♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
29. mar 2011

@seagull2404 nam to normalne dali, ked sme tu nemali trvaly pobyt. Akurat muselo sediet meno a pripadne, ak mas nahlaseny prechodny pobyt, tak by to malo byt v pohode🙂

katulkaaaaaa
29. mar 2011

@vladka84 jej super som rada ze v poriadku prisiel
@liba78 pecies s marcipanom?porad chcem skusit prvy krat 🙂

katulkaaaaaa
29. mar 2011

@mirmaj citam ze aj vy dve sa trapite zo zubkami ☹ je to hrozne aj simonko tak tri dni plakal,tiez nic nechce papat len kojime stale,a o noaciach ani nehovorim,a to mam doma este aj viki,,,,,cisty blazinec u nas 😀

memory97
29. mar 2011

@hajatanufus super spravicka, takze dalsie babatenko bude u vas, zeby teraz chlapcek 😉 a ako to zobral mm?
pri zateplovani sa plati dopredu, aby boli peniazky ako zaruka pre banku, myslim, ze tak nam to vysvetloval domovnik. No tym, ze im zateplia panelak, zas sa im to vrati, lebo nebudu musiet kurit a teplo nebude unikat.

@eis4 pozerajte bosch, to su najlepsie umyvacky a aj s vyhodnou usporou vody. Ak maju akcie, tak dostanete aj tabletky do umyvacky zadarmo 😀

nasla som tety, co robia torticky na celom Slovensku http://www.tortyodmamy.sk/trenciansky-kraj

seagull2404
29. mar 2011

@memory97 ja uz nejdem nic nikde nahlasovat, cakam, ze sa podari na jesen stahovat, ja tu nemam ani prechodny pobyt, a meno na schranke je meno majitela bytu, ktory mame prenajaty, manzela som dnes v ramci obeda vyslala do jedneho zilinskeho bio obchodu, tahimi kupil ale co? nechal ho v robote 😀 😀 😀

baby, ja to nechapem, v noci vystrajanie a teraz cez den doobedu ledva 40 min., poobede 20 a ked vytiahnem paty z izby uz pisti ☹ ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
29. mar 2011

@hajatanufus 😀 😀 😀 snad vam nevidu vsetky naraz,pocuj ako to zvladas s dvomi malymi detmi?ja mam dost s jednym viki uz je samostatna jednotka 😉

alure
29. mar 2011

ahojte
maminy ja mám pocit že je u nás leto 🙂 teraz sme prišli domov,ale len prebalím a ešte aspoň na hodinku von vybehneme...slnečno teplo...proste paráda 😎
@katulkaaaaaa ešte neviem presne čo bude torta stáť,dám potom vedieť.Dnes mi len písali akú by som chcela,veľkosť,plnku a tak...a ešte odtiaľ vyberiem nejaké šamrole - na to nervy upiecť nemám a ja upečiem,kinderkoláč,a domácu tribitku 🙂
@memory97 ja už radšej nič neočakávam a nechám sa len milo prekvapiť 😉 veď ráno napíšem aká noc za nami...
@hajatanufus takže tiež viac menej apríl nabitý až až 😉 a čo sa týka vašej návštevy doma,neboj bude to ok ..
@mirmaj ano tam je najlacnejšia a dúfam že ti skoro príde a budeš spokojná.
@seagul2404 tak ja neviem ja bežne objednávam a keď dojde kurier,len zaplatím a vôbec nepýta odo mňa ani OP ani nič,proste prídem pred blok a platím 😉 ale ak vieš ušetriť na poštovom určite nájdeš vhodnejší spôsob 🙂
@danulka3 ano ten physiomer je niečo také,ja osobne používam STERI MAR,alebo nasivinom pokvapkám vatovú tyčinku vytriem noštek a zvlhčím ho a potom odsávam..a tak ako som nechcela vysávačovú odsávačku,tak si ju teraz neviem vynachváliť....ďakujem za pochvalu 😎
@eis4 zapíšem večer alebo zajtra ráno 😉
@hajatanufus waw tak GRATULUJEM a o ďaľší dôvod prečo byť v kľude a v pohode..
no snáď som odpovedala všetkým ...idem von a nepopíšte zase milion strán 😀
apropo @akika722 ty kokso to u vás v TV iné haluze? som pozerala správy a že nejakej mamine omylom oznámili že jej dieťa skolabovalo a zomrelo ?!?! v momente by ma asi švihlo a potom že "sory to bol omyl" 😠 😠 😠

hajatanufus
29. mar 2011

@katulkaaaaaa no praveze to vobec nezvladam ani najest sa v klude nemozem 🙂 🙂 ale rachel nastastie este nebeha len teraz tu palce lebo ju zobudil telefon a ona este chce spinkat no ju uspat viem jedine na prsku a momentalne jem chleba lebo mam hlad tak musi pockat 🙂

hajatanufus
29. mar 2011

@memory97 dakujem ja by som brala aj chlapceka ale je to jedno len nech je to zdrave 🙂 ja viem ze sa im peniazky vratia len oni su uz stari a nechapu take veci ani plastove okna nechcu potom ked bude nova fasada tak uz tazko daju ale co uz oco ma uz 70 a mama teraz bude mat 65

hajatanufus
29. mar 2011

@alure dakujem ano musim sa pozitivne naladit aby to nemalo zly vplyv na male dnes mi volala zenska sestra ale som to nestihla zdvihnut a ked som jej volala spat tak len zaznamnik tak budem musiet volat zajtra a zobudila mi rachel co ma vobec netesi lebo mrnci snad to nejako zvladnem 🙂 ja spravy z sk ani nemozem pozerat minule som chcela vediet co je nove s japonskom tak som si pozrela spravy za par dni spatne no des a hruza hlavne to jak uhorelo to dievcatko v aute nevedela som sa z toho spamatat ma to na mna velmi zly vplyv tak to radsej nepozeram ☹

hajatanufus
29. mar 2011

vizera to tak ze som tu sama tak si pojdem lahnut a dospat noc lebo neviem aka bude ta dalsia a lucy mi este tiez nespinka tak ju skusim tiez ulozit lebo ked som ju ulozila po druhej tak nechcela zatial papa vecer dnes sa mi ani von nechce ist

kahlan1
29. mar 2011

@memory97 som si to precitala tak my sa otacame od 4 mesiaca a teraz je v kuse v pohybe tak urcite nie je hypotonicka - absolutne nic tam na nas nepasuje - neurologicku aj tak menime tak uvidimce co povie tamta - ale keby vsetky deti museli povinne k neurologovi - tak sa stavim ze 90 % ma hypotoniu podla tohto

eis4
29. mar 2011

@seagull2404 http://www.bemaslovakia.sk/index.php?strana=117
@memory97 jej super,tie torty robia aj v hurbanove kde býva svokra a moji rodičia.díky 🙂
@alure dík 🙂

akika722
29. mar 2011

@alure kedy?kde to pisali??????????????? 😀
idem vas dočitať kočeny... 😉

danulienka35
29. mar 2011

ahojte babulky no zas kolko stran dnesne zubate foto posielam a jedno leharo takto ona vegeti 😀

akika722
29. mar 2011

@majka35 kaveju šumny dzeň 😀 😀 😀 dumaš že znaju aj ostatne o čim pišeš?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kahlan1
29. mar 2011

@eis4 ved to mate krásnu vahu 🙂 priam ukazkovu

kahlan1
29. mar 2011

@danulienka35 krasna je

akika722
29. mar 2011

@danulienka35 jéééj kolko mate zubkov??

alure
29. mar 2011

@akika722 to bolo v správach 😒
@hajatanufus tak niekedy som aj ja radšej keď správy nepozerám,lebo len samé nešťastia ....

alure
29. mar 2011

@akika722 ja znam ja znam 😀 😀 😀

akika722
29. mar 2011

@alure čosíííí..ale to fakt hej???????? 😲
@alure znaš šicko? 😀 😀 😀

danulienka35
29. mar 2011

@kahlan1 dakujem mojko 😉
@akika722 mame 6 zubkov 😉

akika722
29. mar 2011

@danulienka35 😲 😲 😲 my počet zubov = 0 😅 ale na ceste su už dve spodne..na dlhej mesačnej ceste 🙄

alure
29. mar 2011

@akika722 fakt je to aj tu
http://www.cas.sk/clanok/194544/spoved-matky-zi...
tak myslím si že rozumiem takmer všetko veď som študovala v PO a spolužiakov som mala zo všetkých kútov východu a naučila sa snáď všetky možné aj nemožné výrazy 😀

akika722
29. mar 2011

ja pridem a vy odchadzate? 😨 no kde ste všetke?

akika722
29. mar 2011

@alure beha po mne mraz 😲 😲 😲 😲 😲
ale tu je možne asi všetko 🙄 sama som sa o tom presvedčila 🙄

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 neboj mojko vyjdu 😀

akika722
29. mar 2011

@danulienka35 dufam 😀
ake to je...človek sa narodi bez zubov a aj zomrie bez zubov 😅

alure
29. mar 2011

@akika722 veď práve som si spomenula na teba a tvoju skúsenosť s dr. 😠 no ak by mne niekto niečo také oznámil tak mi v momente pukne srdce a neviem si to ani predstaviť ach bože ....

@danulienka35 to tvoje dieťa je taký pohoďáčik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre