♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
14. nov 2010

Ahojte, @katulkaaaaaa @mirmaj díky za tip na koláčik, už je vychladený a kúsok som už uchmatla. Je výborný 🙂
@danulienka35
@kahlan1 tak sa stretnete maminky, ja som bola v Pezinku vo štvrtok. Pozrieť kamarátku aj s malým. Pekne sa tam rozbehla výstavba 😉 som sa smiala. Tie bytovky sú také farebné, vyzerajú ako domčeky z Lega. 😀

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 budem sa tesit to nasa je leniva ani hlavu nedvihne

danulienka35
14. nov 2010

@liba78 ano pracuju na obove a pekne to robia a kolacik vyzera mnamkyyyy

danulienka35
14. nov 2010

posielam nejeake fotky spachtosa 😀

hajatanufus
14. nov 2010

@kahlan1 ano presne tak je to aj u mna ale som este aj v uk a neviem moc anglicky 🙂

kila
14. nov 2010

@kahlan1, Tomi mal len 2700g a považovali to za úplne normálne a nič mu nie je, určite to závisí aj od toho na akých lekárov máš šťastie. Tá váha je úplne v poriadku. 😉 Ja idem s deťmi k lekárovi až keď je to naozaj nevyhnutné. S Rékou som nebola u lekára už rok, lebo keď je prechladnutá viem čo s tým, nebudem tam behať s každým kašľom a alebo nádchou. A malý tiež dosť grcká, dávam mu na to sirup a hotovo. Keby som to povedala pediatričke poslal by nás na 100 vyšetrení a to nechcem, veď z toho vyrasie.

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 krásny smejo 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@kila to už ked sa raz dostanes k lekárovi uz sa nevymotas

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 dakujem moja

jankasramka
14. nov 2010

@alure dakujem za link na tie mena- to som ani netusila ze tolko ich existuje 😲

@hajatanufus ahoj, vitaj medzi nami 😉 vcera som tu nebola tak ta zdravim az dnes 😝

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@jankasramka jani krasna profilovka,ako bolo na svadbe?

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@liba78 podaril sa ti,ten nas je skoro uz zjedeny,jezis uz zajtra fakt musiiiim prestat jest teda zacat jest ale pravidelne,pit a cviciiiit 😀

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@kahlan1 dakujm za radu,mne poradili v lekarni normalne olivovy olej a vycesavat dnes skusim,maly to ma aj medzi obocim

hajatanufus
14. nov 2010

@kahlan1 vidis mas velmi sikovnu slecnu nasa je starsia a este sa neotaca iba pasie konicky a lekarov si nevsimaj alebo im povedz ze nech ti nepisu do spravy take nezmysly ze ty vidis co dokaze a co nie a nie oni za pat minut vysetrenia a s tou vahou je to uplne normalne a krasne ti pribera tak co 🙂

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@hajatanufus ahoj,nie nejde tam cela nutela,normalne len potri cesto-kolko ti vide,ja ani netusim kolko som tam toho dala len som to potrela ale neminula som ju celu-ale zase ak das celu bude to sladsie 🙂

hajatanufus
14. nov 2010

@danulienka35 krasny smejko

hajatanufus
14. nov 2010

@jankasramka ahoj dakujem 🙂

hajatanufus
14. nov 2010

@katulkaaaaaa nasa rachel to mala tiez na cielku aj za uskami a dala som jej tam bepanthen a na druhy den rtam nic nemala a z vlaskov som jej to zatial neodstranovala ale pri lucinke mi na koznom dala doktorka salycilovy olej a kazala natriet a dat ciapocku na hlavicku aby sa to dusilo a potom kazdy den pridavat len olejcek a neumyvat vlasky a nechat to tak asi 4 dni a potom len vycesat zabralo to ale ona toho mala vela a neslo vsetko a ked som jej to chcela zopakovat tak si lucinka davala dole ciapocku takze som to trosku zanedbala ale z cielka to lucinke zmizlo samo 🙂

danulienka35
14. nov 2010

@hajatanufus dakujem moja ale lenivy 😀

hajatanufus
14. nov 2010

@katulkaaaaaa ozaj a zabudla som sa ti podakovat za radu ohladne toho kolacika ked kupim orechy tak ho tiez vyskusam dakujem

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@hajatanufus jej dakujem za radu,olejcek mam kupeny tak to tak spravim,natrem dam ciapku a az potom skusim vycesat 🙂

jankasramka
14. nov 2010

@liba78
@katulkaaaaaa normalne sa mi slinky zbiehaju ked vidim tie vase vytvory, mnaaaaaaaaaaam;)

@katulkaaaaaa na svadbe bolo priserne. fakt. hrozne. organizacia na prd, vsade sme cakali, navyse to bolo v takej zahrade tak zima ze az, ja som mala uz od omse boloesti brucha, ledva som dobiehala na hajzel, hnacky jak prase. mateo bol nekludny, hudba o nicom, jedlo tiez prinajlepsom priemerne... dopila som ceresnu z mojej ploskane, sla som este zo 10 krat na vecko a sli sme domov. uz na to ani nechcem mysliet.
akoze moj mm spravil nasu svadbu tak skvelu ze az teraz vidim aky je uzasny, nie nemehlo ako jeho brat, ach. a to sme mu s tou organizaciou aj chceli pòmoc ale on nechcel....tak co, nevesta mala pekne saty a to bolo vsetko. este aj uces mala hrozny podla mna. libu som sice nevidela ale podla mna to mala horsie ako liba:P

a navyse mateo zacal uz v noci so soplami, rano mu to tieklo snad aj usami tak dufam ze nebude nejak vazne chory lebo bolo vazne zima...

jankasramka
14. nov 2010

jaj baby, som tu chcela byt s vami aspon chvilku ale ledva som vas docitala a mm ma uz pohana bo musime zaviest jeho segru ktovie kam, a potom jeho brata so zenou na letisko- idu do cancunu na svadobnu cestu. akoze im zavidim ze to az pekne neni. ja som tam raz bola s kamoskou a to je jak nebo. akoze karibik je karibik, to sa mi ani nesnivalo ze taky raj na zemi existuje 😵
a na svadobnej ceste sme my este neboli to som zvedava ze ci ma mm dakedy prekvapi.....ajked- to je asi iny pripad kedze on ma dovolenku 7 dni za rok tak to vzdy minieme ked ideme na slovensko 😔 no nic, nemozme mat vsetko....

a poobede ideme kuknut moje nove dieta- Tatranku alebo Horalku- este som sa nerozhodla.... no ja uz len snivam ako budem jazdit s mateom v satke 😀 😀 😀

alure
14. nov 2010

@jankasramka
ahoj ani ja som netušila koľko mien pre kone existuje 🙂 A Horalka je krásne,ja som ti zo žartu na fb napísala že Hatatitla...ale vybrala si pekne.
@hajatanufus
vitaj medzi augustovkami 🙂
@katulkaaaaaa @liba78
ten koláči vyzerá naozaj veľmi dobre a aj keď pomyslím na tie kalorie tak bud.víkend pečiem aj ja 😀

@kahlan1
tak to budeme len kúsok od seba keď prídete do Pezinka 🙂 Ináč ja som tam vyrastala a máš tam kopec možností s maličkou a je tam aj super plávanie s bábätkami.
@danulienka35 ako kočky doma? Počúvajú ťa mamina?

alure
14. nov 2010

@liba78
moja keď pôjdeš najbližšie do Pezinka určite daj vedieť,môžme sa niekde s detvákmi stretnúť 🙂 My bývame kúsok odtiaľ

jankasramka
14. nov 2010

@alure hatatitla je super, ale to nemozem lebo moja trenerka zo sk ma takeho kona, je na fb a ja som ho jazdila kedysi...to by si mohla mysliet ze je to podla neho a nerada davam zvieratam mena ktore uz ma niekto koho poznam, to sa mi uz raz nevyplatilo... ☹

alure
14. nov 2010

@jankasramka
tak to ma mrzí ...ale nevadí budeš mať pre ňu originálne meno 😀

danulienka35
14. nov 2010

@alure ahoj ano pocuvaju musia boli sme na poradni mame 5,980 a 62cm

kahlan1
14. nov 2010

@katulkaaaaaa olivový olej? ten mam doma tak neviem ci mam vyskusat. Zatial davam ten sampon. Pediatricka mi vravela ak nepomoze predpise salycilovu mast alebo tak nejak

kahlan1
14. nov 2010

@katulkaaaaaa a ako to vycesujete? ja len toiu kefou detskou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre