♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
4. máj 2011

ahojte
@vladka84 zlata si ze na mna myslis 😉 sme ok maly uz konecne nema horucky ale mrzuty je stale tak davam lieky raz denne ked sa to uz neda vydrzat,dnes som tu mala dve kamosky,sme kecali,upiekla som kolacik,jaj no super den 😉 ...som dostala dnes prvy krat mrchu od porodu 😠 bolo mi bez nej dobre
@akika722 kokooos nestras sa bojim aj za teba,zavolaj mm nech pride akoze na obhliadku,nemas niekoho blizsko ze by prisiel kuk?by som sa od strachu posr.... 😕

kvietok121
4. máj 2011

@akika722 moja bab ydobre radia zavolaj niekoho

danulka3
4. máj 2011

@akika722 Aj mňa raz tak v noci sused vyľakal,mm bol v robote,sused išiel ožratý domov,miesto toho aby zasvietil mi zazvonil 😠 a potom začal štrkotať kľučami,som bola prebratá hneď.

akika722
4. máj 2011

@memory97 ono sa z vonku nikto nedostane dnu..ale..počula som vela historiek..duchy...ježiš...ja som bojim jak mala 😔
@danulka3 asi mne si chcela..že?volala som nedvíha mobil ☹
@katulkaaaaaa už som volala..mame tu jednych,čo pozname..neberu to ☹

katulkaaaaaa
4. máj 2011

@alure vyzeras super 😉 to je aka blbost ze paci sa mi...uz sa mi to nepaci...som omylom na to klikla 😖 zase sa chce niekto podobat na fb????

kvietok121
4. máj 2011

@akika722 stale volaj kym sa nedovolas

akika722
4. máj 2011

@danulka3 tu na poschodi maju male deti 3rodiny..neviem aby tu niekto chodil napity..asi nie..ale to niekto zodvihol klučku na dverach lebo to zamklo ☹

alure
4. máj 2011

tak a som tu
dieťa (menšie) už spí a Oliver si zapol dvdčko (mig mig -ten kohút a kojot) tak sa mi tu rehoce 😀
@danulka3 waw ďakujem za kompliment ale ako vravím to je dobré maskovanie oblečením 😉
@kvietok121 ďakujem moja
@vladka84 Timka je krásnučká..a všetky babulky sú zlaté...je to milé keď sa detičky niečomu takému venujú
@akika722 mojko neboj sa určite je to len prievan alebo niečo také,normálne choď z buchotom k dverám,a otvor ich...ste v bytovke? tam by si sa nemala báť,hm?
@veve10 zapísané 🙂 s tým sedením som aj ja počula že nie je potrebné hlavne kôli držaniu chrbtice v neskoršom veku,a štvornožkuje pekne a začal niekedy v 5 tom mesiaci..akčné dieťa 😀

katulkaaaaaa
4. máj 2011

@akika722 tak nestresuj,ked mas bezpecnostne dvere si zamknuta neboj dnu sa nik nedostane...a o duchoch neuvazuj ani sa chces bat celu noc? 😕

danulienka35
4. máj 2011

pekny vecer babulky ako sa mi mate? 😉

akika722
4. máj 2011

@katulkaaaaaa mm nemože z prace odbehnuť lebo im behom minuty možu volať že maju vyjazd

kvietok121
4. máj 2011

@akika722 nemas na niekoho z bytovky telefon?

akika722
4. máj 2011

@katulkaaaaaa od stresu vyžieram zmrzku a čumim na dvere...kokso..ešte sa mi to nestalo..a prave ked je mm v praci...

akika722
4. máj 2011

@kvietok121 už nie..len ten jeden čo nebere

kvietok121
4. máj 2011

@akika722 moja neboj bude dobre

danulka3
4. máj 2011

@akika722 musíš nabrať odvahu,zober niečo do ruky a choď sa tam kuknúť,lebo takto do rána umreš od strachu 😖

danulienka35
4. máj 2011

takto na mna jazyk vyplazuje ked ma telku 😀

akika722
4. máj 2011

@kvietok121 snad sa nepo..do rana moja 😒
@danulka3 bola som..lebo ja z obyvačky na chodbu rovno vidim...a ked som cez kukatko pozrela je tam tma ☹ len nejake zvuky bolo počuť tak som upalovala späť ☹

danulka3
4. máj 2011

@akika722 Ja sa tiež v byte bojím menej,keď som bývala v dome som bola vyplašená stále,každý buchot ma vyľakal,stále som niekoho videla za oknom ☹

katulkaaaaaa
4. máj 2011

@akika722 jaj neviem ti povedat co by som spravila...takto sa lahko radi...baby ale ak tam niekto bude a ona vide von???to by som nerobilaaaa....radsej ti len sed zamknuta v byte 😨 k tebe sa nik nedostane nebooooj

kvietok121
4. máj 2011

@danulienka35 zlatunka, ako ste dnes dopadli u dr?
@akika722 sme s tebou

akika722
4. máj 2011

@katulkaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj von by som nevyšla ani za svet 😲 😲 😲 ani keby že mam na sebe plienku 😲 😲 😲

akika722
4. máj 2011

@danulka3 chvala bohu že namam dom

katulkaaaaaa
4. máj 2011

@akika722 ja to mam naopak doma sa nebojim ale z anelaka mam des len ked idem na navstevu 😀 ja ked si predstavim ze by som vecer po tme isla niekam do vytahu sa poseeeeeeeee.... neviem preco 😀

danulienka35
4. máj 2011

@kvietok121 ahoj a dakujem moja u dr som nebola lebo som pred hodinku prisla z kramarov z niki ☹

danulka3
4. máj 2011

@katulkaaaaaa
@akika722 Katka máš pravdu,Ani sedkaj a skúšaj volať susedov,určite sa dovoláš a prídu sa kuknúť a všetko bude o.k.

alure
4. máj 2011

@katulkaaaaaa aj ja občas omylom kliknem na páči namiesto odpovedať 😠 ale nevadí...a ďakujem za pochvalu 😉

kvietok121
4. máj 2011

@danulienka35 juj a co sa stalo, som asi mimo

danulienka35
4. máj 2011

@kvietok121 dnes jak isly z telesnej sa jej noha vyvrtla spadla na bok bunda isla do kosa kozena laket cely zodraty aj cely bok ma to pomliazdene a riadne oskrete fuj

alure
4. máj 2011

@danulienka35 no jasne malá zlatá vegeťáčka 🙂 aj náš Denis začal vyplazovať len tak na nás jazyk a vrčí na nás ako psík 😒 a čo je z Niki? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre