♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
4. nov 2010

@akika722
moja tak to hej mali by tí chlapi veselo 🙂no ale poniektorí chlapi určite už vedia že tá naša MD nie je dovolenka akú si niekto bez detí predstavuje 🙂))
čítala som tvoj dotaz ohladom fotenia deti,ja mám kamošku v Rožňave profi fotografku,robila mi fotky aj v tehu ale to je pre teba asi daleko,skús si dat do googla ci je niekto aj u vás kto sa tomu venuje.Ak chceš kuk nejaké foto mojej kamošky tak tu je link http://www.wix.com/wikibekeova/photo

alure
4. nov 2010

@mirmaj
no tak to poznám 🙂 Ako som tu už raz spomínala moja prvá cesta po BA pár dní potom čo sme sa prisťahovali skončila odparkovaním auta a plačom že chcem ísť domov 😲 😲 😲 ....prečo som si myslela že to máš bližšie netuším 😨

akika722
4. nov 2010

@alure nikoho tu v okoli som nenašla :(

alure
4. nov 2010

@akika722
my máme tu v SC jednu profesionalnu fotografku,vraj je neskutočne dobrá a aj nejaká dosť známa ale to by som sklamala tú moju doma 🙂 takže pri našej najbližšej ceste na východ chcem dať urobiť nejaké rodinné fotky.Ako ďaleko máš Košice?Asi dosť na cestu kôli foteniu,či?

mirmaj
4. nov 2010

@alure možno si si myslela že som z banskej bystrice a nie považskej bystrice nie? 😀 😀 myslím že keby som musela tak by som si zvykla ale zatiaľ som to nepotrebovala 😉 ja nemám odvahu isť do TN a nie tak ešte do BA 😀 😀

akika722
4. nov 2010

@alure nie moja nie je to ďaleko...autom tak do hodky cesta...čo stoja take fotky???hroooozne sa mi to pači tak by som chcela dať chlapcov pofotiť

alure
4. nov 2010

@akika722
záleží od fotografa a od mena 🙂 Tu v SC stojí nafotenie plus krásna knižka urobená (vhodné ako darček) cca 60 € takže počítaj v KE tak okolo 50 € fakt netuším.Moja kamoška v RV tiež tak nejak berie okolo 50 € za fotenie...mám v albume foto z tehu vieš kuk ako asi fotí ona....
@mirmaj
ja so si už na BA celkom zvykla aj keď v podstate poznam najlepšie len cestu k Oliverovi do školy a naspäť domov do Senca 🙂 Ale ako sa hovorí človek si zvykne aj na šibenicu

akika722
4. nov 2010

@alure tak ceny v pohode...som čakala viac 😀

alure
4. nov 2010

@akika722
ale ako som už vravela záleží od konkrétneho fotografa.Keď som chcela tehu foto ak mi v BA ponukli 10 foto za 100 éčiek,som sa na to vykašlala a mám cca 35 retušovaných a asi 200 komplet fotiek ktoré mi vie babenka kedykolvek spracovať a upraviť.A stálo ma to s líčením 50 €

akika722
4. nov 2010

@alure tak to maš super 😎

vladka84
4. nov 2010

tak sme doma, nozky mame v poriadku, dokonca tam videl uz aj ze sa zacnaju tvorit jadierka, ale zatial mame "preventivne" pokracovat v baleni nasiroko... jasneeeeee, budem balit nasiroko ako doteraz 😝
kontrolu mame o 6tyzdnov, dufam, ze poslednu...

a pokutu som nedostala a ani ma neodtiahli, aj ked som si to parkla na sukromny pozemok...no co, maju urobit viac parkovacich miest 😀

@alure ja uz som tvoje foto obdivovala, su krasne... 😵

katulkaaaaaa
4. nov 2010

baby odkial ste kupovali fusak?ktora znacka je dobra?ja mam ale chcem novy ved o vyuzijem tuto aj buducu zimu,nasla som tieto co sa mi pacia,poradte 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9732361&tab=0
alebo
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9247452&tab=0

gagarinka
4. nov 2010

@katulkaaaaaa ja mam po synovi tento a je fakt super
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
do vanicky ho sice asi nenatrepem, lebo ju mam dost malu, ale do sportaku s nim znova pocitam 😉

inac dnes je vonku paradne, tak by mohlo ostat kludne aj par tyzdnov 😀 ale o tom mozeme asi len snivat
ja sa teraz normalne nudim, obe deti mi spia a ja sa tu len tak poflakujem 😅
ale aka je to pohodickaaaaaaaaaa 😀

katulkaaaaaa
4. nov 2010

@gagarinka jej dakujem ten je tiez perfektny 🙂 a ja mam pohodu maly spi,viki v skole za pol hodku pojdem pre nu 😵

mirmaj
4. nov 2010

@katulkaaaaaa no tak oba su krásne, normalne si mi dala chrobaka do hlavy, že asi aj ja si jeden z nich objednám 😀 prvý má vyhodu, že je možne ho dať aj do autosedačky a tie druhe su zasa za super cenu a take krasne motívy na nich 😉 takže neviem sa ani ja rozhodnuť 😉

evanns
4. nov 2010

@gagarinka
@vladka84
@memory97 inak ten projektor maju teraz v drakovi za 24,99...
my ho mame, len jednu chybu ma a to , ze sa tie obrazky netocia...by to bolo zaujimavejsie pra babatka 😉

vladka84
4. nov 2010
evanns
4. nov 2010

@katulkaaaaaa aj ja mam emitex ako vladka

memory97
4. nov 2010

@mirmaj tak to netusim, ale babska jazda s babatkami, to by stalo za "hriech"🙂

@vladka84 neboj, to by museli sekirovat aj nas🙂 a my sa nedame🙂 😀 😀 😀

@akika722 len aby sme nemuseli uspavat my ich a aj deticky 😀 😀 😀 😀

memory97
4. nov 2010

@evanns super, tak to ani nebudem objednavat cez web, draka mam po ceste, ked kocikujeme🙂

dnes sme boli na ockovani do noziciek prvu ockovaciu davku a dali nam aj rotavir prvu davku. Ten rotavir je v takej nieco ako striekacka a babatkam to cez to davaju do pusinky. Maly sa neskutocne olizoval🙂 Neviem, ci to bolo sladke, ale jemu to ocividne veeelmi chutilo 😀

@katulkaaaaaa neviem, ci si ty pisala o tom, ze po TBC si nasla malemu hrcku, tak dnes som tu mala kamosku a v Cechach zistili, ze to boli chybne vakciny na TBC, preto tie hrcky... to zeby sa clovek uz bal dieta vobec zaockovat, ked uz aj toto sa stava...

akika722
4. nov 2010

@memory97 normalne som si ponadavala 😠 chybne vigantoly,chybne vakciny to snad nie je možne 😠 😠 😠
@katulkaaaaaa mne osobne sa najviac pačia tie čo tu dala
@vladka84 aj prakticke sa mi zdaju a fakt velky vyber farieb...ja som fusak mala už v kočiku a je fakt dobry teplučky...no...zatial som s nim spokojna 😀

akika722
4. nov 2010

@alure teraz si pišem z jednym čo foti tu u nas 😀 píše že to stoji len 20eur 😀 😀 😀 ale neviem kolko kusov 😒

akika722
4. nov 2010

@alure 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že 20ks 20eur 😀 😀 😀 😀 😀 tak pod sa fotiť na vychod 😀 😀 😀

memory97
4. nov 2010

@akika722 len ci je aj dobry fotograf, vies ako hovori, za malo penazi, malo muziky 😀

akika722
4. nov 2010

@memory97 hovoria že hej...vieš moja...vychod ine ceny ako zapad...no uvidime 😒

danulienka35
4. nov 2010

@jankasramka v brusku jej zomrelo zadusilo sa ☹

lji
4. nov 2010

ahojte. no ja neviem čo je tej mojej sašule. hrozne prdká a asi ju to aj dosť bolí ☹ už tretí den ☹ a čosi aktuálne pred asi pol hoďkou takáto poloha 🙂

lji
4. nov 2010

@danulienka35 inak toto je tak hnusné ☹ ☹ ☹ človek si myslí že ked prejde prvý trimester tak už ako tak pejde to tehotenstvo. žena si už aj výbavičku pozhána, už to dieťa miluje akoby bolo na svete a zrazu takéto nešťastie ☹ ☹ je to hrozne mrzuté ☹

danulienka35
4. nov 2010

@lji ja viem je to hrozne ale nechce aby ju nekto lutoval a malinkou ma moc peknu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre