♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
15. júl 2010

a dajte pokoj s tou kočkou 😀 zboku som jak tuleň

liba78
15. júl 2010

@denisocka ale pekný tuleň 🙂 🙂 🙂

denisocka
15. júl 2010

@liba78 krásny,vyretušovany xicht 😀

kvietok121
15. júl 2010

@denisocka ale prosim ta aky tulen, ja ziadneho nevidim

liba78
15. júl 2010

@denisocka neboj, ved zas schudneme... 😝 Ja planujem z mojich terajších cca 80kg ísť späť na pôvodných 57 😀 😀 a ksicht máš ok, nekecaj že retuš 😉

tea333
15. júl 2010

pridavam svoje BBRRRUUCHHOO 🙂
rukou sa mi ciastocne podarilo zamaskovat stri na boku (jupii 😀 )

tea333
15. júl 2010

@denisocka zavidim chude nohy 😉 ja som oproti tebe reklama na tuk 😒

akika722
15. júl 2010

ahojte,ak môžem rada by som sa pridala k vám,ja mám termín 5.augusta-dievčatko-Kristínka...a čo sa týka nadbytočných kil ja som pri prvom synovi pribrala 25 KG-10 mi ostalo,a teraz zatial 16...chodim a funím v tých horučavach,je to na nevydržanie...

carmenn323
15. júl 2010

Ahojte babilky 🙂 tak gratulujem Miske k babetku 😵 tak jej zavidim ze to ma za sebou ja uz sa nemozem dockat.
@tea333 to si nevidela moje nohy este ked ich mam stale napuchnute som ako hrosica 😀

kvietok121
15. júl 2010

@akika722 vitaj medzi nami, mas krasne brusko

kvietok121
15. júl 2010

@tea333 dalsia kocka s krasnym bruskom

kvietok121
15. júl 2010

idem buvat baby zajtra ma caka skolenie

liba78
15. júl 2010

@tea333 pekne bruško...

@akika722 vitaj akika, tak u teba je vidno že to máš za pár.... 🙂 🙂 ale bruško tiež krásne
normálne sa asi zajtra odfotím... 😝
ale pridávam aspoň foto mojich synov. 😀

akika722
15. júl 2010

ďakujem,len keby to už bolo za mnou,som na prasknutie 🙂 ...do toho ešte druhý deň bolesti hlavy a zvýšena teplota ☹ ...asi si idem ľahnuť aj ja...
liba tvojí synovia su ako z katalogu 🙂

tea333
15. júl 2010

@akika722 pekne velke brusko 😉

jankasramka
15. júl 2010

jaj zienky, ja som sa zas az teraz dostala ku kompu a zas som nikoho nestihla ☹
no co uz, idem navarit a potom sem zas pridam nejaky ten monolog 😒

@liba78 matko a kubko su super- to sa mi strasne paci a ta fotka.-vazne mas byt na co hrda🙂
@tiffanka super kocik-sa mi paci velmi, havne ta farba🙂

jankasramka
15. júl 2010

mexicka pikoska o mojej dnesnej navsteve v statnej nemocnici:

tak ja som dnes vstala o piatej aby som stihla pred siestou dorazit do nemocnice kde sa uz o takomto case skruca parkilometrova rada. a to doktori dochadzaju az o 8....

ked otvaraju branu nemocnice vsetci bezkom sa snazia dostat tam kam maju zamierene aby si rezervovali konzultaciu-rovnako ako ja 😀
jedine co som po nich chcela bolo aby mi dali vysledky z krvi a mocu a nech mi predpisu kalcium.
tak som tam sedela na prisernych platovych stolickach obklopena kaslucimi a vsetkymi moznymi chorymi ludmi od siestej do jednej ked mi sestricka oznamila ze dnes sa zial na radu asi nedostanem 😠

tak som sa tam mierne rozculila ( 😝 ) ze ved za tyzden rodim, nech mi daju aspon tie vysledky a je to. ale vraj to nemozu....tak bola aspon tak mila ze ma dohodila k inej doktorke-ktora mi akoze interpretovala vysledky a predpisala kalcium.wow.
o druhej som sa konecne postavila do rady na lieky- ked som o tretej dochadzala ku okienku tak som uz skoro odpadavala....
a navyse kukam ze co mi to tece z kabele a to bol moj ladovy caj- skoro cely liter sa mi tam vyondial-no co dodat-pekny den 😠 😠 😠
a teplo ani nespominam-to akoze samozrejmost.

asi chapete preco idem rodit do sukromnej nemocnice radsej. ach jaj.

ked nahodou cakate u doktora zo dve hodky a je vam teplo spomente si na mna 😀 😀 😀

jankasramka
15. júl 2010

pokracovanie monologu 😀
no co mi ostava....

pozeram ze ste tu vecsinou veriace katolicky 🙂
pridavam sa a povzbudzujem -odovzdajte porod do Bozich ruk- ved on ma uz vsetko vymyslene s tymi nasimi krasnymi neviniatkami 🙂

v poslednej dobe som pocula vela krasnych svedectiev mamiciek a je to naozaj povzbudzujuce vediet ako sa o nas stara...

no uzatvaram monolog...radsej dufam ze zajtra vas tu zastihnem

liba78
16. júl 2010

@jankasramka dakujem som na chlapcov hrdá. Moc. Podľa mňa mám super deti. 😀 😀 😀 Len drahý si to niekedy nemyslí. Ten tvoj monolog o návsteve u dokiho ma dojal. Nechces príst radsej domov ?

kvietok121
16. júl 2010

dobre ranko vsetkym vidim ze uz sme viaceri hore, ja ranajkujem a idem n askolenie

kvietok121
16. júl 2010

@jankasramka jani priserne, nemam ani slov, "nase dobre zdravotnictvo"

mirmaj
16. júl 2010

Dobre ranko, vybuvané? 😉
@liba78 naozaj maš byť načo hrdá, úplne sú zlatí a ta fotečka fakt vydarená 🙂
@jankasramka po týchto pikoškach čo nam tu vkladáš, ťa noazaj obdivujem, že si sa rozhodla tam porodiť a som vďačná zato čo mám ja 🙂 🙂
@kvietok121 nech ti školenie rýchlo ubehne a nie je moc teplo 🙂

liba78
16. júl 2010

@mirmaj dakujem 🙂 to sa mi vydávala sestra teraz v máji, tak sme kúpili nové obleky a boli strasne zlatí 😀 😀 😀

mirmaj
16. júl 2010

@liba78 som si myslela, že nejaká svadbička 🙂 no tak to museli byť fešaci, ked sa im teta vydávala 🙂 aj my ideme 2.10 na svadbu, mm sa brat žení no tak sa teším ako si to s dvojmesačným mimčom užijem 🙂 včera som bola s budúcou švagrinou vyberať a šaty a bol to zaberák vybrať, normálne som rada, že už to mam za sebou 😀 😀

liba78
16. júl 2010

@mirmaj no to je sranda, 2.10. aj my ideme este na svadbu. Mojej kamoske 🙂 🙂 Len som si este nie celkom ista, ci tam pojdem lebo mimco je mimco 😀 😀 Uvidime aké bude 🙂

21
16. júl 2010

@liba78 , aki kockosi ti dvaja, tes sa, baby sa len tak pohrnu... 😀

@jankasramka , no uzasny monolog, fakt uz mi prestava vadit, ze budem na hocijakom oddeleni lezat a tak... Pozehnany den.

@akika722 , vitaj, brusko mas krasne velke a primerane k telu, no ja vyzeram ako pavuk, tenke nohy a ruky 😀 😀 😀

mirmaj
16. júl 2010

@liba78 tak to je fakt nahoda 😲 ja by som tiež nešla, keby to nie je manželov brat, ale tak tam by sme asi mali isť, ale tak nehvoorím to samozrejme určite, možno mala bude robiť taký cirkus, že budem s ňou sedieť doma a tiež mam depku z toho čo si tak asi oblečiem ☹

liba78
16. júl 2010

@mirmaj ja som tak uvažovala už pred svadbou sestry 😝 nakoniec vsetko bolo ok, ale nik tam nemal také veľké brucho 😀 😀 😀

mirmaj
16. júl 2010

@liba78 ja by som to tiež radšej asi brala ešte s bruchom, lebo sa vyhovoríš, ved som tehotna 🙂 🙂 ale potom načo sa vyhovorím, ked budem mať ešte brucho ako v 6 mesiaci fakt neviem 😀 😀

liba78
16. júl 2010

@mirmaj tak to nebudeš 😉 😉 , kup si vyššie nohavičky a davaj ich hneď po pôrode. Par kilo navyše bude, ale brucho sa stráca celkom rýchlo. Veď už v nemocnici nás nútili každý deň cvičiť, aby sa maternica stiahla a koža tiež. Neboj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre