♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
24. nov 2010

@sandra1005 no tak ty si moc náročná mamina 😀 😀 koľko krat v noci papate?

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj aj ty ides tak skoro na druhu kontrolu to len u nas v ZA to tak dlho trva

lji
24. nov 2010

@mirmaj 😀 o 17:00 som objednaná 😀 on tam tak či tak býva až od 12:00
no ako píšete ako ste balili na široko tak už mám strach ako to zajtra dopadne.nech to nie je zlé.

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 ale už ste sa posunuli k lepšiemu že zaspavate skôr nie? ved ste zaspavali až okolo 22, nie? ja tiež nie som vôbec vytrvala, ked ju chcem niečo naučiť alebo odučiť, ale kašlem už nato už nebudem na nič tlačiť, prišla som nato že najviac sa nam osvedčilo, že všetko príde tak nejako samo a zatiaľ to platí na všetko u nas 😉

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 práveže nie skoto, ved sme boli ked sme mali 3 týždne a kontrola za 3 mesiace, a to presne vychádza teraz, lebo už budemem mať 3 mesiace 😀
@lji aha takže to je také poobedné cele ordinovanie 😀 nejde tam s tebou pre istotu aj mm? mne by asi neuveril že idem o 5 ku gynekologovi 😀 😀

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj my sme boli v 3 tyzdnoch a kontrola az ked budeme mat 5

fialka5959
24. nov 2010

@memory97 Je to musi byt mile, my papucky mame strikovane 🙂 celkom frajerskeee

lji
24. nov 2010

@mirmaj
@kvietok121 my sme tiež tak. prvý krát v troch týždnoch a potom za dva mesiace na kontrolu. ktovie prečo je to niekde tak a inde inak. čo máte tam iné deti 😀 😀

@mirmaj a hej ide so mnou mm. berie ma tam 😀 😀

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 ešte som to aj zle napísala, už budeme mať 4 mesiace a nie 3 😀 😀 no tak vy ozaj poriadne neskoro, to akože kde inde balia do 5 mesiacov na široko? to som ešte nepočula teda 😲

danulienka35
24. nov 2010

pekny vecer bambulky tak ocokovanie mame za sebou,prespala ho 😀 lebo sme boli objednane na 1š a to uz je jej cas spania do 16,30 ani nevedela ze ju pichaju 😉

mirmaj
24. nov 2010

@lji som si hned myslela, že ťa nepustí samu 😀 no to fakt vyzerá ako keby boli v každom meste ine deti 😝 no ale aj kanavit a vigantol davkuje každý lekar inak , tak už sa fakt nečudujem ani tomuto 😀

alure
24. nov 2010

bola som kúpať malého,medzitým mi Oliver obsadil počítač 😒

@kvietok121 tie torty sú krásne,priložím jednu foto z Oliverkových 8 narodenín ,tiež mal takú Pat a Mat,veľmi chutnú a krásnu...a ja na fotkách ešte s bruškom 🙂.Vám kázali baliť ešte naširoko? My sme ani nebalili,na kontrolu sme boli keď mal Denis mesiac a kázal prísť o 3 mesiace,čo nám vychádza niekedy koncom decembra,takže to absolvujeme začiatkom januára.
@mirmaj
ja mám momentálne mm niekde vo vašom okolí na služobke,tak ten bude určite rád že stihol prezuť auto 😖 s tou postielkou si sa natrápila,ale hlavne že je už zložená...

mirmaj
24. nov 2010

@danulienka35 to sa ani neprebrala ked ju si ju vyzliekala a ked ju pichli??? 😉

mirmaj
24. nov 2010

@alure to je krásna tortička a aj ty ako tehulka 😀 no tak to je určite rad že prezul a kde presne je na služobke?

alure
24. nov 2010

@danulienka35
krásne to zvládla bambulka..nám tak Denis prespinkal to prvé očkovanie na TBC....
@lji 🙂 to je super že ťa berie mm,a to ideš na nejakú bežnú kontrolu?

alure
24. nov 2010

@mirmaj
tak to presne neviem,včera začínal Zilinou,Povazskou B.,Nové Mesto a kde je dnes presne netuším...ale niekde hore na severe...volal ale to kecal s Oliverom,pýtal sa na Denisa a podotkol že mu tam moc sneží...
Na tej fotke som v nejakom 5-6 mesiaci 🙂

kvietok121
24. nov 2010

@lji ja neviem a najlepsie bolo vsetko je v poriadnku a balit ako nadalej a keby som vobec nebalila? alebo keby som balila na 3 plienky??? no proste preventivne

danulienka35
24. nov 2010

@mirmaj vobec kazala na stiahnut pancusky a pichly ju a nic sa cudovaly snu mozem robit co chcem ked spi 😀

danulienka35
24. nov 2010

@alure je to slniecko

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj no ano ale vies my stale nespime, posunuli sme to kvoli posunu casu ale nase zaspavanie je riadne dlhe zase som muu bola dat cucnut lebo mi mm prisiel povedat ze sa v postielke mata a hviezdicka ko vzdy neucinkuje 😢

seagull2404
24. nov 2010

nestiham to tu ani citat, ale aspon mam konecne pozehlene, na tu kopu sa uz nedalo pozerat 🙂

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj ano nasiroko do 5 mesiacov tiez si myslim ze je to blbost 😠

kvietok121
24. nov 2010

@alure balime len na vecer tento 3 mesiac, lebo to nema rad rad kope 😀

mirmaj
24. nov 2010

@alure aha to on sa takto presuva, tak to je naozaj tu v našom okolí 🙂 pekne bruško si tam už mala a teraz ma už maly polovicu z toho, 3 mesiace 😉
@danulienka35 tak to poriadne tvrdo spí, ked spí 😉 a čo tie zubky? nepozerala jej to?
@kvietok121 no to je fakt pravda ani nevedia ako balíme, len povedia tak ako doteraz, nikdy som sa nad tym ani nezamyslela a niekde nekažu v pôrodnici ani baliť tak tým ked povedia tak ako doteraz, tak nebudu dalej vôbec baliť naširoko, fakt je to asi len povinne tak tam ideme ale nikto to asi naozaj nesleduje 😒

vladka84
24. nov 2010

@kvietok121 to presne aj nam povedali, ze balit tak ako doteraz... no a ja kedze som nebalila nasiroko, tak v tom aj pokracujem 😝 inak my sme boli ked mala 6t a teraz pojdeme 16.12. - to bude mat 3 mesiace 😲

inak, pekny vecer babulky 😉

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 tak to poriadne dlho zaspáva a o koľkej ho kupete?

kvietok121
24. nov 2010

@alure super torta
@danulienka35 teda tak to je super my sme kricali ze nas bolo pocut az do ba 😀

lji
24. nov 2010

@alure no na kontrolu po pôrode.Len 6 týždnov sa natiahlo na 3mesiace 😀

@danulienka35 no keby takto reaguje saška zajtra.... 😠 ja sa hlavne bojím následkov.či nebude nejaká horúčka,bolesť,plač...

alure
24. nov 2010

babulky,musím ísť ☹ ,dokončím si kuchyňu a pôjdeme spinkať.Ráno zase ako dnes skoro vstávať,veziem Olivera do školy ale potom idem ku kamoške na kávičku a ostávam tam v podstate do poobedia,keď vyzdvihnem malého zase zo školy..ono sa to nezdá ale ráno SC-BA a naspäť potom zase poobede to mám 4 cesty a nafta sa nejak zázrakom vyparuje z nádrže....
Prajem krásnu nôcku,bábätká nech krásne spinkajú a maminky nech si oddýchnu....vidíme sa zajtra poobede..pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre