♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
16. nov 2010

@akika722 stvrtok mame poradnu tak len dovtedy by som jej ho dala - uvidim

akika722
16. nov 2010

@kahlan1 ved skus..ale aj to z morskou solou je super...len ten nasivin viac prelieči...ono sa to strieka ale vylezie do nošteka len jedna kvapka nasivinu

vladka84
16. nov 2010

@kahlan1 my mame Physiomer baby - je to morska sol s rozprasovacom, tak sa to lahko dava aj malym babätkam, moze sa to pouzivat aj preventivne na zvlhcenie, my to teraz davame, lebo ako sa v byte zaplo kurenie, je hrozne suchy vzduch 😉

vladka84
16. nov 2010

a takto sa trapime my 😉

vladka84
16. nov 2010
kahlan1
16. nov 2010

@vladka84 jejda akáááááá je šikovná, veľmi zlatá je

vladka84
16. nov 2010

@kahlan1 dakujeme 🙂

majka35
16. nov 2010

@kahlan1 áno, spojenej s nákupom

@akika722 joj, učiteľky s mi sťažujú, že nezatvorí ústa, všetko vie, všetko videla, stále chce byť prvá, strááášne hlučná, všetkých prekrikuje

akika722
16. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kahlan1
16. nov 2010

a už viete čo budete kupovat na vianoce? ja hlavne neviem kedy :(

majka35
16. nov 2010

tie vaše deťúrence pasú koníčky o 106 ... moja je voľajaká lenivučká ... 😨

majka35
16. nov 2010

@kahlan1 ja budem kupovať cez net ... ale ešte neviem čo ... barborke vysávač, chce aj kočiarik pre bábiky a ešte aj hallo kitty kozmetický balíček 🙄

vladka84
16. nov 2010

Timka si uz listovala letak Dracik a kruzkovala si co by chcela, este to spolu musime zredukovat, lebo to su na kazdej strane aspon tri kruzky a potom sa pojde na nakup a rozdelime to po rodine... Karinka nastastie nie je az taka narocna 😀
a kupovat to budem hadam buduci tyzden, nechcela by som este v decembri behat po obchodoch...

vladka84
16. nov 2010

a rovnako ako @majka35 nieco nakupim cez net... asi na poslednu chvilu co ma este napadne 😀

vladka84
16. nov 2010

co kupim mm este netusim... uvitam nejake napady 😎

mirmaj
16. nov 2010

ahojte, dnes sme mali poslednú hodinu kurzu masaži a pýtala som sa ti @liba78 kedy bude další ak by si teda nič nezohnala v TN, tak ďalší plánuje po novom roku niekedy v januári, ale ak by sa ti to zdalo neskoro, že by už bol Jurko moc veľký, lebo čím je menší tým je lepšie začať tak by bolo možne ti dať ten kurz aj individuálne u nej doma ak by si mala záujem mohli by ste sa dohodnúť
@kvietok121
@vladka84 tak vy ste mali super noci, my sme boli hore minimálne 10x, neviem ako to budem riešiť, lebo toto je fakt katastrofa 😢
@vladka84 ved aj vy krásne pasiete koníky, nádherná je 😉
@evanns perfišná je s tým jazýčkom, ako havino keby oddychoval 😀 😀

alure
16. nov 2010

Ahojte ja som len odbehla na poštu a krátku prechádzku na slniečku a tu je toho opäť popísané ....až až 🙂
ani neviem či to vôbec stihnem dočítať.Prikladám aj ja foto na brušku ako sa drží a je to foto z 1.11. to bol Denis v kalendári a hrazdičku dostal ako darček.

alure
16. nov 2010

a odpísali mi z MK administrátori že chyba bola u niich ale už je odstránená,takže aktuálna tabulka aj snovými maminami u mňa vo fotoblogu.Kto má nové info prosím zaslať ako vždy do IP.

mia258
16. nov 2010

@jankasramka narodila sa dva dni pred termínom. Ju aj odhadovali na menšie bábo, nemala som ani veľké bruško, ale našťastie je úplne zdravá a nemá žiadne problémy.

akika722
16. nov 2010

@alure ako sa drži pekne...ja mam pocit že moj len z polovice tak 😒 no nechce moc na brušku ☹

majka35
16. nov 2010

@alure aký krásny chlapček .. nemá ešte ani tri mesiace a už je taký šikovný ... moja barborka mala tiež také husté vlásky, ale terezka sa vo všetkom vymyká 😅 aj s pasením koníčkov

majka35
16. nov 2010

@akika722 presne ako moja ... no ani ma to neprekvapuje, my máme rovnaké deti 😀

majka35
16. nov 2010

som si uvarila honosný obed ... praženicu 😀

majka35
16. nov 2010

monológiček si tu vediem 😅

akika722
16. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked bude mať krpec naladu pofotim ho na brušku..teraz nema je chory

akika722
16. nov 2010

@majka35 ja som zbchala ZASE cestoviny 😀

alure
16. nov 2010

@akika722
ani Denis nie je extra rád na brušku :( Oliverko bol v tomto úplne iný....ale je siláčisko to fakt 🙂
@majka35
aj ja vidím rozdiely medzi nimi ale ťažko povedať kto je šikovnejší...no vlasáč bol aj Oli.

majka35
16. nov 2010

@akika722 čo mu je chúďatku?

akika722
16. nov 2010

@majka35 chytil od Paťka...už aj ja aj mm všetci sme nachladeny...mamy sopli ale ATB zatial nebereme

majka35
16. nov 2010

@akika722 bože, také malé a už choré ... mys sme boli tiež chorý, aj barborka aj mm aj ja, ja som brala aj ATB, ale chválabohu terezka sa nenakazila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre