♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
8. máj 2011

no a ja uz musim koncit, lebo o 21,00 je tu vecierka. :D a ja som v herni, tak aby nebolo zle, zajtra vas zas kuknem. dobru nockua drzkajte sa. pa

danulienka35
8. máj 2011

@akika722 no nez by som prisla aj by si spinkala uz 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@lucia20 drzime palce aj vam

evanns
8. máj 2011

@katulkaaaaaa moja krasna chapem uplne ze sa bojim ale verme ze to nie je nic vazne...a si neskusala smectu alebo hylak? nic? no ved uvidis zajtra...drzim Ti palce ☹
@mirmaj Tamarka je uzasna, ako stoja sama, a je velika hotova slecna krasna fotogenicka 😉

evanns
8. máj 2011

@lucia20 drzim Vam palce

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@evanns neskusala ☹ v lekarni ma presviecali ze to je ok ze to ten menzes,alebo zubky...mozno hej ale ze by az tak schudoool?keby sa dalo idem hned teraz k dr,ale stoji to tu za ho&no...pockam do rana na moju dr

akika722
8. máj 2011

@lucia20 aj vy sa držte paaaaa cmuk malej

akika722
8. máj 2011

@danulienka35 počkala by som 😀 😀 😀 len či aj pivo by počkalo 😅

kvietok121
8. máj 2011

@katulkaaaaaa nie my sme uz v pohode len nechce spat, dokonca uz celkom dobre aj zje 🙂

akika722
8. máj 2011

@katulkaaaaaa a maš to doma?ak ano skus...

danulienka35
8. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀

memory97
8. máj 2011

@danulienka35 moja krasne basne pise 🙂

@akika722 moja ty si na neho nejaka kruta 😀 ved ho mozno nieco ozaj boli 🙂 a chlapi to tak tazko znasaju 🙂

@alure nech sa vam dovolenka vydari a aj pocasie a nech si ju krasne uzijete 😉

@katulkaaaaaa juj moja... malemu to nepreslo☹ to ma mrzi, dufam, ze budu obe deticky v poriadku. Daj vediet zajtra ako ste dopadli. Papal nieco od coho by mohol chytit salmonelu? Dala si ho ockovat aj proti rotavirom?

@lucia20 ahoj, som citala na FB, ze ste v nemocnici. To je iba preventivne, alebo je nieco malinkej?

akika722
8. máj 2011

@memory97 ked niečo robi vtedy mu nič nie je..ide zajtra na neurologiu,ak nie,akika ho tam dokope...možno som hnusna...ale on vie prečo 😒

memory97
8. máj 2011

@katulkaaaaaa nemas doma hylac forte? To je pre deticky, ked hnackuju.
Kamosky mi je luto, dufam, ze bude v poriadku.

danulienka35
8. máj 2011

@memory97 tazko zamilovany moja 😀

memory97
8. máj 2011

Toto som este nasla:
Diétne recepty vhodné pri hnačke

Mrkvová polievka
500 g očistenej nadrobno pokrájanej mrkvy varíme ½ hodiny v 1 litri vody , uvarené rozmixujeme na jemnú kašu, doplníme s prevarenou vodou do 1 litra, pridáme 1/2 zarovnanej čajovej lyžičky ryžovej kaše. Podávame po lyžičkách alebo z fľašky s cumlíkom s dostatočne veľkou dierkou.

Ryžový odvar
Ryžu dáme do dostatočného množstva vody variť domäkka. Malým deťom podávame len vodu z ryže, starším deťom celý vývar aj s ryžou dobre vymixujeme a podávame vo fľaši alebo lyžičkou. Ak to dieťa pre jeho nepríjemnú chuť odmieta môžeme pridať trošku rozmixovaného banána.

Zemiaková kaša s jablkami
Ošúpane, na menšie kúsky nakrájane zemiaky uvaríme, mierne prisolíme a po chvíli pridáme kúsky lúpaného jablka. Dovaríme spoločne, scedíme a za tepla roztlačíme alebo rozmixujeme podľa veku dieťaťa. Podávame vlažné, podľa chute dieťaťa

memory97
8. máj 2011

@akika722 jasne moja, treba ho dokopat.Ved aj ten moj bol chory pred vyse mesiacom, myslis, ze bral lieky, ako mu naordinoval dr.? ani nahodou... od vtedy kasle vkuse a v stredu som ho konecne dokopala, ked si uz skoro pluca vykaslal a jasne ma neprelieceny zapal od mandli uz v takom stadiu,ze mu budu robit odbery,ci to nieco nezasiahlo... jaj ja by som im tak dala 5 a 20 na zadok, si zasluzia...

akika722
8. máj 2011

@memory97 tak tak....zajtra neurologia velky a utorok-streda-neviem presne s malym 😀

memory97
8. máj 2011

@mirmaj princezna nadherne stoji a v tej trave, no krasne fotky 🙂

@danulienka35 veru tazko zamilovany, len keby to tym chlapom vydrzalo cely zivot 😉

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@memory97 ockovany neni proti rotavirom,my sme mali vsetko odlozene kvoli hrcke ☹ potom sa uz nedalo...proste cele zle ☹
nie jedine ze by to dostal z kupovanej presnidavky inak nejedol nic take...ja som az moc poctiva v prikrmoch 😕 teda opatrna...no nic ideme spat zajtra sa ozvem

memory97
8. máj 2011

@akika722 sa drzte, nech malinky je v poriadku. Ja len dufam, ze to maly nechyti od mm, lebo nemam ani sancu zistit, ak by ho aj hrdielko bolelo. Pusu za svet neotvori, iba na HAM 🙂

akika722
8. máj 2011

@katulkaaaaaa ma napadlo..nemože to byť vedlajši učinok..alergicka reakcia na nejaku somarinu v tej kašičke? 😨
@memory97 aj vy 😉 dakujem

memory97
8. máj 2011

@katulkaaaaaa moja a nebral teraz nejake lieky? Nasla som toto, ale neobavaj sa, nemusi to byt ono:
http://www.choredieta.sk/index.php/brucho/hnacka uplne na konci pisu, ze spenena stolica moze predchadzat nejakej chorobe. Radsej chod k lekarke ona najlepsie posudi co a ako dalej, radsej 100x, ale aspon si budes ista, ze je maly v poriadku. Myslime na vas.

memory97
8. máj 2011

@akika722 dakujeme🙂

memory97
8. máj 2011

@akika722 a ako mm,doniesol aspon kyticu kvietkov 😉

akika722
8. máj 2011

@memory97 tebe?moj že haaa haaa..ledva došiel na hajzel a do kuchyne 🙄 aaaa ešte u mamy sme boli..ale to je vedla bytovka

kvietok121
8. máj 2011

baby aj vy mate problem ze sa vam budia deticky na to ze im vypadne cumel .... ☹ matejko to robi druhy den, ale uz to je hrozne .... nerobil to mozno 1-2 x za noc a teraz aj 10x hrozne 😠

memory97
8. máj 2011

@akika722 mne tak isto ako tebe 🙂 videla som iba maminky s kvetmi, mne ich nikto nepriniesol, akurat ma rozculil 😀

kvietok121
8. máj 2011

@memory97 ani my sme nedostali

akika722
8. máj 2011

@kvietok121 prejde ho to moja...aj mne to občas urobi
@memory97 mame idealnych mm 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre