♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
24. mar 2011

@kvietok121 dobra odpoved - myslim ze ju pouzijem 🙂

najhorsie je ze ked chodime do toho kardiocentra tak sa stretavame s tolkymi chorymi detmi ze to na mna posobi velmi zle a som velm i ustrachana a niekedy ma chyti panika a musim sa vyplakat

akika722
24. mar 2011

@kvietok121 ti verím moja..no pri mne by to bolo už obrovske riziko...prajem ti to z celeho ♥

kvietok121
24. mar 2011

@akika722 ved ja viem vravela si dakujeeeeeeeeeeeem

memory97
24. mar 2011

@katkavv asi si mala stastie 😀

@alure moja to je v pohode, teba nech to nemrzi. To by sa oni mali ospravedlnit vsetkym kupujucim a este im tam dobalit aspon reklamny darcek. len za to, ze musia cakat na tovar. No nakoniec sa mi to asi dostane aj domov. Pred chvilou prisiel mail, ze to vyexpedovali, no aspon nieco🙂

@akika722 esteze tak, to by sa velmi hanbil na stretku, ak by sme mu to pripomenuli🙂heheh

@kahlan1 urcite ano a tebe prospeje, ked ti bude mat kto pomoct 😉 ak bude zle, stale mozete zbalit a prestahovat sa 😉
@eis4 aka je krasna bambulka🙂

vladka84
24. mar 2011

@memory97 ja som tu podlozku objednala z babetkovo.sk, tak dufam, ze nebudem tak dlho cakat 😒

katulkaaaaaa
24. mar 2011

caute baby vy ste sa zblaznili???13 stran za jeden den???
to nedocitam ani keby co bolo,dnes som spravila s kocikom 5km som hotova a to moje dieta spat ani za svet ...a ja by som taaaak spalaaa

eis4
24. mar 2011

čaute,tak sme doma z prechádzky,krásne je vonku 🙂
@majka35 ja neviem,to mi babkina sestra hovorila do tel.chválila sa že jej vnučka ako pije cez slamku colu z lidla,hovorím skoro ma vystrelo.nič som im na to nepovedala ved ja mám 24 a ona 60 a jej dcéra 36 tak oni vedia čo robia 😒 malá papala príkrmy ,ešte nemala ani 4 mes a to je kojená 😒
@kvietok121 dakujem 🙂 ved ešte možte mať 😉
@vladka84 dakujem. ja som kupila v obchode St.marii za 12 eur. na mimibazáre si zadaj slnečník na kočík je ich tam viac 😉 tam som chcela objednať ale mi nemáme okruhlu konštrukciu a tie univerzálne su väčšinou na okruhlu tak som musela vyskušať.tie s klypsom su lepšie,ale na moj kočik sa nedaju dať,ja musím stále šrobovať ked chcem preložiť na druhu stranu 😒
@memory97dakujem 🙂

luna22
24. mar 2011

@kvietok121 no do mesta, ja neviem ako sa to tam volá,.taká staršia doktorka

memory97
24. mar 2011

@luna22 my sme tiez predcasne narodeni a sedenie, to sa este nacakam🙂 Pretacat sme sa zacali pravidelne az siedmom mesiaci. Oni maju cas🙂 Neskusala si s babom chodit na plavanie alebo fit lopticky pre deti? To vystieranie ruk sme zacali az teraz v 8 mesiaci. Alebo si myslela, ze ma babo rucky v pasticke este stale?



memory97
24. mar 2011

@luna22 kolko ma mesiacikov mala? O kolko sa skor narodila? Maly sa narodil o 5 tyzdnov skor a neurolog nam povedal, ze sa nemusim obavat, ze maly ma vediet veci ako babatka, ktore sa narodili o 2 mesiace neskor. Nemaj strach, vsetko bude v poriadku.-)

luna22
24. mar 2011

@memory97 má skoro 7 a je o mesiac skor narodená

eis4
24. mar 2011

@luna22 to nevadí ked nesedí.my sme minulí tyždeň boli u dr a mi hovorila že už ju pomaly možte davať sedieť ale len podopretu 😉 to ešte nevedela že malá sedí už od 5 mes 😀 ,ale naša je silná a pevná od narodenia.potom ju posadila a videla a bola prekvapená.takže sa neboj stači ked bude sedieť o mesiac. 😉 pretáčať z bruška na chrbátik sme sa naučili iba pred3 týždňami 😉 z chrbátika na bruško vedela už od 4 mes ale naspäť nie 😀

eis4
24. mar 2011

@akika722 možno to bola pásomnica 😀 😀 😀

luna22
24. mar 2011

@eis4 tak trošku teda je pozadu, ty máš iného profika doma

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 určite nie je pozadu - vela deticiek tuna vie veci ktore este vediet nemusia, kazde babo je ine tak sa vobec netrap - stopro nie je pozadu

kahlan1
24. mar 2011

@luna22 a kamoska chodi s malym k neurologovi lebo su predcasne narodeny a ona im kazala ze ho este nema davat sediet ani stat ze este to nema vediet - takze co neurolog to iny nazor a ta druha neurologicka ti co vravi?

carmenn323
24. mar 2011

@mirmaj veru dlho som tu uz nic nepopisala nieje casu malicky je hyperaktivny 😀 mame sa dobre pekne rastieme a dobre papame mame 70cm a 8900g vy ako? 🙂

carmenn323
24. mar 2011

@akika722 malinky rastie ako zvody 😉 tesime sa ako pekne papa,prelezie celi dom uz sa stavia na nozicky vy ako?

carmenn323
24. mar 2011

@katulkaaaaaa ahoj moja zlata ako sa mi mate? dlho som tu nebola ty si dobra ze 5km s kocikom 😉 deticky posluchaju?ako malicky?

katulkaaaaaa
24. mar 2011

@carmenn323 ahoooj rada ta tu vidim,mame sa fajn vsetko ok,a vy ako?by sme mohli stretko dat s deckami 🙂

carmenn323
24. mar 2011

@katulkaaaaaa aj my super 😉 stretko by bolo fajn 🙂 rada by som ta videla aj deturence malicky je aky velky tusim ide na tatina

carmenn323
24. mar 2011

@katulkaaaaaa kde si dala fotit Simonka? krasne fotecky

danulienka35
24. mar 2011

pekny vecer babulky dalsi basen 😀 Lásko něžná, řeko životodárná
s Tebou život se celičký změní
v skutečnost co dříve bylo snění
napájím se z Tebe za velkého parna

Jsi řeka co od věků plyne v nás
přinášíš spoustu netušených krás
s každou další hebkou Tvojí vlnou
zažíváme moc lásky tolik tajuplnou

A kdo ve vlnách lásky naučí se plout
vírům zrádným se potom snadno vyhne
s láskou zajisté každé srdce zjihne
a duše se bude nesmírným štěstím dmout

danulienka35
24. mar 2011

@eis4 ahoj mojko hej mala ho zahnisane kupila som ophalmo kvapocky a nastastie jej to prechadza ale vcera ho mala strasne ani otvorit ho nemohla ☹

eis4
24. mar 2011

@luna22 ale nie je pozadu!!!!,práve to som sa ti snažila vysvetliť že ked dr. povedala že ju až teraz mám začať podopierať to znamená že by stačilo ked bude sedieť až o mesiac,presne ako píše kahlan každe dieťa je iné.
moja sa ani za boha nechce naučiť ťap ťap ťapušky a niektore detičky to tu už dávno vedia. tvoja sa vedela pretáčať z bruška na chrbátik a to moja absolutne nechcela,radšej vrieskala aby som ju pretočila 😀 neboj prekvapi ťa zo dna na den začne sedieť alebo niečo iné. 😉

eis4
24. mar 2011

@danulienka35 chudatenko moje malé,nech sa jej to očko rýchlo vylieči ☹
dala som fotky ráno,na prvej drží ten slnečník 😀 aj dnes ho celý čas držala dvoma rukami akoby sa bála že jej ho niekto zoberie 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/augustove-milaciky-2010-3/

alure
24. mar 2011

ahojte babulky
nestíham vás dočítať,som dnes total k.o. Denis je umrnčaný idú mu naraz 3 zúbky a nechce nič papať,len si trie ďasienka jedinné čo vyžaduje je MM 😒
@danulienka35 ahoj mojko ako máš zajtra program? mohli by sme sa stretnúť po plávaní?Ohľadom toho náhrdelníka na zúbky ☹ už neviem čo mám chudatenku dať,masírujem calgelom,chvílku je dobre potom zas plač ...dnes sme boli takmer celý deň von,medzitým som išla pre Olivera do BA a potom zase von....

alure
24. mar 2011

@eis4 malinká je neskutočne krásna podarili sa ti nádherné zábery 🙂

alure
24. mar 2011

@memory97 aj tak ma to mrzí ☹ ale snáď už to budeš mať doma a potom si už nájdeš iný obchodík na nákupy....
@vladka84 a akú podložku máš ty? hoď link mojko 🙂 bola si spokojná s nakupovaním cez nich? ja už radšej preverím každého predajcu...po skúsenostiach s madernou 😠

danulienka35
24. mar 2011

@eis4 dakujem mojko si zlatucka no vidis paci sa jej daznik 🙂
@alure ahoj moja jasne mozme kludne i pred plavanim napis o kolkej budes pred mokem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre