♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ejuska79
9. apr 2011

@liba78 ano, ano, tiez som augustovka, mala je 6.8. 🙂 🙂

akika722
9. apr 2011

@seagull2404 mne sa zda čudny 😨 takyy...citiť za bielkami 😒 Paťkovi a mame chuti

hajatanufus
9. apr 2011

ahpjky babenky co robkate? my sme s babami teraz pred chvilou vstali prespali sme skoro cele poobedie a teraz som rychlo dala varit karfiol pre malu ale musela som jej dat najprv mliecko lebo kricala od hladu bodaj by nie ked papala naposledy o 12.00 chuda moje hladne ale aspon sme si pospinkali aj lucinka tak som rada teraz sa pekne hraju
@katulkaaaaaa super torticka mnam si sikovna a doma mas krasneho zajka smejka 🙂 🙂
@seagull2404 kuchyna vizera byt super aj ja by som taku brala tu v uk su tiez tak robene kuchyne ze kuch linka do u a umyvadlo pod oknom je to super naozaj 🙂
@eis4 nebud smutna mala bude v poriadku aj na minule grckala nie vela ale grckala a to ona nezvykne asi to tiez bolo zo zubkov skus pripadne zavolat na pohotovost tam by ti mali poradit ze ci mas prist alebo co mas robit aby si s malou nechodila zbytocne medzi chore deti 🙂 bude v poriadku neboj 🙂
@akika722 mnamky neposles kus kolacika? asi aj ja zajtra taky spravim mnameste som ho nerobila ale vizera dobre a jednoducho

danulienka35
9. apr 2011

ahojte babulky co robkate? mi sme boli vonku fukalo hroza ☹ ale zvladly sme tojedno foto zababusena 😀

akika722
9. apr 2011

@hajatanufus ahoj,je uplne jednoduchy,no skus tie broskyne 😀 mne velmi nechuti ale mm si chvali..teraz ho paše 😀 som neodolala a maly kusok som si odrezala,ale bléé 😅 moj najoblubenejši je už http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2971 preto ho nerobim,lebo by som ho sama zjedla 🤐 🤐 🤐
@danulienka35 ♥zlatučka♥

baby,deti konečne spia 😎 😎 😎 maly dnes nespal od rana do 17tej 😨

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 dakujem lasko no nasa sa teraz zobudila rano grckala zo zubkov chudatenko moje male-velke ale uz je ok

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 čo to dnes každy grcka? ☹ moj večer grcol moju mamu,bola tu na skok...ale u nas nič nove 😅
male-velke 😀 😀 😀

eis4
9. apr 2011

@akika722
@hajatanufus Nelinka nám zvykla grckať do 5 mesiaca a velmi vela aj teraz si raz za čas grcne ale toto bolo ako by si pustila kohutik na 1 min,proste toto bolo moc 😔 ako by si tyčkovala po riadnej preflámovanej noci 😖
@seagull2404 malá spinkala 2 hodky odvtedy negrckala tak dufam že to bolo fakt len plné bruško alebo tie zubky 😒 vodu už pije aj si pýta ale dávam jej len po troške. je vysmiata tak je asi v poriadku 🙂 len som čitala že jej nemožem, dať mlieko 8 hod od grckania,takže až okolo 23tej,tak to bude ešte cirkus 😒 ale už mám plné prsníky ☹ musím si odsať ☹

akika722
9. apr 2011

@eis4 a už je dobre? ☹

akika722
9. apr 2011

@eis4 ja keby som davala po 8hod.moj maly by vobec nejedol 😲 ved grca vkuse 😲

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 bola na skok pre grc 😀 😀 😀 😀

danulienka35
9. apr 2011

@eis4 mojko aj nasa dnes grckala a oklop klop uz je ok 😉 mame to zo zubkov mozem potvrdit ☹

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 hej hej,on ju stale ogrca 😀 tak ona to už bere športovo 😅

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 no ja mam dost asi sa mu nepaci 😀 😀 😀 😀

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 on totiž to ogrca každeho 😅

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 no parada ☹

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 ale reflux vraj nema 😵
on odgrgne a ten kto je na blizku už reflex,rychlo latkovu plienku pod usta 😀

katulkaaaaaa
9. apr 2011

@eis4 tiez si myslim ze mozes dat mlieko-to sa tyka skor vecsich deti co piju kravske mlieko,ti ked kojis mozem podla mna,ja ked mala bola na are kvoli hnackam a vracaniu som ju kazde tri hodky kojila vtedy mala rok

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 no nam dnes latkova plienka nestacila cela bola aj postel a to vcera som prezlikala periny ☹

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 take poznam..perem každy druhy deň biele a dnes som vyprala 7ks plienok latkovych 😵

eis4
9. apr 2011

@akika722
@danulienka35
@katulkaaaaaa tam bolo písané o dojčených deťoch od 6-12 mes ale asi jej dám skor lebo bude cirkus a bez toho nezaspí ☹
@akika722 to je iné grckanie to by ani moja prvých 5 mes nejedla lebo grckala každu pol hod 😀 😀 to by sme asi nemali v 4 mes 8 kg 😀 😀

akika722
9. apr 2011

@eis4 ja viem moja že to je ine... 😒

katulkaaaaaa
9. apr 2011

@eis4 skus trosku snad sa jej grckanie nevrati,drzim palce 😉 teraz by som vobec nedavala prikrmy,skor by som len kojila

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 ja kazdy den perem ☹
@eis4 co jej ides davat? nejak som nepostrehla

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 ja kedy ako moja..dnes som prala 2x..aj svetle aj tmave 😒

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 ja len perem zehlim jak otork sila

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 ja všetko nežehlim 😝

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 ja som tiez povedal ze uz nebudem ved hodiny nad tym stojim a pradlo sa kopy jak blbe ☹

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 napr..latkove plienky nežehlim..načo?ved ich grcne za pol hodku..bodiky su nekrčive 😝 ak surne niečo treba tak vtedy..radšej ten čas obetujem krajšie 😀

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 no supr napad ja zehlim snad vsetko ale uz nebudem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre