu okolo 7 h,potom okolo 9 - 10 h ma ovocne pyre,okolo 12-13 h. ma obed, potom okolo 15h jogurt olovrant a okolo 18 h veceru kasu)

memory97
18. feb 2011

@jankasramka jeej, ma nadherne ocka a aky je ostrihany fesak🙂

seagull2404
18. feb 2011

@kahlan1 to hej, ja stale dufam, ja som ucitelka, takze ciastocny uvazok v skole tiez prid do uvahy, akurat ze zarobim tolko, kolko dam za jasle alebo opatrovatelku, to sa mi neoplati a kurzy mam teraz ucim anglictinu na DU 🙂, stale si hovorim, ze to zvladli aj ludia s horsim zazemin, ale strach mi nedovoli ☹ a mm furt len kuka po tych ponukach, az ma to vytaca a stale nic neposle 😠 on je clovek, ktoreho ja by som zamestnala hned, ziadne problemy nerobi, urobi co sa mu povie, i sam od seba, ochotny, mile a v kolektive nema problem a este mu to aj mysli 😀
@kahlan1 @katkavv nas este nijaky policajt nezastavil, tak neviem, ale ja mam bebeconfort high trec a ta vanicka je usposobena, je vystuzena, pevna s klipsami na paci a aj vnutornym pasom pre Tamarku, mne to pride velmi bezpecne, akurat, ze to zabera strasne vela miesta, ale vacsinu casu prespi

kahlan1
18. feb 2011

@katkavv my spapme tak o piatej 100 ml mlieka potom ookolo 8.00 130 ml mlieka o desiatej tak 40 - 50 gramov vyzivy okolo 10.:: a potom niekedy este mlieko a okolo 13.00 - 14.00 obedujeme podla toho ako vstane tak 125 gramov - a potom o 18.00 mlieko a potom este o 22.00 mlieko

lydulka
18. feb 2011

@kahlan1 hehe to tak býva.. takže budu presne po roku? ja mám kamošku a ona je s bratom presne po roku v ten istý deň. 🙂

seagull2404
18. feb 2011

@katkavv waw, kolko? papkac, ak mu chuti... my tak 150-180gr 🙂 ale my v pohode este niektore 68 a malo 74 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre