♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. júl 2010

@jankasramka NAAAAADHERNY chlapček...môžeš byť právom hrdá mamička 😉 ...nech vám všetko dobre dopadne a neboj...bolesti budu každy deň slabšie...hlavne že máš zdravučké bábo 😉

carculca
19. júl 2010

@vladka84 neboj, vela nas tu je, co podrzia minimalne do augusta 🙂

kikuska25
19. júl 2010

velmi sa bojim ze to drobec nevydrzi akoby mal ☹ moc sa toho bojim..

akika722
19. júl 2010

auuu a čo znamena ked ma teraz tak kosti začali bolieť že neviem prejsť 3 kroky???????,

elina313
19. júl 2010

@kikuska25 neboj, vieš aká je silná Tvoja vôľa 😉 takže bojujeme ďalej 🙂 kto dá viac ???

vladka84
19. júl 2010

@carculca no ja mam este peknych 40 dni pred sebou, tak mozno aj septembrovciatko porodim, ked sa jej v brusku zapaci 🙂 aj ked si neviem predstavit este ten posledny mesiac, ked uz teraz sa mi tazko hybe... uz som asi zabudla ake to bolo pri Timke 😕

akika722
19. júl 2010

dufam že prejde

21
19. júl 2010

@jankasramka , peknulinky chlapcek... Tak vela Bozieho pozehnania...

21
19. júl 2010

Dievcata, ako tak citam, uz sa nam to fakt blizi, takze: VYDRZME TO!!!

carculca
19. júl 2010

@vladka84 treba sa drzat, mna sa zase snazi doktor supnut do nemocnice, len preto ze mi puchnu nohy si mysli, ze by som mala predcasne rodit, esteze ma porodnik iny nazor a dokaze ho aj podlozit, travit zvysok tehu v nemocke sa mi rozhodne nechce 🙂

akika722
19. júl 2010

trošku prešlo...dokazala som prejsť na wc...
to určite tote blbe klby
😖

liba78
19. júl 2010

@akika722 tak si to rozchodila.. 😉 drzkaj sa a opatrne 😉

akika722
19. júl 2010

@liba78 no duuufam,už len ležim,vieš ako sa z ľahu blbo píše? 😀

carmenn323
19. júl 2010

@jankasramka krasny chlapcek 😵 🙂

carmenn323
19. júl 2010

@carculca moja dokina ma tiez chcela supnut do nemocnice kazala mi dnes zobrat aj tasku ale nechala som ju doma 😅 no primar povedal,ze ma nebude kvoli opuchom trapit v nemocke len keby sa zvisil tlak ihned prist tak super 😉

liba78
19. júl 2010

@akika722 viem, tiez lezim a laptop mam na boku 😉 😉

carmenn323
19. júl 2010

baby ved aby tu aj niake augustovky boli ked sa pomalicky pribudaju julove babetka 😀

carmenn323
19. júl 2010

jaj chcem sa spytat co ste kupili na osetrenie pupka?pocula som,ze lieh uz sa neodporuca tak neviem

vladka84
19. júl 2010

@carculca tak to by som ani ja nechcela, uz len predstava, ze pojdem do porodnice na 4 dni (ak nebudu ziadne komplikacie) a necham doma Timku je pre mna strasna... 😖
@akika722 mna bolia niekedy krize tak, ze chodim v cudnej polohe - ani vystreta ani zhrbena, niekedy neviem ani ako si lahnut, ani ako sadnut, dnes som po obede umyvala riad a normalne som si hlavu opierala o kuchynsku linku co som ju udrzat nevladala... potom som sa smiala zo seba, ze pekne to so mnou ide dolu vodou 😀

carculca
19. júl 2010

@carmenn323 som na tom presne tak isto, kupila som si domov tlakomer a mam si merat 3 krat denne, este som pocas tehu nemala vyssi tlak nez 110/70, prietoky mam v normale, aj vsetky rozmery ma bambulka podla aktualneho tyzdna, len mi to prislo take, ze jeden odbornik povie A a druhy B, laik si ma potom hodit mincou, ze co je spravne? 🙂

nanula1108
19. júl 2010

ahojky! tak brusko mi tvrdne stale, podvozok boli ako fras, a mala kope a kope. no nechapem ale nevadi, uz som to nevydrzala dala som si magnezium. tak som zvedava. ked lezim, tak sa to da, akonahle sadnem alebo nedajboze idem cosi chodit, hruza ta bolest.

carmenn323
19. júl 2010

@carculca ved to len nas zbytocne stresuju 😖 inak mne doki kazal nadalej brat magnezko 3xdenne tak neviem preco zasa ze od 36 sa neodporuca tak ako?

ladena
19. júl 2010

ahojte ! no mne tiež opuchajú nohy a cítim také pichanie do nôh ked maly kope tak silno až moc sa prevaluje zrovna mi cely bruch natahuje aj ked chodím ,sedím,či ležím stale sa moooc hýbe a v stredu idem do poradne tak uvidím co mi doktor povie a pred 2 tyždnami na 1 cm otvorená no už čakam čo bude.

nanula1108
19. júl 2010

dievcata, dnes ked som sla na tej zaznam, na porodnicu, tak tak bola prave natocena jedna holka, co ma termin az na koniec augusta a chuda je tam zavreta len kvoli tomu tlaku....

ladena
19. júl 2010

ja tiež beriem magnezium ešte a od 38 t mne hovoril že už nebudem brat ze to uz staci... a železo beriete ?

kacena4
19. júl 2010

@carmenn323 na pupcek si nemusis kupovat nic, v nemocnici ti daju vsetko potrebne aj na domov, je to v podstate liecivo, takze ma na to babo narok zo zakona - ale ak nebudes chciet davat to co ti daju kup si nieco v lekarni, poradia ti co, ja som pouzivala lieh je dobry, nemala som s nim problemy a hlavne rychlo ucinkuje, po par dnoch doma sme ho uz ani nemuseli pouzivat

akika722
19. júl 2010

tak všetkym nám niečo je...sťažujeme sa ako klub dôchodkyň 😀

kacena4
19. júl 2010

@ladena mne kazali zelezo brat az do konca

carmenn323
19. júl 2010

no mne kazal dnes primar brat magnezium aj zelezo

ladena
19. júl 2010

@kacena4 no to budem brat asi tiež až do konca že kvôli strate krvy pri porode,no budem čakat co mi povie v poradni doktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre