♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
24. feb 2011

@mirmaj jasneee bež..dobruuuuuuuuuuuuu nockuu

danulienka35
24. feb 2011

@helen1007 no mi na nozicky vobec nie ani pretocit nic 😒 ale ona pride na to sama ale vyvadzat to hej tancovat atd to je na nu nu polozim na postel pod hrazdicku a ona pekne haja 😉

memory97
24. feb 2011

dakujem babulky a dobru nocku aj vam 😉

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 🙂

akika722
24. feb 2011

@memory97 jaaaaaj..aj teba to postihlo? 😖 😀 tak pekny vylet 😉

danulienka35
24. feb 2011

@memory97 stastnu cestu mojko 😉 a krasne snicky

kahlan1
24. feb 2011

tak aj ja sa lucim a idem do hajan

dobru noc vam aj detickam - zajtra sa ozvem pa 🙂

akika722
24. feb 2011

tak bežiim kočky aj ja nech sa vyspinkam "do krasy" 😀

danulienka35
24. feb 2011

@akika722 sa na teba tesim moja 😉

danulienka35
24. feb 2011

@akika722 co chces byt este krajsia? no toto pekne snicky mojko

akika722
24. feb 2011

@danulienka35 jasnééé 😎 bežkaj aj ty oddychnuť 😉
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ♥

helen1007
24. feb 2011

@danulienka35 ja som myslela na nožičky k ortopédovi..mali sme nevyvijnuté jadierka, tým že bola skorej...ale už je to pohoda...mne dnes dr. povedala že na to že je taká bacuľka tak štvornožkovať už bude zachvílu..že lenivá nie je 🙂 ešte že sa nepýtala či sa pretočí na bruško 😀 😀 ...moja do hrazdičky iba kope na čo by zdvíhala ručičky 🙂

helen1007
24. feb 2011

babuľky dobrú noc...musím ísť k malej ...len čo vytiahnem päty zo spálne tak mrkoce....pekné sníčky

danulienka35
24. feb 2011

@akika722 idem aj ja mam toho dnes dost pekne sniky
@helen1007 aj tebe krasne snicky moja

hajatanufus
24. feb 2011

pekny vecer babenky prajem babenky tak som opat tu dnes nam zapojili net len som sa sem skor nedostala 🙂 co mate noveho? ani vas asi nejdem citat lebo by som vas citala snad do rana 😀 ale vidim ze tu uz asi nik nie je tak vam prajem dobru nocku a sladucke snicky a zajtra sa snad zapojim konecne aj do debaty 🙂

jankasramka
24. feb 2011

@akika722 v akej kategorii mas fotky, lebo to tam nic neukazuje. mozno sa ta to uz niekto pytal ale nestihla som vsetko precitat

jankasramka
24. feb 2011

@akika722 nespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 😀 chcem za teba hlasovat a ty sa so mnou nechces hrat 😢 😢 😢 😝

kvietok121
25. feb 2011

dobre ranko
@kahlan1 to nevadi aj my tak hrozne papame, hlavne ze vobec nieco zje pocas dnika, ved anetka je zlatunka
@akika722 je supis, a dala si lekvaaaaaaaaaaaaar, ci radsej nie
@memory97 dakujeme, dobre ostanem teda pri puceni 🙂

seagull2404
25. feb 2011

@kahlan1 ja by som napiekla, ale nemam komu, mm take nepapa, tak sa uz tesim, ked tamarka vyrastie
@danulienka35 tak to ste krasne narastli, ale to mozno ten pribinacik 😵 😵 😵 neboj, urcite z toho vyrastie, a radsej takto, ako keby ste mali riesit, ze jej nechuti
@evanns aj vy mate ten zupan z lidlu? je to taka sikovna celenka, akurat, ze nam vydrzi na hlave tak na 3 zabery 😀

seagull2404
25. feb 2011

a dobre ranko 🙂 my sme spali konecne az do pol piatej 🙂

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 tak to je skvele ja sa k noci radsej nevyjadrujem 🙂

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 boze, ved som ale ja tak nevyspata, jednam mam spankovy dlh a jednak sa na mna asi chystaju kramy, lebo ma celu noc bolelo brucho ☹ vy sa ale kojite moja, my nie, aj ked vy vstavate velmi casto

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 ja viem nesmiem sa stazovat, aspon ze tie kramy nemam 🙂

alure
25. feb 2011

@kvietok121 ahoj moja tak odpoveď od nutradefense už mám 🙂 v pondelok začíname prikrmovať aj my....
@jankasramka asi si nečítala všetko čo sa písalo ani sa nedivím s tvojim časovým odstupom 😉 ,len ma zaujímalo ako ste leteli s Mateom.Mala si ho v autosedačke?

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 to hej 😀 😀 😀 ja som dostala ked som este kojila, kludne sa postazuj, na to tu sme, niekedy to treba, aj ked vieme, ze by sme nemali, neskusali ste to trosku upravit?

alure
25. feb 2011

@seagull2404 ahoj dobré ránko...no aj my sme mali dnešnú noc takú všeliajakú 😠

seagull2404
25. feb 2011

@alure ☹ ☹ ja uz 4. - 5. den poriadne nespim, najprv cakam, ci nebude nieco Tamarka a potom to presvihnem a uz nemozem zaspat, a vsetko ma boli, mna uz len do srotu 😀 a to este cakam, ze ta ciarka na dasienku bude robit sarapatu; poslala som ti vcera CD, asi dojde v pondelok 😉

kvietok121
25. feb 2011

@alure ano čítala som, aj keď som si myslela že ti napíše viac, no ja sa držím toho že 4 dni medzi potravinami, aj medzi kombináciami, žiadny čajík ale len vodičku, no a uvidíme či sa mi podarí, ale citrusy, med, orechy, kakao sa budem snažiť do 3 rokov (to však uvidím, či sa podarí)
@seagull2404 nie radšej nie, bojím sa toho kriku, ja skúšam vždy cumlik, ale ten moc nechce, chce si cucnúť, tak po mesiaci budem dávať kašičky tak uvidíme

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 🙂 to chapem 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 dobre rano 🙂
ano aj vy? lebo my sme dens o piatej vypili 100 ml mlieka a som jej davala teraz ale neexistuje mlieko ani neprehlta ani jeden jediny glg tak som skusila urobit kasu a tie nechcela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre