♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 aj moj 😀 a normalne chyti ju a vytiahne z nosika 😀
dnes dostal knihu od mikulaša 😀 taku latkovu,piska šušti,...a normalne sa z nou hra 😀

evanns
4. dec 2010

@kvietok121 to mohol hocikde...aj u dr...v obchode...od tatika, ktory mohol odniekal doniest a tato neochorel lebo ma silnu imunitu a maly to dostal

kvietok121
4. dec 2010

@akika722 a nezachripol ti z toho vrieskania?

kvietok121
4. dec 2010

@evanns tak som sa snazila vsetkemu vyhybat ani moc do obchodu ani nikam aj tak nepomohlo

jankasramka
4. dec 2010

@kvietok121 ked kvapkas alebo striekas do nosa mal by byt na chrbte polozeny a hlavu mierne otocenu na bok aby to nestieklo do hrdla....este som to nerobila ale videla som fotky.
neviem ci ti to pomoze. mateo mal uz sice nadchu ale ja som nic nedavala. tym ze spava na brusku tak mu to moc netieklo do hrdla...

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 tiež som mala ten sirup...calcium...no ešte ho mam skoro plny 😀 no...moj hrozne kašlal

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 tomu nezabraniš..seba neobviňuj

kvietok121
4. dec 2010

@jankasramka dakujem za radu, doteraz som vytierala ako mi kazala dr ale moc mu to nezabera

kvietok121
4. dec 2010

@akika722 ja viem ale je to hrozne ked vrieska a teraz ani poriadne nevrieska ale chrapti a neviem ako pomoct

evanns
4. dec 2010

@kvietok121 tomu sa fakt neda na 100 pro zabranit...aj ked je kojene...a ja co som vsade pocula tak len odsavat odsavat odsavat ☹

kvietok121
4. dec 2010

@evanns ved to viem ale matejko vrieska vrieska vrieska

lji
4. dec 2010

@jankasramka do francúzska leteli. počula som o španielsku ale netuším aká je aktuálna situácia. vy kedy letíte?

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 moja to prejde...viem že je to teraz ťažke ale asi nepomožeš...len odsavanim aby nestekalo.na noc fenistil 3-4kv a vyvyšena postielka...ja som pod nožky postielky predne napchala knihy 😉

akika722
4. dec 2010

zase som tu sama 🙄

kvietok121
4. dec 2010

@akika722 to mame vyvysene kvoli grckaniu

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 a fenistil davaš?

kvietok121
4. dec 2010

@akika722 ano fenistil valcoum nasivin

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 tak prejde samo,neboj...davaš aj ATB či nie je potrebne?

akika722
4. dec 2010

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

akika722
4. dec 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

kvietok121
4. dec 2010

@akika722 nie nedavma povedala ze netrerba idem oaoa dobrunocu

akika722
4. dec 2010

@kvietok121 dobruuu

memory97
5. dec 2010

@21 rychlo sa uzdravte, ale nieco je asi vo vzduchu... a Terazka je v poriadku, ci to preslo aj na nu?

memory97
5. dec 2010

@kvietok121 nam dala lekarka otrivin a mali sme ho uzivat tak, ze najskor zvlhcit nostek roztokom z morskej soli (mar, vincentka), po par minutach odsat sopliky a potom mu dat otrivin. Nam krasne zabral na sopliky tento postup.

@seagull2404 my uz budeme mat cochvila 5 a maly teraz zacal pit cca 100 ml, ale castejsie. Niekedy je to aj menej... podla navodu na krabici sa neriadim, kazde babo je ine a toto su statistiky🙂

@danulienka35 novym praktikam sa mala uci od narodenia 😀 😀 😀 podarena je a ako jej pristanu 😎

memory97
5. dec 2010

@kvietok121 my pouzivame spreje a striekam to malemu do nosteka. Sa mu to nepaci, ved aj zvadzame boje 😀

jankasramka
5. dec 2010

@lji my letime o dva tyzdne lenze kupujeme letenku pre moju maminu a rozmyslali sme ci cez madrid alebo pariz. tak to si ma velmi nepotesila...preco mu zrusili ten let?

memory97
5. dec 2010

@kvietok121 nehovorim, ze je to dobre, ale ked je chorucky, tak si buduje vlastnu imunitu voci virusom a bakteriam a mozno nabuduce, ked pride niekto na navstevu a bude chory, Matejko nebude vobec. 😉 Este je dobre, dat do miestnosti na radiator, kde spinka babatko mokru plienocku, alebo priamo nad postielku. Aj nase sopliky naposledy vyzerali velmi zle, som myslela, ze ma aj priedusky chytene, co tak chrapcal, ale nastastie to boli iba sopliky... najhorsie, ze clovek iba tipuje, co tym detom je.

Taaak a som vas konecne docitala. @akika722 pokecala by som s tebou vecer, ale tak mi prislo zle po kupkani, nechapem... Maleho sme okupali, obliekla som ho a uz len sa mi zacala hlava tocit, v zaludku krce, a hrozne busenie srdiecka, som ani maleho nevladala zobrat na ruky, tak ma mm rovno poslal do postele o 20:00 a preslo to az o 2:00, ked som sa zobudila, ze som spotena ako mys... len dufam, ze to nebude ziadna choroba, uz len to by mi chybalo...

a vsetkym dobre ranko, dufam, ze ste sa dobre vyspinkali a aj vasi milacikovia🙂

jankasramka
5. dec 2010

@memory97 presne ako pises - to sa da len tipovat co tym nasim zlatusikom je....
.....no ale vidim v tom jednu podobizen s mojim povolanim....aspon uznate ze veterinari to nemaju lahke ved ani ono vam nevie povedat ako sa citi 😝

alure
5. dec 2010

Dobré ráno všetkým prajem
@jankasramka tebe asi dobrú noc 😉
no ako čítam čo píšete....
vraví sa že mlieko môže po cvičení dostať nejakú pachuť,mne aj trénerka doporučila prísť tesne po nakojení potom v podstate hodinu cvičím a do daľšieho kojenia mi ostávajú ešte dve hodiny ...to sa mliečko dostane do normálu aspoň u nás som nepobadala žiadnu zmenu.Aj ráno nakojím a potom dám brušáky už mám za sebou 150 zdvihla som počet a večer sa pokúsim o 300 😀 pomaly zvyšujem záťaž.....
No ja som sa tešila že aj dnes sa pôjdeme vonku vyblázniť ale dnes ráno tu teplomer ukazoval -16 !!! Dokonca v správach dávali že Poprad -20 brrr

alure
5. dec 2010

@memory97
tak snáď vám dnes na toho mikuláša výjde vcelku príjemné počasie 😉 a nie nejaká brutálna zima....ku nám príde mikuláš okolo 19tej tak už sa teším ako sa bude Oliver diviť čo sa to deje....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre