♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
5. dec 2010

@memory97 mna to az tak netrapi, len viem, ze sa musia dodrziavat tri hodiny medzi papaniami, tak mi poradila doktorka, v podstate mi to prikazala 🙂 ale my uz teraz mame aj dlhsie pauzy a vtedy vypijeme viac 🙂

alure
5. dec 2010

@fialka5959 😠 tieto"múdre rady" od svokry zbožňujem..treba jej jasne dať najavo že je to tvoje dieťa a ty sama vieš najlepšie kedy čo a ako urobiť a že ona si už svoje odchovala a nikto sa jej do toho nemiešal a ak áno tak to je jej smola ale ty si chceš svoje dieťa riešiť po svojom ...a hotovo
utekám pečiem koláčik...síce tak narýchlo takže polovicu vecí nemám 😒 ale snáď sa niečo podarí

memory97
5. dec 2010

@evanns no do poobedia sa to pekne aj u nas ochladilo☹ sme boli nakupit a to uz teplomery merali -10,5 stupna🙂

@kvietok121 😀 😀 😀 Matejko bude mat najkrajsieho Mikulaska🙂

kvietok121
5. dec 2010

ahojte babiky musime sa pochvalit som stastna prestastna ale nas matejko dnes prvyraz konecne chatil hracku - slonika a obzeral si ho v rucickach a snazil sa ho dat do ustociek 😀 😀 😀 😀 ked je nieco prvy raz je to krasne az mi slzicky vysli

kvietok121
5. dec 2010

@memory97 to hej dostane co ma najradsej

kvietok121
5. dec 2010

@jankasramka dakujem

memory97
5. dec 2010

@kvietok121 tak to je super, my to robime s cumlikom i ked sa potom maly snazi dat cumlik do pusy, ale este to chce cvik🙂

kvietok121
5. dec 2010

@memory97 ano aj s cumlikom to robo ale dnes to bola prvykrat hracka vzdy ho rovokujem ze mu dam hracky pred nos hrakam a tak a on len kuka niekedy som mu aj buchla do rucicky alebo dala do rucicky hracku a on nic a dnes robim to iste a po chvilke mi doslo ved on to drzi rucickami a nie ze nahodne buchne ale chce to chytit taka som bola stastna

inac dnes sme si uz v predstihu hrali koledy tatino hral na klavir a my dvaja sme spievali pacilo sa mu to vydryal pol hodky super nie

asi choroba pomaly ustuuje tesime sa

memory97
5. dec 2010

@kvietok121 taaak to je super a kazdym dnom to bude lepsie a lepsie🙂

lji
5. dec 2010

@kvietok121 aj ja som mala obrovskú radosť ked som si uvedomila že sašula už uchopuje veci. a najkrajšie to už je ked mna chytí za tričko a ťahá a ťahá a nechce pustiť 😀 ale ked si predstavíš že tie naše mimíska pred 3mesiacmi nič nevedeli a zrazu sa toho tolko naucili tak je to krásny pocit 🙂

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 gratulujem je to krasny pocit vsak? 😉

akika722
5. dec 2010

ahojteeeeeee a sme doma...vyšteveny...Paťko odpadol už v aute,mly konečne spi,u svokry nespal...len na ruky a na miku.party bol hluk 😀 Paťo ma zasobu sladkosti na 3roky 😀 😀 😀 čo novee???
@memory97 už ti je lepšie?
@kvietok121 Matejko ako?ešte je choručky?

akika722
5. dec 2010

@lji mna tak chyti za vlasy a taha a taha a nechce pustiť 😅

kila
5. dec 2010

Ahojte! Ako sa máte?
U nás sú detičky ok... Réka už mala plienky len na noc, ale tento týždeň sa všetko pokazilo a začíname odznova... neviem prečo a čo do nej vošlo, ale zase sa kludne pociká, nepovie, nechce ísť na záchod ani na nočník, hrozné... 😖 Tomi sa už prevrátil na bok, začal vykrikovať a potom sa smeje že sa zlakneme, už dávnejšie objavil svoje ruky a hrá sa s nimi a vie už udržať aj nejaké hračky, ale samozrejme najradšej "číta" noviny a je to také smiešne že si ich chce dať do ústočiek ale ešte sa mu to nedarí... 😀
Manžel a ja sme na tom o trošku horšie, keďže od prvého dostal manžel výpoveď... dosť nás to zasiahol lebo sme s tým nerátali a práve pred Vianocami... navyše mal zmluvu až do konca marca, nedali mu ani odstupné, preto sa manžel obrátil na právničku ktorá nám poradila že naozaj nemali právo ho takto poslať preč, no ale bohužial výpoveď sa dá zrušiť len súdnym rozhodnutím, takže s tým ideme až na súd... budeme mať skvelé sviatky... 😔

kila
5. dec 2010
mirmaj
5. dec 2010

@seagull2404 my sme mali už 4 mesiace a máme problem na 1x vypiť 130ml, často vypije menej a za deň nevypije určite 800ml ako tvoja, ale už to neriešim, papa proste toľko koľko chce 😉

kvietok121
5. dec 2010

@memory97 ano je to uzasne viem ze stale toho bude viac a viac ale ten úrvykrat je to vzdy uzasne ako ked som ho prvykrat videla dodnes mam slzy v ociach
@lji naozaj sikovne az neuveritelne
@danulienka35 ano uzasny
@akika722 zda sa mi ze lepsie trosku lepsi hlas aj menej soplikov

kvietok121
5. dec 2010

@mirmaj vsak tamarka pribera a rastie a vie kolko potrebuje presne ako vravis a ako uz ste zacali aj nieco ine?

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 poznam ten nadherny pocit vies co mala dnes ako hlasno sa smiala az piskala uzasne neco 😀

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 je to fakt neuveritelne krasne vsetky problemy su zrazu fuc

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 a bude to kazdym dnom krajsi uvidis moja aka budes vesela a co uz je malemu lepsie?

mirmaj
5. dec 2010

@evanns
@katulkaaaaaa samozrejme sa ku vam pripájam aj ja, ale neviem či sa budem môcť pochváliť nejakým uspechom v piatok 😒

mirmaj
5. dec 2010

@kvietok121 nie ešte som nezačala, lebo myslím že jej uplne zatiaľ stačí mliečko tak ešte minimálne týždeň počkám a uvidím

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 myslim ze troska hej aspon dufam ked placka tak hlasok je uz troska lepsi aj nie je tolko soplikov uz som tahala len rano a trosku teraz vecer

akika722
5. dec 2010

dnes nemam mlieko...nič som nejedla nepila ☹ maly ťaha nutrilon,zo 180 ma už len kusok na spodku,z mojho sa asi dnes nenapapal ☹ tak drži flašu sam že asi zje aj ju 😒

kvietok121
5. dec 2010

@mirmaj ed staci netreba ponahlat si myslim

kvietok121
5. dec 2010

@akika722 preco si moja nepila??? co si mala tazkyden?

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 no to ked mala mala nadchu tiez som tahala a cudovala sa odkial sa to berie

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 emozem sa dockat konca odsavania velmi sa mu to nepaci

danulienka35
5. dec 2010

@akika722 preco si nic nepila a nepapala? moja musis aspon trosinku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre