♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
19. jan 2011

@alure ano u nas v senici 🙂 sa tesiiiim,uvidime ako to zvladnem aj s malym ci budem este kojit atd...no bude tam aj mm aj viki budu tam atrakcie tak tatino sa bude detom venovat a ja praci 😉
@danulka3 jáááj moja presne toto som mala ja vcera,a ja som do toho blbeho tesca isla 😀 😀 😀 vecer s mm,a normalne mi to pomohlo...ja neviem byt stale doma ja zboznujem ked som medzi ludmi,ja kebyze nemam net tak sa zblaznim 😝
@mirmaj ste mi pripomenuli ze aj mi budeme musiet kupit autosedacku...mm hovori ze staci ta po viki ale ja chcem novu

alure
19. jan 2011

@memory97 no uvidím kedy mi to pošlú z BA,koncom februara saq chystam do RV,malý bude mať prázdniny,ale to mi už bude končiť aj MD 😀 😀 😀 nejak to určite vyriešime,alebo pošlem svokrovcom nech to odnesú oni a aj podpíšu za mňa čo bude nutné...veru by som ich poslala aspoň pár mesiacov na živnosť..
@katulkaaaaaa no aj u nás v Senci to bolo minulého roku krásne..bude to určite fajn,užiješ si to 🙂

malému som zriadila "detský kútik" skúsim priložiť foto...síce tam nejak extra dlho nechce byť,ale nech si zvyká....

memory97
19. jan 2011

@alure krasny je a aky smejulko.-)

katkavv
19. jan 2011

@alure ze run dmc ! moja oblubena skupina :D zlaty cmuk

alure
19. jan 2011

@memory97 hej smejulo....
@katkavv 🙂
idem si urobiť niečo k obedu,a pôjdem pre Olivera do Blavy do školy...celý týždeň píšu polročné testy,tak som zvedavá aké budú výsledky..

seagull2404
19. jan 2011

@memory97 z ockovania len, nastastie 🙂 uz sme v pohode, aspon dufam, nechcem to urieknut 😉

katkavv
19. jan 2011

moj maly ani spat ani byt hore, je cely uknucany :( ani na rukach nie je klud, no nic ... horko tazko zaspi a zasa knuci :( :(

katkavv
19. jan 2011

@alure dobru chut, idem aj ja papat

alure
19. jan 2011

@katkavv dobrú chuť 😉

evanns
19. jan 2011

caute baby...pozeram ze riesite autosedacky...sme sa tym vela sice nezaoberali ale vybrali sme tuto Kiddy Energy pro

http://www.maderna.sk/katalog/product/9199/

seagull2404
19. jan 2011

to uz je tooooolko hodin 😖 a ja ze co som taka hladna 🙂 som si stihla umyt a vysusit vlasy a nalakovat nechty !!!!!! ideme v piatok na oslavu, musim aspon nejak vyzerat, je mi smiesno, ako musim mat teraz pri malej zvladnuty time management, ze tri dni vopred uz nechty lakovat 😀 ale je mi na figu, som strasne unavena a asi som aj niekde prechladla, lebo furt chodim na zachod, a pritom ani vela nepijem, asi ked sa tak spotim pri tom vynasani kociara

@alure drzime palce, nech nemate z polroku stres 😉

katulkaaaaaa
19. jan 2011

@alure krasny je,a kutik je uzastny...maly spal az pol hodiny,idem si ja dat obed a pohrat sa s nim,oliverkovi drzime palce v skole,pekny den dievcata 🙂

evanns
19. jan 2011

a inak este Vam chcem poradit ak mate pocit ze Vasim malym chrustikom idu zubky skuste im kupit zirafu Sophie...http://www.maderna.sk/katalog/product/8074/...my odkedy ju mae taj je Natasha o 50 percent menej nervozna...hryzie ju sice cely den a oslintana je taka ze ju prezliekam 3x ale asi jej to pomaha 😉

seagull2404
19. jan 2011

@evanns a ja som doteraz nechapala, na co je ta zirafa, vsetci ju chvalila, ale mne to prislo take skarede, a uz viem 😀 😀 😀

evanns
19. jan 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😀 😀 no nie je nijaka farebna ani nic ale som skusala aj ja hryzt 😝 a fajna je 😀 😀 😀

seagull2404
19. jan 2011

@evanns skusala si 😀 😀 ? no, ja som mju videla v obchode a nechapala som, preco je to taky hit 🙂 malicka je rozkosna 😉

memory97
19. jan 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀

evanns
19. jan 2011
majka35
19. jan 2011

čaute baby ...
@evanns veď my sme spolu na kávu mali ísť ... 🙂

som si čítala ten test autosedačiek zaujímavé čítanie a fakt je najhoršie svinstvo, že reklamy nás presviedčajú o vysokánskej kvalite 😒

majka35
19. jan 2011

@alure super detský kútik, tuším máme rovnakú cestovnú postieľku, moja nebude v postieľke mimo spania ani za svet ... Denisko v nej vyzerá maximálne spokojne

@evanns krásna bambuľka a hryzie tak ako moja terezka, ked nemá nieč poruke, tak si schmatne oblečenie, čo ma na sebe a ožužláva ho

seagull2404
19. jan 2011

@majka35 my sme vcera zuzlali capicu, co mala na hlave, lebo sme velmi vetrali, schmatla si ju z hlavy a sup do pusy 🙂

majka35
19. jan 2011

@seagull2404 ja sa len nestačím diviť, akou rýchlosťou vedia deti veci schmatnúť a šup do pusy 😀

seagull2404
19. jan 2011

@majka35 a akou silou, ked jej to nechcem dovolit 😉

majka35
19. jan 2011

@seagull2404 mm je hotový, keď jej chce ostrihať nechtíky, akou silou sa bráni, že on má problémy ju udržať

seagull2404
19. jan 2011

@majka35 tvoj manzel striha nechty??!!??!! 😲 😲 😲 moj by sa do toho nepustil ani za svet

seagull2404
19. jan 2011

ja pridavam tiez nase aktualne fotos 🙂

veve10
19. jan 2011

Ahojte maminy. Ja mam sice septembrove babetko, ale uplny zaciatok, takze na Sept. fore su o niekolko tt od nas mladsi. Vidim ale, ze tu ste strasne aktivne - 2007 stran! :-O
Baby - tie co dojcite - skusali ste niekedy davat UM po kojeni pred spanim? Nas drobec je totiz fakt drobec - cca 6400g, dokina stale tvrdi, ze pribera dobre, ale posledne 2 tyzdne sa nam zacal budit skoro kazdu hodku a pol - je to na nervy. Tak som skusila UM a skoro som odpadla. Nakojila som ho z oboch prs a on potom asi za minutu a pol stiahol este 100ml UM! Ale zobudil sa aj tak uz o 23h. Dnes mu idem skusit dat na obed prvykrat kasicku. Myslite,ze ked mu budem davat to UM pred spanim, tak mi casom zacne odmietat prsnik? Totiz to by som bola dost nerada. Ale zase manzel sa na mna pozera,z e preco mu to UM nedat, ked chudacika maleho vyhladuvavam. ☹ A inac kamaratka prikrmuje uz od 4.mesiaca (jej maly je cisto na MM) - ma taku pokrokovu pediatricku. Ja idem tento piatok na ockovanie (to bude zas noc), tak sa spytam na to - rada by som uz aj ja zacala. Dokonca aj v Pravde bol o tom predvcerom clanok, ze je podla najnovsich zisteni dobre zacat s prikrmami uz v 4.mesiaci. A ze aj lepok davat - zuzlat korku od chleba a tak.
Dnes vecer je spln baby - nas nam vetdy dost protestuje...drzme si palce 🙂

majka35
19. jan 2011

@seagull2404 hej, aj barborke aj terezke, sám sa podujal a ja som nenamietala 😀 asi sa mu pri tej činnosti odburáva stres 😀 a každú nedeľu barborku kúpe a umýva jej vlasy 😵 cez týždeň ju ja sprchujem

majka35
19. jan 2011

@seagull2404 jéminenky, som si myslela na prvej foto, že to je moja terezka 😅
s tým jazýčkom je neskutočne roztomilá

memory97
19. jan 2011

@seagull2404 mala paradnica a aky smejulko🙂 A ten maly jazycek🙂 to je tak mile 🙂

@veve10 ahoj, my tiez papame prikrmy od 4 mesiaca 😎 Kasicku by som dala aj na noc, ak mas pocit, ze je to kvoli mliecku, ze tak casto vstava. Myslim si, ze by nemal odmietnut mliecko, aj ked mu das UM🙂 Ja som maleho kojila, aj som ho dokrmovala UM, ked uz bol vacsi, len si vyber dobry cumlik. Kauckove by mali byt ok🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre