♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
5. nov 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hej, som pocula story o niektorych kolegoch

akika722
5. nov 2010

@evanns aj mm kamošky robí policajta v Ke 😕 teraz prestupuje vraj do Tv

memory97
5. nov 2010

@kahlan1 skus dat malej pred seba nieco pestre, deticky velmi fascinuje zlta, oranzova farba, nieco pestre, tiez to pomaha, aby dlhsie vydrzali. Nas maly takto zacinal🙂 Urcite zaostavat v nicom nebudete kazde dietatko je ine, niektore robi veci skor o mesiac a ine o mesiac neskor🙂 malinka je uz teraz v poriadku? Preco jej museli operovat srdiecko?

@akika722 myslis, ze nepochopime, ved aj tu je vychodniarov ako maku🙂

@majka35 branie hraciek pride az teraz, maly uz udrzi aj hrkalku, ale musim mu pomoct, ju dat do rucky🙂

memory97
5. nov 2010

@kahlan1 vobec si nic nerob z toho, co ti povedali v nemocnici. My sme mali obrovsky problem pribrat 300g a ked nas pustili z nemocnice, maly sa tak sa rozjedol, ze som nestihala🙂 a dobehli aj tie deticky, co boli aj kilo pred nami🙂

akika722
5. nov 2010

@memory97 😀 😀 😀 ale su tu aj kočky zo zapadu tak či budu vedieť o čom je reč 😀 😀 😀

liba78
5. nov 2010

Ahojte, dočítavam a fakt nerozumiem východniarkam. Teda pointa mi ušla. Nevadí. 😉 Ja mám dnes deň blbec. Všetko čo chytím do ruky je pokazené ☹ predstavte si že aj rajčinový pretlak bol :o====== tak som navarila rajčinovú polievku len z kečupu 😅. Druhé som chcela zapekané cestoviny zo šunkou. Cestoviny som prevarila a šunka v chladničke bola už pokazená ☹ Tak mám prevarené cestoviny a posypala som ich grankom. Sakra, fakt musím ísť na nákup. 😔

liba78
5. nov 2010

@akika722 😝 😝 😝 no tak nechápem 😝 ktorá mi stojí na vedení ?

vladka84
5. nov 2010

@liba78 tak to je teda obed, vydatna strava pre dojciacu matku 😀 😝

liba78
5. nov 2010

@kahlan1 Ahoj, neboj ani môj nechce nič do ruky a občas si nejaké hračky poobzerá, ale nestoja mu za to aby otáčal hlavu za nimi 😉 Pasie koníky pekne, ale len chvíľu po kúpaní. Inak na bruchu reve. Nosenie na predlaktí je na tigríka a to sa mu páči. Ale tiež vtedy pozoruje podlahy ako Terezka. Podľa toho ako si opísala maličkú, máš doma úplne normálne miminko. Akurát už má za sebou ťažkú skúsenosť. A vojtova metóda je teraz obľúbená u lekárov a podľa mňa neprávom. Mám zopár kamarátiek, ktoré musia s deťmi takto cvičiť. A určite je to veľmi nepríjemné a pre niektoré deti aj extrémne bolestivé. A kážu to cvičiť veľa krát len pre ich pocit, aby potom mohli povedať že to rodič niečo zanedbal. Tiež by som ju nechcela trápiť. Ale plávanie detičky milujú, tak na to chceme ísť aj my. 😉

liba78
5. nov 2010

@vladka84 sa normálne teším na ten pobyt v tvojom penzióne. Tam si dám lepší obed. Ale to si ešte počkám 😅

alure
5. nov 2010

Ahojte maminy
tak postupne vás dočítavam,bola som na vychádzke a šup rýchlo niečo navariť a zase von.U nás je tak nádherne že je hriech byť doma ....
@liba78 moja deň blbec prišiel k tebe?
@akika722 no tak vychodniarčina ako taká mi už dosť dlho chýba ...chodila som do školy do Prešova a spolužiakov som mala z rôznych kútov východu a kým som porozumela niektorému dialektu trvalo mi to dosť dlho.Najhoršie to bolo keď sa ku mne prihovoril jeden z Uble 🙂 tak to bolo na mňa dosť 😅

memory97
5. nov 2010

@liba78 no my budeme cvicit vojtovku, ale mam taky pocit, ze pokial sa tam dostanem, aby mi to ukazali, tak maly sa nauci aj sam otacat hlavicku🙂 plavat chceme ist aj my, uz len 2 mesiace a mozeme🙂

liba78
5. nov 2010

@alure prišiel, ale s radosťou ho posúvam niekomu inému. 😅

alure
5. nov 2010

@liba78
veru pošli dalej 🙂 len nie ku mne do Senca 😝
@memory97
u vás berú na plávanie až od 5tich mesiacov?

liba78
5. nov 2010

@memory97 tak to sa naučí určite. Moja potvorka otáča hlavu hlavne za mnou. Nech je kdekoľvek celý sa dokáže vykrútiť, aby na mňa videl. MM sa smeje, že zásoby musí mať pod kontrolou 😀

liba78
5. nov 2010

@alure Pošlem smerom na čechy. Odtiaľ nemáme nikoho, nie ? 😅

akika722
5. nov 2010

@liba78 dame kurz vychodniarčiny??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alure
5. nov 2010

@liba78
asi nie 🙂
ozaj dávam do pozornosti webovú stránku možno poznáte možno nie,ja som odtiaľ už objednávala pár vecí keď som bola tehu a teraz sa chystám dať urobiť niečo pre Denisa.A Oliver má odtiaľ super teplákovú súpravičku s menom....
www.bess.sk

alure
5. nov 2010

@akika722
ta daj daco 🙂 ale po vašom....

vladka84
5. nov 2010

@liba78 bodaj by si mala pravdu, ze v MOJOM penzione 😀 no ak nezmenia kuchynu, tak sa tesim aj ja, lebo varia tak domacky - ako u babicky, ziadne polotovary (nie ako u nas doma) 😉
ani ku mne neposielaj, ja som mala minuly tyzden takto v piatok, ked mi este aj zemlovka prihorela 😀

@alure tak to pekne pocasie zavidim, u nas je sice relativne teplo (okolo 13st.), ale fuka taky vietor, ze sa vobec von neda ist, odfuklo by mi kocik, tak sedime doma 😠

liba78
5. nov 2010

@akika722 daj, ale polopatisticky ... myslím aby aj "slaboduchá" západniarka pochopila 😀
@alure to je pekná stránka.... ja som včera chcela objednať http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=91826 taký trojuholník na auto s fotkou a vianočné magnetky večer prelistujem album a pošlem objednávku. 🙂

akika722
5. nov 2010

@alure kolko stala ta supravička???ja som už davnejšie pozerala ato a velmi sa mi to pači

akika722
5. nov 2010

@liba78 no pytajte sa-preložím 😀 😀 😀 😀 😀
jééééj to je super,,,hovorim mm že objednam a on:nedam to na auto,nemusia mi očumovať deti 😠 BLBEC 😠 😠 😠

jankasramka
5. nov 2010

dobre ranko
@liba78 myslim ze den blbec je medzinarodny dnes. vcera sme sli velmi neskoro spat a dnes sme uz o hodinu skor hore 😖 dohaja, a dnes vecer mi idu oficialne odovzdat titul a samozrejme ze chcem aby bol krpec vyspinkany a spokojny a nevrestal tam na celu halu, ale to je asi len moj sen...
idem skusit nakojit a pospat pri tom. citim sa hrozne 🙄

alure
5. nov 2010

@vladka84
tak vetrík už aj tu začal trochu pofukovať ale snáď sa to nerozmohne na nejaký víchor.Tu dosť často fúka a nakoľko sme na otvorenom priestore (žiadne kopce a hory :( )tak je to podstatne citeľné...veď ako sa smejú u nás v RV že v BA napadne cm snehu a kalamita ale je to skôr kôli tomu vetru ktorý raz dva vytvorí hnusné jazyky na ceste a šmýka sa ale je pravda aj to že jedna havarka na dialnici a do školy idem aj dve hodiny ....
@liba78
idem kuk čo si dala link 🙂 mne sa ten bess vcelku páči a raz dva som mala tovar doma,len v lete mali menšiu pauzu a na leto majú krásne setíky pre drobcov ale momentálne nie sú v sekcii zobrazené..

alure
5. nov 2010

@akika722
musím kuk asi okolo 15€ moc si nepamätám lebo som si objednávala aj tričká s popisom a tehu pásy 🙂

alure
5. nov 2010

@jankasramka
prajem krásny dník a nech ti to pri tom odovzdávaní dobre dopadne.To je niečo ako u nás v aule pri odovzdávaní diplomov?

alure
5. nov 2010

@liba78
@akika722
toto by ani mne mm nedovolil dať na auto aj keď je moje 😠 chlap čo k tomu dodať...

alure
5. nov 2010

@akika722
a mám ich cez facebook ako páči sa mi a mám nejakú zľavu keď objednávam.

akika722
5. nov 2010

@alure 😒 no...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre