♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
18. feb 2011

@alure
🙂 drzte sa, papa

katkavv
18. feb 2011

@seagull2404
krasna princezna 🙂

katkavv
18. feb 2011

idem aj ja off, venovat sa malemu, hra sa tu sam na deke a ked nanho pozriem tak sa usmieva a caka, kedy pridem ... tak uz ideeeeem za nim, pekny den
papa

seagull2404
18. feb 2011

@alure dakujem moja, sedi sama aj bez toho, ale to nemozem odbehnut 🙂 je to vankus na kojenie, drzi tvar

akika722
18. feb 2011

@katkavv kujemééé 😵
@lydulka jasneee daaaam 😎
@seagull2404 jed ked je mala spokojná... 😉
zlatučka je a valec jeeeej
@alure dííííííík moja 😉 nech aj vam to dobre dopadne 😵

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 nádherna je
🙂 my mame presne ten isty valec 🙂

seagull2404
18. feb 2011

@kahlan1 🙂 este nas zatial velmi neoslovil 🙂

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 ja ho mam este zabaleny

seagull2404
18. feb 2011

@kahlan1 ked nas uz nudili stare veci, tak som ho vytiahla a zas ho odlozim 😀

memory97
18. feb 2011

@majka35 a co si jej davala papat? varila si to alebo si davala hotovku? Mozno, ze nejaka zeleninka jej nerobila dobre na brusku, niektore su tazke pre travenie...

@kahlan1 ten je super, pomaha babatkach chodit🙂 ja som uz na neho pozerala na nete, ze by to nebolo zle🙂 este mozes skusit, ak nic malej nepomaha, ju dat na ten valec a jemne s nou chodit do predu a dozadu. Alebo ak mas malu loptu, tak tiez to mozes skusit na nej. Masiruje si tym brusko. Ja malemu davam aj cerstvu hrusku, jablcko a troska bananika, aby bolo sladsie. Nastruham a ak ma bolesti v brusku, pokial dopapa, tak sa aj pekne vykaka.

@seagull2404 choditka zakazuju kvoli tomu, ze sa babatkam skrati achilovka, ked stupaju iba na spicky. Mas to podobne ako s vysokymi opatkami. Aspon mne to tak vysvetlili,ked sme boli na vysetreni🙂

@evanns ahoj, ja som s tym mala problemy od zaciatku. Mne davali ascorutin. Neviem,co obsahuju tie lieky,co jej dali,ale bezne to davali v nemocnici na zastavenie krvacania.Papala som vsetko, co obsahovalo vit C (C-cko obsahoval aj ascorutin a vraj pomaha udrzat plod v maternici), hlavne citron do caju a hlavne nech sa nenamaha a bude vsetko OK a vela lezat. drzime prsty
😉

seagull2404
18. feb 2011

@memory97 neviem, preo sa ja jednoducho neopytam 😀 to mam aj ja skratenu achilovku, ked som mala choditko? my to nekupime, nemame kam dat ani kadial tym chodit, a dufam, ze nam to ani nikto nekupi 😀

memory97
18. feb 2011

@katulkaaaaaa my uz davno mame 4-ky a je to ok🙂 aj dlhsie mu vydrzia a nemusim prebalovat🙂

@vladka84 skus potom nastruhat cerstvu. Nam to pomaha-)

jankasramka
18. feb 2011

ahojte, chcela som vas docitat teraz ale ste sa cinili tak vas pridem pozriet az poobede lebo dnes ideme k svokrovcom co je cca 4 a pol hodiny autom tak musim pobalit a vsetky zvierata zabezpecit a ist pozret tatranku....no som zvedava ako to postiham...ale ozvem sa este pred odchodom

@kahlan1 na fb si ma mozes pridat jasna vec. napisem ti moju mail adresu do IP podla nej ma daj vyhladat lebo podla mena ti to ukaze vela menovkyn mojich....

memory97
18. feb 2011

@seagull2404 zla mamina isto nie si, si zober, ze v CR a SR je najdlhsia materska dovolenka, ine staty toto nepoznaju, vsade je to kratsie a iba niekolko mesiacov a potom idu babatka do jasliciek 😉 a dnesny svet je taky, ze rodicia musia zarabat, ak sa chcu mat lepsie oni aj ich babatka 😉 😉

@alure nam uz je 68 skoro mala, 74 niektore kusky male, ale v lete by mali nosit okolo 80tky, to je tusim 1 rok.

memory97
18. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 ze krivy, captaveho 😀 😀 😀 😀

seagull2404
18. feb 2011

@memory97 dakujem 😉 len v inych statoch vytvori zamestnavatel bez problemov priestor pre maminku tak, aby bola s dietatom co najviac, resp. aby ho mala blizko

memory97
18. feb 2011

@kahlan1 oni su uz sibali tie nase dietky🙂 My sme to tiez zazili, ked sme sli na Vianoce a presne, v aute krik a ked zbadal babku, dedka, usmev od ucha k uchu🙂 a tie satocky pre maminku a malinku su nadherne🙂

@katkavv papa aj mliecko? My toto vela nespapame, vyzivku 120-125g, obed od 50-70g, kasa 100-120ml alebo nic🙂

@seagull2404 posli ich za neho🙂 ja to tak robievam, ak ma stve🙂 sprav mu zivotopis na www.profesia.sk a mas po probleme 😉

kahlan1
18. feb 2011

@memory97 ved to pekne spapate 🙂 my sa nechytame 🙂 satky su nadherne a to hej su to riadne betariska 🙂

katulkaaaaaa
18. feb 2011

ahojte vy ste zase popisali toho,ja som bola s malym dve hodky vonku...vcera mi bola cely den zima dnes zapal na prsniku,tak som odsavala maleho kojila a troska sa mi ulavilo 😒 Viki uz mam doma na 9 dni to bude zabava musim vymysliet program nech sa nenudi
@seagull2404 ja robim ako kozmeticka poradkyn,aradim zenam ako sa starat o plet,ked je problem co pouzivat a popritom licim na prilezitosti 😉 cize sa hrajem s farbami a velmi ma to baviiii...ak nemusis ist do prace nechod - aby si si to neskor nevycitala ...ale ak su take okolnosti ze musis,tak chod ale potom nerozmyslaj co by bolo keby....je to uzastne obdobie ktore sa nikdy nevrati,zvaz vsetky pre a proti,drzim palce aby to bolo k celkovej spokojnosti 😉
@eis4 len si pekne uzivaj malinku ved chces len jedno dietatko,ja s malym budem doma cele tri roky a toto moje odbiehanie na hodku dve sa za pracu ani nerata 😝
@alure dufam vam to dnes dobre dopadne.mi nosime 68 a 74

memory97
18. feb 2011

@seagull2404 aka je podarena mala a ako si pekne hopa🙂 my sme este uplne v predklone,ked sedime🙂 ako gymnasta🙂

@akika722 Patimu vsetko najlepsie a nech sa torticka vydari, aby si nam narobila chutky

😉

evanns
18. feb 2011

@memory97 dik, dufam ze to dobre dopadne 😖

baby sme boli 3 hodky vonku a tiez idem piect malej tortu k 6 mesiacom co ma zajtra 😀 ale hlavne preto ze budeme mat kopu navstev 😎 tak nech mame co ku kave 😝

pridavam dnes foto malej...aj siva jej pristane ne?

evanns
18. feb 2011

a nasla som si nove vzory na nete nech sa nenudim po veceroch 😀 😀 😀 http://www.aliexpress.com/product-fm/387777191-...

memory97
18. feb 2011

@evanns bude vsetko dobre, len musi mat pokoj a lezkat, aby sa to poriadne zastavilo. Davidko je toho prikladom a to my v nemocnici vraveli, bud to babo prezije, alebo nebude chciet zit 😒 Mozno to bude chlapec, vraj sa to castejsie stava pri chlapcoch 😉 bude dobre a o par mesiacikov pojdete kupovat vybavicku🙂

seagull2404
18. feb 2011

@memory97 jeeeej, on by ma asi zabil, ale vy sa pretacate 😉
@evanns jasne ze pristane, ja milujem sivo ruzovu a malicka je uzasna

seagull2404
18. feb 2011

@evanns ty take vies? 😕 😕 😕 😕 😕

evanns
18. feb 2011

@seagull2404 dakujem 😉

ucim sa a mamina mi pomaha 😀

danulienka35
18. feb 2011

@evanns aka je uzasna princezna 😉 inak pekny vecer bambulky 😉

katkavv
18. feb 2011

@memory97
kajko nechce mlieko, vobec ho nepije, co s nim 😎 nedonutim ho

katkavv
18. feb 2011

@evanns
sekne jej to 🙂

evanns
18. feb 2011

@danulienka35
@katkavv diky baby 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre