♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
16. jún 2011

@memory97 to co si pisala mi strasne pripomina Tamarku, ked sa jej nieco nepaci, spusti taky srdcervuci plac, a ako pisti od zlosti, no hruza, ale urcite sa aj to naucime rozpoznavat

eis4
16. jún 2011

@akika722 😢 😢 😢 😢
@kvietok121 ja mám rada activiu ale ani som nevedela aký mám kupiť tak teraz už viem ,vyskušame tu hollandiu 😉

@seagull2404 ja si myslím že v tom nie je tolko cukru aby jej to ublížilo,inak nič jej nedávam sladené,pije len čistu vodu a ani nič sladké nedostáva.1. krát som kupila nesladenu-dala som ovocie,2. krát nemali tak som zobrala sladenu a strašne jej chutila.tu som dávnejšie čítala že niekto dáva sladenu activiu tak som si myslela že to nevadí 😕
@danulienka35 krásna buchtička 🙂 by som ju vystískala 🙂
prikladám fotky z rodinnného plávania 🙂

eis4
16. jún 2011

jaj a prajem dobru nocku detičkám aj maminkám 🙂 🙂 🙂 🙂

liba78
16. jún 2011

Ahojte, vidím fotečky už sú tu. Tak ja pridávam aspoň spoločnú 😉

akika722
16. jún 2011

@eis4 čo to plakaš??? 😕 kraaaaaasne fotoo 😵
jaaaj..mam v sebe taku silnu kavuuuuuuuu...pol na pol 😅
@liba78 jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj..zavidíííííííííííím 😅

memory97
16. jún 2011

@danulienka35 asi len musia prejst tymto plackavym obdobim 😉 dufam, ze ho to prejde 😉

liba78
16. jún 2011

@danulienka35 chýbala si nám. Chiara je roztomilá na tej šmýkačke. Zlatíčko. Bude z nej vysoká modelka, neboj.
Stretko dopadlo na 1* @alure má teplý odchov. Páni moji nenadarmo je Senec jedno z najslnečnejších miest na Slovensku. Je tam krásne a kam vyraziť s kočíkom.
@katulkaaaaaa torta bola fantastikuš, tá kombinácia banán-čokoláda mi teraz ide opäť na chuť 😵 😵 A tie Simonkove nádherné kukadlá 😵 😵
@katkavv Kajko nerbil žiadne zloby, je to podarený, krásny a šikovný chlapček. Celá mamina.
No skrátka som rada, že poznám osobne ďalšie super maminky augustových miláčikov. 🙂

danulienka35
16. jún 2011

@eis4 jej dakujem mojko aky ste krasnucky ,amal si zjavne vodicku velmi uzivala vsak?
@memory97 asi hej mojko ved ho to prejde neboj

liba78
16. jún 2011

@akika722 Raz prídem aj na východ. Neboj. Dokonca to hrozilo už čoskoro. Firma tam bude robiť školenie, tuším Košice a mala som ísť dohodnúť termíny. Ale našťastie nemusím. Aj keď Košice by som rada videla. Nebola som tam ešte nikdy 😔

danulienka35
16. jún 2011

@liba78 aj vi mne mojko ste chybali ale ved sa mozme stretnut hocikedy no nie?

akika722
16. jún 2011

@liba78 no som zvedava či prideš 😀 ja budem čakať 😎

liba78
16. jún 2011

@eis4 Krásne fotečky, Nelinke sa páčilo. 🙂

eis4
16. jún 2011

@danulienka35 velmi sa jej páči vo vodičke.aj zajtra ideme,síce sme už kurz skončili ale dali nám jedno plávanie bonus, tak sa teším 🙂
@akika722 ved že sa nedá objednať z brendonu 😢 no nič niekoho tam pošlem 😉
idem hajať dobru 🙂

memory97
16. jún 2011

@seagull2404 dufam, lebo veru moje drobatko vie, ze mamka ho nerada nechava plackat a hned si ho hycka, co tiez nie je dobre, ale dufam, ze sa to coskoro naucim rozoznavat 😉

@eis4 smejulka, krasna je 🙂

@liba78 krasne maminky, drobcekovia a Jurko s Deniskom ako velky kamosi 😉 alebo zas sa snazili uchmatnut cumlik 😀

akika722
16. jún 2011

@eis4 jaaaaaaaaaaaaaaj 😅

liba78
16. jún 2011

@akika722 no teraz určite nie. Z tých povinností ma uvoľnili, inak by som musela brať au-pair a malého. 😒

memory97
16. jún 2011

@liba78 ked pojdes v juli, daj vediet, mali by sme tam byt 😉

danulienka35
16. jún 2011

@eis4 slniecko krasne uzite si to mojko 😉

akika722
16. jún 2011

@liba78 ahaaaaaa 😒 no snad raz 😒

danulienka35
16. jún 2011

babulky idem haji prajem krasne snicky a detickam pusinky aby maminky nechali vyhajat 😉

lenadka
16. jún 2011

@akika722 😀 zlaty maly, no ukaz, uzkaz 😀 pripomina mi hlaskami denisockynho simona 😀
@danulienka35 nie si sama co ma tak velke ako pises prerostle 😀 ditko, ale zas obeznou by som ju nenazvala 😕 ved ona sa vytiahne a neskor to aj vybeha 😉

@alure pekne fotocky a krasne prostredie 😵

akika722
16. jún 2011

@lenadka rovnky vek? 😅

liba78
16. jún 2011

@akika722 pozerám, že odkiaľ by som k tebe mala blízko. Ale ty si moja ďaleko ešte aj zo Svitu. (tam sme chodili lyžovať)
Ale neboj, raz sa určite pozriem aj na východ 😉 Alebo príď ty k nám. Mám ťa (vás) kde uložiť aj na spanie.

akika722
16. jún 2011

@liba78 urobime druhe velke stretko 😅 😀

lenadka
16. jún 2011

@akika722 a este aj vychodniar 😀 😎 😉

akika722
16. jún 2011

@lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 fakt...ona je odkial?

lenadka
16. jún 2011

@akika722 pod Spiskym hradom byva, vecer vidi ako sa tam premava biela pani 😀

liba78
16. jún 2011

Baby, idem od vás, dobrú noc prajem všetkým. 😉

memory97
16. jún 2011

dobru nocku 🙂 a pekne snicky

akika722
16. jún 2011

@lenadka 😀 😀 😀
@liba78
@memory97 dobruuuuuuuuuuuuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre