♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
17. jún 2011

Dobre ranko, u nas uz sprchlo 😉

alure
17. jún 2011

Ahojte dobré ránko
večer som nahadzovala fotky na fb,spadla mi sieť a už som to nevedela naštartovať 😠
@katulkaaaaaa mojko fotky mi došli o čudnom rozmere že 10x13 😒 ale je mi hlavne že nejaké fotky mám aj v tlačenej forme lebo všetko je v PC. Ďakujem za kompliment mojko,len ma mrzí že sme toho nestihli viac....
fotky mi môžeš poslať zmenšené,lebo veľké súbory dosť ťažko posiela aj príjma môj PC. Ja ti ich tiež pozmenšujem a pošlem potom cez IP adresu 🙂
@memory97 tak veru dúfam že si to nabudúce nenecháš ujsť a ani ostatné 😉 ano s tými topánočkami je to ťažké,a pokiaľ si pamätám Dávidko má menšie nožičky,jemu by možno 19 max 20 lebo aj Denis aj Jurko majú vysoké nárty a také baculatejšie nožičky takže je to fakt o skúšaní....a tortička už po rozkrojení sa papala 😀 😀 😀na fotenie sme zabudli ale bola mňam a ja ešte kúsok v chladničke mám 😝
@danulienka35 mojko dúfam že zorganizujeme zase nejaké mini stretko a všetko nám výjde a dojdeš aj s Chiarinkou 😉
@vladka84 , @mirmaj, @seagull2404 maminky bolo super,počasie o niekoľko stupňov viac ako na tom našom,takže úpek ale myslím si že na dvore sme našli trošku tieňa no a v meste už nebolo možné slnečným lúčom ujsť 😉
@lenadka ďakujem 🙂
@liba78 že "teplý odchov " 😀 😀 😀 mojko ak máš chuť na banánovo čokoládovú chuť ...v chladničke ešte je 😉ozaj kúpila si kapsule? cesta domov bola ok?
no zatiaľ toľko,dnes idem do blavy na to stretko s hypoconsultantom,a potom sa začne vybavovanie v banke,tak držte palčeky ....
v noci som sa zobudila o 3:40 na buchot rachot ,zahrmelo prehnala sa tu búrka ale aspoň trošku ochladilo vzduch aj keď prvé slniečko to zase pohltí a bude sparno a dusno....len mi zmoklo komplet všetko na záhradke 😀

seagull2404
17. jún 2011

ahojte, ja som mrtva, akoze toto asi neda nocou nazvat, ako dlho este????? 🙄 🙄 🙄 🙄

inak baby, mam kamosku, inak je to rozumne, racionalne ziena, ale je tehotna, zdoraznujem v 7tt a predvcerom konstatovanie, ze jej uz vidno brusko a vcera sa ma pytala na kojenecky vankus s tymi icroperlickami, lebo ze uz pre brusko nevie v noci spat, a dnes rano uz sprava na fcb, ze si ide pre tehotensku knizku, mne je aj smiesno, aj trapne, ja neviem ani ako mam reagovat

@eis4 sak ved ono to asi nevadi, ktovie kde vsade mame ten cukor 😉

21
17. jún 2011

dobre rano! u nas stale prsi a vyzera, ze neprestane, ale akosi mi to nevadi... 😎

alure
17. jún 2011

@seagull2404 mojko ty si sa ma minule pýtala kedy sme začali zanárať.Koncom prvého kurzu sme už išli pod vodičku aspoň sa mi zdá a potom čím ďalej tým viac ....

seagull2404
17. jún 2011

@alure no tak to je super, lebo mi sa este stale len olievame 😠 😠 😠

alure
17. jún 2011

@seagull2404 je ťažko povedať kedy a čo,lebo aj naša trenerka s niektorými deťmi išla rýchlejšie s niektorými nie...ale mám pocit že sme už na konci prvého išli pod vodu....

katulkaaaaaa
17. jún 2011

ahojte u nas prsi ale velmi som rada ze sa ochladilo po vcerajsom vypeku 😝 @liba78 super foto si pridala boze ja som aka krpata pri @alure 😀
@memory97 moja ja ich fakt jem ved baby videli a olizujem plnky,jem marcipan ja to len dobre maskujem 😀
@alure mm a oliverkovi torta chutila? 🙂 poslala som na meil fotky

memory97
17. jún 2011

@alure jasne, ze si nenecham ujst a nabuduce mozeme ist s @liba78 naraz 🙂, ak bude suhlasit, aspon pokecame uz pocas cesty 🙂
@seagull2404 Ja by som to neriesila, mozno je z tehu troska viac nervozna, tak si to takto kompenzuje 😉

adal
17. jún 2011

Dobré ráno🙂
@seagull2404 @alure ja som s Tobiasom absolvovala dva kurzy, v druhom sa už deti ponárali, aj s Tobim sme začali, ale trénerka zistila že on na to "á šup" vôbec nereaguje, jednoducho išiel pod vodu a nezadržal dych 😝 tak sa vždy napil vody, tak sme ho prestali ponárať ... pritom doma vždy po kúpaní ho držím pod sprchou, ale to je iné 😉
@alure dúfam že aj my let zvládneme 🙂

vladka84
17. jún 2011

dobre ranko, u nas prsalo vcera skoro cele poobedie, teraz je este pekne, ale uuurcite do poobedia to pride aj ku nam 😒
mame za sebou hroznu noc, Karinka krasne zaspinkala po siedmej a o deviatej sa zobudila a asi si myslela, ze je uz rano 😕 znova zaspala az po polnoci, potom niekolkokrat hore a rano sme mali o pol siestej 😠 no paraaada! 🙄

vladka84
17. jún 2011

@seagull2404 no asi sa tesi a nevie ako to dat inak najavo 😉

seagull2404
17. jún 2011

@memory97 @vladka84 ved mne ani slusnost nedovoli, nechcem ju urazit a ani jej brat radost, len ak to takto bude kazdemu hovorit, tak sa z nej urcite budu smiat a to mi pride blbe, v kazdom pripade sa velmi tesime s nou, lebo je to tiez januarovy termin 🙂 sme uz tri kamosky, tak sa tesim
@vladka84 ja o dnesnej noci ani nemozem povedat, ze o bola noc, bola som skoro stale hore a Tamarka so zatvorenymi ocami len plackala, mrmcala, mrvila sa, kopala do postielky a ked sme ju prelozili k nam, tak to na moje pocudovanie pokracovalo a kopala do nas, neviem, ako dlho ja toto este vydrzim, ale aj ona bola urcite unavena, lebo spime uz od 9tej, co u nas vobec nie je zvykom
@adal inak ja mam tiez pocit, ze Tamarka na "a sup" nereaguje, tak som zvedava, ze ked to pride, ako zareaguje 😀

baby, konecne sme objednali kuchynu, zjednali cenu a doladili uz posledne detaily, podarilo sa mi presvedcit mm na fragranitovy drez, nie nerez, tak som taka rada, ale uz dnes nestiham urady 😖

adal
17. jún 2011

@seagull2404 plávanie bolo v takom bazéne, kde si od 07.00 do 09.00 močili dôchodcovia otlaky, potom ho uzavreli pre "húsatká" a keď som si predstavila že si Tobias glgol tej hnusnej vody, až mi prišlo zle 😢 tak na ďalší kurz začneme chodiť až vtedy, ak zoženiem niečo také kde je to vyslovene len pre deti 🙂 teraz ideme na dovolenku, tak sa za 12 dní vyblázni a potom budem hľadať 😉

seagull2404
17. jún 2011

@adal to vazne??? fuuuuj

memory97
17. jún 2011

@adal to je nechutne, to si nevedia domysliet, ze deti tu vodu piju 😒

babulky poradte mi, co kupit pre 10rocne dievcatko za vysvecko, este je skolsky rok, ale vobec nemam napad a netusim, co 10-11rocne deti zaujima...

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@seagull2404 nechaj tak moja 😀 ja som tiez pri prvom tehu vykvakala vsetko 😀 az ked som potratila dalsie tehu som tajila 😒 to tie tehu hormony
idem kamoske zajtra pozret na babetko,nsiem ako darcek plienkovu tortu 🙂 krasna vsak?

memory97
17. jún 2011

@katulkaaaaaa krasna je 🙂 urcite bude mat novopecena mamina obrovsku radost 🙂

seagull2404
17. jún 2011

@katulkaaaaaa jeeeej, ja som ani krajsiu nevidela, tato posobi velmi uzitocne

seagull2404
17. jún 2011

@memory97 netusim ani ja, ja by som volila nejaky lesk na pery s motivom hello kitty 🙂

kvietok121
17. jún 2011

@eis4 to je super foto, mne celkom chutil aj sa mi pozdaval od buduceho tyzdna vyskusame 🙂

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@seagull2404 tesim sa ze sa paci,su tam nohavice vel.74,capacky,sprchac,hreben a kefka na vlasky,uterak,hracka a plienky,vsetko v jednom 🙂

akika722
17. jún 2011

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
@adal fuuuuuuuuuuuuj asi sa pogrcaaaam 😖
@katulkaaaaaa jeeeeeeeeej krasne..aj my sme mali taku supravičku s tigrooom 😀

kvietok121
17. jún 2011

@memory97 myslim za to je 5-6 rocnik ze?ja by som ju zobrala do obchodu a nech si nieco vyberie na oblecenie, pripne nieco na skraslenie, ked som odchadzala mala som 6tacky a tie nic ine nezaujimalo len vyzor a chalani 😀 ja to robim aj svojej neteri ma 12 a ona sa nevie dockat kedy navstivime obchod a ona si mze skusat

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@memory97 moja mala ma 7r a momentalne fici na hanne montane,obleceni,lesky,laky na nechty....myslim ze nieco z toho a najidealnejsie zober ju na nakupy,toto maju najradsej ked si oni same mozu vybrat 🙂

majka35
17. jún 2011

ahojte ...
@akika722 je mi ľúto, ale do mi sa nepôjde, barborka začala tak sopliť včera, bola aj hrozne uplakaná, že som ju dnes ani do škôlky nedala 😖

@katulkaaaaaa kráááásny darček určite urobí velikánsku radosť

@memory97 tiež som chcela napísať že niečo s motívom hannah montana na tej fičí aj moja 4,5 ročná dcéra ... a v DM majú veľmi pekný barbie parfém pre dievčatká
a to vaše mini stretnutie, no nemám slov, ste neskutočne sympatické baby a vaše deťuchy na zjedenie ... @alure, ty si aká vysokááánska ??? super kočka

majka35
17. jún 2011

@adal už mi aj obed prestal chutiť, to je čo za rozum ... ste sa nesťažovali?

kvietok121
17. jún 2011

@seagull2404 tak vy ste inac sikovny, kedy hodime stretko, miesto si vyber kedze si tehu 🙂

majka35
17. jún 2011

@katulkaaaaaa
@vladka84 @akika722 baby, vaše mladšie stvreniatka tiež tak neskutočne žiarlia na tie staršie? ja som z terezky hotová, akonáhle si vezmem barborku na ruky, terezka pribehne s revom a naťahuje rúčky a tiež si ju musím vziať a pritúliť... robí to stále a ked som sedela v sedačke, barborka si išla ku mne sadnúť, terezka priletela jak víchor, stiahla barborke nohavice a normálne na nu začala kričať ... no nechápem 😕

seagull2404
17. jún 2011

@majka35 😀 😀 som sa normalne zasmiala, ake podarene, povedala by som, ze by to skor malo byt opacne
@kvietok121 buduci tyzden moze byt, okrem utorka, to mam poradnu a piatok plavanie, ale mne je uplne jedno, kde, ja nemam problem do mesta, do lesoparku, kde poviete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre