♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
20. dec 2010

@akika722 ani mne nie, ja by som vecne do toho buchla hlavu 😀 😀 😀 😀

@akika722 ja davam po vpichu octanovu masticku a pekne mu to zmakne. Kupis to v lekarni.

akika722
20. dec 2010

až po obede sa uvidi či nas vobec pustia domov 😢 nie su ešte vysledky

liba78
20. dec 2010

@akika722 ten tvoj mm sa ti chce asi páčiť, keď vás príde odviesť domov 😉
@katkavv gratulujem k 4 mesiačikom. Aj my sme očkovali neskôr a to už mal malý cez 4 mesiace.

čo sa týka prázdnin, mňa desia aj víkendy. Chalani sú veľkí, ale stále chodia za malým a mojkajú ho, pestujú a on sa potom nevie uložiť ani na spanie 😒

memory97
20. dec 2010

@akika722 zehlit nemusis, ak sa ti maly nevyhadze. Ja tiez zelim, len tak, aby sa vyrovnali🙂 ale o mesiac uz ani nebudem.

@bihan ako sa mate, si tu dlho nebola🙂

@akika722 tak to je super sprava, drzime prsty

majka35
20. dec 2010

@gagarinka no tak to máš aj môj obdiv, nemala by som takto hovoriť, keďže materstvo je taká krásna vec, ale ja, keď sú tie dve spolu doma, tak mám nervy na dranc
a tiež vidím, že terzka je nervózna z barborky

alure
20. dec 2010

ahojte maminky,prajem krásne pondelkové ráno,konečne nemrzne (aspoň tu u nás) a vyzerá to na krásny slnečný deň...
@akika722 moja moc moc držím palčeky aby si už poobede písala že sa ide domov !!!

dnes mám doma Olivera,v podstate ho už do školy ani nedáme tak mu trošku predlžime prázdniny...mm má v robote kopec doťahovačiek,a ja musím dokončiť balenie darčekov,balenie vecí na východ a tak....takže by mi dve tri hodiny strávené za deň v aute do BA narobili časový škrt 😒

Dnes sa vážime a meriame 😉

memory97
20. dec 2010

@katkavv blahozelame🙂
z ockovania si nerob nic, to ze bude neskor je len lepsie pre maleho, bude to znasat lepsie 😉

gagarinka
20. dec 2010

@denisocka my sme kupili byt na prvom, takze sme v klidku, inak by nas nenavideli vsetci susedia 😅 pod nami su len chodby a spollocne priestory, a to ma veru netrapi, ze maly dupoce 😀 aj teraz sa tu vozi na odrazadle 😝 neriesim 😀

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@alure dobre ranko 🙂 si ma rozosmiala s vazenim a meranim.....ja som zlyhala na plnej ciare,zacinam znovu,uz som sa doma aklimatizovala z nemocnice 😉 ja som na tom rovnako,ale som zvedava na vase uspechy

alure
20. dec 2010

@katulkaaaaaa
@katulkaaaaaa ahoj dobre ranko 🙂to nevadí..cez sviatky to bude iná haluz..a prvé váženie po novom roku...som zvedava aj ja ...ale ja som vcelku úspešná..som sa vážila a merala 🙂 s pása dole 4cm a váha cca 2kg

alure
20. dec 2010

@katulkaaaaaa
@katulkaaaaaa ahoj dobre ranko 🙂to nevadí..cez sviatky to bude iná haluz..a prvé váženie po novom roku...som zvedava aj ja ...ale ja som vcelku úspešná..som sa vážila a merala 🙂 s pása dole 4cm a váha cca 2kg

akika722
20. dec 2010

@alure 😲 😲 😲 😲 😲 😲 gratulujem,zavidim

nemam kde zajtra nechať Paťka 🙄

danulka3
20. dec 2010

ahojte,baby nestíham vás ani dočítať,ako to robíte,že stíhate domácnosť aj MK. 😝

@akika722 supeeeeeer,že už idete domov,doma sa ešte doliečite a už si budete užívať vianoce.
Ty chlapi sú niekedy hrozný,aj môj si zobral na dnes dovolenku,že mi pomôže a už ráno o 8.00 zvonila svokra,že jej asi odišla chladnička,tak utekal tam, išli kupovať novú,takže zas deň v pr.... a ja kmitám sama.Ešte že Kubko zaspinkal.
@katkavv Gratulujem k 4 mesiačikom.

akika722
20. dec 2010

@danulka3 ešte to nie je iste ☹

tatulienka
20. dec 2010

ahojte....co nove?

vladka84
20. dec 2010

dobre ranko, tak som prebehla aspon posledne dve strany, nech som v obraze, ste toho popiiiisali 😲
@katkavv ani my sme sa neockovali a ja som rada, nech je to co najneskor 😀
@akika722 ahoj moja, dufam, ze vas pustia, drzim palce.. pekna profilovka 😉

my uz mame stromcek, sa vytesujem, aj ked ho po Vianociach budem davat dole a nanovo stavat v novom byte 😅

danulka3
20. dec 2010

@akika722 najprv som ti napísala a až keď som dočítala som zistila,že to nie je ešte isté,ale neboj určite to dobre dopadne a poobede už pôjdete domkov

@alure tak to ti gratulujem,ja považujem za úspech aspoň to ,že váha sa nepohla ani smerom nahor,ale v páse mám o pár cm menej.Tak neviem,či som sa zle merala,alebo aspoň malý úspech 😅

vladka84
20. dec 2010

inak, ja som tiez na nervy cez vikendy, akoze mm sa snazi pomoct, ale niekedy mam pocit, ze mam doma tri deti... to ze cez prazdniny budem siva je mi jasneeee - tri deti a do toho stahovanie 😒

idem sa zvazit a zmerat, aj ked necakam nejake vysledky, ved som cvicila iba par dni a zjedla som kopec kolacov 😕

vladka84
20. dec 2010

baby, na ktorom mieste si merate pas? 😕

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@alure sikulka si 🙂 perfektne len tak dalej,ja idem od dnes znovu cvicit,som nafuknuta az az...sladkosti na kila som jedl v nemocnici,nevadi hlavne ze sme zdravy 🙂
@vladka84 ja nad pupkom tesne

vladka84
20. dec 2010

takze vaha 55,2 kg - to som neschudla, ani nepribrala , co je uspech pri tej mojej strave 😀
a pas 82cm, ale nie som si ista, ci som minule nemerala kusok nizsie, kde mam isto viac 😉

akika722
20. dec 2010

@vladka84 dik moja..už volam mm nech kupuje čo treba,ja sa idem vyžiť do tesca..kašičky a šatičky 😅

akika722
20. dec 2010

@vladka84 2cm nad pupkom sa ma merať 😉
@danulka3 idemeeeee

vladka84
20. dec 2010

@akika722 my sme boli s mm v obchodoch vcera - deti sme nechali s babkou, no ale tolko ludi vsade bolo, ze ma aj chut nakupovat presla... mi to pripadalo ako keby isiel koniec sveta a vsetci musia rychlo vsetko kupit 😠 tak sme dokupili darceky, doplnili chladnicku a rozhodli sme sa, ze nebudeme robit nejake velke zasoby, ved aj tak sa budeme stahovat, tak medzi sviatkami potom pojdeme na nakup a aspon toho budeme mat menej 😉
ja este cakam na balicky, co som poobjednavala cez net, dufam, ze do vianoc pride vsetko 😕

danulka3
20. dec 2010

@akika722 supeeeeeer,teším sa s tebou
2cm nad pupkom,to tak vysoko?????
nie pod?

akika722
20. dec 2010

@danulka3 nad moja nad...mam nato školu 😉
@vladka84 vyzdobite si novy bytik 😵

memory97
20. dec 2010

@liba78 to je o ludoch a hlavne, ak to prinesie novinovym spolocnostiam zisky, preco by ju nepicli rovno aj na titulku 😀 😀

@denisocka mate teda veselo v panelaku. To su teda fakt susedia akoby oni nemali deti...

akika722
20. dec 2010

som hladnááááá
grcku som odniesla a teraz nemam čo jesť 🙄

akika722
20. dec 2010

idem vyjesť čokoladku a urobiť kafču

akika722
20. dec 2010

čokolada spapkana...hm zožrana 😀 šup domov merať sa 😀
nech su už tie sproste vysledky

denisocka
20. dec 2010

@memory97 tak tak, do nas drbala a na druhy den mala vnučata a robili taky randal,že mi hrniec na peci skakal. čo už, zabudla krava,že ťeľaťom bola,či ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre