♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
10. mar 2011

@akika722 tak ste zachvilku v novom? supeeeer! ja som sa uz tak udomacnila, ze sa mi zda, ze tu byvame odjakziva 😀 ale mam este take male detaily, ktore chcu doladit, no to vsetko casom....

my sme malej kupili choditko na 1/2rocik, teda objednala som ho, ale este neprislo, vcera som im volala, takze to preveria a zavolaju mi, no nevolali, som taka nastvanaaaa 😠

aj my sme este bez zubkov, Timke vysiel v 10mes., tak mame cas 😉

majka35
10. mar 2011

@alure no tak som to robila aj ja, ale ja niekedy zabudnem, na čo som chcela odpovedať 😀

akika722
10. mar 2011

@monuska342 nie neštvornožkuje,ale moj starší tiež neštvorkoval a chodil od 10tich mesiacov sam 🙂

liba78
10. mar 2011

@majka35
@vladka84 tak nakoniec z toho nebude žiadna finta. 😅 Treba si pamätať koľko "a" ma Katulka 😀 😀

akika722
10. mar 2011

@vladka84 jééj aj ja sa nato tešííím..na upratovanie 😀

monuska342
10. mar 2011

@alure tak ale ked vidim patka ako kuse dudlik tak neviem ☹ ale rada by som kojila ale zial nam to nevyslo kvoli mojmu zapalu prsnika..ale pri druhom sa tak lahko nevzdam 😉

eis4
10. mar 2011

@majka35 ja to robím tak že si otvorím ešte jednu kartu kde si tiež otvorím MK,a tam pozerám kto mi napísal a viem ísť aj na druhu stranu.musím takto lebo vždy som zabudala komu som mala napísať alebo som zle naťukala meno,takto si to viem pekne kontrolovať 🙂 ale inak sa to nedá len naťukať ked je to na druhej strane 😉

lubina82
10. mar 2011

čítam že sa bavíte o chodítku....my sme si ho požičali a dávam ho tam len na chvíľku....a neštvornožkujeme ani my...len sa plazíme 🙂

vladka84
10. mar 2011

baby, aj vam sa este tak spontanne pusta mlieko? ja som myslela, ze uz sa bude pustat, len ked cucka, ale vcera som minula posledne tampony do podprdy a rano som mala mokre tricko 😕

majka35
10. mar 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 a číslo, čo má za menom @akika722

katulkaaaaaa
10. mar 2011

zlaticka 😉 ona to ma len ako odreagovanie,som jej hovorila nech sa tym zacne zivit ze je skvela 🙂 maly na nu krasne pozeral,ona to s detmi vie,ma super fotak dostala na 30tku,nieje ziadna profi fotografka,ale robi lepsie ako niektory co sa tym zivia ze?

akika722
10. mar 2011

@majka35 ??? 😕

liba78
10. mar 2011

Baby, musím off. Vy ste ako droga 😀 MAlý mi už zaspal na rukách pri vás, položím ho a idem niečo urobiť... pa

majka35
10. mar 2011

@eis4 noooooo, to nie je zlý nápad 😵

monuska342
10. mar 2011

@akika722 lebo mne sa zda ze patko uz zachvilku bude zatial sa len plazi a stale stavia na styri no uvidime..ale bojim sa toho stvornozkovania nikdy nevies kam ty dietatko dobehne a co moze vyparatit 😒

vladka84
10. mar 2011

@liba78 sest, to si pamataaaaam 😀 ja mam skor problem, ze ked docitavam a pridem k poslednemu prispevku, tak uz neviem co bolo v tom prvom 😀

majka35
10. mar 2011

@akika722 moja, keby si čítala, čo som tu popísala, ide o to, že ako si pamätať vaše nicky naspamäť, aby sme vám vedeli odpovedať

majka35
10. mar 2011

@vladka84 presne ja mám ten problém... ešte memory a kvietok popýtame o radu

akika722
10. mar 2011

@monuska342 jeeej aj ja mam Paťka 😀
@majka35 jáááj 😅 ani ja si všetke nepamätam,len par 😀

alure
10. mar 2011

@liba78 katka ich má 6 😀 😀 😀
@majka35 no to sa stane aj mne a potom sa k tomu vrátim veď nič sa nedeje...tiež sa toho špičkovania bojím...
@monuska342 no tak my sme to s @kvietok121 obe prekonali napriek zápalom a bolestiam,ale chce to strašne veľké odhodlanie a samozrejme je to bolesť....našťastie sme obe úspešne zvládli tento boj a kojíme naďalej....
@lubina82 my zase štvornožkujeme ale nesedíme ....
@katkavv ešte ma napadlo mojko plavacie plienky stačia tie zelené do 9kg,nie je problém ak máš žlté mne ich tam bez všetkého vymenili....len pre info 😉

liba78
10. mar 2011

@vladka84 nápodobne ... 😝

@majka35 😀
@eis4 teda, ty si krásne zodpovedná 😉 len už teraz mám otvorených 7 okien, ja som desný pochábeľ 😀

alure
10. mar 2011

@majka35 moja @memory97 to má v nicku že "pamäť" tak je to jasné 😀 😀 😀 a @eis4 má super nápad otvoriť si to ešte v druhom okne a tam vieš pekne listovať 😉 šikovnica

vladka84
10. mar 2011

a kvietok ani neviem ake ma cislo, ci 121 alebo 212, stale si to pletiem 😀
no Karinka je uz hore, tak ideme spolu varit 😉

@akika722 upratovat prazdny byt je pohodka, ale to vybalovanie, no som rada, ze uz to mame za sebou 😀

akika722
10. mar 2011

@vladka84 aj jááá chcéééém mať off 😅

majka35
10. mar 2011

@alure no to áno, takže tá aj o polnoci, keď ju zobudím, že "povedz všetky nicky z MK", tak mi ich vysype jedna radosť

lubina82
10. mar 2011

@alure my sedíme len tak trošku...ešte ho kyvoce zo strany na stranu...ale je to zo dňa na deň lepšie...len mám dieťa ktoré voláme nočná sova 🙂 chodievame spávať len okolo polnoci a potom mi spáva do 11.00.....má to posunuté....už sme skúšali kadejako ho otočiť na iný režim ale dáko sa nám nedarilo....

monuska342
10. mar 2011

@akika722 ved je to kraaasne meno tvoj ma uz tri rocky a aj moj uz pomali rastie 😉
@alure ja viem ale ako prvorodicka a este aj ked byvame sami mi nemal kto poradit teraz mi je to luto tak ale uz s tym nic nenarobim...antibiotika mi znizili tvorbu mliecka a ja som siahla po UM ☹

seagull2404
10. mar 2011

@liba78 no, musim navrhnut manzelovi 🙂
@alure mna nahnevala maderna, lebo ze autosedacka pride do 5 dni a oni mi po 4 napisali, ze taku farbu nemaju 😠 😠

alure
10. mar 2011

@majka35 😀 bude prekvapená keď dojde o čom to mi tu točíme 😀 😀 😀 @memory97 zlatko neohovárame ťa .. 😉
idem aj ja Oliverkovi navariť čierny čaj..a dám mu len nejaké piškoty alebo suchárik na desiatu...

akika722
10. mar 2011

@monuska342 moje oblubene meno 😀 a Samko..to je prve meo čo mi napadlo,lebo malo byť dievčatko až do porodu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre