♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
31. mar 2011

Dobrý večer,idem rýchlo prečítať,čo ste popísali 🙂
@alure moja,dúfam,že to nebolo nič vážne a už si v poriadku 😉
@liba78 ďakujeme za blahoželanie 🙂

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 nooo, ale to bolo prvykrat odkedy sa maly narodil. 😉 Mna totiz boleli aj krize a on vie, ze ked ma sekne, tak skoncili vsetci. 😀 Ja by som lezala a oni by kmitali. A to sa im nepaci, maminka ich naucila, ze vsetko urobila za nich. Moj tiez povie, ze si potrebuje oddychnut. oNI pridu z roboty a chcu oddychovat a my cakame, ze dosli a pomozu nam od deti, aby sme aj my oddychli. Teak neviem, kto teda nakoniec bude oddychovat. 😀

niky13
31. mar 2011

@kvietok121 ty davam malemu bezlepkove? Ale nema alergiu, ze, chrustik maly. To som u nas nevidela. Musim prestudovat. Dik.

danulka3
31. mar 2011

@kvietok121 Ak bude na budúci týždeň pekne tak sa dohodneme.My síce doobeda vonku nechodíme,ale nám by to nevadilo,kľudne by sme vybehli,idem dočítať,ste tu už asi niečo dohadovali,tak potom zareagujem 😉

memory97
31. mar 2011

@liba78 a v ktorej cukrarni si bola? ja som bola tiez v meste🙂
aky je krasny Jurko🙂

@niky13 nesolene som videla iba v Kauflande a este v bioobchodoch🙂

kvietok121
31. mar 2011

@niky13 zatial nie, ma len take dva male ekzemove fliaciky ale viac nic, my sme este chrunky nemali ziadne a kukuricu sme este nejedli tak som mu dala ryzove lebo to mala mama v zasobe 🙂 chcela so ho aspon hodinu udrzat v kociku, ja to nechapem preco tam nechce byt, kebyze nechodim okolo cesty a nekukame auta a trolejbusy tak tam nevydrzi vobec ☹

akika722
31. mar 2011

@seagull2404 fakt? 😨
@katulkaaaaaa mnaaam..kusok smer Trebišov 😀
@vladka84 ty maš v byte okna v kupelke a na chodbe?na chodbe v byte?zavisť..kokso velkosť 36 a je to nespokojne 😲 😲 😲 vymen so mnou dam ti moju velkosť a do tvojej ešte priberem..stači mi 38 😀 😀 😀
@danulienka35 bambulka zlatučka 😉

kvietok121
31. mar 2011

@niky13
@memory97 u nas ich maju a v terne tam je tiez regal uz aj pre bezlepkove, a maju ich tam tiez 🙂

akika722
31. mar 2011

@liba78 aky frajer 😎 tie deti nam ale rastuuuu

kvietok121
31. mar 2011

@danulka3 no dohodli sme sa na utorok vsak precitaj a ja jediny utorok akurat nemozem, lebo mame oslavu manzwelovych narodenin, tak sa nestretneme buduci ale az ten dalsi tyzden v utorok 🙂 cas sme este nedohodli

danulienka35
31. mar 2011

@kvietok121 v lekarni si ich kupila?
@niky13 ja poznam len kukuricne v kauflande maju nesolene ale nechtia jej moc a piskoty uz vobec nie
@memory97 dakujem mojko ved i ty by di nam mohla Davidak sem hodit 😀

danulienka35
31. mar 2011

@akika722 dakujem mojko 😀

kvietok121
31. mar 2011

baby to som dala na narodky uzasny darcek mojmu mm - seriu filmov smrtonosna pasca, kukame to kazdy vecer dookola, kedze ja som za PC mm vybera film

kvietok121
31. mar 2011

@danulienka35 v terne - v jednote

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 musim poslat svokrovcov, nech pozru, oni chodia do Kauflandu
no moj maly ked nema chut, neje nic a ked chce jest, tak zje vsetko 😀

akika722
31. mar 2011

baby..moj dnešny deň... 🙂 ☹ 🙂 😎 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

rano pohoda..potom prišla ta..pred 8.oo čo sme menili byty-pokukať 😠 a odišla tak pohoda...potom sme šli do školky a stretli sme susedu..šla s nami...šli sme pred bytovku,Pati branil samka lebo jej mala sa trepala do kočika k malemu a bola bitka,.nad kočikom..potom sa bili o jeho cumel,potom o jeho hračku..potom o všetko..šla som domov prišiel mm vonku k nemu...potom došliel mm domov že ta suseda si ho vzala k nim...volam jej-mm šiel na pivko zo susedom-inym 😀 a ona že pod dole...tak sme šli s chodačkou..jej mala vkuse k semimu on od nervou plakal lebo ho len stiskala a bozkala a dusila 😖 a potom jej plač že jej berem domov Samka.stiahli sme flašku červeneho 😅 ..deti spia-teda Semi,Pati neviem 😅 a mm čaka kym zaspi 😅

kvietok121
31. mar 2011

@akika722 si sa nenudila

danulka3
31. mar 2011

@katulkaaaaaa tortička vyzerá super,mňaaaam,hneď by som si dala,to si poťahovala tou hmotou z tých cukríkov,alebo si robila zo sušeného mlieka
@danulienka35 malá je zlatučká 😉

akika722
31. mar 2011

@kvietok121 z nimi nuda? 😅 čosiiii 😀

akika722
31. mar 2011

ked bude zajtra dažd..Paťko nepojde do školky..asi ho nedam..kto sa ma trepať pol hodlku cesty tam a späť s dvoma deťmi 🙄 😅

danulienka35
31. mar 2011

@niky13 no nech ti tam kupia su nesolene s celkom chutne ja som ich papala 😀
@danulka3 dakuejm mojko

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 ked najdu kupia 😀 , ja mam zlatych svokrovcov, skoda len ze daleko ☹

eis4
31. mar 2011

júúúj baby.malá nám spadla z gauču.maly sme ho roztiahnuty som sedela pri nej,len na pár sekund som pozrela na mm lebo mi niečo hovoril a zrazu buchot.moje chudatko strášne plakala, velmi sa zlakla ☹ ale aj ja. a tak na nu dávam pozor 😢 ale on auž tak lozí aj ani obliekať ju neviem ani prebalovať stále mi ujde. strašne je rýchla ☹
@liba78 frajer v tej supravičke 😉
@danulienka35 krasna je malá babulka 🙂
@katulkaaaaaa krásne sa ti podarila tá tortička,šikulka si 😉

danulka3
31. mar 2011

@kvietok121 Mne to vyhovuje hocikedy,ja zatiaľ žiaden iný program nemám,ešte neviem,kedy budeme presne chodiť plávať,ale snáď to v utorok nebude 😉 Čas dohodneme už pred konkrétnym dňom.A občas by sme mohli hodiť scuka aj v meste,aby to zasa @eis4 nemala ďaleko. Ozaj nevieš,či už v lesoparku je otvorená tá kaviareň?

Ja sa na mm nemôžem stažovať,síce malého neprebaľuje ani nekúpe,ale chodí so mnou pravidelne na prechádzky,riad umýva snáď častejšie ako ja,aj v kuchyni pomôže.A stále ma vyháňa,aby som niekde vypadla posedieť,dnes som bola u kaderníčky,chodievam cvičiť.My máme výhodu v tom, že mm robí na smeny:denná, nočná, 3 dni voľno,takže má dosť voľna,napr.tento týždeň má len 2 smeny,včera deň a dnes noc,ináč je doma.Vidí,že s bábätkom je to riadne fuška,vie to oceniť.

danulka3
31. mar 2011

@kvietok121 doteraz som rozmýšľala,že kde je v žiline to terno,až teraz my došlo,že to je jednota 😀

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@danulka3 dakujem🙂robila som potahovku z cukrikov,bola uzastne vlacna,dobre sa s nou robilo
@eis4 dakujem🙂chuda malinka,mne tak vcera maly som ho chytila snad dva centimetre nad zemou,je to des tie nase decka minutu nesedia v klude,si este uzijeme 😝

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@akika722 poslem ale kto sa bude za nas pondelok vazit? 😉 dnes som porusila vsetkooooo 😠

danulienka35
31. mar 2011

@niky13 no vidis ja ich mam 400km ☹
@eis4 dakuejem mojko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre