♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 to hej také malé zázraky, každý deň niečím novým prekvapia a urobia nás zase o voľačo šťastnejšími ako sme boli do vtedy

danulienka35
11. jan 2011

presne som to chcela napisat ako pises kazdy mate jednu bambulky ja vas opustam prajem pekne snicky a milacikom malickym pusinky posielam 😉 aj vam 😅

danulienka35
11. jan 2011

@helen1007 uz utekam do sprsky a haji vstavam skoro o 6 papa lasky moje

hajatanufus
11. jan 2011

@danulienka35 no ved nezavidim ani oblecko asi nestihas menit moja lucinka je drobna a nosila jedny veci veelmi dlho som sa tesila jak to vynosila ale teraz si uvedomujem ze je vlastne drobna tak preto ved uz rachel pomaly nosi veci co nedavno este ona nosila ved pyzamko ma este na 12-18 mesiacov a jej jej to dobre aj ine veci este nosi na 18 mesiacov ale niektore veci su aj vacsie ako pisu velkost a ine zase mensie moja mama kupila v kauflande nejake body a su jedna velkost a jedne su vacsie a druhe mensie takze asi to zle ocislovali

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 máte malý kočík? to poznám 😀 a to sme kupovali jeden z tých najväčších, ked sa narodila tak sa v ňom stratila a teraz by už potrebovala vyrezať diery na ručičky a za chvílu aj nožičky...ked ju tam napchám s fusakom tak sa nemôže chúďato ani pohnúť 😀 až mi je jej ľúto, ale na šporťák sa mi zdá ešte zima

hajatanufus
11. jan 2011

o.k.babenky my uz pomaly pojdeme hajat lucinka sa mi konecne uklada spinkat prajem dobru nocku a sladucke snicky aj nasim miminkam papa

helen1007
11. jan 2011

@danulienka35 pa dobrú nocku aj malinkej

helen1007
11. jan 2011

@hajatanufus dobrú nocku aj ja už letím do postele

memory97
12. jan 2011

@akika722 nie je to az tak strasne🙂 si zober, ze si cakala babatko, rodila a kojila, nie je to az tak hrozne a cochvila to stratis ani nebude vediet ako🙂 ja zas potrebujem aspon dvojnasobok toho, co ty🙂 vies co hovorim mojmu starkemu, ked ma blbe pripomienky k mojej vahe: "Aj velka rit vie ocarit" 😀 😀 😀 a hned je doma klud 😀 😀 presne ako hovori Danulienka, ani Rim nepostavili za jeden den, ani ty nemozes schudnut za jeden den, ked si maminka a stale je lepsia spokojna mamina a spokojne babatko ako nespokojna maminka a nervozne babatko😉

@helen1007 mozno je to nejaky dobry mliecny kokteil:-,) pri takej hladoske sa ani necudujem🙂 akurat jedno nepochopim,preco ti lekari sa ohanaju tymi dietami, ked dieta pribera nad ich tabulkove normy. Aj ked viac, ale to musi byt niekde v genoch a oni chcu tym genom rozkazat ci co 😉 kedysi take bludy neriesili a vsetko bolo OK.
mala je zlatucka🙂 kocka jedna🙂 jaj mne sa tak pacia take buchticky a ked mi mm zavesil, ze nas maly je tucko. Som myslela, ze zle vidi🙂

@danulienka35 mne sa hrozne paci ta dvojita brada🙂 taka na spusinkovanie🙂

@hajatanufus papa vela predneho mliecka, ak ma zelenu stolicu. Mliecka nie je malo, len si nevytiahne to zadne 😉

memory97
12. jan 2011

@danulienka35 jej, aj vy sa hanbite? aj my a mna presviedcaju, ze babatka sa nevedia hanbit🙂

@helen1007 s tym s tebou uplne suhlasim: -)

@hajatanufus Lucinka je podarena na tej poslednej foto, ake vazne gesto spravila🙂 zlatunke su obe🙂 ake vlasane, my len take papericko🙂 a vzadu holohlavy🙂

memory97
12. jan 2011

a uz mame pol rocka. Hrozne to leti.... idem este haji, kym sa da🙂

alure
12. jan 2011

@memory97 gratulujem k 6tim mesiačikom...veru letí to 😒 tá fotka je jedna z prvých teraz v nej už Dendulo nie je taký stratený 🙂 mne ju zložil mm kým som bola v pôrodnici a odvtedy sme s ňou manipulovali len na zníženie inak nie,ale snáď tie dva tri roky nám poslúži 😉 jediná vec ktorá bola pri starších typoch postielky a pre mňa vyhovujúcejšia bolo znižovanie,teraz je to trošku zložitejšie,ale o to bezzpečnejšie 🙂
Inak prajem všetkým dobré ránko...
@jankasramka tak ma napadlo ako si to nakoniec riešila s tou odsávačkou na soplíky? Kúpila si si nejakú?

alure
12. jan 2011

Mala som ísť ráno zaviesť Oliverka do BA do školy,ale po tejto noci ☹ som zavolala spolužiakovi ktorý býva kúsok od nás,či mi ho odvezú lebo ja som k.o.idem si ešte ľahnúť k Denisovi....

21
12. jan 2011

Dievcata, dobre zahmlene rano! Jakub bol dva dni v skole a samozrejme vcera uz vracal, tak isiel teraz s mm k dr. Terezku som prvykrat musela v noci prebalit, tak bola hodinu hore, tichucko si rozpravala, potom zacala zivat, tak som ju nacucla a zaspala. No do rana spala len tak ledabolo...

seagull2404
12. jan 2011

@memory97 gratulujeme 🙂 🙂

seagull2404
12. jan 2011

@danulka3 dakujem, este mi tak napadlo, ze sa da toho formulara napisat, s kym chcete chodit, piseme sa tam?

akika722
12. jan 2011

@helen1007 ahojtéééé jéééj zlatičko aka je zlata a tie šatočky 🙂 🙂
@danulienka35 nie sumo ☹ buchtička 😀 ved je rozkošna 😀
@hajatanufus kašli nato čo ti hovori muž,mal otehotnieť on a potom by bol ticho...moj mi neveri že schudnem ☹ ale uveri osol ked ma uvidi v lete aka budem kosť 😀 😀 😀
@helen1007 67?ved to je dobra vaha..a tvoja vyška???

seagull2404
12. jan 2011

@alure dakujem 😉 pojdem popozerat, to aj tak este nehori, mrzi ma, ze ste mali zlu noc ☹

akika722
12. jan 2011

@hajatanufus ked pozeram tvoje fotky staleťa obdivujem ako to vladaš s dvoma malinnkymi deťmi
to kde ste prišli k tolkym vlaskom? 😲

majka35
12. jan 2011

dobré ránko prajem
barborka je už v škôlke, zase sme mali cirkusové ráno, krik a plač a ja som sa zase neovládla ... 🙄 🙄

@memory97 prajeme všetko najlepšie malému babuliatku

@akika722 ty čo furt stresuješ s tým, ako vyzeráš, si krásna mladá baba ... šalena vyhodňarka 😀 😀 😀

sa pozri na mňa, ja jediná tu mám právo plakať, stará baba 😀

akika722
12. jan 2011

@memory97 ja viem moja,viem ☹
😲 vy už mate pol roka? 😲 😲 😲 😀 gratulujééééééééééééééééém
@21 ahoj,vy sa stale trapite? ☹ ☹ ☹

majka35
12. jan 2011

@hajatanufus tak to teda máš aj môj velikánsky obdiv, ja som sa takého malého vekového rozdielu veľmi bála

akika722
12. jan 2011

@majka35 :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že krasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no šalena hej 😀 😀 😀 😀 😀 a že baba 😀 😀 😀 😀 vyzeraš super cica 😠 a si polka zo mna 😠
barborke sa nechcelo? 😀 moj sa skludnil nejak 😲

akika722
12. jan 2011

@majka35 ved si skus chlapca ešte nemaš 😀

majka35
12. jan 2011

@akika722 mala problémy s obliekaním a furt nás prekrikuje, nemôžem mm povedať ani "dobré ráno" ... strašne je hlučná a neskutočne odvráva a papuľuje

@akika722 ja do tretieho ani za svet ... zošalela ši?
a polka z teba niesom ... a mamou ti môžem byť 😕 😕

danulienka35
12. jan 2011

@helen1007 no ved to ze ked je vo fusaku a overal hruza nema misto a je nervna ☹

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 gratulujeme k 6.Mesiacikom a Davidkovi bosurku posielame 😉

kvietok121
12. jan 2011

dobre ranjko noc ok ale od rana sme akysi umrncanyyyy teraz zaspal ranajkujem

kvietok121
12. jan 2011

@memory97 vsetko naj naj

memory97
12. jan 2011

Dobre ranko,
@alure dakujeme🙂 veru leti to, ani sa nenazdam a uz bude maly behat... xixix ja som si myslela, ze ta postielka je taaaaka obrovsku 😀 😀 ste mali zlu noc?

@21 to je hrozne, ze este aj po takych dlhych prazdninach a donesu do skolky chore deti a tie nakazia zdrave...

@majka35 @akika722 @seagull2404 dakujeme🙂
cakam kedy zaspi maly, som ho odfotila v tom oblecku, co nam doktor povedal, ze sme ako z katalogu🙂

danulienka35
12. jan 2011

@majka35 tak pozor babulky najstarsia som tu ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre