♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. dec 2010

@kvietok121 no krasny moja 😖 ale dik no 😅

idem spať asi aj ja 😒

seagull2404
8. dec 2010

@danulienka35 ahoj, dnes celkom fajn, aj na prechadzke sme boli, na to, ako vrestala, kym sme na nu sli som uz radsej zabudla a od 15:30 este nespime, ale uz som napiekla prvu varku medovnickov 😀 co vy? ja to tu nestiham cele citat

seagull2404
8. dec 2010

@mirmaj ahoj, zatial nie, ale aspon si v jednom kuse, ked uz zaspi, od tej 23:30 do 7:00, dnes ale uz od 15:30 sme este nespali ☹

kvietok121
9. dec 2010

takze dnes zase odstavka

kvietok121
9. dec 2010

@seagull2404
@seagull2404 ani ja uz nestiham citat

evanns
9. dec 2010

caute baby...fuuu to bolo odstaaavka...tak som sa nudila az som zacal vianocny stromcek stavat 😀 😀 😀

kvietok121
9. dec 2010

@evanns to si dobra ze nudila ja mam pauzu len teraz ked matejko spinka, uz je hore

evanns
9. dec 2010

@kvietok121 tak mm je uz 5ty den doma tak uz mam vsetko porobene co som chcela a dnes zacina nocnu a uz bude makat az do 24teho tak aby som potom uz nestresovala lebo uz mi nepomoze ☹

kvietok121
9. dec 2010

@evanns tak to si sikulka chvalim ta ja som zatial upratala len par skriniek v kuchyni este je ich tam dost a vsetko ostatne okna piect a tak ... ale nestresujem pretoze ak neupracem upracem na velku noc, ak nenapeciem dva dni budeme bez sldkeho a potom ideme na navstevy 🙂 a tak si uzivame dni, dnes matejko zase vyvadzal, neviem preco ale zacal hrozne vyvadzat pred spanim ach jo a uz som myslela ze dobre

alure
9. dec 2010

Ahojte maminy,dnes mi bolo nejak smutno že nešiel MK tak som sa pustila ešte do nedokončených domácich prác....
Čo máte nové?

kvietok121
9. dec 2010

@alure je ze do nedokoncenych ja som dnes zacala upratovat kuchynu az 3 sufliky viac sa nedalo 🙂 este raz viacpocetne maminy obdivujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

majka35
9. dec 2010

aha ho ... už funguje 😎
dobrý večer gazdiné 😀

akika722
9. dec 2010

ahojte
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ide konik 😀 😀 😀
bože,tak ste mi chybali 😢 😢 😢

@jankasramka dala som henu 😒 ked som to zaliala vodou bolo to zelene ako trava a smrdelo to ako špenat...uplne..na vlasy sa mi to blbo nanašalo 😒
aaaaa..nechala som pôsobiť trošku viac ako hodku...a umyla som šamponom a kondicioner...teda..moje vlasy stale smrdia ako špenat a dala som čiernu henu a moje vlasy chytili tmavo hnedy nadych..ja nechapem
AAAAAAAAAAAAAAALE..su nadherne leskle..take leskle asi ešte neboli 😉
pre mna je to asi skor ako maska a nie farbiaci "krem"
ja mam ťažke vlasy...mala som aj odrastajucu trvalu kt.mi držala mesiac..takže problemje v mojich vlasoch 😀

alure
9. dec 2010

@kvietok121 musím to urobiť teraz kým je ako tak čas....zajtra Oliver nejde do školy,zase majú nejakú aktivitu ale nevieme ho zobrať v danom čase zo školy tak som ho vypýtala a to budeme spolu piecť.Síce som v utorok urobila za dva plechy vanilkových rožkov ale zaprášilo sa za nimi tak že som si to ani nevšimla 😠 teraz čo popečiem musím odložiť 😉
A ako Matejko?

evanns
9. dec 2010

@akika722 😀 fotooooooooooooooooo 😉

evanns
9. dec 2010

baby, ktore mate aj starsie deticky, poradte dobruuu pohodlnuu bezpecnuu autosedackuu 😎

akika722
9. dec 2010

@evanns no to na fotke nie je vidno moja..skušala som..to jen odlesk chytili akysi hnedy a to odrastene mam aj nadalej..ale ako maska je to fakt suuupeeer

alure
9. dec 2010

@evanns
od koľkých rokov?

evanns
9. dec 2010

@alure tak pre nasu malu ked zacne sediet ako prvu po vajicku 🙂

akika722
9. dec 2010

@evanns ja som ešte pri Paťkovi kupila Meggy od 0-18kg..ale v podstate to nie je od nula 😠 no kto to mal vedieť..proste ma dve polohy ale babo tam sedi..

alure
9. dec 2010

@evanns
ja chcem na prechod kúpiť túto
http://www.maderna.sk/katalog/product/5507/
a potom buď podsedák alebo nejaká väčšia..zachvíľu bude Denisovi vo vajíčku tesno 😒

akika722
9. dec 2010

@evanns zaleži od toho kolko chceš investovať...ale myslim že radšej lepšiu ako šmejd 😒

alure
9. dec 2010

@evanns a je vhodná aj keď babulo ešte poriadne nesedí je polohovateľná...mali sme obdobnú pri Oliverovi aj on bol trošku váčší ako štandard ale vtedy ešte neboli vajíčka a na Slovensku poriadne ani sedačky,tak som zohnala niečo v rakusku a bola takmer totožná s touto od caretero 🙂

evanns
9. dec 2010

@akika722
@alure ja nebudem investovat 😝 brat ako malej krstny jej chce kupit na vianoce a ze na sume nezalezi ze mam len vybrat lebo oni este nemaju babo a sa v tom nevyzna 😉

akika722
9. dec 2010

@alure aj moja sa da polohovať,ale nazda sa mi žeby bol v sedeni až taky rozdiel...

alure
9. dec 2010

@evanns tak to máš super 🙂 ja už po Oliverovi nemám nič takže u nás sú investície od začiatku 😒
prípadne si skús nájsť nejakú stránku kde sú porovnané autosedačky....ale tá polohovateľná je veľmi výhodná ak aj cestujete často a ďalej...

evanns
9. dec 2010

@alure no praveze chceme s nou dost cestovat...k nasim do SNV, k bratovi do TN a uz v aprili chceme ist do Dolomitov na lyzovacku 😎

alure
9. dec 2010

@akika722 akú máte moja? ja neviem tá čo som hodila link sa dá do polohy kde takmer leží a vyzerá to ako vo vajíčku 🙂 má ju sesternica mm a je spokojná...tiež majú väčšie dieťa ako je štandard a vo vajíčku už trpel ale ešte nesedel...tak toto bola vhodná alternatíva

akika722
9. dec 2010

@alure meggy ale to ešte po Paťkovi..no ešte je v nej ale už mam kupeny podsedak 😉
ale teraz su aj novšie...my sme ju kupovali pred troma rokmi

alure
9. dec 2010

@evanns tak ako my 🙂 aj my máme cestu dosť často daleko takže aj to zaváži..poprípadne Maxi cosi tá je vraj dobrá...a záleží aj na tom či chceš rovno od 9-36 alebo od 9-25

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre