♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
15. jan 2010

ja som nebola ani na 3D, nas maly sa predviedol dostatocne aj na klasickom 😅

marija
15. jan 2010

elinka aj ja som bola pri malej a bol to uzasny zazitok 😎

carmenn323
15. jan 2010

Cauko babulky tak u nas zasa treba mat plny mechur aby bolo lepsie vidno

marija
15. jan 2010

idem s malou von na chvilku tak sa tu zatial majte pekne a snad este budem mat cas nakuknut 🙂

mata299
15. jan 2010

baby, to je super, že nestresujete....mala by som aj ja sa prestať triasť nad všetkým, ale to je tým, že som na rizikovom a som vkuse doma....a bábo ešte nemám žiadne a pes stále spí... 😉

tiriel
15. jan 2010

ano,plny mechur sa vyžaduje na klasickom sone, na vaginalnom s prázdnym ,vo vyššom štadiu tenu furt s prázdnym,tam sa už robi stale cez brucho

elinka27
15. jan 2010

mata,ja som prve tehotenstvo bola doma celych 8 mesiacov,a este sme sa prave prestahovali do noveho bytu v inom meste a nikoho som tu nepoznala,a mala som z toho teda riadne depky,takze viem co to je byt doma.Ale byt tebou si to uzivam,taky klud uz potom nebudes mat pekne dlho 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carmenn323
15. jan 2010

Ahoj mata ja tiez stale doma a uz mi s toho sibe tiez este nemam ziadne babo len rozmazleneho yorkshira 😵

tiriel
15. jan 2010

ja som tiež doma od 16.4.2007 🙄 kedy som si vzala dovolenku a nato som ostala aj na rizikovom od sameho začiatku , takže tiež už mam ponorkovu chorobu

evitkamalicka
15. jan 2010

ja som tiez ked som cakala Adamka bola doma cele tehu

elinka27
15. jan 2010

ja som doma od 20.4.2007 😀

tiriel
15. jan 2010

ja som 20.4.07 našla //

elinka27
15. jan 2010

Tomanova z nas musi mat radost 😀 😀

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitkamalicka
15. jan 2010

ja som doma od 9.1.2008

mata299
15. jan 2010

🙂 tomanova rodila za socíku, ak rodila...takže všetky sociálne istoty mala, nie ako my....hypotéky, pôžičky...inak carmen aj ja mám yorkshira 🙂

carmenn323
15. jan 2010

Moj je velmi rozmazleny a myslim ze bude ziarlit na babetko 😖 Babulky nelaka vas uz kupit nieco pre babo?Lebo mna ano ale to preto lebo prvi krat som tehotna.

evitkamalicka
15. jan 2010

carmen ja sa pamatam, ze som pri Adamkovi kupila prvu vecicku hned ako bolo srdiecko 😅

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akwi
15. jan 2010

rubinka, tiez som mala take problemy ako opisujes, ale s pribudajucimi tyzdnami to prechadzalo... ja sa teraz citim uz fajn...iba obcasne mi byva zle...aj to skor, ked som hladna...neboj to prejde...len to chce cas... 😉

jaz
15. jan 2010

ahojte,
mna vcera priserne bolela hlava ako uz davno nie, dokonca som si aj po par tyzdnoch uvarila trochu kavy, lenze zaludok bol ochotny prijat 2 hlty a hotovo 😝

rubinka, mne pomaha dat si trochu pepsi, aj na plavajuci zaludok, aj na hlavu, vcera sa mi minula, az vecer manzel priniesol a neskusala si homeopatika coccculine, tie su na nevolnosti pri cestovani ale aj v tehotenstve 😉

mata, mne trhali v prvom tehotenstve zub a v pohode a dovoleniek lekarov sa nebojim, prvu som rodila cez velkonocne sviatky 😀

carmenn323
15. jan 2010

rubi to iste som zazivala aj ja velmi ma bolel zaludok myslela som,ze od hladu a ked som sa najedla bolo to este horsie a hlava mi isla puknut.Nic sa nechcelo ale tak pred dvoma tyzdnami ma to preslo tak som rada bolo to strasne.Len ked vari a citim tie vypari tak mi je zle snad ta to prejde.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carmenn323
15. jan 2010

Musim sa priznat ze som si nobjednala taku tenku bielu zavinovacku pred obedom mi prisla je krasna a nedalo mi to musela som ju kupit.Kamosky hovoria ze je to skoro kupovat vecicky ze neviem co sa moze stat vraj mam pockat do 5mesiaca ☹

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
halintoa
15. jan 2010

carmen: aj mne susedka stále vraví, že je skoro, že až o pár mesiacov. No a v pondelok mi prišli 2 látkové plienky a dnes krásny babyvak 😀 . Ale susedke sa nepochválim, vytešujem sa z nich sama 🙂 . Oblečenie ale začnem kupovať až keď budem vedieť pohlavie (teda, až na rukavičky a čiapočku, to ma láka skôr 😅 ). To asi príde na rad po ďalšom sone 😀 .

zuzana76
15. jan 2010

ahojte

ja som zacala s nakupovanim veciciek pri prvom az po 20 tt, aj to len pozvolna, gro som kupila az v tom 7. mesiaci, ale poznam babu, co si kupila kocik uz v nejakom 10 tt a vsetko v pohode.

Ja si nemyslim,ze to tie zeny myslia zle, pre mna je to tiez skoro, ale mam iny pohlad na vec, ak niekto zazije uz negativnu skusenost zo straty dietata, tak je opatrnejsi, ja som sa zacala tak viac tesit az po tom 18-20 tt, ked aj AFP testy dopadli dobre.

A nerobim sa tym strasne mudra 😉

Ale myslim, ze kto nezazije, nevie sa vzit do koze zien co sa im to uz stalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre