♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 no nebolo to uplne naraz od januara mam bezlepkovu, konca januara bez cajov a mlieko uz nepijem od narodenia matejka lebo mal z neho krce, ako 2 tydznovy, mliecne vyrobky vsak jem, tak som zostala dnes uplne v soku a neviem co robit, ci vylucit aj tie ale ked ja milujem mliecne vyrobky, tvaroh a syry je proste moje

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no možno len počas kojenia to budeš musieť vylúčiť...ja som zasa alergička a u mna to bolo naopak....počas tehotenstva a kým som ešte kojila bolo super...nechcela som brať žiadne leiky a ni spreye....bolo ok,ked som dokojila,tak som nemohla už dýchať bez spreyu....takže som už na liekoch 😉 ...hormony sa upravili asom tam kde som bola pred otehotnením

hajatanufus
4. mar 2011

@seagull2404 ahoj toto posielam specialne tebe aby si nebola smutna ze sa ti tamarka nepretaca neboj ste sikovne ved sedite a kazde dietatko je ine a dokaze nieco ine takze bud rada ze sa negulate aspon sa tamarke nemoze stat to co nam 😀 😀 😀 😀 kuk foto

hajatanufus
4. mar 2011

idem sa najest a ideme von konecne je krasne potom vas docitam

seagull2404
4. mar 2011

@kvietok121 ale mohla ti predsa poradit, co mas papat, aj kvoli tomu kojeniu 😠

seagull2404
4. mar 2011

@hajatanufus dakujem, si zlata 🙂 aj drobatko 🙂

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 mne sa vsetko pri tehotnosti zhorsilo a este nezacala pelova sezona, ja mam od narodenia atopicky ekzem a som alergicka aj na niektore byliny
mozem sa spytat dala si uz lukaskovi nieco z muky????
@seagull2404 moja ved som sa pytala, ona ze to je vec gastro a tam ze pojdem ked dokojim ☹

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no do výživy mu občas zamiešam detské sušienky...ale inak aj kašičky mám iba ryžové či kukuričné.....jo a občas do polievočky zavarím trošku krupice...ale rezance som mala zatial iba ryžové...takže tak trošku občas niečo z muky dám...no šetrne.

dajna11
4. mar 2011

@hajatanufus to je dobré.....

dajna11
4. mar 2011

@seagull2404 ani moj macko sa nepretáca...otočí sa na brucho a basta...tam hádže usmevy aby ho niekto pretočil späť.

evanns
4. mar 2011

@alure jeeeej aj my mame odtial ale tento vzor http://www.maderna.sk/katalog/product/5684/ a som maaaaaaaaaaaaaaaaxi spokojna...sa na nej vyhraje ceeeeele dni 😀

evanns
4. mar 2011

@hajatanufus 😀 😀 😀

evanns
4. mar 2011

@seagull2404 ani my sa nehybeme...ale dokaze to, len sa jej nechce a ja si velmi vychutnavam tento stav ze ju najdem tam kde necham 😝

vladka84
4. mar 2011

@lucia20 no ano, uz sme sa o tom bavili tu niekolkokrat, pisala si vtedy aj ty, ze by si sla... je to prvy junovy vikend

memory97
4. mar 2011

@vladka84 ja suhlasim. Davidko s maminkou sa na vas uz tesia🙂

@kahlan1 brokolica nafukuje, tak mozno preto sa pucila, moja zlata...

@katkavv jej, zlatucky je🙂

memory97
4. mar 2011

@seagull2404 hehe, to iste robi aj nas maly🙂 Lozit nelozime, ale netrapi ma to🙂 oni sa vsetko naucia🙂

@katkavv pre babatka su hnacky velmi nebezpecne, dehydratuju ich telicko a asi bola/bol na UM, tak preto idu do nemocnice, ale radsej akoby sa malo babu nieco stat.

danulienka35
4. mar 2011

@memory97 ahoj moja no asi je to tak dobre mliecko susedka mi dala maleho povarovat ze ide k lekarke nechce jej mliecko a div sa svet davala som malej papat a on plackal tiez som mu urobila a ako to vypil a pytal sete a neverila ako pil mliecko ako sa potesila 😉

hajatanufus
4. mar 2011

@seagull2404 ahojky uz sme doma z prechadzky 🙂 chvilu sme nechali malu bez dozoru lezat na deke a takto to dopadlo upne sa do nej zamotala ani som ju nevedela vymotata nezbednioca jedna a to este predtym jej ocino tu deku chcel zobrat a nechcela mu ju dat a natahovali sa o nu a ja som sa z toho rehotala len som vtedy nemala po ruke fotak co aj lutujem lebo to tiez stalo za fotku a teraz tiez lezi pri mne na koberci a raz je na jednej strane izby raz na druhej pred chvilou sa zasekla pod lucinkinym kocikom pre babiky a olizovala koleso 😝 a teraz sa zase odkotulala k hojdacke 🙂 pojdem ju okupat a nakrmit kym mi lucinka este spinka aby som to stihla a potom by uz mohla ist spinkat teraz dva dni po sebe mi isla spinkat o piatej vecer a spinkala do desiatej a potom sa len napapala a pokracovala do jednej alebo do tretej rana a potom zase papala a zase spinkala tak by mohla aj dnes takto skor ist spinkat ta moja nezbednica 🙂

alure
4. mar 2011

@seagull2404 moja nestihla som ti odpísať lebo som utekala von a do obchodu. áno máme to tak že to čo nás trápi sa zahodí a už je to v koši a keď náhodou príde s takým istým "problémikom" tak mu poviem že "tu niečo smrdí,ty si to vybral z koša?" a on sa potom na tom zasmeje...stále sa snažím nájsť nejaký systém aby sme prekonali akékoľvek veci bez následkov. Predtým sme mali systém smajlíkov a každý deň po príchode zo školy označil aký mal deň (na chladničke mal troch smajlíkov 🙂 ☹ 😖 ) a potom porozprával prečo daného smajlíka zvolil ...

@evanns tak to sa teším že si spokojná a dúfam že budeme aj my 🙂 a je to aj skladné tak aj v lete vonku k vode alebo kdekoľvek vezmem so sebou 🙂

danulienka35
4. mar 2011

@vladka84 i ja hlasim ucast 😉

liba78
4. mar 2011

@kahlan1 videla som ich v tescu, ale to by som musela kupit aspon 4 balenia. A este majú tie farebné písmená alebo čísla a to sa vyťahuje a to som nechcela. Tento jeden pokryje plochu 180x180 cm a hrúbku má 8 mm. Preto som taká nadšená. 😅 http://obchod.fourbrain.sk/index.php?route=prod...

alure
4. mar 2011

@liba78 ahoj mojko som ťa dlhšie nevidela 🙂 ako sa máte? ja som hodila link z maderny tamje tiež super podložka za polovičnú cenu a rozmer 2mx1,4m alebo 2x.2m
http://www.maderna.sk/detska-izbicka/detske-pod...

alure
4. mar 2011

@danulienka35 ako sa cíti malinká? a vy ostatný???

danulienka35
4. mar 2011

@alure ajoj mojko no nic moc vsetko ma boli a mala docela ok sopliky odsavame az krv jej ide ale v pohode

alure
4. mar 2011

@danulienka35 hlavne nech sa dáte rýchlo do poriadku...som tak rozmýšľala keď nebudete chodiť teraz s nami..možno na ďaľší kurz to vyjde,ale snáď nejakú kávu niekedy dáme? 😉

katkavv
4. mar 2011

ahojte, prajem pekny vecer ....

@seagull2404
fakt ti nechce byt v sportovom? hmmm, tak snad si zvykne, kajko v nasom sportovom pekne spi a aj rad kuka okolo seba ... no nic, musis skusat, do vanicky sa ti uz dlho nezmesti 😅
@alure
dakujem, aj sa sa tesim na stredu 🙂
@memory97
dakujeem 🙂
susedka malu stale koji ale su uz aj na prikrmoch, nakoniec ich poslali domov, ze to nie je take vazne, maju dietny rezim ale nastastie isli domov 🙂
@danulienka35
ahoj, mozem ti priniest aj Kajka, ze by si mu dala mliecko? :D :D :D
ale nie, kajko prave vypil 140 ml mliecka, rano dal 200 ml cize sa tesiiim 🙂

alure
4. mar 2011

@katkavv 😉 roztočíme to tam 😀

katkavv
4. mar 2011

@alure
tie podlozky su fain ale mne ich kajko okusuje, tie kraje, tak som mu ju musela zabali do obliecky a tak ho to nastastie nezaujima, ale aj tak mi zdrhava z toho a najradsej lozi po parketach, co s nim mam robit? snad neprechladne alebo co 😀

danulienka35
4. mar 2011

@alure vis jak mi to je luto ze nejdem svami ☹ co uz snad sa stretneme nekedy a moze ratat s tym vyletom?
@katkavv kludne dones 😀

katkavv
4. mar 2011

baby ked bude zajtra pekne, idem sa na hradzu do petrzky korculovat, sa velmi tesim :P
co planujete na vik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre