♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@akika722 booze takto nejest,treba papat zdravo 🙂

elinka27
18. okt 2010

@evanns @alure @majka35 dnes rano som volala lekarke povedala,ze je to normalna reakcia, a ze to mam natierat benzoliehom,tak neviem aky je teda rozdiel medzi bezoliehom a liehom,mam doma len lieh,tak asi mozem aj tym.POvedala ze to normalne same praske a uschne a ze jednine vtedy ak by to nebolo zahojene do terminu dalsieho ockovanie co mame v 3 mes tak potom sa to bude riesiet na plucnom a tak

majka35
18. okt 2010

@mirmaj dávala som bebu HA, neskutočne nervózna bola, kakala len tmavozelenú vodu, v noci sa budila aj 10x, tak som jej začala dávať BIO mlieko HIPP s probiotikami, teraz je to oveľa lepšie a má to aj dlhšie sýtiaci účinok a trochu je to aj vidieť na jej spinkaní

majka35
18. okt 2010

@akika722 tak to si si teda dala, preto ja neuznávam také diéty, lebo sú viac škodlivé, ako osožné ... radšej všetko, ale s mierou a pravidelne ... mm bol 12 rokov vegetarián a z toho dva roky vegán, čiže nič živočíšne, mal také zdravotné problémy, ked mu robili krvné testy, tak hnede musel s vegánstvom skončiť ... teraz sa už stravuje normálne /moja práca, aby s vegetariánstvom prestal/ a ani by ste neverili, že nikedy sa takto stravoval, ale aspon je vysmiaty a spokojný, ked sa poriadne naje 😀

mirmaj
18. okt 2010

@majka35 no tak jej asi fakt nesadlo, ja som zatiaľ s tym Nutrilon spokojna tak nejdem meniť, my papame v noci tak 1 alebo 2x, takže myslím, že ju zasýti pekne a kakame každý deň tak z rana, ale ja jej davam aj tie probiotika Infalt Dophilus

akika722
18. okt 2010

tak baby nato stravovanie by ma už fakt nikto nedostal...akože spokojna s postavou som bola až-až ale bola som slaba unavena a nasledky dodnes...tak papame každe 3 hodky 😀 už sa vari mrkvičkova polievočka 😀

katulkaaaaaa
18. okt 2010

@alure nerobi ti prble antikoncepca?ja som azaliu brala 5 dni,maly bol nepokojny,stale ho brusko bolelo a stracala som mlieko...musela som ju vysadit ☹
@akika722 ja ako som vysadila antik. ta om jeden den krvacala ako menzes a potom zase nic,tiez nchapem ci je toto normalne???pri malej som mala menzes az v 10mesiacoch....

akika722
18. okt 2010

@katulkaaaaaa rano som začala krvacať,teraz nič .no boh vie čo to je

alure
18. okt 2010

@katulkaaaaaa
zatiaľ som si nevšimla nejaké zmeny dokonca práve naopak sa mi nejak viac nalievajú prsia.Ale možno je to len taký pocit.Bruško snáď drobca nebolí,neplačká,tak hádam nie......
@akika722
ako som včera čítala tak ty si tiež z tých vyšších 🙂 Nemáš problémy s obliekaním sa? Ja mám 180 cm a nohavice kúpiť mám občas dosť veľký problém....

vladka84
18. okt 2010

ahojte baby... ja dnes nic nestiham, mala nevie zaspinkat, od 5tej buntosime a spime kratke intervaly kazdu chvilku, medzitym papa,ze mam pocit, ze prsia mam vycicane do dna 😒 neviem, ci to na nu posobi pocasie, alebo co...

to dodrziavanie pravidelneho stravovania sa mi dnes vobec nedari... ranajky som si urobila pred osmou, dvakrat som zahryzla a utekala k malej, dojedla som ich o jedenastej, teraz som zjedla polievku a druhe este ani nemam uvarene 😕

zuzuz1
18. okt 2010

dakujem baby... ono je to tak s tym polohovanim... kazdy hovori nieco ine a teraz rozhodni sa... ale diky za podporu a utvrdenie...tiez sa mi nezda ze by tak dlho mal byt na boku v kociku... zacnem ho teda davat na chrbatik... inak
@akika722 no ja tiez sa rozhodujem ci jedno alebo druhe... zatial to riesim zavinovackou a hrubou dekou... ale asi vytasim overal a deku... uvidim...

baby este raz diky moc...nech sa dari 🙂

memory97
18. okt 2010

@katulkaaaaaa kojene deticky mozu kakat aj 1raz za tyzden, to je v poriadku🙂

@zuzuz1 akosi som nepochopila tvoju otazku, maly je stale na chrbatiku v kociariku a este aj mame vyvysenu polohu, lebo grckame. Tiez mame polohovat hlavicku, ale iba v postielke...Fusak som uz vytiahla pred dvoma dnami 😀uz je dost chladno...

@akika722 ja uz mam maleho v overale a asi 2 dni vo fusaku, lebo zacal kaslat a soplikovat...

liba78
18. okt 2010

@katulkaaaaaa my máme dnes 4-tý deň bez kakania, som zvedavá na tú nádielku. Naposledy to istil kuchynský drez. Tam mám vysokú batériu a ľahko sa mi s ním manipuluje. Ale Kubo keď to videl, tak nechcel týždeň nič ani položiť do dezu 😀 😀 😀

kvietok121
18. okt 2010

ahojte babulky som domaaaaaaaaaaaaaa vladli sme to len s jednym kojenim a ze bol celkom sa dal ze chcel byt na rukach ale tam uz bol fajn

kvietok121
18. okt 2010

@liba78 @akika722 my mame dnes piaty den a kakali sme tak normalne bolaplna plienka ale len plienkaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 uz mam mast davas na cely prsnik?

kvietok121
18. okt 2010

@vladka84 moja ja mam take dni caste ze harmonogram chacha matejko nema rad presnost tak ako jeho tato 😠

alure
18. okt 2010

baby čo tu píšete s kakaním,tak ja neviem ale my máme plienku zakakanú asi každé druhé kojenie,dúfam že je to ok,keď tu píšete že niektoré len raz za pár dní???

liba78
18. okt 2010

@alure je to ok, kojené deti môžu kakať ako chcú. Myslím, že nám obmedzili kakanie probiotiká. Dovtedy kakal máličko a strašne často. Teraz mu stačí raz za 3-4 dni. 🙂

alure
18. okt 2010

@zuzuz1
ja osobne ked idem na dlhšie von tak hlavku podložím (mám nachystané kilo soli v plienke zabalené,tak mi poradila Dr.)aby ju otáčal len na jednu stranu,takže je to na tebe. Akika býva v Poprade kde je o dosť chladnejšie ako v Pezinku takže stačí zatial zavinovačka a deka.Ja som si objednla zimnú zavinovačku do autosedačky od emitexu a využívam ju aj do kočíka a ničím zatiaľ keď nefúka nezakrívam.

kvietok121
18. okt 2010

@alure ahojky aj my sme tak mali doteraz preto som bola taka nervozna ze stvrty den nic ale dnes to prislo, tak mozno sa to aj vam zmeni, ale myslim ze ani caste kakanie nie je problem, asi to zavisi ako tie nase milciky travia 😀

kvietok121
18. okt 2010

@alure preco podkladas hlavicku??

alure
18. okt 2010

@liba78
beriete tie infants dophilus? Mám sa znepokojovať kôli plienke ? Ja som nad probiotikami neuvažovala ale asi ich hlavne koli imunite nasadím,lebo Oliver mi zo školy donesie hocakú pliagu...

alure
18. okt 2010

@kvietok121
podkladám preto lebo sa otáčal len do prava a mal zaležanú hlávku tak mi toto dr.poradila.Ale už je to rovnomerné 🙂

alure
18. okt 2010

@kvietok121
a vraj môže dojsť k svalovému tonusu a potom sa cvičí nejaká vojtova metoda...takže takto tomu predchádzame

vladka84
18. okt 2010

ja malu davam do overalu (taky kozusinkovy, ale nie uplne najhrubsi, na zimu mame este hrubsi) a do deky...fusak este nemame, ale asi by sme mali kupit, lebo to vyzera tak, ze teplo uz nebude 😕

alure
18. okt 2010

@zuzuz1
som to poplietla hlava deravá 🙂 Akika je trebišov,vladka je poprad 🙂 Sory babenky ...

vladka84
18. okt 2010

@kvietok121 presne som si dnes na teba spomenula, ked som ju tak vlacila po rukach a ona si sem - tam zadriemala na chvilku a zasa bola hore a len sme jedli a uspavali a zasa jedli... idem sa z toho zcvoknut a dufam, ze sa to nestane pravidelnostou, ze to LEN DNES mala blby den 😖

kvietok121
18. okt 2010

@vladka84 neboj urcite len dnes to len matejko je taky expert

kvietok121
18. okt 2010

@alure to som nevedala ja sa snazim ho len otacat na rozne strany ale dr mi nic nehovorila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre