♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
8. nov 2010

@mirmaj
aj my sme časový posun vnímali ale hlavne na večerné kúpanie,lebo sme sa naučili tak ako aj pri Oliverkovi o 19tej kúpať....
@memory97
fúha tak ste mali divokú noc :( snáď to cez deň dospí ....
@majka35
tabuľku som aktualizovala 🙂

mirmaj
8. nov 2010

@bonix no len ked mi nemôžeme vydržať do tej deviatej, spala už o 19, no ale samozrejme sme dovtedy do tej 5 tiež papali v noci, to nebolo akože vkuse 😀
@majka35 no tak vy ste natom presne ako my 🙂 my v poslednej dobe papavame už do 1 a potom sa o 5 zobudí, ale to nie je ani hladna len proste vybuvana a už nespí, ale o 8 potom zaspi na gauči v obyvke, v spalni už nie 🙂

mirmaj
8. nov 2010

@alure no s tym mame tiež problem a potom sa to všetko odrazí v noci, lebo skôr sa musíme kupať, skôr ideme spať a potom aj skôr papame a vstavame 😒

memory97
8. nov 2010

@bonix jejda, tak to ja nepoznam, teraz to je uz dobre, ale boli casy, ked som bola hore kazde 2 - 3 hodiny, to som cez den nevladala fungovat, ale musela som, kedze som na maleho sama☹ Zas cez den maly spinka dobre🙂

Baby ja si nemozem pomoct, ale ta hviezdicka je fakt skvely vynalez, neviem ako vasi drobci, ale nas spi do 5 minut🙂 a je uplne kludny, dovtedy sa iba prehadzoval, bol nervozny...

bonix
8. nov 2010

@mirmaj Hmmm,my máme tú dojčenskú koliku takže od tej piatej do osmej plačeme,takže sa vozíme v autičku a tam spinká ale to je taký slabý spánok,potom sa okupkame,napapkame,ešte chvíľu sa pobavká a potom keď jej už padajú očká ju dám do postieľky a spinkáme až do rána 😀

bonix
8. nov 2010

@memory97 Prečo si naňho sama?

memory97
8. nov 2010

@alure on to dospi, ved uz teraz pekne spinka v kociari🙂 a ja som chcela ist vysavat, no musim pockat kym vstane🙂

mirmaj
8. nov 2010

@bonix ja mam pocit že tiež ked večer vyvadzala tak lepšie spala v noci 😀 teraz uplne okojna zabuva a potom je skôr vyspata 😉

memory97
8. nov 2010

@bonix rodicov a svokrovcom mam 300km🙂 od nas🙂 a mm je vecne v praci🙂

mirmaj
8. nov 2010

@bonix aj ja som na malu sama cez deň tebe kto pomaha?

alure
8. nov 2010

@mirmaj kedy kúpete ? a kedy idete potom spinkať? Ja sa snažím dorbca do tej 19tej nechať spať aspoň hodinku dve podľa možností a potom od kúpania po spánok čo je okolo 21:15 nech je v bdelom stave..potom relatívne dobre spinká.
@memory97 ako že si na malého sama? nie som v obraze.... čo ťa stála tá hviezdička? Od fishera je dosť drahá preto sa pýtam čo stála v dráčiku tá tvoja...aj sa mi zdá krajšia 🙂

mirmaj
8. nov 2010

@memory97 zavidim aj ja by som chcela mať svokru 300km od seba 😀 😀 to sa tento tyždeň ku nam chysta asi pôjdem niekam na vylet na východ aby neprišla 😉

alure
8. nov 2010

@bonix predbehla si ma otázkou na memory 🙂

alure
8. nov 2010

@mirmaj aj ja mám svokru cez 300km od nás 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
8. nov 2010

@alure ja sa ju tiež snažím aspoň do 18:30 udržať hore, potom okupeme ale ona hned zaspí 😉 ako sa ti podarí ho uspať večer do 19 aby spal hodinku dve?

alure
8. nov 2010

@memory97
ty si len pekne lahni ked spinká Dávidko,nič ti neutečie 😉 😉 Ja to tak riešim keď máme ťažšiu noc...

mirmaj
8. nov 2010

@alure a tiež sa tešíš z toho ako by som sa aj ja, však? 😀

majka35
8. nov 2010

@mirmaj moja bude spať len v kočíku, teda vo vaničke, aj teraz som si všimla, že už je nervózna, tak som ju šupla do vaničky, už ked som jej dávala čiapku, sa upokojila, lebo vedela asi, že ju čaká spánok 😀 cez víkend, ked vidím, že je nervózna, vyženiem mm na prechádzku s nou, nech sa upokojí

memory97
8. nov 2010

@mirmaj tak sme dve🙂 pride na dlho, alebo len na skok? Ja sa nemozem stazovat, mam celkom dobru svokru 😝

@alure stala ma 14 EUR a nejake drobne, ale na krabici bola cena 12,99 EUR som si to nevsimla, az doma, ale uz sa mi nechcelo vracat, lebo ten dracik je od nas dalej☹

bonix
8. nov 2010

@mirmaj Nikto, ja som myslela, že je úplne sama na malé 😒 ...

mirmaj
8. nov 2010

@alure ty jej radíš ako mne mm ked rano hovorím, že už to ranne vstavanie asi nezvladnem😀 😀 a on ved si s ňou cez deň pospi 😀 no jasne, teraz rano spi na gauči to sa mi ešte spať nechce a potom väčšinou len v kočíku vonku, takže to sa moc ľahnuť neda 🙂 🙂 no a dnes leje tak neviem ani aky budeme mať deň ked nejpôjdeme aspoň raz von 😒

bonix
8. nov 2010

@memory97 Jáááj taaak, no tak sme na tom rovnako, môj je tiež v kuse v práci a keď večer príde domov tak sa len sťažuje aký je uťahaný a nevládze takže ani večer veľmi nepomôže ☹ akurát ju okúpe ale cvičím, krémujem a obliekam už tiež ja ☹

bonix
8. nov 2010

@alure Telepatia 😀

alure
8. nov 2010

@mirmaj väčšinou ho okolo 17tej ak sa už nedá ísť vonku uspím na rukách (čo už) a potom do tej 19 tej vydrží.Ale mne ho "zničia" mm a Oliver keď prídu domov zo školy a práce 😀 😀 😀 Popravde teším sa z toho že sú od nás tak daleko,lebo výchova Oliverka dosť podliehala svokrovcom čo mi absolútne nevyhovovalo a našťastie sme sa presťahovali a vidíme sa tak 4-5 x do roka...úplne postačujúce na to aby "vzťahy" ostali nenarušené.

alure
8. nov 2010

@mirmaj väčšinou ho okolo 17tej ak sa už nedá ísť vonku uspím na rukách (čo už) a potom do tej 19 tej vydrží.Ale mne ho "zničia" mm a Oliver keď prídu domov zo školy a práce 😀 😀 😀 Popravde teším sa z toho že sú od nás tak daleko,lebo výchova Oliverka dosť podliehala svokrovcom čo mi absolútne nevyhovovalo a našťastie sme sa presťahovali a vidíme sa tak 4-5 x do roka...úplne postačujúce na to aby "vzťahy" ostali nenarušené.

memory97
8. nov 2010

@alure ked mne sa takto nechce spat... ja som inac velmi skoro vstavala, ked sme nemali Davidka, ale teraz som zas skoro unavena vecer. Dnes sa ani neda, pride mi kamoska a mame doma teda riadny bordel, tak idem aspon poupratovat🙂
mne to niekedy aj vyhovuje, ze su rodicia a svokrovci tak daleko, ale zo zaciatku by som brala, keby bol niekto prisiel na vypomoc🙂

alure
8. nov 2010

@bonix
ej veru telepatia... 😀

bonix
8. nov 2010

Baby kuk aké šatky som objednala malej na slávnostné privítanie 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8411534&tab=1

mirmaj
8. nov 2010

@bonix no tak si na tom rovnako ako aj my 😀
@memory97 no dufam, že nie na dlhšie ako na 2hodiny aj to neviem ako prežijem, keby aspoň pokočíkovala alebo požehlila, ale určite bude len dristať a mňa to nebude baviť počuvať 😠

mirmaj
8. nov 2010

@bonix tie su krasne 😉
@alure no asi ani mne nič ine nezostava a musím ju tiež tak večer ešte uspať na jedno kratšie spanie, lebo toto je na klietku už normalne 🙂))
@memory97 to verím mne tiež na začiatku dobre padlo vhod ked prišla segra alebo mamina občas aspoň ožehliť a rozveseliť ma 🙂
@alure svokrovci by mi nechybali tiež ale m´moji rodičia hlavne mamina určite, tam musím byť minimálne 1x za týždeň 🙂

bonix
8. nov 2010

@mirmaj No chlapi sú asi všetci rovnakí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre