♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
20. dec 2010

@evitkamalicka dobru nocku, idem troska pospat kym maly buva, dobru nocku

evitkamalicka
20. dec 2010

@memory97 no tak snad ho to prejde....idem ja do postele, dobru noc

liba78
20. dec 2010

@akika722 Ako na vlastnú žiadosť ? Veď si čakala na výsledky a na základe nich vás púšťali domov, nie ? Máš ešte ten rozbor doma ? Segra robí zajtra deň a ak by tam bol ich doktor, mohla by sa na to spýtať. Ona robí na dialýze a ich dr majú špecializáciu nefrológia.

liba78
20. dec 2010

@jankasramka Jani ako let ? Dúfam, že sa čoskoro ozveš. Viem, že teraz rušili lety cez Anglicko a aj Praha mala problémy s počasím. Tak dúfam, že ten Madrid bol ok a už ste v pohodke v Ba. 😉

liba78
20. dec 2010

TAk a končím nočné rozhovory 😉 teda môj monológ. Posledný plech je vonku z trúby a Trúba ide spať 😀 (moji synovia s obľubou hovoria, že u nás pečie trúba) .... zajtra pokračujem 😝

liba78
20. dec 2010

...chups, teda pokračujem už dnes 😵 😨

liba78
21. dec 2010

Dobré ráno, môj syn z zrovna dnes zmyslel, že už stačí spania 😲

katkavv
21. dec 2010

@kahlan1 povedala mi, ze su aj taketo deticky, ze treba im davat ked spinkaju a nemalo by to mat vplyv na to, ked uz budu papat kasicky, tak sa s tym uz netrapim a sa mi zda, ze aj kajko uz moc nevymysla ked ja nie som v strese

... ja to mam tak vymyslene, ze mu davam papat podla toho, kolko vypije, cca mi to vychadza, ze potrebuje 40 ml na hodinu, cize ked vypije 160 ml tak mu ponukam az po 4 hodinach, ked vypije cca 90 ml tak skusam po 2 - 3 hodinach a zatial to funguje, cize sice papa ked spi, ale neodmieta papanie, niekedy sa mi stane, ze je uz hore ked papa a v poho taha dalej, ale musi byt kludny, ked nespi tak sa furt smeje, hybe, myka a vtedy donho velmi malo dostanem, ked sa skludni, a dodrzim casovy odstup tak v poho pije 🙂 drzim paste, je to narocne ale urcite to nie je zdravotny problem, poznam este 2 deticky z rozpravania ktore takto papali, jedno nadalej slabo papa a ma uz 2 roky a druhe je uplne v pohode 😉

akika722
21. dec 2010

@liba78 Ahojte
nepodpisovala som nič,doma nemam nič,ani som nič nevidela...tam mi dr.ukrajinec,je ich pol nemocnice hovoril že je to lepšie ale že tam bakterie ešte su,moja dr hovorila že to vobec nie je dobre,že mu nasadili slabe atb,ona mu nasadila teraz vraj dosť silne....a hnačkujeme furt..aj bio gaiu davam,je silnejšia ako dophilus,aj hilac davam,nepomaha

akika722
21. dec 2010

😲 😲 😲 😲 😲 utorok +3st,dažd,streda+6st dažd

katkavv
21. dec 2010

@akika722 hmm, mate starosti :( drzim paste , nech to dobre dopadne ....

akika722
21. dec 2010

@katkavv už si kludny deň neviem predstaviť 🙄 som zvedava dnes mam volať po obede dr..zas mi určite povie ake je všetko zleeeeee...a štvrtok zas ☹
asi skusim tie Ke ked tu to tak bude..ved ona vedieť nemusi...

alure
21. dec 2010

Dobré ráno maminy

@akika722 vy ste doma na reverz alebo vás pustili normálne? Myslím na vás....
@liba78 nápodobne moja,tiež u nás pečie trúba,šak ja som to tam len dala....včera som sa nezastavila od rána vypekanie,varenie a do toho samozrejme dve deti doma 😒 no uvidíme ako dnes...čakám na kamošku ,príde mi robiť nechty nech nejdem na sviatky na východ "neupravená" a tam si ešte odbijem moju skvelú kaderníčku 😉
@jankasramka tak ako ste došli? všetko ok? Verím že Mateo to v pohodičke zvládol 🙂

kvietok121
21. dec 2010

@memory97 som zvedava, dakujem za cenne rady, vies ked ja sa mu vobec do ust nedostanem on sa trepe mata ked sa mu chcem dostat do uska nosa alebo ust, nos a uska robime ked spinka, ale usta tam sa nedostanem tak preto neviem ci tam nieco je kupime ten gelik a ked sa dostaneme niekedy do mesta lebo len tam je DM tak kupime aj kefky

mm mi teraz vravel ze kolegyna ktora ma deti ze mala nieco na prst stakymi sttinkami a ze tym masirovala dasienka malej ze to velmi pomahala neviete co to je???a

kvietok121
21. dec 2010

@akika722 aha ano verim ze to dobre dopadne

akika722
21. dec 2010

@alure nie,nepodpisovala som reverz

akika722
21. dec 2010

ok baby idem sa dať dokopy k malemu pride babka musim isť dokupiť darčeky..pa

alure
21. dec 2010

@akika722 tak ako som čítala tak ak vieš tak treba fakt skúsiť aj tých Dr. z KE ....ako sa inak cíti Sami?
príjemné nakupovanie....

alure
21. dec 2010

@memory97 ahoj trošku čítam spätne pár strán aj keď sa mi nedá všetko ...boli ste na druhom očkovaní a píšeš o vedľajších účinkoch :( to je z tej čo ide do nožičiek? alebo rotavir?
Dúfam že to Dávidka rýchlo prejde ...

21
21. dec 2010

@danulienka35
@memory97 , nestiham, vcera boli vybavovacky, materska mi mala koncit 31.12., nevedela som, co z tych novych zakonov sa na mna vztahuje, tak sa mi predlzuje na tych 8 mesiacov. Timko ma stale silnu nadchu, vcera dr povedala, ze nic nevidi- nastastie (uz sa vsetci bojime toho ucha), dala mu pamycon a Terezka mala ist na preockovanie, tak sme ju boli ukazat, ze ma nadchu a bum, atb. Ze pocuje hlieny na prieduskach. Je to tazke, napina ju z nich, skoro sa nam zadusila, ale to ma kazdych 24 hod. a 4 dni, tak to nejako zvladneme. Jakub chudak zas hned po chorobe pise pisomky a ani nevie, co sa ucili... Musim si uz od nejakeho rodica vypytat cislo. Alebo od ucitelky...

21
21. dec 2010

@akika722 , na tie hnacky nepomoze nic, prestane po tych atb aj to o zopar dni. To mava aj nas Timko. On sice nema uplnu hnacku, lebo ked normalne kaka, skor ho zapeka, len hnackovy smrad a aj viackrat za den. Neboj, to bude ok.

21
21. dec 2010

@memory97 , aj my sme po ockovani dva dni vrackali a mali zvysenu teplotu, tak len vydrzat... 😒

mirmaj
21. dec 2010

dobre ranko mamičky, ja sa tu idem sťažovať aké zle spáva už druhú noc, každú hodinu sme hore a dnes ešte aj od 3 do 5 mala zasa nejaký akčný čas, ale ked čítam tie vaše problemy, tak toto naozaj ani nestojí za zmienku
@akika722 ked si nepodpísala reverz tak určite si nešla domov na vlastnú žiadosť, držím palčeky nech sa z toho všetkého už dostanete, asi máte začarovaný tento rok 2010, ešteže už končí a bude dobre uvidíš
@21 obdivujem ťa ako všetko zvladaš s chladnou hlavou ja by som mala poriadne depky z toho všetkého, len tak ďalej 😉
@jankasramka aj ja dúfa, že už ste šťastne pricestovali na SR a nedotýkalo sa vás nejako rušenie letov a čakáme prvé info 😉
@akika722 aj ja sledujem ako sa tu otepluje a to idú sviatky 😠
mamičky ako teraz obliekate drobcov von? ja neviem ktorú vrstvu Tamke odobrať ked ideme von, včera tu bolo napr. 4,5 stupňa ked sme boli cez obed vonku,

akika722
21. dec 2010

@alure ešte mam chvilku čas,maly zaspava a babka ma prisť na 9tu..na malom nevidim žiadne zmeny,stale je rovnaky,akurat teraz sa mu nejak roztiahol žaludok,vela vela chce papať 😀 ale inač je rovnaky ako bol pred tym....v nemocke bol nervozny lebo tam nevedel spať a ked zaspal hned ho niekto zobudil.ale doma pohoda
ked mi zas povie že zle vysledky zavolam tam po vianociach a dam sa objednať na odborne vyšetrenie s nim
@21 vidim moja že aj ty toho maš dosť ☹ nech su rychlo zdravučky

katulkaaaaaa
21. dec 2010

ahojte,vcera sa spustil alarm ☹ na monitore,baby som vyletela z postele ako strela ☹ chytla som maleho za ruku a v tom sa nadychol,ani nechcem mysliet co by sa stalo keby som ho nemala....nemam toho este dost???

akika722
21. dec 2010

@mirmaj nepodpisala,ale dr.hovori že dr.jej povedal že každu chvilu som sa pytala domov tak som šla na vlastnu žiadosť 😲 😲 😲 pytala som sa raz,kedy nas pustia...
už mam aj debilne sny 🙄 sa mi snivalo že som Paťka a Samka kupala v umyvadle a chcela som ich sfotiť,kym som šla po fotak Samko bol pod vodou,rychlo som volala mm on ho nevedel oživiť,ja som sa nevedela dovolať na zachranku,stale som vytačala ine čisla.... ☹

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 moja,mysliš že prestal na čas dychať,alebo len zblbol monitor?vraj sa to stava že monitor blbne

kahlan1
21. dec 2010

@katkavv vdaka no uvidime, ale tvoj ti niekedy vypije v pokoji ked je hore ale Anetka neexistuje a teraz uz ani nepotrebuje tolko spanku niekedy ju proste dam spinkat nasilu pozakryvam po usi na hlavicku plienku a som pri nej tak ju nejako uspim

alure
21. dec 2010

@akika722 moja neboj bude všetko ok,a s tými zlými snami 😲 😲 😲 to je teda hrozné...ale pravdepodobne ti to podvedomia blúdia všetky udalosti za posledné dni....aj ty si trošku oddýchni aby si bola ok....
@katulkaaaaaa moja z toho by som sa asi zbláznila,le chvalabohu je všetko ok...môže byť že len zblbol monitor..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre