♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
4. feb 2011

@kahlan1 moja, my sme sa dnes rano vykakali uplne sami, huste, ale sami, asi ten ananas fakt zabera, v tesco maju taku prirodnu ananasovu stavu, to jej davam, skusala som vsera, ci nebude reakcia, potom som jej dala aj poobede aj dnes rano 😉

kahlan1
4. feb 2011

@seagull2404 jej tak to je super 🙂 ja ani nemam pocit ze to tlaci na kakanie lebo sa aj vykaka to tak zvlastne tlaci - lebo pukoceme v pohode pocas dna velmi mi to pripomina ako ked som rodila - take hlupe prirovnanie ale tak podobne vrči

kahlan1
4. feb 2011

a ako sa hrate s deturencami? hladam na nete lebo vzdy som nasla nejake hry vhodne pre jej vek ale teraz nemozem najst a ika tyka je uz obkukane aj ked stale sa pri tom skeri 🙂 miluje ked ju prikryvam a odokryvam dekou 🙂 to robime vzdy pred kupanim ked je holata 🙂

alure
4. feb 2011

@katkavv ešte nevieme kedy ale už dávnejšie sme plánovali stretko nás mamuliek a babatiek z augustových miláčikov. Chystáme sa sem http://www.penzionfantazia.sk/ a termín stanovený zatiaľ nie je..
@katulkaaaaaa GRATULUJEM !!! úžasné 😉 no podpora v rodine je dôležitá,ale na druhej strane máš tu nás a my ťa podporíme 🙂 mne je niekedy tiež ťažšie lebo mm sa napcháva aj v noci aj kedykoľvek si zmyslí a spráska čokoľvek 😠
No dúfam že na stretávku budeš môcť...ja tiež dúfam že si stanovíme termín ktorý bude vyhovovať väčšine....

alure
4. feb 2011

Trošku sme sa ráno fotili pri prebaľovaní tak posielam pár foto 🙂

kahlan1
4. feb 2011

@alure krásnučky 🙂 aj nas velmi bavia nožičky

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@alure jééééj krasny 😉 strihala si ho?boze simon je dnes taky nervzny stale skrieka 😒 prebaleni,najedeny,odgrcnuti,zuby natrete ja uz fakt neviem co mu je

katkavv
4. feb 2011

@alure aha, cize dali ste to tak na stred slovenska 🙂 super 😵 ale pre mna nerealne, je to daleko, ale snad si to tam potom uzijete ;)

alure
4. feb 2011

@kahlan1 ďakujem moja..no nožičky sú v puse vždy 😀 dokonca mu musím veľa krát prezliekať punčošky,lebo ich má mokré od cmúľania 😉
ja sa s drobcom hrávam aj pred zrkadlom,to sa škerí a rehoce sám na seba,snaží sa sám seba chytiť,a veľmi pekne sa s ním hráva Oliverko.Si k nemu ľahne obaja sú na boku a Denis mu chytá tváričku priťahuje ho k sebe a papá mu nos,alebo nastaví pusinku ako vrabček a čaká že ho bude Oli pusinkovať ...strašne sú spolu zlatí..musím ich odfotiť. Oliver celkovo veľa času trávi s Denisom a šaškujú spolu ,dokonca mi Oliverko pomáha pri kúpaní keď mm nie je doma....

katkavv
4. feb 2011

@alure krasny je maly, uz si strka nohy do pusy, parada, to kajo este nie, sikulka je to 🙂

alure
4. feb 2011

@katulkaaaaaa no strihali sme sa už dávnejšie ale pomaličky nám rastú vlásky (v decembri bol strašne smiešny,pol hlavy dlhé vlasy a pol hlavy lysinka 😒 ) tak sme ho strojčekom úplne vykosili,nech rastú rovnomerne a naraz....
a nie je Simonko len preto taký že vyžaduje pozornosť ? mne to robieva Denis keď sa "nudí" a to už nepomôže ani hrazdička,ani hračky nič,len si k nemu sadnúť,pritiahnuť ho za rúčky do sedu,kecať s ním alebo proste niečo spolu robiť
@katkavv nie je to až tak ďaleko moja 😉 možno si to ešte do leta rozmyslíš,hm?

kahlan1
4. feb 2011

@alure 🙂 aj anetka nam rada chyta tvar a studuje a dava nam rada ruku do pusy a smeje sa z toho 🙂 a tiez ma vzdy mokre dupacky na nozickach 🙂 a zrkadlo je tiez nase - sa tam stale studuje 🙂

alure
4. feb 2011

@katkavv nožičky v puse máme už asi dva týždne 😉

seagull2404
4. feb 2011

@alure jeeeeeej, aky je zlaty, aj vy si uz pchate nozicku do pusinky?
@kahlan1 tak to mozno budu nejake krce v brusku ☹ co je ika tika?

katkavv
4. feb 2011

@alure jasne, vsak uvidim, co bude cez leto, je to este daleko 🙂 myslim to leto ....

kahlan1
4. feb 2011

@seagull2404 cvicim nozky k brusku a hovorim tu riekanku ika tyka gymnastika z hlboka sa dobre dýcha ..... 🙂 to ju vzdy rozosmeje aj ked place 🙂

seagull2404
4. feb 2011

@kahlan1 jaaaaj, aka finta 🙂 placete pri tom? joooj, som ti do mailu poslala nejake hry 😉

alure
4. feb 2011

@seagull2404 ahoj ano jedna z obľúbených vecí 🙂 ale napríklad ešte nesedíme...pritiahnuť za ruky sa do sedu pritiahne ale stabilitu neudrží viac ako pár sekúnd..tak to robíme len v rámci hrania sa... otáčať sa tiež začal pomerne skoro,ale ja to nejak nesledujem čo kedy by mal alebo nemal robiť..nech si napreduje svojim tempom,nič nezmeškáme 🙂 Oliver mi napríklad bol veľmi šikovný ale chodiť začal sám až v 14 mesiacoch a jeho rovesníčky chodili už ako 10-11mesačné

alure
4. feb 2011

@seagull2404 aj ja privítam nejaké hry ak máš na ukážku 😉

seagull2404
4. feb 2011

@alure tak ani my nesedime, len sa do sebu snazi dvihnut a za ruky sa pritahuje rychlo, a potom sponuje nohy na statie, ale tiez ju nechavam, len chcem zas nieco nove vidiet 🙂 🙂 snazim sa jej ukazat ako co moze, ale ona to zopakujem len cisto nahodou 🙂 nevadi, budem vytrvala, tie hry ti tiez mozem poslat, ale ja som to tu stiahla od jednej baby z albumu, su to scany z knihy, chces?

kahlan1
4. feb 2011

@seagull2404 nie neplaceme praveze sa smejeme 🙂 som videla diky moc

seagull2404
4. feb 2011

@kahlan1 uz som sa zlakla 🙂 Tamarka mi zaspala, sama, samucicka 😕 😕 😕 😕 joooooj, to asi tym nachladnutim, uz kasle take ako s hlienmi, teplotu nema, tak ja neviem ☹ ☹ ☹

kahlan1
4. feb 2011

@seagull2404 juj skus zavolat doktorke

alure
4. feb 2011

@seagull2404 môžeš poslať poteší skúsim to vytlačiť 🙂 mail ti hodím do IP

alure
4. feb 2011

@seagull2404 moja my sme mali soplíky,postekali do priedušiek a zápal priedušiek ako vyšitý z ničoho nič,bez teploty a dokonca s "dobrou náladou" vôbec sa to dieťa netvárilo ako choré,len potom bol dva dni trošku unavenejší aj cez deň (čo samozrejme nie je zvykom)..radšej si to preklepnite u dr.

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@alure no uz spinka 😉 cize to bola unava,o zabavu ma on postarane kedze je tu aj moja babka a ta s nim stale vykecava...som zvedava kolko pospinka uz sa mu vari zeleninka,ja idem s kamoskou cez obed na kavu jaj sa tesiiim 😵 viki veziem na vytvarnu tak mam hodku a pol cas

alure
4. feb 2011

@katulkaaaaaa tak si uži chvíľku pre seba 🙂 to je moc potrebné aby sme ostali v pohode 😉 no tak super že únava 🙂 nech si len pospinká ..vtedy rastú 😉

kahlan1
4. feb 2011

a este jedna stranka kto ma záujem 🙂 🙂 🙂
http://rozpravky.wz.cz/basnicky/index.php?text=...

memory97
4. feb 2011

@jankasramka hehehe, to nam potom zachyt cez you tube 😀 😀 😀 je to len dobre, ze ma dobry vztah k zvieratkam.
To mi hovorila svokra, ze jej znamy tiez maly male babo a velkeho psika a maly sa naucil chodit prave vdaka psikovi. Chytil ho za srst a maly sa ho takto pridrziaval a chodili spolu🙂 Mozno aj Mateo ta v jeden krasny den prekvapi🙂

@mirmaj mi zas DVD nebudeme mat, ale materialy🙂

@seagull2404 tak to verim🙂 mna tieto sporty za srdce nechytili 😉 ani moj mm to uz nepozera, kedze ja nie som fanda 😉

@katulkaaaaaa my podobne🙂 ale boli sme iba 3x hore a mm tiez chory. Som ho teraz poslala k lekarovi🙂

@seagull2404 ja na kasel davam hedelix, skus jej davat aj preventivne cebion 5kvapiek raz za den. Cebion je vitamin C pre deticky.

seagull2404
4. feb 2011

@alure uz som volala, ze ked len obcas zakasle, tak ze mam pockat a jej hovorim, ze ide vikend a ona ze ak chcem mam prist, ale ze ona jej este aj tak nic neda vrrrrrrrrrrrrrrrr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre