♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
30. mar 2011

@katulkaaaaaa jooj, drobatko 😒 my uz nemame sople, teda este trosku sa sem tam naplni nostek, ale uz dycha vacsinu dna a celu noc uplne v pohode, takze len striekame physiomer a cistime tycinkou..odsavanie nehrozi, vcera prisiel mm az ked spinkala a ja som cez den skusala, ale bez sance - neudrzim jej hlavicku, aj rucky naraz 😒

majka35
30. mar 2011

@vladka84 ďakujem

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@vladka84 aj tebe mala tak vrestala pri odsavany?maly uplne hystericky plac chudatko....dala som sinupret,fenistil,a morsku sol do nosa....ak to do zajtra neprejde ideme k dr....a dnes je tak krasne ☹ viki isla konecne do skoly tak aspon nemusim nic robit jest netusim co dnes budeme,baby co dnes varite?

kahlan1
30. mar 2011

dobre ráno

akika722
30. mar 2011

@memory97 😀 😀 😀 😀 😀
@majka35 tak tak 😀 😀 😀 dobre hutoríš
@katulkaaaaaa
@majka35 čo to pani oslavuje?????????

akika722
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ja zajtra varim pre mm http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5456 aby mal do prace a k tomu zemiačky

kahlan1
30. mar 2011

@akika722 to vyzera fantasticky

vladka84
30. mar 2011

@katulkaaaaaa aj Karinka tak vresti, ved normalne az Timka pribehla, ze co sa deje 😕 a k tomu kope nohami, rukami ma odtlaca, hlavou kruti zo strany na stranu, a tak place, ze potom sa este viac zasopli 😖 takze ja som odsavanie vzdala, aspon zatial, dufam, ze teraz su sople na odchode, tak to nebude vadit 😕 vcera mi plakala aj pri spinkani, normalne spala a naraz spustila plaaaaac, to si asi spomenula na odsavanie 😒

vladka84
30. mar 2011

ja som chcela robit ten salat od @evanns, ale vcera sme nejedli, tak nam ostalo rizoto 😉 salatik bude zajtra...

majka35
30. mar 2011

@akika722 ci ani nepovim, bo mam od čara depresiu

vladka84
30. mar 2011

@akika722 mnaam, aj to je fajnotka, ale mm na take nie je... to si urobime, ked bude prec..a k tomu uz len zeleninovy salatik 😉

akika722
30. mar 2011

@kahlan1 však?skusim zajtra 😀 😀 😀 ked už neviem čo vymyslieť..včera chudačik nemal čo jesť a tam plny hrniec polievky+rizoto 🙄
@majka35 jéééj teta,prajeme Ti k narodeninkám len to nejkrajšie 😵 😵 😵 mame Ťa radi 😵 😵 😵
a naj dzeci sluchaju 😀 😀 😀

vladka84
30. mar 2011

@majka35 co depkujes? vsak si mladaaaaa a kraaasna 😎

mirmaj
30. mar 2011

dobre ranko, naša noc taký priemer ale nato že nám idu zuby, tak myslím že super
@katulkaaaaaa ja sa chystám urobiť toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=634 ale ak nemáš doma tofu tak ti to asi nepomôže 😒

akika722
30. mar 2011

@majka35 už znam 😝

mirmaj
30. mar 2011

@majka35 aj ja sa pripájam všetko NAJ NAJ a nech detičky aj mm posluchaju 😉

akika722
30. mar 2011

@vladka84 moj na take je,lebo tam nejde zelenina..a jednoznačne musia byť zemiaky lebo mi povie..to je všetko??? 😨 aj šalatik bude..len ešte neviem aky.......poradte...cčera som dojedla ten z červenej kapusty....a na dnes nemam 🙄 ale robim hraškovu polievku a pre mm ešte granadir aby nezomrel od hladu

vladka84
30. mar 2011

vcera sme boli v meste, kupila som Timke botasky a Karinke tie kefky z DM, take boli podarene, ked sme prisli domov - Timka ich hned obula a dala dole az ked isla do postele a Karinka 20min. cucala s kefkou v ustach 😀 no tak to bol super nakup, mala som pokooooj 😝

seagull2404
30. mar 2011

@majka35 aj my prajeme krasny narodeninovy den, vela stastia a radosti z deticiek, zdravie a pohodu 🙂

akika722
30. mar 2011

@mirmaj mnaaaaaaaaaaaaaaaaam..tak toto bude v piatok 😀 mm vtedy robi tak ja si možem urobiť čo chcem..a cestovinky Pati sa poteši tiež 😀 mnam tofuuuu..už teraz mam slinky 😝

seagull2404
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ja som minule kupila v kauflande v akcii bryndzove pirohy, mm ich miluje, tak ked sa vratim z navstevy, tak len to supnem do hrnca a bude navarene a mam od vcera paradajkovu polievku 🙂

kahlan1
30. mar 2011

@majka35 všetko najlepšie 🙂
@akika722 ja som tak leniva do varenia - neviem kedy to stihate vsetko 🙂 bambulka spi tak si vegetm pri pc a pomaly upratujem 🙂
@vladka)84 aj my už placeme pri odsvani predtym krásne drzala hlavicku a teraz sa uz boji

a uz aj mi mame celenku 😀

vladka84
30. mar 2011

@mirmaj no a toto by mi mm za nic na svete nezjedol..on je taky tlk 😕
@akika722 minule som urobila listkove cesto plnene syrom a spenatom ako dezert, tak sa mi to podarilo, mnaaam a mm na to pozeral ako keby som ho chcela otravit 😀

majka35
30. mar 2011

@akika722 moje dzeci a sluchac? mladša može buc ale tota starša? ta sluchac nebudze nikda ... neška mi jej povedzela, že mam narodzeniny, naj mi daco šumne povi a ona, že nepovi, bo nemam narodzeniny

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@akika722 jej dakujem uz sa mi rozmrazuje mesko,budeme mat morcacie prsia ine som nenasla 😉

akika722
30. mar 2011

@vladka84 ja som stratila tu okruhlu kefku ☹ asi budem musieť kupiť novu 😅
baby mam novu pračku a pri žmykani teraz vydavala take zvuky ako pokazena 😲 😲 😲

majka35
30. mar 2011

@mirmaj
@seagull2404
@kahlan1 ďakujem baby

akika722
30. mar 2011

@kahlan1 božinku,ta je ako cukriček 😵

vladka84
30. mar 2011

@kahlan1 Anetka je krasny smejko, ona sa na vsetkych fotkach tak na plnu pusu smeje 😉
ja som to odsavanie skusala aj na sebe, aj Timka si odsavala a to neboli, Timka dokonca povedala, ze ju to stekli, ked jej taha sople, tak neviem co tak placu 😒 a vysavacu sa neboji, lebo to ked vysavam, tak ju dam do choditka a beha za nim a hada sa s nim a prekrikuje ho 😀

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 nam sa tiez stratila ta okruhla, uz dva dni ju hladam 😠 😠 😠 mozno je nevyvazena, to sa vtedy deje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre