♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
2. máj 2011

@katulkaaaaaa krásny je aj s unavenými očkami 😉

alure
2. máj 2011

@eis4 uvidíš že to bez problémov zvládnete a dúfam že si vodičku užijete tak ako my 😉
A je v tom rozdiel keď sú kojené dievčatká a chlapci? no ja som len tak pozerala váhu Oliverka keď bol bábo a on mal pol ročný takú váhu ako Denis teraz a 8 mesačný mal cez 10 kg ale on priberal závratnou rýchlosťou kilo mesačne 😲 ale na druhej strane nebol taký akčný ako Denis,on sedel a nelozil,chodiť začal tiež až po roku...proste každé dieťa je iné a nemusíš si lámať hlavu. Nelka je tiež akčné a pohyblivé dieťa a hlavne že je zdravá 😉

memory97
2. máj 2011

Ahojte,

@evanns moj nazor, ze nehraju poriadne 😀 😝 ja veru nepatrim medzi fanusikov hokeja, ale potesi ma kazda vyhra, ani vcera som ho nepozerala, iba co moj mm nadaval, tak som vedela aky je stav 😉

@alure ked je unaveny, tak zaspinka hned. Moj pocit, ze sa mu lepsie zaspava, ked si s nim niekto lahne do postele. Inac nehrozi.. v kociku ma uz prerusovany spanok, lebo chce vsetko vidiet, ale ked spinka v postielke, tak v pohode. A vecerne uspavanie tiez, niekedy mu to trva dlhsie, ale to je iba obcas, skor zaspinka do niekolkych minut ako si spolu lahneme.

alure
2. máj 2011

@memory97 tak to je pravda a hlavne chlapci sú takí mamičkári 😀 aspoň u Olivera to platilo ..aj mne Denis poobede keď si ho vezmem do postele k sebe a spím s ním spí aj dve hodiny,sám v kočíku alebo postielke len hodinku 😖 no tak budem povinne poobede spinkať s ním a oddýchnem si aj ja aj on 😉
akú ste mali vy nôcku? Dávidko spinkal pokojne?

vladka84
2. máj 2011

@eis4 krasne si to zhrnula 😀
@alure no prirastok u dievcat je vacsinou mensi ako u chlapcov 😉 na margo tej debaty s @eis4 - islo o to, ze Karinku ani nemam velmi s kym porovnat...

eis4
2. máj 2011

@vladka84 😀 😀 😀

eis4
2. máj 2011

@alure Nelinka priberala na začiatklu velmi rýchlo ked sa narodila mala 3500 g a ked mala 4 mes mala 8080g 😲 a potom sa to zastavilo,ale asi to bude tým pohybom ved sa nezastaví ani na sekundu 😀

seagull2404
2. máj 2011

@alure ty si si to nadherne vymyslela so spinkanim 😉

ja som mala ist dnes do prace, ale mi to rano zrusili a tak tu mam svokru ☹ som ju teraz vydurila von aj s prababkou, skoda, ze som nemala fotak, obe vymodene, s vysokymi steklami a kabelkami, no narehotala som sa, ked som za nimi zavrela, ale troska sa branila ta moja svokrusa 😀 😀 😀 joj, aspon troska kludu

memory97
2. máj 2011

@kvietok121 bolo to individualne, ale ked im idu zubky, tak dasienka velmi bolia a im sa nechce prezuvat, preto si pytaju mliecko. Ja som davala tusim 2-3 dni iba mliecko a potom som skusila vyzivku a opat pekne papkal.Ked spapal celu vyzivu, uz bolo dobre.-)

@katulkaaaaaa neboli sme u dr, ked mal zvysenu teplotu, ale u nas bola iba jeden den. Ja som mu davala panadol polovicnu davku vecer a polovicnu davku rano a nervozita sa vytratila a samo gelik na zubky.

seagull2404
2. máj 2011

@eis4 ale ved tak to ma byt, Nelinka je predsa pupok sveta 🙂 a nech si vykrikuje, mne sa to paci, pride mi to mile 🙂 ani mi uz nepriberame, a to je myslim ok, su zive tie nase deticky, vela sa hybu a tak vela spalia 🙂
@akika722 vy mate taku bubli pistol 🙂 😲 😲 😲 waw a nas park, juj, este ze je uz aspon trosku v poriadku
@alure z akeho filmu si tak naladena?

akika722
2. máj 2011

@vladka84 akože aj mamka tu vkuse sedi? 😅 😀 😀
@eis4 dik..nie moja..ja mam inu clonu novu za 17eur..ale začina sa mi trhať ☹ inač som s nou spokojna

akika722
2. máj 2011

@vladka84 moj Paťko sa narodil ako 2700g.a teraz ma len 14kg..ostatne deti v jeho veku maju 15-16kg a vyšku cca o 10cm menej ako on 😅
@seagull2404 noo..ale nejak nefunguje už 🙄 🙄 🙄 kupili sme nahradny bublifuk a nerobi pištol bubliny moc 🙄 🙄 🙄

alure
2. máj 2011

@eis4 určite je to hlavne pohybom 😉 a nemaj obavy dieťa by do roka malo strojnásobiť váhu takže máš času dosť 🙂
@seagull2404 no tak nech mám aj ja z toho výhodu ,no nie ? 😉 Pozerala som ráno Krásku z Manhatanu,išlo to včera poobede na Markize ale mm pozeral hokej tak dnes ráno to opakovali 😎 išli von aj s malou ? myslím svokrička?
@vladka84 to je jasné 🙂 hlavne že sú decká vyzmiate a šťastné či už vážia 8 alebo 10 kg no nie ? 😉
Malého som dala nakoniec spať do kočíka na záhradu a ja idem žehliť,ale tak sa mi nechce ☹

akika722
2. máj 2011

čo myslite tie fleky možu byť od slnka??najmä na poslednej foto vidno..hore hrud+krk suchar maly..a je každu chvilku..

akika722
2. máj 2011

neviem ´či tie fleky vidíte ☹

alure
2. máj 2011

@akika722 mojko Oliver mal ročný cca 12 kg a túto váhu si držal do troch rokov,akokeby vtedy niečo zastalo..a potom zase trošku pribral a váha sa držala ďaľší rok či dva..raz predbehol rovesníkov on,potom oni jeho..myslím si že je to taký kolotoč
apropo Semi je podarený na fotkách a na jednej neviemči tu či na fb,by som sa bála ako je nebezpečne naklonený na lehátku k PC 😲 či sa neprekotí ?

akika722
2. máj 2011

@alure neprekoti 😀 je tam taka zaražka..no aspoň myslim..no kukal mickyho išli mi zubky a reval cely deň..a pri nom sedel jak puk..som len odbehla napiť sa a tak som ho našla ako tuka do nb 😅

vladka84
2. máj 2011

@akika722 @alure aj ja, preto to lehatko uz nepouzivame, ja mam stale pocit, ze uz z neho leti na zem 😒
ja tie fleky nevidim 😕

katulkaaaaaa
2. máj 2011

@akika722 flaky vidiet neni
@memory87 maly sa mi tak pokakal ze to mal kompletne vsade,umyla som ho a hned zaspal...mozno ho aj brusko bolelo...dufam ze uz bude lepsie lebo doobeda to bola katastrofa 😒
@eis4 dakujeme 😵
ked uz ste pri tej vahe moja viki bude mat 7rokov a ma len 21kg!!!vyzera akoby som jej nedavala jest chuda tycka 😝
nasla som fotky ako mala viki cca 3 roky to je taaaak davno ☹ @majka35 sa mi na niektorych zda ako tvoja Barborka co povies?
a fotka aj ako sme teraz...preco ten cas tak leti?ja chcem to svoje malinke dievcatko ☹

vladka84
2. máj 2011

@katulkaaaaaa taka carnulka je ako Barborka 😵 veru, ten cas tak letiiiii... ked uz nostalgia, tak pridavam aj ja Timku - tiez v takom nejakom veku 😵 😵 😵
inak ona ma teraz 20kg, takze takisto ako z koncentraku 😀

katulkaaaaaa
2. máj 2011

a este par ze nostalgia 😀

vladka84
2. máj 2011

a tu je s mojou maminou 😵

akika722
2. máj 2011

@vladka84 vo fotaku ich vidno 🙄 sakra..ideme v stredu na kožne 🙄
ked tam leži ja tu tyč vyklapam ako pre mimčo a vtedy nema šancu 😀
@katulkaaaaaa jééééj..no na ten foto s ofinkou a rozpustenymi vlaskami aj mne pripada ako Barborka 😅
@vladka84 zlatučkaaaaaaa..a havinko jeeeeeej,vaš?

akika722
2. máj 2011

@katulkaaaaaa aka malinkaaa 😵

katulkaaaaaa
2. máj 2011

@vladka84 vladi perfektne ste!mala je tusim komplet ty 😉 ta mas doma rovnaku vychrtlinku ako ja...esteze vymysleli gate na gumicku 😀 s tym gombikom inak neviem v com by chodila 😝

vladka84
2. máj 2011
katulkaaaaaa
2. máj 2011

@vladka84 tvoja mamina? 🙂

vladka84
2. máj 2011

@katulkaaaaaa ano 🙂
no my takisto, vsetky rifle s gumickou a este leginy moze nosit 😀 lenze ona sa nezastavi, vkuse beha, tancuje, skace, kolobezkuje, bicykluje... 🙂
@akika722 nieee, nas nie, kde by sme ho dali...to je u mm krsnej, chodime tam obcas cez vikend oddychnut, oni byvaju na konci sveta, tam sa aj Mojsej chodil skryvat, ked chlastal 😀

akika722
2. máj 2011

@vladka84 tvoja mamina??vyzera ako tvoja sestra 😲 😲 😲

akika722
2. máj 2011

@vladka84 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre