♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
4. máj 2011

@vladka84 skus aj junior, mozno ti to tak nezaberie ako detom, ale aspon nieco🙂 dobru

eis4
4. máj 2011

@adal to si len mi maminy všímame takéto veci moja zas jednu nožičku dáva tak divne ked lozí, ale ked stoji tak ju má normálne.treba povedať dr,ja si myslím že to nie je nič 😉

mirmaj
4. máj 2011

ahojte, pokiaľ som vás dočítala, už ani neviem načo som chcela reagovať 😝 :- dnes som mala super deň, mm aj s malou som zaviezla k našim a ja som poobede vyrazila so segrou na nákupy, nakupila som si zopar nových vecí z čoho sa hroooozne vytešujem lebo fakt potrebujem oživiť šatník 😝 a potom sme sa aj trocha pokorčulovali, ale skoro som zamrzla taka kosa bol a u nas, brrr....
@akika722 tak ty maš inak akčný večer 😲 ja by som sa asi pok....od strachu 😒
@eis4 aj ja som veľa vkladala do toho že ked malu pokrstíme bude lepšia 😀 😀 krstili sme ked mala 4 týždne a bolo to bezo zmeny 😝

akika722
4. máj 2011

@mirmaj jeeeej tak si si užila 😎 ja som len vlasy farbila 😝
noo..už je to lepšie 😅

mirmaj
4. máj 2011

@eis4 ako divno dáva Nelka nožičku ked lozí? Tamarka dáva ľavu nožičku viac dovnutra ked chodí, ked sa sama postaví a behá okolo nábytku dáva ju pekne rovno, ked som bola na poradni pýtala som sa nato Dr. a ona povedala, že ona ešte vlastne nechodí takže to ukladanie nožičiek ešte nieje ako pri chôdzi tak neviem či to riešiť alebo nie 😒
Aj som sa chcela spýtať vás ostatných mamičiek, či vaše detičky ukladajú nožičky pekne rovno ked kráčaju tak že ich držíte za ručičky

veve10
4. máj 2011

@akika722 jezis prepac, ja som to tak nemyslela. V byte sa ja vobec nebojim...kto by ti tam uz len chodil?! To sa fakt nemusis bat. 🙂

mirmaj
4. máj 2011

@akika722 ako to pomôže že? ja som už normálne potrebovala takých 5 hodiniek bez mm a malej 😝

akika722
4. máj 2011

@veve10 v pohode 😀
@mirmaj veru..ja som včera to strihanie+cvičenie..booože tolko sebavedomia mi to dalo...a dnes som vlasy farbila,zajtra nalakujem pazuriky,potom dalši deň si dam masku na ksicht,.... 😀

mirmaj
4. máj 2011

@akika722 že nalakujem pazuriky, smo sa zamyslela, a ja som už asi 1 a 1/2 nemala nalakované nechty 😲 pekne to maš naplanované, každý deň niečo 😉

akika722
4. máj 2011

@mirmaj aby som sa už necitila tak ako doteraz..ved ty vieš 😒

akika722
4. máj 2011

aaaaa už som vytiaahla zo skrine žehličku na vlasy 😀

mirmaj
4. máj 2011

@akika722 hej hej viem, neboj už bude len dobre, hlavu hore, ved ideme nato nie? 😉

veve10
4. máj 2011

@eis4 @memory97 no fajn, som kludnejsia. moj si tiez chyta usko, ked je unaveny a pri kojeni natahuje moje tricko, potom svoje trocko, alebo mava rukou az kym nema nieco na dosah s cim zacne mykat. Niekedy sa az zacnem na tom smiat. Ale on ked ho prebalujem a vyhrniem mu tricko, tak sa zacne skriabat oboma rukami po brusku..niekedy to vyzera hrozivo, tak preto som sa pytala. Uz som kludna. 🙂

mirmaj
4. máj 2011

lučim sa a idem zakončiť môj pekný deň odchodom do postele 😔 kedže Tamarka vstava o 6, nech sa aspoň trocha vyspím do krásy 😝

akika722
4. máj 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀
@mirmaj dobruuuuu moja 😉

memory97
4. máj 2011

dobru nocku🙂

memory97
5. máj 2011

dobre ranko🙂 aku ste mali nocku? My super, az na to, ze v noci mm dostal teploty, tak dufam, ze to nechytime my s malym 😒 a zacali nam opat kurit, sme sa celu noc vyhrievali 😀

akika722
5. máj 2011

dobre ranko..žijem 😀 ale spali sme pri zasvietenom svetle 😅

21
5. máj 2011

@veve10 ako keby si pisala o nasej terezke. robi presne to iste... 😀 😀 😀

21
5. máj 2011

@akika722 aj tebe!!!

majka35
5. máj 2011

babyyyyyyyyyyyyyy nevlááááádzem ... nespala som vôbec v noci, malá neskutočný kašeľ, plač, som ju v jednom kuse hojdala na rukách, keď zaspala, dala do postieľky, išla si ľahnúť a o päť minút znovu ten istý scenár ... ja som v koncoch, to je už ktorá noc, to sa nedá fakt vydržať

@mirmaj ako ti len závidím ten oddych

majka35
5. máj 2011

@akika722 ja tiež ked sa bojím mám zapnutý TV ... všetko naj k 9 mesiačikom ...

kahlan1
5. máj 2011

ahojte 🙂

@akika722 všetko naj k deviatim mesiacikom 🙂 ako sa mate co nove? vobec nechodim na MK lebo nestiham vobec

akika722
5. máj 2011

@21 🙂
@majka35 fuuu..blbe choroby 🙄 Barborka je v školke?a Terezka ti pospi cez deň niečo???hoci v kočiku na balkone..hm?možno by mala pocit že ste vonku 😒
dakujeme 😵
aaa...čo sme mali telku v detskej dali sme bratovi lebo chceme im kupiť-detom len maličku tenučku zo zabudovanym dvdčkom..ale kedy? 😨 😒 boh vie 😀

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 dakujeme...jaaaj moja,myslela som na teba že kde si..ako??pozeram že sa ti to riadne krati..vladzeš ešte??si pamätam že presne pred rokom sme už funeli 😅 noo..ja som nevladala nič...ako Anetka?

majka35
5. máj 2011

@akika722 teraz spinká, ale akonáhle začne kašlať, hneď plač a krik, ja neviem, čo mám robiť .. to je začarovaný kruh
barborku odniesol mm do škôlky

akika722
5. máj 2011

@majka35 a mm teda tm je doma???tak nech si ju vezme trošku na starosť..hmmm??Teda ak je tm ako mm tak som ticho 😅
akože mm ked je s nimi a ja dačo robim tak Aňaaaaaaaaaaaa dones nam toto...pod sem...Paťko chod za mamkou..urob mlieko,.... 😖

majka35
5. máj 2011

@akika722 nie je doma, on nesie barborku do škôlky a potom ide do práce každé ráno, škôlku máme pod blokom

akika722
5. máj 2011

@majka35 jaaaaj..moj prišiel z prace a vravi...nemali sme ani jeden vyjazd 😵 tak teraz spi lebo že mu je na grc lebo nemal tak svoj vankušik 😵 😵 🙄

kahlan1
5. máj 2011

@akika722 praveze nevladzem :( vcera som myslela ze asi odpadnem tlak mam stale velmi nizky a anetku nevladzem vobec nosit - uz len cakam kym sestra spravi bc a dojde dom mi pomoct lebo sa uz bojim - zacina my siedmi mesiac a bojim sa aby som sa neotvorila skôr alebo co
Anetka je poklad uz lozime (asi posledny z MK :D :D) ale papame biedne a nepriberame akosi nic neviem preco, stale ju nahanam lebo ju tahaju len sufliky a kvety a dvd :D tak nic len ju stahujem a vecer ani neviem ako zaspim :D teraz spinka tak som tu zbehla, ale uz ukazujeme aka velka narastie a davame papa a krutime hlavickou ze nienienie - to ju mali co naucit - anetka ides spapat a ona nienie alebo ked ma jest 🙂

a vy co mate nove? len co som prebehla tak vy tu uz asi chodite vsetci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre