♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. jan 2011

@danulienka35 neviem, s mm sa prave bavime ze vzdy je to ked je unaveny ... akokeby sa bal ist spat ...

danulienka35
18. jan 2011

@kvietok121 to nie mojko ved ctit lasku oboch urcite sa neboji len asi je unaveny a nevie ako zaspinkat 😉 ale on na to pride neboj

kvietok121
18. jan 2011

@danulienka35 no ved uvidime ... tak dobre zaspinkaval a po tej chorobe sa to zmenilo .... a vobec tento tyzden z nicoho nic zacal byt viac nervoznejsi

kvietok121
18. jan 2011

no idem za nim zase sme si mysleli ze zaspinkal a on si tam recni idem dobru nocku papa asi nas caka vesela nocka 😕

danulienka35
18. jan 2011

@kvietok121 pekne snicky drzte sa mojko 😉

danulka3
18. jan 2011

@kvietok121 to som si aj ja myslela,že spinká a on kukaj ako cvičí 🙂

seagull2404
18. jan 2011

my mame teplotu 😢 😢 😢 😢

danulka3
18. jan 2011

a takto si vegetíme pred telkou v kojacom vankúši

danulka3
18. jan 2011

a ešte pridám jednu,moje detičky spolu

danulka3
18. jan 2011

@seagull2404 po očkovaní? aj my sme mali,neboj to prejde,daj čípok a zajtra budete ok

danulka3
18. jan 2011

Pozerám,že tu dnes nik nie je,tak prajem dobrú nôcku,krásne sníčky vám aj vašim bábätkam,

katkavv
19. jan 2011

@memory97
sucho v byte nemame, skor strasne vlhko, okolo 50 - 60 % vlhkosti :( cize tym to nebude

katkavv
19. jan 2011

@kahlan1
tak mi sme nakoniec vcera vypili 800 ml mlieka, ale okrem toho vcera nic ine, ale aj tak sa tesim, aspon mal mliecny den 🙂 a vy ako, vecer ste do malej este nieco dostali?

katkavv
19. jan 2011

@danulienka35
tvoja mala je tu tusim prva vo vsetkom :D sedi, ma 2 zuby .... parada
kajko zatial nema ani jeden zub, sedi s pomocou ..... 😝

danulka3
19. jan 2011

dobré ránko všetkým,my sme mali noc celkom v pohode a ideme si ešte schrupnúť,teda Jakubko.Baby,čo kojíte,ako často majú stolicu vaše detičky.Nás už dnes 3x prehnalo a včera tiež,Neviem,či sa mám obávať,alebo je to ok.Idem tu trochu na MK posnoriť. 😉

kvietok121
19. jan 2011

dobre ranko
@danulka3 nas ked prehanalo tak sme boli choriiii ☹ mame raz na par dni, ale niekedy aj dvakrat za den, ako kedy ale ked mal kazdy den viackrat, tak sme boli chori

danulka3
19. jan 2011

@kvietok121 Joj nestraš,bolo to len potroške,asi sa mu to nechcelo vytlačiť na 1x,lebo to bolo v priebehu 1 hodinky,uvidím,či sa to bude opakovať.

kvietok121
19. jan 2011

@danulka3 nas prehanalo cely den a poriadne, takze to je myslim ok, aj my mame nieked take dni ze viackrat a niekedy niekolko dni nic 🙂

danulka3
19. jan 2011

@kvietok121 Tak nejdem robiť paniku,idem dať raňajky,kým Kubko driemka

memory97
19. jan 2011

dobre ranko, ako ste sa vyspinkali? No my hrozne, celu noc krik zo spanku, ani neviem kolkokrat som vstavala, ale rano musel mm zavolat zeriav, aby ma dvihol z postele 😀 😀

@kvietok121 uvidis na poradni, ak pekne pribral, tak mu podla mna mliecko staci 😉 a uvidis co ti povie aj doktorka 😉 Alebo ako pise danulienka mozno, ci mu uz nejdu zubky. My sme boli hrozne nervozny a zubky mu nakoniec vysli skoro ako mamine. Nevies, kedy ti vysli zubky ako babatku? Ale to co popisujes mozu byt aj kludne zubky, ked do vsetkeho kuse. Skus kupit v lekarni geliky na zubky, mne sa zda lepsi dentinox ako Calgel. Mame doma oba a na striedacku mu to natieram cely den🙂

@danulienka35 jejda, to bude vyberava holka 😉 Davidkova ta merunkova vcera chutila, zjedol 3/4 misticky, co inac nerobi 😀 A dnes mame vyzivku s piskotikom, dala som mu tam dva, tak dufam, ze mu to bude chutit🙂 Mozem mu dat aj viac, alebo radsej zo zaciatku menej?





seagull2404
19. jan 2011

@danulka3 jj, uz sme to zvladli, ale v noci som bola stale v strehu, tak som velmi unavena, je to uz druhe ockovanie a po prvom nebolo nic, tak mi prislo chudatko male luto ☹

liba78
19. jan 2011

Ahojte 🙂 @danulienka35 zuby, zubaté skús nám ich odfotiť, keď otvorí pusu. MNe sa to nikdy nepodarilo pri chalanoch a čerstvo prerezané sú najkrajšie 😀 @memory97 a Dávidko ako ? Ukludnil sa ked mu vyšli zubky ?
@seagull2404 my sme mali tiež teplotu po očkovaní. Som zvedavá na to druhé, ideme 24.1. Už teraz sa mi nechce. ☹

@danulka3 podarené detičky, Kubík krásne rastie. 😉 Náš nechce ani za svet ostať sám v postielke. Možno preto, že ho tam nedávam 😝

Babulky, viem že sme už rozoberali autosedačky. Ale pre akú ste sa nakoniec rozhodli ? Ja furt neviem a včera som videla túto : http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
a bola po autonehode. (auto doviezli na opravu k mm do firmy) MAlý má 7 mesiacov a ani sa v nej nepohol, sedačka ostala ako pribitá. Tak zas prehodnocujem výber. Už som z toho chorá, ale vraj mala najlepšie testy 2010.

danulka3
19. jan 2011

@liba78 Romer obzeráme aj my,tiež sme pozerali testy,chceli by sme do leta kúpiť,ak pôjdeme na dovolenku,lebo neviem,či máme menšie vajíčko,alebo väčšie dieťa,ale dlho v ňom už nevydrží.

seagull2404
19. jan 2011

@liba78 my sme ani velmi neplakali, skor tak, ze aha mama, co mi spravili 🙂 a vecer stupla teplota az na 38,5, ale dnes rano uz pohoda; autosedacka je cisto v manzelovej rezii, ale ak si tuto videla, resp. tvoj manzel po havarii neposkodenu, tak myslim, ze niet co vahat 🙂

danulka3
19. jan 2011

@liba78 náš je v postieľke od narodenia,nechcela som aby si zvykol spávať pri nás,postielku mám nalepenú na posteli,tak je skoro ako pri mne.Len ráno ho prekladám k nám a ešte si spolu zdriemneme.Ja som sa nenaučila kojiť po ležiačky,tak aj tak musím v noci k nemu vstávať 😖

danulka3
19. jan 2011

@seagull2404 to je super,že už je ok,my sme mali teplotu aj na druhý deň

memory97
19. jan 2011

@danulka3 aky je maly krasnucky🙂 nejdu mu zubky, vtedy tiez maju deticky riedku stolicu.

@seagull2404 z ockovania alebo ste chorucky?

@katkavv tak skus ten hedelix, dava sa 1x denne, ak sa ti zda, ze maly velmi kasle.

alure
19. jan 2011

ahojte bubulky,moc ste mi chýbali ani neviem ako sa pripojiť,čo je nové akú tému rozoberáte...pomôžte mi niekto sa zorientovať 😉

danulka3
19. jan 2011

Už ste detičkám chytali moč do tých sáčky? My máme doniesť moč,dnes idem kúpiť tie sáčky.Som zvedavá na koľký krát sa mi to podarí. 😀

liba78
19. jan 2011

@alure Ahoj, ako sa máš ? Už ti je lepšie ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre