♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
3. júl 2011

@akika722 😀 😀 😀 juuj tetusa jedna, ma dostala 😀 😀 😀

evanns
3. júl 2011

@akika722 dobraaaa je!!!!!!!!

lenadka
3. júl 2011

vonku niekomu place dieta na ulici a mna furt strhava ze to moja 😅

akika722
3. júl 2011

@lenadka ééj ake su zlateeee 😵 ale sa podobaju nie?

akika722
3. júl 2011

@lenadka
@evanns že??? 😀 a u vas neprši že vonku plače? 😨

lenadka
3. júl 2011

@akika722 ako vajce vajcu 😉 prsi u nas asi idu po ulici, alebo susedom maju takeho chlapceka 2 rocneho, mozno na terase huka ze nemoze ist von, on je zvyknuty byt stale vonku, tak je asi nestastny 😒

akika722
3. júl 2011

@lenadka jaaaj to poznam..sme doma zatvoreny už treti deň a hrabe mi 😖

lenadka
3. júl 2011

@akika722 vcera u nas poobede neprsalo tak som behala s kocikom po dedine, sme si to uzivali, mala potom aj cupkala po dvore, topanocky vyzerali, mm uz spravil rovinku na bazen na dvore a stale prsi tak neviem kedy bude, lucka stale vyduda, ze kedy uzzz 😅

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 to co bolo preboha 😀 😀 😀 😀 😀
@lenadka jejda aky su krasnucky 😉

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 no sexiiiiiii 😀 😀 😀

liba78
3. júl 2011

@minnie55 @straznyanjel Ďakujeme za informácie aj z druhej strany mince. Je mi ľúto každej maminky, ktorá sa miesto vďačnosti dožije takéhoto nevďaku. ☹
@evanns @majka35
@akika722 super stretko, krásne ste maminky a tie miminká ešte krajšie. Princezná vyzerá spokojne, ona asi potrebuje chlapa aj na doma 😀
@eis4 @lenadka gratulujem máte šikovné dievčatká. Jurkovi sa ešte chodiť nechce. Nevadí, počkáme.
@alure držím palce, nech výlet do Nemecka dobre dopadne a domček bude váš určite 😉

akika722
3. júl 2011

@liba78 mala som im pribaliť Paťka že? 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 kto ty ano 😉
@liba78 ahoj mojko no vitaj stratena kde si sa nam tulala?

evanns
3. júl 2011

@liba78 a ty pani co len tak obcas? deti uz prazdninuju? ci? 😉

21
3. júl 2011

@akika722 ano, musis sa zaregistrovat, je to velmi rychle. Dakujem!!! 😀 😎

hajatanufus
3. júl 2011

@anjelstrazny a ty si ci za mudrana ze ma posudzujes a vobec ma nepoznas staraj sa laskavo o seba a neplet sa do temy do ktorej ti nic nie je ja nie som rodicom na krku zadarmo neviem odkial mas tieto sproste informacie ale najprv si over fakty a potom hovor

hajatanufus
3. júl 2011

@anjelstrazny a ty so mnou spis? ze vies kedy chodim spat?

hajatanufus
3. júl 2011

@anjelstrazny bud taka laskava a staraj sa o seba vobec nechodim po supewrmarketoch a nechodim domov v noci len pre tvoju info kazdy den som doma do osmej pretoze mala mi davno o pol deviatej spinka

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus ja myslim že ťa musi poznať dobre ked to piše..a ta druha čo pisala?tvoja sesternica???akože nič v zlom..ale..ja mam tiež dosť

hajatanufus
3. júl 2011

ja viem velmi dobre kto to je ibaze toto su reci id inej osoby a mna nepozna aka som v skutocnosti a to co pise su uplne nezmysly ved so mnou nebyva tak ako moze vediet kedy chodim spat ja alebo moje deti a co robim a co robiua moje deti a v akych podmienkach zijem u rodicov ked u nas nebola

hajatanufus
3. júl 2011

@hajatanufus tam som este nedosla este si to precitam a uz tu chodit nebudem aj ked mi je z toho smutno takto ma osocovat to maju od mojej mamy ze sa nehanbi ma poohovarat a narozpravat sestre sprostosti

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus ku mne sa nevyjadriš?

danulienka35
3. júl 2011

@hajatanufus preco sis vymazala vsetko fotky atd?

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus ja to od tvojej mamy nemam..a mne je smutno z teba

danulienka35
3. júl 2011

@hajatanufus preco sis teda vymazala vsetko? divne nie? hovorila si ze tu budes len na 3 tyzdne a uz si na sk dlho asi sa ti nechce vratit nazad vsak?

hajatanufus
3. júl 2011

to vobec nie je pravda ze sa mi nechce vratit neviem od koho to beries vobec som nebala byut 3 tyzdne ale 6 a nemozem za to ze sa vyvinula situacia tak, ze momentalne nemam na letenky lebo su vysoke ceny a vobec co tu budem pisat aj tak ja budem najhorsia a nikto uz mi verit nebude presne o to tej mojej sesternici islo a tetke tiez ale ze ma nikto z nich ani z vas nepozna to nevadi co uz

hajatanufus
3. júl 2011

@hajatanufus a estye jedna vec je velmi smutne ze gynekologicka mi povie ze dalsie decko cakam zena ktora privadza denne detio na svet by sa mala tesit ze cakam babatko a mala by sa tesit z kazdej novej pacienky ktora pride za nou ze je tehotna a nie mat takyto postoj k zivotu

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus tak odpiš aj mne..či nemaš odvahu lebo vieš že to čo som napisala je od bodky do bodky pravda???????????čiiii????

hajatanufus
3. júl 2011

@danulienka35 vymazala som to preto aby ma uz nikdy nikto cidzi tu nevedel najst

hajatanufus
3. júl 2011

@akika722 neviem teraz som moc rozrusena zo vsetkeho takze ani neviem na co mam reagovat a co mas na mysli ja proti vam nic nemam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre