♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
1. apr 2011

@katulkaaaaaa práve včera večer som jej dala viburcol čípok a mám pocit že to bola najhoršia noc ale neviem či sa budila od bolesti alebo len tak 😒 a teraz ráno možno spustila rev že už chcela spať a nevedela ako, neviem ☹
@kvietok121 no len my sme sa práve tento týždeň už 3x uspavali doobeda na rukách tak dúfam že to prejde a nezvykne si moc nato 😒
@akika722 ty tam maš stále niekoho 😀
@seagull2404 neviem či nemá byť takto škaredo nahodou aj zajtra 😠

seagull2404
1. apr 2011

@akika722 @katulkaaaaaa aj mne to pride ako utopia, ja nase uspavanie volam "aktivne uspavanie", musim vynalozit velke usilie, aby Tamarka zaspala a ked sa mi to konecne podari, tak ta moja opica spi cez den 30 min. 😠 😠

@akika722 no, to mas aspon nieco 😉 ale zas, ako argument to mozes pouzit - nevenujes sa... 😀 😀 😀 😀

seagull2404
1. apr 2011

@mirmaj podla tohto by nemalo prsat a malo by byt menej mracikov, tak neviem http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram

akika722
1. apr 2011

@katulkaaaaaa mne ja Paťko takto zaspaval..neviem prečo 😒 napapany okupkany prebaleny-takže bol spokojny a hned zaspal..a Samko je rovnaky,,ale každe babo je ine..Paťko bol veeeeeeeeeeeeeeeeelmi kludne dieťa..ale od 2-3rokov bol 😲 😲 😲 😲 😲 😲 na nevydržanie s nim

akika722
1. apr 2011

@mirmaj jasne.a po obede suseda 😖 a cez tyždeň zas..dookola 😖

akika722
1. apr 2011

@seagull2404 možno sa nam to otoči raz 😅

mirmaj
1. apr 2011

@vladka84 nebudu to u vas tiež zúbky? nemusíš nič cítiť ani ja jej tam ešte nič necítim, ale ked otvorí pusinu tak tam ma uplne priesvitnu čiarku, takže viem že je to určite zo zubkov
@akika722 takto my zaspávame večer, donesiem do postielky, zakryjem a pustím hviezdičku a spí, teda ak ešte nie je moc akčná a nepostaví sa, ale to len zložím späť ležať a spinka dalej 😉 no ale doobeda to už nieje také ukažkové a tento týždeň dokonca katastrofálne ☹
@katulkaaaaaa ja som to inak nejako špeciálne ani neodnaúčala uspávanie na rukách prešlo to nejako same....ale skušala si ho už aj položiť do postielky či náhodou nezabuva aj sám?

katulkaaaaaa
1. apr 2011

@akika722 bud rada ja ti to prajem 😵 zlate deticky

mirmaj
1. apr 2011

@seagull2404 dúfam že im to aj vyjde, tuto aj ja pozerám počasie a často je tak ako predpovedajú 😉

katulkaaaaaa
1. apr 2011

@mirmaj skusala 😀 prelozil celu postel,buchal si hlavu do tych mriezok,vrestal mama mama a potom taky plac ze uz som musela prist,on je proste moj ,,cecek" 😝 ale skusam kazdy den aspon raz ale on sa mi smeje a zakriva si hlavicku paplonom akoze sa mi skryva

vladka84
1. apr 2011

@akika722 tak to nas pekne provokujes tvojimi spiacimi detmi 😀 sfotil som byt, ked zaspi, hodim foto 😉
@katulkaaaaaa v oci sm jej dala panadol, teraz jej nechcem davat, setrim si, ked to bude na nevydrzanie 😒

mirmaj
1. apr 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 aký zlatý že mama mama...na toto sa aj ja teším ked Tamarka zakričí takto na mňa a nie len ako levica čo robí momentálne 😀 😀 Tamarka sa tak zakrývala za plienku, ked bola mala som jej u dávala na spanie, a potom už ked bola väčšia si myslela že sa ideme hrať kukulienku tak to som jej ju zobrala a už je ju pre istotu ani do postielky nedávam 😝
@vladka84 aj ja som zvedava na tie foto 😉

vladka84
1. apr 2011

ja pisem ako madar 😀 no ale mam dieta na rukach, tak ma to hadam ospravedlnuje a pochopite ma co pisem 😝
@mirmaj neviem, ale dufam ze su to "len" zubky... od pol siedmej je hore, oci uz ma ako pomlcky a nie a nie zaspat, aj na prsniku som ju mala, aj na rukach a nic 😒

mirmaj
1. apr 2011

@vladka84 ta ma vydrž teda, neskočíš s nou radšej k Dr. ked ma aj teplotu? a koľko mala v noci?

vladka84
1. apr 2011

@katulkaaaaaa ja sa zasa pokusam oducit Karinku zaspavat pri papani, vcera som citala vsetko mozne, ale akoze praktika "nechat vyplakat" u nas nehrozi, na to ja nemam srdce 😒 Timka mi zaspavala na rukach aso do 8mes., potom stacilo, ked som si ku nej lahla a este aj teraz niekedy mi povie, ze mamka pod ku mne, tak si ku nej sadnem, hladkam jej chrbatik, este mi porozprava co bolo v skolke a tak zaspi 😉

katulkaaaaaa
1. apr 2011

@mirmaj je to krasne a ako to zakrici MAMA!!!!akoze idem sa z neho 😀 😀 😀 natocim na mobil a hodim na fb 😵
@vladka84 mne spinka ale ked stane tiez sa sem nedostanem vyzaduje pozornost na 100% a posledne dni ho nebavi nic ani choditko ani hracky...ani minutu nevydrzi sam a ked ho dam plazit co ho najviac zaujima je kabel od pc 😕

seagull2404
1. apr 2011

@mirmaj ja som spolahlivejsiu ani nenasla, ale sem-tam sa seknu, ako ked sme isli betonovat, tam bezooblacno a nam cely den prsalo 🙂
@vladka84 chudatko malicke ☹ ☹

eis4
1. apr 2011

dobré ránko babulky.už od 8mej sa pokušam sem niečo napísať ale už dvakrát mi Nelinka vypla počítač ked som niečo napísala 😀 som jej povedala prečo to maminke robíš tak ma vysmiala 😀
hrozná noc,bola hore asi každu pol hod,asi kvôli tomu pádu chudatko ☹
dnes mala taku divnu stolicu,tuhu ale kusok tam bol taký ako soplík a malo to farbu ako jablková výživa.dufam že to je v pohode 😒
@danulka3 ja som tiež rozmýšlala nad ohrádkou ale nemáme miesto a Nelinka nie je ten typ dietata čo by tam vydržala. 😒
@jankasramka velmi je šikovný malý Mateo, on bude najrýchlejší určite bude chodiť na tých 10 mes 😉
@kvietok121 @danulka3 @seagull2404 baby može byť aj tá streda lebo som sa rozhodla že nebudem chodiť do toho centra lebo som si doteraz nevšimla že to trvá 1,5 hod a to nám potom nevychádza ani spinkanie ani papkanie.ja som si myslela že to bude trvať asi 45 min.takže možme aj tu stredu ak máte čas 🙂

seagull2404
1. apr 2011

@eis4 ja mozem, zatial nemam nic naplanovane 😉

kvietok121
1. apr 2011

@danulka3 @seagull2404 @eis4 tak to sa mozeme stretnut uz nabuduci tyzden v stredu 🙂

kvietok121
1. apr 2011

@mirmaj urcite 🙂

danulka3
1. apr 2011

ahojte,
u nás je strašne škaredo ☹ ,dúfam,že poobede nebude aspoň pršať,treba nám skočiť do obchodu,večer prídu známy, a vidím to na posedenie do noci,ale super to padne,dobre si pokecať 🙂
@katulkaaaaaa tie postavičky ideš robiť tiež z toho istého materiálu? ja som tiež robila poťahovanú tortu,ale zo sušeného mlieka a to bola riadna makačka,ale tiež by ma to bavilo,ak nájdem foto,pridám
@alure Ja mám raka dcéru,ten jej pokoj by som chcela mať,stále má na všetko čas,nič ju nerozhádže,jediné,čo ju baví je sedieť v knihách,Harryho Pottera číta už hádam 5x. My sa snažíme robiť tiež všetko pre deti,ja som to práve že v detstve nezažila a preto som si povedala,že to deťom doprajeme,snažíme sa vymýšľať rôzne výlety,víkendy niekde,kiná,korčule.Moji svokrovci boli taký a sú nám veľkým vzorom,pre deti robili maximum a mm to teraz vracia svojim deťom.V máji ideme na víkend do Tatralandie,už sa veľmi tešíme.Chodia s nami aj mm deti,tak si to super užívame.My sme dosť taká zvláštna rodina. 😵

danulka3
1. apr 2011

@seagull2404 tak musíte kúpiť ešte jeden pc,my máme každý svoj,tak sa nehádame 😉

seagull2404
1. apr 2011

@danulka3 🙂 zvlastna je tusim kazda rodina 🙂

tamarka spinka, tak som sa trosku cinila 😀

kvietok121
1. apr 2011

@seagull2404 nadherne foto, nadherna princeznicka

seagull2404
1. apr 2011

@danulka3 my mame dva, ale ten druhy je stary a pomaly, tak ho ani nevytahujem 😉 my sa nehadame, v pohode sa podelime, moj na mna za pc nevrci, skor ked si neuvedomim, ze este nebol pozriet na maily a pod. tak len taku poznamku hodi, ale ja nie som zavisly, len som na nom niekedy dlho, ked upravujem fotky a tak 😉

seagull2404
1. apr 2011

@kvietok121 joj, dakujem, nemusite chvalit, ja sa vytesujem, ze sem mam konecne co zavesit, lebo to poslednu dobu flakam a ani sa mi az tak tie fotky nepacia, musim sa este vela ucit

kvietok121
1. apr 2011

@seagull2404 moja ta druha v poradi super, mam rada ked sa foti len tvaricka 🙂

kvietok121
1. apr 2011

@seagull2404 uz sa tesim ako nam v lesoparku spravis foto

eis4
1. apr 2011

@akika722 aj ja chodím na net len ked mm nie je doma,potom tam už sedí mm 😀 večer si sem sadnem už len na pol hodku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre