♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
25. feb 2011

@alure jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, no jasne, tak to je nieco ine. tak to je urcite dobry napad. tak by som to asi spravila aj ja na tvojom mieste 😉
inak zeleninu zatial varim normalne vo vode lebo ajtak ju potom v tej vode zmixujem takze ziviny sa nestratia...ale neskor asi budem nad parou tiez.

alure
25. feb 2011

@jankasramka len som práve rozmýšľala že my ideme až v máji a či sa ešte vtedy Denis do vajíčka zmesí...síce mám také väčšie ale aj tak rastie závratnou rýchlosťou 😉 no v pondelok začíname s príkrmami aj my 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@jankasramka ahoj 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@jankasramka neviem ale co ja som videla tak tie plastove stolicky su tu dost drahe a drevene sa mi zdali lacnejsie

jankasramka
25. feb 2011

@alure no to je pravda, tak to potom poriesis ak by bol donho velky.....
inak ten clanok je dobry. a pravda prvduca ze nikde vo svete sa asi tak striktne nezacina s prikrmamy ako v europe celkovo... tu su v deckych vyzivach exoticke ovocia aj pomaranc a ine citrusy...uz som mu davala a v pohodicke, zatial ziaden problem...

jankasramka
25. feb 2011

@kahlan1 asi zavisi aj od znacky a a tisic milion patentov a testov a tak 😝

baby letim k zubarovi 😢 😢 😢 😢 😢 😢

kahlan1
25. feb 2011

baby myslite ze staci mlieko dat na ranajky a vecer? len dvakrat do dna?

danulka3
25. feb 2011

@alure ja robím len na pare a riedim vodou,čo sa mi tam odparí,je tam na to taká miska

danulienka35
25. feb 2011

ahojte babulky boli sme sa dnes vazit ze 10,830 a poriadne ma sprdla ze uz nemam davat tolko mliecka ☹ ale ona si ho pyta

kahlan1
25. feb 2011

@danulienka35 a co mas robit?

danulienka35
25. feb 2011

@kahlan1 vraj jej mam dat cajik a do toho urobit minimum mliecka no jiste a ze radsej jej mam dat milacik chapes ?je to obycajna p....

seagull2404
25. feb 2011

@danulienka35 no, to ju mas asi nalievat cajom ☹ ☹
@kahlan1 my to tak robime, dokonca ak sa nam podari aj podvecer, napr. dnes nechcela poobede vobec

alure
25. feb 2011

@danulienka35 no tak to by aj mňa zaujímalo ako máš postupovať keď si dieťa proste papať pýta ....mojko nemám váhu k 5 mesiacu a túto ti mám zapísať k 6 ?
@kahlan1 keď viac nechce a papá okrem obedíka aj desiatu a olovrant snáď to nevadí ale tekutiny príjimať musí..a ako ste na tom napríklad s čajíkom alebo vodičkou?
@danulka3 no tak som chcela aj ja..a robíš to v tých špeci mini parákoch alebo na veľkom parnom hrnci?

alure
25. feb 2011

babulky mne Denis o 17tej zaspal na rukách po kojení...a spí doteraz 😒 neviem či ho budiť okúpať a odniesť do izbičky,lebo je tu pri mne pri TV na gauči 😉

kahlan1
25. feb 2011

@danulienka35 ale caj jej prejde bruskom rychlo a ani nezasiti oklame len na chvilu a to bude cely den na cajiku - ved ked pyta - no ja neviem.

@alure - dnes apson vodicku trochu vypila ale nic moc :( a caj nechce

danulienka35
25. feb 2011

@seagull2404 ze urobit cajik a do toho len trosinku mlieka aby som ju osalila krava 😀
@alure k 5 mesiacu to bolo 8,350 ja viem ze vela pribrala ale co mam robit a milacik jej nedavam troska pribinacika hej ale presli sme na obycajnu activiu ta jej smakuje

seagull2404
25. feb 2011

@danulienka35 mlieko do caju? no, ja by som mozno prestala s jogurtikmi

alure
25. feb 2011

@kahlan1 a koľko cca tekutín za deň príjme?
@danulienka35 zapísané 🙂 nič si z toho nerob,a tá activia je fajn..veľmi ju doporučujú pre detičky..

danulienka35
25. feb 2011

@seagull2404 asi hej nech poucuje svoje dcery ved je obycajna sestricka ako ja nic viac 😀
@kahlan1 dnes sa ma pytala ci chodime na neurologiu a ja preco by sme maly nic nam neni a ona ne v poriadku co si mysli ☹

seagull2404
25. feb 2011

@danulienka35 my tiez nechodime na neurologiu a ani i to nikto nenavrhoval 😠 😠

danulienka35
25. feb 2011

@alure ine jogurtiky nedavam uz ale aj holky boli take a ake su chuducke maju to v rode

alure
25. feb 2011

@kahlan1 túto stránku som dnes objavila http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/12/pitny-... prečíta si tam o pitnom režime ako takom 🙂

alure
25. feb 2011

@danulienka35 hlavne sa tým netráp,odchovala si tri krásne holky odchováš aj štvrtú a myslím si že už vieš posúdiť ako to bolo s babami ...

akika722
25. feb 2011

@21 ,možu moja,ale z cisty može byť časom nador ☹
@jankasramka moja ja tam moju nevidím..som hladala neviem najsť ☹ len mi ju ukaže medzi mojimi to je všetko..medzi ostatnymi nieje ☹ nechapem ☹

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 a čo jej maš davať ak je hladna???vodu? 😲 😲 😲 nechapem kokso..že vyhladuj dieťa podla PANI dr 😲

danulienka35
25. feb 2011

@alure netrapym moja neboj povedala som si tiez svoje ze holky boli take a ake su pak sa velice maznala s malu ze to je vela za mesiac skoro 2 kila

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 pani dr.tam nebola ale sestricka velmi dulezita nedala som sa neboj ja viem sama co mam a co nie ze nedavajte jej nutrilon 2 ale len 1

akika722
25. feb 2011

ááá sme domaaa...bolo SUPER..len zas moja hlava..bolíííííí,aj z tej hudby,aj kopa deti a na začiatku každe nalepene na Samkovi 😀 som mu menila plienku z každej strany ho držali "aby nespadol" 😀 zlate boli..a on v 7nebi pri detoch...a krasne to uč.pripravili 😎

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 koza 😲 ale tak ak si pyta no nedaj jej smiešna je 😀 ja viem že ty vieš 😉

kahlan1
25. feb 2011

@alure no mliecka sme dnes vypili 170 a vody tak 100 aj teraz som jej chcela dat tak stisne pusu a hotovo a este do vecera vypije tak 200 ml mlieka aj po spanku jej dam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre