♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
30. apr 2011

my sme na ciciku tiez zavisly, no v noci papkame este 3krat, normalne vela sosa, asi potrebuje a niekedy sa budi aj kazdu hodku, ked ju boli brusko alebo zuby..... a spi v manzelskej.... tak nam to vyhovuje, len uz ma vysosava zo sil... 😀

katulkaaaaaa
30. apr 2011

@eis4 urcite ju neodstavuj ani jej nedavaj um nic by si tym nevyriesila...nieje to urcite o hlade ale o tom ze ju bolia zubky a chce citit maminu...viki robila toto iste a tiez bola hyperaktivna ako tvoja Nelka,nechcem ta strasit ale toto nam trvalo do jej 3narodenin 😅
ja by som bola tiez za bud nech spi s vami aj tak ked ju mas 100krat za noc premiestnovat hore dole nevyspis sa ani ti ani ona,a to je total zle....ta valenda je myslim dobry napad 🙂 mi sme to trakt tiez mali...a simona teraz kojim minimalne tri krat za noc,a zaujimave je ked ho necham u nas zobudi sa len raz,,,tie male potvorky dobre vedia co chcu....idu nam 4 zuby naraz,sa zblazniiiim:(
baby sa chystame na oslavy zase vinecko,ciganska...ajajaja...krasny dniiik 😵

kvietok121
30. apr 2011

baby otazka ked svieti slniecko davate ciapocku na uska, alebo davate aj klobucik, ja sa furt bojim aby mu nenafukalo, a co obliekate ked svieti slniecko? ja uz som z toho hotova 😠

majka35
30. apr 2011

@evanns teraz som prišla domov ... barborka ešte spí, ta ja neznam 😨 a u nás hromy blesky ... ta hutor kedy

výťah nám nejde, si viete predstaviť, že som včera z 8 poschodia išla s kočíkom a terezkou po barborku? a volala som, že kedy ho ráčia opraviť, tak až v pondelok, a mm ide skoro ráno do BBj, takže neviem ako odnesiem barborku do škôlky

liba78
30. apr 2011

@21 Terezka je pekne ukecaná 😵 u nás si na podobné ešte počkáme 😔 Zatial sme na aaaaaa, eeeeee, vrrrrr, babababa a ham 😵
@akika722 palacinku by som si dala s tvarohom a čokoládou 😵 U nás dnes kapustnica na želanie mm a rebarborový koláč na želanie chlapcov. A ja jem všetko, ale "dačo fajne" mi chýba 😝
@kvietok121 Keď vidím, že teplota vonku=teplota vnútri tak určite nepridávam ďalšiu vrstvu 😉 a keď svieti slniečko dávam látkovú šiltovku. Výhoda u nás je že vybehneme von, popozeráme záhradu a rýchlo zistíme pocitovú teplotu.

eis4
30. apr 2011

@kvietok121 @zuzana84 @akika722 @memory97 @katulkaaaaaa ona celkom dobre spinká do 4 tej papá len raz ale potom je už hore každu chvílu to už od narodenia ale tuto noc pýtala jesť už o 22 tej a papala o 20:30 😲 problém je že ona necucká minutu ale vyprázdni mi obidva prsníky 😲 na každe papanie aj v noci.niekedy sa napapá,zaspí a o 5 min je hore a už na mna lezie a pýta jesť ako keby zabudla že predchvílou papala 😀
válendu nemožeme dať lebo máme malinku spálnu a na dlžku by sa nezmestila,zavadzala by vo dvrerách,ale postielku sme dali uplne k posteli a to jej nestačí ona chce byť na mne uplna nalepená,alebo na tatinovi 😀
idu jej zubky už mesiac čakám kedy jej vyjdu horné 2ky a nič,tak možno to bude tým 😒
@katulkaaaaaa 4 zubky 😲 chudatenko,nech sa rýchlo prerežú 😒

eis4
30. apr 2011

@majka35 juj z 8. 😲 😲 😲 to ti nezávidim ja chodím každý deň zo 4 ale z bugynou čo je o polovicu lahšie ako normálny kočík 😲 to si neviem predstaviť 😲 prajem vela síl

kvietok121
30. apr 2011

@liba78 takze nedavas na uska? asi som len ustrachana, ved vies len jedno dieta

akika722
30. apr 2011

@majka35 u nas len popršalo...fnuk..chcem velkyyyy dažd 🙄
bože moja 😲 😲 😲 to jak si sa trepala s kočikom 😲
@liba78 mal len s dzemom...a ani to si nezasluži 🙄 blb...
@kvietok121 moj už viac x nemal čiapočku ked bolo horuco 😉

21
30. apr 2011

@liba78 no s tymi slovami sme aj my tak, to tie normalne vyslovi len vtedy, ak si je ista, ze to povie. ze sa jej to podari. 🙂

katulkaaaaaa
30. apr 2011

uz sme doma fnuk 😒 rozprsalo sa a je po akcii 😠 takeee nervy mam je to raz za rok aj to sa to musi posr... 😠 ale stihla som si dat cigansku a jednu jedinu fotku spravit 😕

akika722
30. apr 2011

@katulkaaaaaa ten je krasny,skoro sa uči 😀

liba78
30. apr 2011

@kvietok121 neboj, aj ja mám v taške aj na ušká nachystanú. Keby náhodou bolo treba 😅
@21 aj tak je šikovná 😉
@akika722 už som bola u segry na "dačo fajne" ale kludne povedz mm, že ak nechce pošleš do Teplic 😀
@katulkaaaaaa podarený s tým pivom 😀 u nás je podobne, tak som sa stavaniu mája vyhla 😒

akika722
30. apr 2011

@liba78 jeho pošlem pošlem...ale nie do teplic ale do "ceplych krajin" 🙄

jajka377
30. apr 2011

ahojte maminy, tak dávno som tu vždy len kukla a hajde preč - ani nemám šajnu o čom sa momentálne rozprávate. My sme boli vo štvrtok na poradni a dr bola veeeeeľmi spokojná s malinkou 😀 😀 😀
no ale na konci mi stihla povedať, že malinká má krátku uzdičku pod jazýčkom a bolo by to dobré chirurgicky spraviť, aby malinká neskôr nešušlala, alebo nemala problémy s papaním. Tak sme išli na do chirurgickej ambulancie a tam taký milý pán doktor, jej to hneď cvakol a moje zlatunké statočné plačkala asi 10sekúnd. 🙂
Takže aj malú operáciu už máme za sebou!!!! 😖

evanns
30. apr 2011

@liba78 ze "daco fajne" 😀 😀 😀 u nas je chvilu klud lebo asi som nakazila mm a teraz hnackuje a zvracia on, do certa, drzime Natu v karantene nech to nedostane ☹

jajka377
30. apr 2011

@zuzana84 ahoj nechodila si náhodou p. Kalmanovej na kurz??? Mám dojem že si mi nejaká známy 🙂 🙂

evanns
30. apr 2011

@kvietok121 ahoj moja ked je teplucko a nefuka velmi tak davam iba klobucik 😉 ale mam ciapku stale so sebou 🙂

evanns
30. apr 2011

a pridavam foto ako je krasne na namesti v KE teraz pocas MS 😀

majka35
30. apr 2011

čaute ... ja som hotová, terezke snáď rastú všetky zuby, určite aj "múdrosti" ... ja som ju ešte nevidela takú nervóznu ... 🙄

@evanns zajtra chcem ísť aj ja do mesta, nepridáte sa?

evanns
30. apr 2011

@majka35 oki kludne ked budem doma pojdem, len som slubila kolegyni ze vybehneme na Alpinku lebo otvaraju zeleznicu ...no a najdolezitejsie je ze ma prsat ☹ ☹ ☹ tak si volame

kvietok121
30. apr 2011

@akika722
@liba78 @evanns asi aj ja tak budem robit ze do tasky klobucik alebo ciapku a vonku sa zariadim, ste ma potesili, este skusim zajtra v auparku pozruet taku letnu ciapku na uska 🙂

mirmaj
30. apr 2011

@seagull2404 toto si presne teraz uvedomujem aj ja tu výhodu rod. domu, ked sme u našich sme skoro celý deň vonku, ked sa potrebujeme prebaliť len vybehneme hore prebalíme a zasa sme vonku, papame aj vonku, takže môžeme byť fakt celý deň vonku a ked sme doma, ideme von max tak na 3 hodky, v kočíku vydží nejaký čas potom pobehať a ideme domov lebo neviem čo viac by som tam ešte s nou mohla robiť kedže nebehá ešte sama 😒
@evanns aj ja myslím že by som bola s ním spokojná, len som zistila že sa z toho Brendonu nedá objednať cez net 😒 a nám už slniečko nevadí takže mne by ta preklapacia ručka ani nevadila, Tamarka už je radšej otočená dopredu aby všetko videla 😀
@memory97 moja mamina je z Tamarky úplne hotová, ked sme u našich ani neviem že mam dieťa, lebo ona sa jej celý čas venuje a vtedy Tamarke ani nechýba žiadna mamina, lebo ma babku 😀 😀 a ráno začne blabotať v postielke a babka už príde a zoberie ju, aby som si pospala trocha 😉

majka35
30. apr 2011

@evanns no do kelu, prečo pršať? nieeeeee ... no nič uvidíme a voláme si 😉

akika722
30. apr 2011

@evanns jéééj a ako si hopka...ty maš veeeeeelmi spokojne dieťa 🙂
@majka35 jaaaj moja..zly deň? ☹
@kvietok121 ja mam taky tenučky klobučik-odtial z bazarika za 1euro 😅 veeelmi sa mi pačil a je taky že chrani aj krk pred slnkom,je na viazanie a ma aj "klapky" 😀 na uška...je super..no nekup 😀

majka35
30. apr 2011

@akika722 bars zly, bars ... sme s mm totálne nervózni z celého dňa 😖

evanns
30. apr 2011

@majka35 neviem moja som pozerala spravy a teda nic dobre nepredpovedali...co sa toho dost desim lebo zajtra mm sluzi zas cely den a mne sa doma nechce sediet cely den 😠
@mirmaj aj Natasha je takto spokojna ze vsetko vidi ale nema rada ostre slnko do tvare... ☹
@akika722 😉 😉 😉

akika722
30. apr 2011

@majka35 ja nervozna z mm,ešte že šiel na nočnu 🙄
mojko a geliky nezaberaju?

liba78
30. apr 2011

@evanns krásna je a tie tulipány v pozadí, super. A ten kočík sa mi páči 😵 dokelu čo urobím ? mm ma zahluší, keď si kúpim tretí kočík ☹

liba78
30. apr 2011

baby dala som unavenemu decku čipku a on sa teraz správa ako nitrom načipovaný 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre