♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
28. mar 2011

baby povedzte mi ak dokazete tolko pisat ja to urcite nestiham ☹ napr ani teraz nespime

hajatanufus
28. mar 2011

@jankasramka dakujem si zlata 🙂 my uz letenky kupene mame to od nich ani nechcem ja im chcem pomoct len nechcem aby mi stale nieco vyhadzovali na oci ale oni su uz taki a uz sa nezmenia koli nasim hadkam som od nich usla do blavy za mm aj ked sme sa vtedy este nepoznali 🙂 u svokry byt nemozem lebo ona ma vlhko v byte a ma tam aj plesne a u nasich aj tak moc nebudem lebo budem stale so segrou segra keby mala vacsi byt tak by sme boli u nej 🙂 ideme po velkej noci a chcem zostat asi 6-7 tyzdnov ale im to zatial nehovori ze ako dlho budem koli tomu aky postoj k tomu

alure
28. mar 2011

@hajatanufus to ma strašne mrzí mojko,ale ako si stále poviem tešme sa z maličkostí,tešme sa z toho že sme zdravý,že sa ľúbime a to je najdôležitejšie....
@kahlan1 to máte také podobné ako my 🙂 to je tiež JANÉ?

hajatanufus
28. mar 2011

@akika722 dakujem

danulienka35
28. mar 2011

@kahlan1 jej mojko moc gratulujem uvidis ake su dievcatka vdacne ja mam 4 😀 😀 😀 ale chcela som chlapca co uz ☹ ale mam babulky
@hajatanufus to mi je mojko moc luto ale ver ked zbadaju babulky aky budu ved su to rozkosne princeznicky 😉

akika722
28. mar 2011

@hajatanufus nedakuj...čo možeš urobiť ty,nebyť raz taka k svojim detom...ale to je asi jasné...každy je iny mojko a staršia generacia možno uvažuje inač ako my

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 vymenííímééé 😀

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 co mojko?

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 dakujem aj ja dufam ze ked prideme tak zabudneme na hadky a budu sa tesit z deti ved oco ma lucinku tak rad ☹

memory97
28. mar 2011

@kahlan1 to nevadi, to nie je nic zle, aj nam to pisu🙂

@hajatanufus a preco neposlu na spravu list, kde uvedu pocet osob v domacnosti a na sprave to musia akceptovat. Staci to napisat rukou a poslat doporucene na spravu. to mi je luto ako sa zachovali,dufam, ze ich bambulky trosinka zmenia...

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 no deti 😀

kahlan1
28. mar 2011

@memory97 tak vies aj mm chcel v kutiku duse chlapceka uz pri Anetke ale je z nej cely prec 😀 😀
@hajatanufus dakujem 🙂 su to poklady tie nase deturence
@katkavv dakujem 🙂 uz sa na toho drobca velmi tesim - to bude sranda s takymi drobcami
@alure nie mame inu zncaku nejake 1th safety alebo tak nejako, zatial sa v tom iba hra - pulitk je velm zaujimavy tak este neprisla nato ako sa v tom chodi
@danulienka35 dakujem - velm sa tesim dievcatku aj ked rovnako by sme sa tesili ak by bol chlapcek 😀 😀 budu rozkosne ako dvojicky 😀 ja zatial chcem iba dve deticky mozno o 6-7 rokov zmenim nazor 😀

kahlan1
28. mar 2011

@hajatanufus ale budu na 100 %

@memory97 ja len ze minule to nenapisala - a zrazu to tam supla - podla mna to pise len preto lebo vie ze bola operovana - kardiologicka nam vzdy povie - nepocuvajte ich - to je koli operacii

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 jaj nekdo mi asi sedi na vedeni 😀 😀 😀 nedam moju buchtu 😢
@kahlan1 mojko uvidis ake budu krasnucke a neboj vsetko bude ok moc drzim palecky

hajatanufus
28. mar 2011

@akika722 no neviem ja sa obavam ze som zdedila povahu mojej mamy a do vsetkeho sa tiez montujem ako ona aj ked nechcem a nechcem byt ako oni chcem svoje deti lubit nadovsetko moji rodicia mi nikdy nepovedali ze ma lubia ze sa o mna boja a ze im na mne zalezi ☹

eis4
28. mar 2011

@akika722 neviem či je lepšia tá strieška.ja som kupila malej najprv clonítko , ktoré som pripevnila na striešku a v podstate to bolo do kopy ako táto strieška a malej vadilo že nevidí,preto som jej kupila ten slnečnik.mne viac vyhovuje slnečník lebo sa dá aj nastavovať,lebo pri tom clonítku niekedy tak svietilo slnko že som ho musela uplne stiahnuť a malá bola potom nervozna 😒neviem ako vysoko je presne tá strieška,to by som musela vyskušať ale ten slnečník má plus že si ho dáš ako chceš 🙂

kvietok121
28. mar 2011

takze po hodine boja aby zaspal som ho musela vybrat z postielky a teraz mu mm stavia flasu z viney a da na nu maly kruzok a on chodi zhadzovat flasu, povie jeeeeeeeeeeeeeeej a on sa náramne smeje 🙂

kahlan1
28. mar 2011

@danulienka35 dakujem 🙂 som bola nervozna dnes riadne ale UTZ dopadol dobre - a to co tam mohla vidieet bolo ok - tak som videla rucicky nozicky 🙂 no nádhera

kahlan1
28. mar 2011

@kvietok121 zlatunky je 🙂

hajatanufus
28. mar 2011

@alure dakujem ja viem ked ja mam tolko starosti ze sa uz ani neviem tesit ☹ furt chodim zachmurena aj ked som robila v cr a mali sme problemy koli dlhom ja som sa zo dna na den prestala usmievat a chmurila som sa a zeny ma ohovarali ze sa s nikym nebavim ze som namyslena pritom som bola utrapena a nie namyslena ☹

danulienka35
28. mar 2011

@kvietok121 musi byt podareny 😉

danulienka35
28. mar 2011

@kahlan1 jej to moselo byt nadherne vies ked som bola ja na 3D bolo to neco neopisatelne a mame i dvd

kahlan1
28. mar 2011

@danulienka35 15.4. idem na 3D aj s Anetkou sme boli - bolo to ozaj uzasne

danulienka35
28. mar 2011

@kahlan1 ja viem mojko moj az palakl ked ju videl co vsetko robila nasa buchticka ako sa pozerala 😉

eis4
28. mar 2011

@memory97 však ja viem a hlavne moj je taký že keby som začala trucovať iba by som ho vytočila,len som písala že mám taku chuť 😀 už ma to prešlo 😀
predstavte si volala svokra že máme preplatok na plyne 550 eur.skoro ma vykotilo 😲 mm sa to nezdaloí tak tam zavolal.no nakoniec tam niečo doplietli takže ná pošlu 550 eur potom nám ich stiahnu a ešte budeme doplácať asi 100 ako rátal mm 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
a ja som už videla ako kupujeme ten notebook ☹ a Nelinke Plávanie ☹
idem spinkať dobru nocku hlavne kludnu 😉

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 😀 😀 😀
@hajatanufus tak to vrav detom ty...stale stale stale 😉
@eis4 len mne sa slnečniky nejak lamu 😒 už 2 skončili v koši 😒

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 no co ty robis snema neviem moja 😀

kvietok121
28. mar 2011

@kahlan1
@danulienka35 ano zlatunky je ale mamina s tatinom chcu ist buvat 🙂 tatik skoro rano vstava,, uz sme ho polozili zas do postielky a tatik vyspevuje

akika722
28. mar 2011

@eis4 tak nedoplatok? ☹ to poteši že? ☹

danulienka35
28. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 prdelka co chce svami kecat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre