♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
26. mar 2011

dobre ranko ja som hotova dnes si panko zmyslel ze rano je uz o 4tej ☹

mirmaj
26. mar 2011

@memory97 čítam že Davidko zlomil kolotoč aj Tamarka vo štvrtok 😀 tiež som si myslela že spinka a ona sedela a toooooľko mala roboty s tým kolotočom ani nemukla 😝

kvietok121
26. mar 2011

dobre ranko
@katulkaaaaaa
@mirmaj ahojte mz sme uzasne vstavali o pol siedmej a boli sme hore len raz o pol tretej, sice na dlhsie, kecal si, ale potom som ho po pol hodke a po napapani s velkymi ocami dala do postielky chvilku pokukal ale sam zaspal no uzasneeeeeeeeeeee
@danulienka35 mojko nebojkaj bude to dobre

hajatanufus
26. mar 2011

@brulka ano vyzera to tak lebo dnes mi lucinka hnackuje tak to bude nieco take ale inak nema ziadne priznaky len nic nechce papat tak jej skusim dat aspon cajik len neviem ci bude chciet

hajatanufus
26. mar 2011

@katulkaaaaaa tak to ti nezavidim ja som zase k malej vstavala kazdu hodku o 10 zaspala a potom o 11.30, 1, 2.30,3.30 alebo tak nejak az potom som si ju vzala do postele k sebe a okolo 4 som ju prelozila do postielky a uz spinkala az do rana a neviem kedy vstala lebo ja som tak tvrdo spala ze som nepocula ani kedy prisiel rano mm domov a vstala som o 8 takze som aspon 4 hodky spala v kuse tak som rada ale aj tak som unavena tak si potom cez den lahnem a pospim. vcera mi bolo zle tak som vas cely den len citala a ani som nevladala odpisovat az vecer ked mi bolo lepsie mas nadherneho simonka je naozaj nedherne babatko ani sa necudujem ze sa tu vsetkym maminkam tak paci lebo je naozaj zlaty taky maly model 🙂 🙂 🙂

inak rachel sa uz zacala plazit ale dlho ju to nebavi potom sa zacne jedovat tak dufam ze pride aj na to ako chodit po 4 a potom si uz sama sadne lebo sediet este nevieme

akika722
26. mar 2011

@danulienka35 ahojtee..upratujem ako fredka,mm s Patim na zahradke su a Samka som dala spinkať..čakam kym zaspinka tak aspoň na skok k vam 😉
nie som nejak naročna,no čo sa týka deti vtedy som...a najmä po tom čo bolo v decembri 🙄 toto už nedopustim.konečne som až priliž spokojna s našou detskou dr
@hajatanufus maš toho dosť moja ☹ zišiel by sa ti oddych ☹
@memory97 ved ved moja..a doplati nato dieťa ☹ dakujem bohu že som nepočuvala keci ostatných že som blba že načo menim dr..potom mi dakovali že som tak urobila..keby nie,Samka už nemame 😢

akika722
26. mar 2011

@katulkaaaaaa fuuuuuuuu...nechce sa mu spinkať?

babulky..kolko krat denne pije vaš milačik mliečko???ak je na UM

evanns
26. mar 2011

@akika722 nasa uz len 3x....rano na obed vecer 😀

akika722
26. mar 2011

@evanns mne sa teraz zda že či moj nema už vela mliečka...5x denne a pri tom ma aj 2x prikrm...desiata a obed

hajatanufus
26. mar 2011

@akika722 NO VERU ALE UZ JE TO LEPSIE TAK AJ JA DNES TROCHU UPRAtujem v ramci oddychu 🙂 a to s tou dr ani mysliet na take veci nechcem ach jaj ti dr na slovensku vdaka bohu ze si zmenila dr a ze sa to vyriesilo a ze je to uz v poriadku tiez si si uzila svoje tak teraz uz bude lepsie neboj 🙂

akika722
26. mar 2011

@hajatanufus áno dakovať našim dr.možem 😵 keby že ich počuvam na slovo a berem všetko tak ako mi povedia,ja by som tu bola len do 20ky 😵 nič mi nebolo a skoro ma rakovina zabila..a tak aj maly..nič mu nebolo a skoro mu zlyhali obličky 😵 🙄 🙄 🙄
preto sa riadim podla vlastneho uvaženia a ked mam pocit že dr.starotlivosť nie je taka ako by mala byť,hladam pomoc v inom meste

evanns
26. mar 2011

@akika722 vela nema uricte....ved keby ano tak by ho zvracal ci? aj nasa tak zapijala kazde jedlo este mlieckom ale teraz uz spapa dost prikrmov tak uz iba cajikom zapije

akika722
26. mar 2011

@evanns a kolko prikrmov ma denne?moj grca stale 😅

kvietok121
26. mar 2011

baby prisiel mi email:
POZOR- NEVYHADZUJTE MEIL - ALE POZORNE ČÍTAJTE !!!!!!

Milí priatelia! V Japonsku uniká rádioaktívny materiál, a čo si budeme hovoriť,dôsledky pocíti celý svet. Kým nezaprší, rádioaktivita sa drží v atmosfére. Možete pociťovať pálenie očí, slizníc, zhoršenie dýchacích ťažkostí, bolenie hlavy, bolesti v hrdle...

Posielam pár rád od pani doktorky Tetyany Karáskovej, ktorá bola likvidátorkou Černobyľu. Tento obežník nechce byt v žiadnom prípade šírením poplašnej správy, ale ako hovorím dobrá informácia nikdy nie je zlá 🙂 Prvých pár týždňov je doporučené ako prevencia proti následkom zvýšenej rádioaktivity: Zvýšiť prísun organického jódu Piť len prevarenú filtrovanú vodu.

Odporúča sa: 1. Užívať prípravok Jodis Koncentrát 15ml denne
http://anezka.sk/jodis-koncentrat-p-589.html?os...

2. Tiež je výborný ukrajinský prípravok Mumio- malo by byt čierne a tuhé-min 2x denne, sú to minerály. http://www.mumio.sk/index1.html?lang=sk&gclid=C...

3. Každý deň vypiť čo najviac červeného suchého Cabernetu-môže sa piť cely deň riedený vodou alebo prevarený- t.z.redukovaný alkohol. Tento druh vína obsahuje organické látky, ktoré eliminujú rádioaktivitu. http://www.global-wines.sk/cabernet-sauvignon

4. Jesť morské ryby, riasy, tekvicový olej...

Kým nezaprší:
1. menej vetrať
2. menej sa zdržovať na vzduchu, na slnku.
3. po každom pobyte vonku sa osprchovať, aj vlasy čistou vodou
4. nezdržovať sa na daždi
5. vymieňať čisté oblečenie, čo najčastejšie
6. nosiť pokrývku hlavy
7. pred dverami vyprášiť veci
8. zvlhčovať vzduch rozprašovačom po vetraní a potom pretrieť podlahu
min. tento rok: nejesť hríby, mušle, bobuľovité ovocie- egreše, ríbezle, med, byliny zo záhrady a ovocie šúpať.
Užívajte v zdraví.

RNDr. Mária Siváková, PhD.
vedúca Oddelenia pre oblasti s prírodovedným zameraním
Úsek pre Štátny vzdelávací program
Štátny pedagogický ústav Pluhová 8, P.O.Box 26 830 00 Bratislava

kvietok121
26. mar 2011
kvietok121
26. mar 2011

baby prosba moja kamoska - mozte zahlasovat dakujem

http://rozpravky.topgal.sk/rozpravky/edkov-prvy...

danulienka35
26. mar 2011

@brulka si zlaticko dakujem velmi za podporu vazim si to velmi 😉
@memory97 zmenim neboj moja 😉
@vladka84 vladi kedy je to nase stretko uplne mi to vypadlo z hlavy lebo i helen by sa pridala 😉

jajka377
26. mar 2011

@akika722 malá pije 3x za deň - ráno, večer a ešte okolo polnoci a inak už papáme 3x denne príkrmy. Ale od včera mi nejak s mliečkom štrajkuje a to bojujeme teraz o každý mililiter ☹ už som z toho na nervy 😢
a už dva dni je neskutočne nervavá a stále plače - bože ja už dúfam, že tie zuby nejak vylezú lebo je toho už dosť bábenko moje malé 😢 možno aj preto nechce mliečko tak.

liba78
26. mar 2011

Ahojte 😉
@katulkaaaaaa Jurinko spal do deviatej, ale noc bol des. Zapcháva mu noštek a nič sa mi nedarí odsať, takže by som brala radšej ráno o štvrtej ☹

@kvietok121 keď prídu na mail šíriteľné správy takého typu, vždy odporúčam skontrolovať na http://www.hoax.cz/hoax/

@danulienka35 Chiara je krásne a zdravé bábätko. Nevyzerá zaostalo, @brulka má pravdu. Jurko sa pretočí na bruško bežne, ale späť to spravil len raz. Radšej začne kričať, aby som ho vzala na ruky 😀

prikladám foto našej "novej" ojetinky. Boli sme včera na vychádzke a utvrdila som sa v tom že Cortina je skvelý kočík a žiadna Dema sa jej nevyrovná.

danulienka35
26. mar 2011

@liba78 dakujem zlaticko mala je aka je je sikovna podla mna a to ze sa nepretoci je asi to ze je silna a ma pupok ale pride na to moje divcenece sa nepretacaly a ake su co to mas za kocik?

danulienka35
26. mar 2011

pridavam jednu i ja z prechazdky 😉

katulkaaaaaa
26. mar 2011

baby hrozny den pokracuje....staval o 4tej zaspal a o pol 6 sme mali rano...a reve cely den,zistila som ze druhy zubok uz je vidiet,och uz nech su vonku lebo toto je hrozne obdobie som viacej unavena ako po porode 😠
@liba78 ja stale tvrdim ze cortina je uzastny kocik 😉

memory97
26. mar 2011

@mirmaj oni sa snad dohodli 😀 Aj maly bol tisko ako muska 😀

@hajatanufus ryza a banany su tiez vyborne na hnacky.

@akika722 my za 24 hodin asi 5-6x po cca 150ml

liba78
26. mar 2011

@danulienka35 chcela som niečo menšie na cesty je to Dema step lux s preklápacou rúčkou, ale s Cam sa to nedá porovnať.

memory97
26. mar 2011

@danulienka35 aka je zlatucka, ja z jej licok nemozem, hned by som ich vystipkala 😀

hajatanufus
26. mar 2011

@danulienka35 ZLATUCKA BAMBULKA AKO SI KRASNE SPINKA MNE SA TERAZ PO DLHOM snazeni podarilo malu uspat lebo lucinka ju vzdy rusila tak som supla spat aj ju a kedze mi treba vysavat ale nemozem aby som nezobudila mm tak idem si aj ja lahnut a povysavam ked vsetci vstanu lebo uz som dllllho nevysavala ale to preto ze mame novy koberec a nemala som ani kedy tak to uz musim zmenit ale musime kupit aj novy vysavac lebo sa bojime aby tento nezhorel lebo straasne smrdi a vonku sme dnes neboli lebo lucinku doobeda prehanalo a ja sa na prechadzku tiez velmi necitim a je aj nejaky blby tlak mohlo by uz zaprsat bola by som rada a zajtra keby bolo pekne aby sme mohli ist do kostola 🙂

hajatanufus
26. mar 2011

@memory97 vidis diky to ma nenapadlo a lucinka ryzu lubi tak jej ju spravim ja akosi nemam chut do jedla ale to je z inych pricin a lucinka neviem dnes som jej ani mliecko nedala lebo by z neho viac kakala takze jej spravim potom tu ryzu ked vstane lebo banan nemame a asi by ani nechcela tak uvidime horsie je ze nechce ani pit a tekutiny by prijimat mala nezbednica ked jej dam cajik tak to ee ale ked jej dam sirupovu vodu tak to ano

danulienka35
26. mar 2011

@liba78 no to ti verim moja
@memory97 budes moc ju vystipkat neboj mojko 😉
@hajatanufus velmi lubi spinkat vonku prdelka mala-velka 😉

danulienka35
26. mar 2011

este jedna z kaviarne 😀

liba78
26. mar 2011

@danulienka35 jeeej, potvorka krásna, malinká sa jej páči v kaviarni. Super ženská z nej bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre