♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
17. feb 2011

@alure to uz v pondelok ????

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@kvietok121 anoooo uz pondelok 😉 po troch tyzdnoch sa meriame,vazime

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@seagull2404 dakujeme 😵 akoze mne islo dole len pomaly a ja chcem rychloooo 😀

danulka3
17. feb 2011

Dobré ránko prajem,

@katulkaaaaaa Všetko naj k 6 mesiačikom 😉
Detičky sú krásne,ja som lenivá na fotenie,musím sa polepšiť.
Baby,tak ja som včera večer spraskala mm čokoládu a dnes mám o pol kila menej 😀 Ale chytá ma panika z pondelkového váženia,musím začať so sebou niečo robiť 😲
@liba78 dodatočne blahoželáme k 1.zúbku. My stále nič ☹

@kvietok121 Aká téema o príkrmoch,aj ja si chcem prečítať.My sme včera papali kalerábik,chutil nám,dnes si ho dáme so zemiačikom.Ale zhoršili sme sa s kojením,zasa chytá štrajk.Baby,ak kontrolujem pocikané plienky,stačí ak tam je raz nacikané,alebo ako sa to kontroluje??

@akika722 Ako moja, hlavička nebolí? 😉

kvietok121
17. feb 2011

@danulka3 moja staci, ja ked so bola s laktacnou, tak vravela ze sa to tazko kontroluje, lebo tieto nove plinky hlavne pampers care maju schopnpst posat moc a su lahulinke, tak sa to velmi tazko zistuje, ale hovori sa o 6 pocikanych
tema https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-februar-2011-mesiac-s-nutradefense-zaciname-s-prikrmami/

my zaciname buduci tyzden

kvietok121
17. feb 2011

@katulkaaaaaa ako to rychlo bezi, no co hadam nemam viac 🙂

alure
17. feb 2011

@seagull2404 ahoj moja ďakujem veľmi pekne 🙂 Oliverko je teraz doma takže je kľudný a zajtra ideme k psychologovi,uvidím čo povie čo poradí....potom má týždeň prázdniny tak si oddýchne a môžme nabehnúť do školy snáď úspešne 😖
@katulkaaaaaa je normálne že popri cvičení sa dostaneš do bodu stagnácie a vtedy to veľa ľudí vzdá..ale je to len dočasné neboj ak vidíš sama na sebe úbytok to je hlavné...dokonca sa niekedy stáva že popri cvičení máš dokonca pocit že naberáš ale to je len chvílka a potom sa tuk začína meniť na svalstvo....treba len vydržať a nevzdávať to....
@akika722 mojko ako som písala aj Katke,nevzdávaj to a niekedy nie je dôležitý váhový úbytok ale to ako sa sama cítiš a treba to len vydržať...niekto pri cvičení ide po prvých pár dňoch rapídne dole s váhou niekto pomalšie,ale každopádne to čo robíme robíme pre seba a je to len a len dobré...
Verím že to bude už všetko dobré,už si Oli toho vytrpel dosť v prvom ročníku,teraz toto spolu prekonáme a bude to fajn som o tom presvedčená...lebo stačilo 😔

@kvietok121 no tak som zvedavá ako Matejko,ako začne papať 🙂

eis4
17. feb 2011

dobré ránko 🙂
@katulkaaaaaa gratulujem tak sme rodili v jeden deň 🙂 aj my máme dnes pol roka 🙂 🙂 😉 krásne detičky po maminke 😉
@akika722 dakujem 🙂 zatial ste ma videli len vy a mm,včera som išla von radšej v čiapke 😀 😀 moj brat je o 12 rokov mladší a tiež ked začal chodiť do školky tak velmi škaredo rozprával.raz som večer prišla domov a on stál pri dverách a my hovorí: kde si bola ty ku.va? 🙄 ☹ 😲 to mal 3 roky
@liba78 dakujem 🙂 že zubková torta,ja umriem 😀 😀 😀 😀
včera som malej objednala hračky ktoré sa daju pripevniť na hraciu deku tiny love,
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...
dnes nám aj prišli,hned som jej to tam pripevnila malá sa tak tešila .najprv ju zaujala chobotnica ,potom hríbik tak sa poposuvala do zadu a potom uvidela rybku ale tá bola v predu task sa pokušala liezť 🙂 dvíhala riťku potom položila a dávala kolienka vedla bruška.už to musí len spojiť a budeme aj štvornožkovať 😀 podarená bola ako vrtela riťkou 😀

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@eis4 jeeej super tak aj vam gratulujeme 😵
baby ja ked si este aj teraz pomyslim na porod chyta ma panika,brrr 😖
esteze ja mam uz odrodene 😀
@alure vdaka za povzbudenie

seagull2404
17. feb 2011

@katulkaaaaaa to asi chceme vsetky 🙂
@alure budem drzat palce 😉 ja ked vidim ake traumy dokaze skola sposobit, ale je to mudry a sikovny chalan, najdete spolu sposob, ako si poradit
@eis4 to je mile, ja som bola taka tava, ze som podlozku na hranie ani hrazdicku nekupila, len co mi pozicali a to je taka stara obycajna a mam uz pocit, ze pre tamarku aj mala a take na lezanie tam nie je

akika722
17. feb 2011

@katulkaaaaaa ja asipredsa začnem chodiť na pilates,som mmyslela že sa to tu necviči a črta sa že cviči 😅

eis4
17. feb 2011

@katulkaaaaaa ani nehovor je som tam všetkým povedala že už ma na toto viac nikto nenahovorí 😀 doktor so sestričkami ma vysmiali 😒
a mm mi povedal že už mi to nikdy nespraví ked videl ako to bolelo,celý čas plakal ked som mala kontrakcie 😲
ale mi sme sa hned dohodli že budenme mať len jedno rozmaznané 😀 dieťa luxus 😒 ale som šťastná že ju mám,nedala by som ju za nič na svete 🙂
teraz spinká a nahlas sa smeje 😀

akika722
17. feb 2011

@danulka3 nebolíííííííííííííííííííííí 😀
@alure noooo...budem sa snažiť ☹ a dufam že sa vam to da dokopy a už nebudete trpieť 😔
@eis4 gratulujeeem..a s tym bratom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eis4
17. feb 2011

@seagull2404 je to super vec,sice tam malá vela nevydrží ale na deke sa naučila pretáčať na bruško ked chcela chytiť hračku,tolko sa pokušala že sa jej to podarilo 🙂 až sama bola prekvapená to mala 4 mes.a 5 dní 🙂 teraz sa vdaka tomu naučí aj štvornožkovať ako vidím 🙂

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@eis4 moja no uvidis,,,,,ja som po prvom porode zacala velmi chciet dalsie za tri roky no bohuzial nam to nevyslo 😖 a az za 6 rokov sa podaril simonko 🙂 na bolest sa zabudne...ja som vzdy chcela mat dve deticky a som stastna ze sa mi to podarilo 🙂 aaaaaa ked vyhram to loto tak sa mozno dam aj na tretie cha 😀 😀 😀

seagull2404
17. feb 2011

@eis4 daj fotecku 🙂 ja som este stale v stave, nieco podobne kupit, lebo sa nechceme pretacat, len neviem, ci sa mi ta investicia este oplati, my mame len taku obycajnu a zda sa mi nizka, takze Tamarka vsade dociahne a nemotivuje ju to

akika722
17. feb 2011

@seagull2404 moj sa naučil pretačať za jedlom 😀 😀 😀 proste leži na chrbte a vidí že niekto v jeho okoli niečo je,sekunda otoči sa a robi hmmmmm 😀 😀 😀 a včera hovori Paťko chcem papať a maly o sekundu papa z neho vyšlo slovkoooooo že papa 😀 😀 😀

kahlan1
17. feb 2011

ahojte 🙂
@seagull2404 neboj ona sa zacne pretacat ked bude chciet 🙂 my sme ani hracky nepotrebovali na zaciatku len holy zadok - ked bola z plienky tak hned bola na bruchu a a takto si zacala chytat nozicky vyzlecena.

kahlan1
17. feb 2011

@akika722 takto je riadny papkacik 🙂 vie co je dôlezite 🙂

akika722
17. feb 2011

@kahlan1 to hej..tučko po mamke 😅

eis4
17. feb 2011

@akika722 dakujem 🙂
@seagull2404 1.fotka ked sa pretočila 1. krát na bok 🙂 8.12 a 2.fotka ked sa pretočila na bruško 22.12 🙂 potom dám aj aktuálnu ked sa zobudí aby si vydela aká je na nej teraz ešte vždy nedočiahne musí sa snažiť. ja som ju kupovala tu v bazáriku za 35 eur inak stojí 102 eur.to sa mi zdalo vela,je po jednom dieťaťi a dá sa zložiť a vyprať aj z hračkami.vyzerá ako nová 😉

eis4
17. feb 2011

@seagull2404 sorry zabudla som pridať fotky 😀 😀

kahlan1
17. feb 2011

@eis4 ta deka vyzera suprovo my mame taku obycajnu ale mne sa zda ze ju hracky az tak neberu radsej sa natahuje po vsetkych ostatnych blbostiach co su na posteli a hracky si moc nevsima 🙂 deka ci plienka su zaujimavejsie 🙂

kahlan1
17. feb 2011

@akika722 ale de ved na fotkach si taka chuda 😉

akika722
17. feb 2011

baby u nas roznaša teraz pizzu zajko a korytnčka-podla Paťka je to kotyuaška 😀 😀 😀
kuk

akika722
17. feb 2011

@kahlan1 zlatučkaaaa jeeee

ano moja,po detoch mam +20kg navyše 🙄

seagull2404
17. feb 2011

@akika722 zlate 🙂 u nas jedlo ako motivacia nehrozi 🙂
@kahlan1 ja viem, len by som jej chcela pomoct 🙂 a som nedockava 😖 uz som si myslela, ze pri prebalovani by to slo, ale mame taky prebalovaci pultik, co mam mantinel a jej tak je asi uzko 🙂
@eis4 hm, tak za 35 by sa mi este oplatilo, ako je cely nazov tej podlozky? joooj, tak skoro ste sa zacali pretacat? sikovne dievcatko a vsetko naj naj k pol rocku 🙂

seagull2404
17. feb 2011

@akika722 to co je za pizza, co ma taky marketing 🙂 a ze kotyuaška? tie decka., neskutocna fantazia

kahlan1
17. feb 2011

@akika722 krasne foto :D to je pre deti super 🙂 a Samko vyzera velky fesak :D

prave hladam nejake hracky pre anetku -chcem jej ist nieco cez vikend kupit ale vobec neviem co - neviete poriadit nieco?

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 ja ju davam casto na zem na obcajnu deku a obklopim hrackami sa mi zda ze na tvrdom to ide lepsie 🙂

tento stoli pozeram uz dlhsie ale 75 eur sa mi zda strasne vela :(((

http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre