♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
19. feb 2011

@akika722 poď napiecť aj tu 🙂

seagull2404
19. feb 2011

@majka35 jeeej, to je super, ze ste uz v poho 😉

memory97
19. feb 2011

@majka35 asi jej skutocne tie prikrmy robili sarapatu v brusku☹ hlavne, ze je z nej teraz spokojne babatko a rychlo poklop😉 ja by som pri dalsom pokuse skusila normalnu kupovanu zeleninku, nie bio a uvidis, ci to bude mat na nu taky isty vplyv. Viem, ze neuznavas takuto zeleninku, tiez som jeden cas chcela, ze zacnem kupovat bio, ale pozerala som take relacie (myslim, ze to islo na spektre), kde porovnavali rozne veci,napr.: aj ci je lepsie bio zelenina, alebo klasicka z obchodu. Davali to do nejakeho specialneho ustavu porovnavat, ktory im vyhodnotil skodliviny, chute a proste vselijake porovnania. Ked porovnali bio zeleninu a obycajnu, vyslo im, ze je jedno, ci bio zelenina alebo obycajna z obchodu. Akurat cena bio je omnoho vyssie 😉 Chutovo boli na tom skoro rovnako a co sa tyka skodlivin alebo zataze na organizmus, tak to bolo minimalne.

danulienka35
19. feb 2011

@memory97 velmi jej chutia hracky jej zajacik usiacik ,dnes sme mali zas v nic 39,5 a teraz jej nic zas neni nechapem

akika722
19. feb 2011

ufffffffffffff..baby,napečene,zajte už len dozbobiť,aj syrova rolada,jednohubky-tiramisu a šalatik hotovy 😖 mam dosť..boli ma hlava..zase 😖
čo noveeeeeeeeee???ešte čakam mm nech niečo poupratujem,zatial oddychnem,maly "asi" zaspi 😅

memory97
19. feb 2011

@danulienka35 moja zlata, myslis, ze zubkov jej tak teplotka skace?

@akika722 jejda, mnam, neposles kusok torticky 😉sa mi nechce piect, tiez by som si dala nejaky kolacik, asi pohladam nieco rychle a zajtra upecieme 😉 a v pondelok to bude zas bieda... 😉

akika722
19. feb 2011

@memory97 pošleeeem 😀 ale ešte do okola jej chyba šlahačka,no ta pojde až zajtra nanu aby bola čerstvaaa..pozývam 😉

danulienka35
19. feb 2011

@memory97 ano zo zubkov volala som lekarke povedala ze to je zo zubkov

akika722
19. feb 2011

@memory97 aj malemu chutilo 😀 😀 😀

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 jej jaky hladosko dobre to olizal? 😀 😀 😀 maminka nemusela umyvat co?

akika722
19. feb 2011

@danulienka35 ved to nechcel pustiť z ruky 😲 a jedno mu vypadlo tak plakal že sa až dusil 😀 😀

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 chudatko moje krasne a co to mal ? slahacku?

akika722
19. feb 2011

@danulienka35 hej šlahačku 😀 davala som pod jedly obrazok lebo parižsky krem je hnedy a obrazok svetly 😅 tak aby to nebolo divneeee 😎 zajtra hodim foto ak bude dokončena 😵

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 no super tesim sa 😀 tak mu chutila 😀 😀 😀

akika722
19. feb 2011

@danulienka35 😅 😅 😅

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 zlatucky je velmi moja 😉 otestoval ze slahacka je jedla a dobra 😀 😀 😀

akika722
19. feb 2011

@danulienka35 diiiiiiiiiiiky 😀 hej hej,same dobrôtky 😉

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 no super moja nasa vcera skusala krupicku z mliecka obycajneho ta jej chutila ale inak krupicky nie

akika722
19. feb 2011

@danulienka35 héééj?no počula som že viacere davaju obyčajne mlieko...mojmu zatial vyhovuje sunar,no Paťko mi chcel um len do 10m,potom nechcel žiadne...a od roka a pol pil obyčajne 😝
sa mi zda prehnane ked nieto dava um do 3rokov 😅

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 no mi sme na nutrilone 1 nutrilon 2 nechce grcala z neho,to skusala mala jej dat nasu krupicku vcera mm jedlo mala mu drzala tanierik a ze mnam 😀 😀 😀

akika722
19. feb 2011

@danulienka35 moj dnes povedal asi 6x baba..moja mama sa tešila ako dieťa 😀 😀 😀

danulienka35
19. feb 2011

@akika722 jéj to je krásne 😀

katkavv
19. feb 2011

ahojte baby 🙂
dakujem vam za gratulacie na FB, posielam :-****

inak kajko zacal "rozpravat" ale cuduj sa svete ze tata _tata, loptos maly 🙂 🙂 🙂
pretacame sa uz v pohode z bruska na chrbatik a naspat a prave pred chvilou tu behal po byte v choditku (ale nechala som ho iba 5 minut, netreba to prehanat ! )
zajtra mame 6 mesiacov 😀

akika722
19. feb 2011

@katkavv jeeej aj vy kecate? 😀

katkavv
19. feb 2011

@akika722
ano, vcera sme zacali, a vy ako? nemala som cas citat co ste popisali ...

helen1007
19. feb 2011

@evanns gratulujem k pol ročku...no pekne spinká som zvedavá kedy tak začneme my spávať 🙂

akika722
19. feb 2011

@katkavv moj vykecava papa,pata a najnovšie baba... a ešte mááááááááááááá 😀

danulienka35
19. feb 2011

@katkavv no ukecany su ale krasnucky vsak pozri co robi mala ked ju idem fotit zatvori ocka potvorka mala 😀 a pridavam i najstarsiu dcerku s nasim milacikom 😀

katkavv
19. feb 2011

@akika722
sikovny 🙂 len tak dalej

katkavv
19. feb 2011

@danulienka35
robi ti naschval, hehe uz taka mala, ale je riadna bambulka 🙂
mas kocku dceru aj zlateho hafana 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre