♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
31. jan 2011

@danulka3 aký pokojný chlapček vyzerá tvoj chrústik

majka35
31. jan 2011

@seagull2404 to aj ja ... ja mám problém, že ja cez deň jem málo a mne aj celkom chutia zdravé veci, neznášam údeniny, masné mäso, buchty, šišky a čo ja viem, čo ešte ... ale moja chyba je, že ked sa konečne uvolním o ôsmej, ked deti spinkajú, tak sa uvoľnujem jedlom 😎 😖 😀 😕

akika722
31. jan 2011

@seagull2404 KUJEEEEEEM
@majka35 jasne,soim videla tvoje foto ty srnka 🙄 aj jaaaa chceeeeeeeeeeeeeem 😝 a diiiiiiiiiiiik,len mi chybaju jeho vlasky ☹

seagull2404
31. jan 2011

@majka35 🙂 no, nehovorim, ze si obcas s manzelom nedame k telke trosku vinka a syra, ale to len vynimocne, vacsinou sme o tej 6stej vybavení, tak neviem, je pravda, ze to mam trosku aj dedicke, mne ostalo dost velke brusko, minule ma jeden pan pustil pri pokladni dopredu, lebo si myslel, ze som tehotna ☹ bola som bez Tamarky 🙂

alure
31. jan 2011

@akika722 waw aký je rozkošný..a vy už takto krásne sedíte a ešte k tomu na nočníku 🙂 šikulka
pridávam aj ja foto pred tehu(našla som postavu len spred dvoch rokov),tehu a teraz....tak a už len 10 kg dole a budem tam kde pred tým 😀

akika722
31. jan 2011

@alure 😲 😲 😲 😲 😲 ved akych 10kg?ja nechaaaaaaaaaaaaaaapem moja,ved si chudučka,som videla foto aj na fb a fakt nechapeeeeeeeeeeeeeem 😒

majka35
31. jan 2011

aj ja vás chcem vidieť na fcb 😀

ja som marianna majka s

majka35
31. jan 2011

@majka35 idem pohľadať fotku z mládí 😀

seagull2404
31. jan 2011

@alure jeeeeeeeeeeeeeeej, to je krasne

seagull2404
31. jan 2011

@majka35 som ti poslala invitation 🙂 🙂

veve10
31. jan 2011

@alure ja meriam 166cm (a tych 48,5kg). No ale ved vidim tuto na fotke, ze ved si vazne normalne stihla...ak by si dala dole 10kg, tak by si bola ako ja - jak z koncentraku 😉 A presne take iste tricko (z HM mam aj ja🙂)) Jem inac vsetko - a aj vecer si dam...ale je pravda, ze ked som otehotnela, mala som 50kg, pribrala som 8, v porodnici nechala 6.
@akika722 wae - vam uz maly takto krasne sedi??? To s nim nejak speci cvicite? A uz ucite na nocnik? Ide vam to? Inac maly Samko je strasne zlatunky. A vazne klobuk dole k tomu sedeniu...ja nechapem, co ma ten moj drobec, ze pomaly ani nohy sa mu nechce dvihat (a to nie je ziaden tucniak - iba 6800g a 64cm, takze sadielko by mu v pohybe nemalo branit 😀 )

eis4
31. jan 2011

@jankasramka jej malý kowboj 😀 závidím ti to teplučko
@katulkaaaaaa moja robila to isté papala aj každu hodinu 😒 chvala bohu teraz už stači ked jej dám čajík a spinká dalej,vždy papa o 12,3,6 🙂 neboj spraví sa to.snád sa už raz vyspíme 🙂
@majka35 aj ja ťa obdivujem 🙂

21
31. jan 2011

@akika722 dakujeme!

21
31. jan 2011

@kvietok121 dakujeme!!!!!!!!!!

akika722
31. jan 2011

@majka35 ja ťa mam na fb,či?
@veve10 no už hopka,moj ma 70cm a cca7500g 😀 dakujeeem,nie sam začal hopkať,no ja sa nemam čim chvaliť lebo mateo janky sam kaka do nočnika 😲
ty si taka chudučkaaaaa 😲 😲 😲 😲

alure
31. jan 2011

@akika722 pred otehotnením som mala necelých 60 kg a teraz mám 70kg,tak tých 10kg dole..ale postačí mi do leta aj 5 ak zíde,ono sa to nezdá ale kamuflovať oblečením sa dá veľmi ľahko 🙂

@seagull2404 ďakujem moja 😉
@veve10 niektoré deti robia veci skôr,niektoré neskôr ono sa to časom vyrovná a okolo roka sú na tom všetky približne rovnako 😉 my sa prehadzujeme z chrbátika na bruško a naopka,dokonca už sa dáva do pozície akoby chcel štvornožkovať,ale nevie ako na to teda čo s rukami 🙂 ale sedieť sám nesedí....no čo už,počkáme si na to trošku,ak mu dám ruku pritiahne sa do sedu,ale stále to nemá stabilitu ako takú takže ho tak ani nedávam...ja som pri oboch deťoch pribrala 26kg...

akika722
31. jan 2011

@alure chcem tv.70 😢

alure
31. jan 2011

@akika722 koľko máš teraz mojko? čo som pozerala tabuľku tak od teba mám len cm ...dnes som aktualizovala "naše úspechy" ale mám len troch zúčastnených ...
Oliver chce palacinky..no neporazí ma 😠 idem mu ich upiecť..som späť za cca 15 minút

akika722
31. jan 2011

@alure moja vela,sa hambim 😔

veve10
31. jan 2011

@jankasramka cau jani...kokos akika na teba "zalovala", ze maly ti uz kaka do nocnika! To ako si preboha urobila???? Aj ja chceeeeeeem! Je pravda, ze tvoj ma o mesiac viac...ale moja znama ma dvoch synov. Ten starsi (teraz ma 5rokov a zacal s nocnikom dost neskoro..uz neviem kedy) a ten mladsi mal teraz 2 roky a furt kadi do plienok. A vraj je to normlne, vraj dieta musi pochopit samo, ze nema kakat do plienky - co sa mi velmi nezda ako dobra teoria.

alure
31. jan 2011

@akika722 mojko,tabuľka nie je voľne prezentovaná,a hanbiť sa nemáš prečo,všetky sme po pôrode a tehotenstve.Niektoré po prvom,niektoré po druhom (kedy je to už ťažšie dať dole) treťom,štvrtom....ani nehovorím 😀 ale nebudem ťa nútiť.....

akika722
31. jan 2011

@veve10 pozri foto par stran do zadu janka davala fotky maleho
@alure ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

eis4
31. jan 2011

sorry teraz budem nadávať ale tak ma nasr..i 🙄 prídem k doktorke, bola som objednaná na 11.vyšla sestrička že o chvíle možem ísť dnu.nejaká ženská hned na mna že či mi doktorka povedala že na 11tu a začala nejakemu chlapovi rozprávať že minule bola u doktorky a 3 ju predbehli lebo dali sestričke 5 eur-a furt na mna gánila.dievčatko sa otočilo k nám a rovno mi okašlala nelku 😠 ked som išla od doktorky tak som musela ísť z kočíkom z 2.pos.pešo lebo ma nepustili do výťahu 😠 😠 po 10 min som zistila že som nechala recept na kremik v čakárni-moja sprostosť 😒 tak som išla späť.do výtahu sa mi natrepali dve madame ,tak som sa tam aj ja natlačila,som im prešla po nohách s kočíkom 🙄 .našťastie recept tam bol.do výťahu ma zas nepustili,chlap mi povedal že sa nezmestím! tažke prejsť tých pár poschodí pešo!!!ak zas ja pešo s buginou .aj by som počkala, ale raz som čakala 25 min(vtedy som bola s velkým kočíkom) kým prišiel prázdny výťah.malá už nervozna!išla som do lekárne ,stojím v rade,príde p..a s 15 ročným synom a postavý sa predo mňa! 🙄 🙄 radšej som si zahryzla do jazyka lebo by ma asi vyhodili z lekárne ak otvorím usta.išla som do malých potravín pri nás-su tam uzke uličky.poprosila som pekne či ma pustí a ženská s vozíkom mi povie -obídte si to!!!ale tam naukladané kartony tak som musela počkať kým "pani"neodíde!prečo su ludia taký bezohladný??!!!!!ako by som sa nenanosila dosť doma,zo 4 poschodia bugy 7,5 kg a malá skoro 9 kg,musím chodiť pešo aj ta kde je výťah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!strašne som vytočená!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 🙄 🙄

veve10
31. jan 2011

@alure @akika722 suhlasim...tehotenstvo robi svoje. Vsetky zeny priberu je tazke to zhodit...priam nemozne sa sustredit na dietu ci cvicenie pri detoch. Mna neber...ja som jedna z mala. Vidite, ja mam zase drobceka, co je pohybovo nejak pozadu. Radsej by som mala tie kila. Baby - a vazne s nimi nejak viac necvicite...alebo ich nejak aktivne ucite pretacat sa a sediet? Lebo moj je fakt jak tulen. 😕 S tym kakanim ma asi este cas (ja chcem zacat v lete), ale su veci, co by uz vazne mohol vediet. 😒

kvietok121
31. jan 2011

@veve10 my cvicime stale ika kika

akika722
31. jan 2011

@eis4 bože moja,ja by som zošalela 🙄
@veve10 aj ja chcem byť jedna z mala..no som..slonica hrošica...
ja s nim necvičim,on cviči so mnou 😀

eis4
31. jan 2011

@akika722 nemala som od toho daleko 🙄

akika722
31. jan 2011

@eis4 obdivujem že si sa urdžala,ja by som isto hubu otvorila 😅

alure
31. jan 2011

@veve10 ani ja s drobcom necvičím nič špeciálne ale často ho mám na gauči,kde leží a hráme sa naťahujem mu rúčky hore,dole,krížom cez seba,podám mu moje ruky a on sa priťahuje....len tak v rámci hry.A veru odvykať od plienky je najideálnejšie v lete,keď môže behať len tak "naostro" a postupne si bude uvedomovať niektoré veci.Mne Oliver po roku už kakal do záchoda,na noc sme plienky mali tuším do dvoch rokov....

alure
31. jan 2011

@eis4 moja kľudne sa vyzúr,nedrž v sebe emocie 😉 a ani ja by som sa neudržala,ja sa totižto ventilujem hneď aby som nedajbože nevyletela potom doma po tých čo si to ani nezaslúžia..ale ja som tak či tak taký temperament a hovorím tomu že som "prudko kontaktná " 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre