♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
29. mar 2011

@danulka3 nam zabera physiomer baby a libenar ☹
@liba78
@majka35 okna som uz zacala umyvat...uz mam v kuchyni 😉 lebo bolo uz dost sero tam 😀
@seagull2404 ja to poznam...ked je mm sam s malou tak nic neurobi a ja pridem z roboty a som s malou a ked zaspi zacinam prat, zehlit, pratat, varit...do polnoci kazdy den a o 6tej vstavam...co narobime? tak sme si naucili 😝

evanns
29. mar 2011

@vladka84 prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid 😀

majka35
29. mar 2011

@seagull2404 waw, že si ti chce variť kadejaké špecialitky, ja si stále ráno poviem, že si uvarím toto a toto a keď je trezka hore, tak si už neuvarím nič, akurát tak zemiaky do rúry a k tomu kyslé mlieko

@vladka84 ja som pri barborke taký problém vôbec nemala, ved mi spala od 3. mesiace celú noc a aj ked sa zobudila, bola tichúčko a tá moja modrooká blondýna vreščí jak pavián stále 😖

@alure ďakujem
@liba78 ja som mala minulý rok jednu pani na umytie okien, keďže som bola tehotná, tento rok tiež rozmýšľam, že si ju zaplatím, berie strašne málo a je dôsledná ... ja radšej pôjdem s terezkou na prechádzku, aj tak mám pocit, že celé dni nič nerobím, len upratujem

majka35
29. mar 2011

@evanns ta u nás je šero už v celom byte a aj žalúzie chytili nejaký šedý nádych

majka35
29. mar 2011

@evanns ty čo zase za fajnotku varíš?

liba78
29. mar 2011

@alure Kubko miluje Lego. Ale na narodeniny chce nový bicykel. U nás je apríl narodeninovo náročný. 13 moj mm a jeho dvojča, 16 Kubko 24 brácho. A ešte Jurkovia meniny a Marek meniny 🙂

eis4
29. mar 2011

@majka35 bože ja by som ti aj cestu zaplatila 😀
velmi rozmýšlam že asi bude umývačka riadu namiesto notebooku.ušetrí my to čas aj vodu 🙂
@alure moc su prefíkané tie naše detičky 😀

evanns
29. mar 2011

@majka35 😀 😀 😀
vcera som varila do noci 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36275

eis4
29. mar 2011

@liba78 že umývanie okien 😀 .ja som okná neumyla už asi od jesene,lebo máme šikmé okná-strešné.ešte zvnutra v pohode umyjem ale vonkajšiu stranu ked vyklopím tak nedočiahnem na vrch ani ked sa postavím na stoličku ☹ a prito m su špinavšie ako ked máš kolmo okno lebo všetká špina sa na tom udrží 😒 neznášam tento byt 🙄

majka35
29. mar 2011

@evanns no, terezka je už hore, pobalím, nakŕmim, dávam do kočíka a o hodinu že bude jeden tanier pre mňa pripravený na stole ... mňam 😀 😀 😀 😀 😀

alure
29. mar 2011

@liba78 no tak to by sme ich mali zoznámiť s Oliverom 🙂 Bycikel dostal chrobák minulý rok...no aj u nás moja mama 5.4. bude mať 60 potom Oli,potom ja,a tiež Marek a Marcel 🙂
@eis4 ale inak sú zlatíčka naše milované 🙂 len niekedy by nemuseli byť také premúdrelé 😉

mirmaj
29. mar 2011

ahojte, pripájame sa k uplačkaným detičkám kvôli zúbok ☹ od včera je hrozne mrzutá, nič nám nevyhovuje ani nosenie na rukách, kedykoľvek spustí taký ľútostivý bolestivý plač aj so slzičkami, chúda moje male, zubok ešte necítiť ale má na diasenku takú priesvitnú čiaročku tak myslím že su to zubky a odmieta papať všetko ostatné okrem mliečka
@alure krásna tortička aj pozvánka, si šikovná 😉
@liba78 ked budeš mať tu upratovačku od kamošky aj mne by sa zišla na tie okna, a ja ich nemám až tak veľa tak by jej stačili u mňa asi aj 3 hodinky 😵
@vladka84 nie si vtipná aj ja som si myslela že čím bude staršia tým to bude lepšie, asi sme zabudli že vtedy rastu zubky 😀
@eis4 umývačku ti naozaj odporúčam, ja keby ju nemám tak tu máme asi riady celý týždeň 😝
@evanns dávaš super recepty, už som si ho uložila uričte v blízkej dobe vyskúšam 🙂

evanns
29. mar 2011

@majka35 nekrm malu dame im spolu 😀 nestacaj cas 😉

alure
29. mar 2011

@evanns ten šalátik si ukladám,ale budem ho robiť bez majonézy 🙂 zajtra k obedu ..mňamka už sa teším..dnes ešte máme os nedele segedín čo varil mm 😀

liba78
29. mar 2011

@eis4 strešných mám 5, a normálnych 9. Ale z tých deviatich sú 3 veľké a 2 ooooooobrovské. 😠 A tá kamoškina upratovačka okná neumýva, tie si umýva ona sama ☹ , jediné čo ma teší je že ich má viac 😅

@alure vedeli by sa spolu pohrať 😉 Tak apríl je aj u teba náročný

liba78
29. mar 2011

@mirmaj máme smolu, umývam si sama ☹ Ale teraz nemám chuť, som ko.

vladka84
29. mar 2011

@alure ja namiesto majonezy davam biely jogurt a tiez je to mnamka 😉 my si ho urobime zajtra... @evanns ale nie ze my vsetko s @majka35 zjete kym pridem 😀 😀 😀

alure
29. mar 2011

@mirmaj moja ☹ nech to Tamarku čo najskôr prejde... ja som takto bola s Deniskom a pár dní odmietal papať len pil MM,to prejde určite a bude dobre...ja som mu trošku masírovala ďasienka tou kefkou a gelikom,a máme už od piatka tú retiazku a fakt je to super..aspoň bolesti už nemá,ale nespavý je
tortičku mi budú piecť na to sa ja nedám (nemám na to gény) a pozvánočku som robila ja ..za tú ďakujem 🙂

vladka84
29. mar 2011

inak, ja mam umyvanie okien rada 😕 asi som si zvykla, ked som minuly rok v auguste umyvala aj na trikrat, aby to moje dieta uz islo na svet 😀

alure
29. mar 2011

@liba78 ach jéjda ty tých kien teda máš 😖
no budeme sa striedať v dátumoch a oslavách 🙂
@vladka84 ja tiež radšej jogurt alebo kyslú smotanu (majoneza mi nerobi moc dobre na zaludok) tak budeme mať zajtra obidve fajnú mňamku

vladka84
29. mar 2011

@mirmaj vam aspon zubky idu, tak vies preco je nervozna, ale my? po zubkoch ani naznak a mala je upistana az hroza 😒 nech vam rychlo prejde 😉

alure
29. mar 2011

@vladka84 😀 😀 😀 nápodobne 🙂 v auguste som brala všetky služby v bloku a umývala som schody a chodbu,okná takisto a nakoľko nám zateplovali barák tak som deň čo deň behala po záhradke s vysávačom a hrablami ..a nič 😒 aj tak sa mladému pánkovi zmyslelo že tam dnu mu je lepšie 😀

eis4
29. mar 2011

@alure kde objednávaš taku krásnu tortu.ja už teraz rozmýšlam že kde objednám nelinke na jej 1. ročik tortu ,lebo moja svokra vždy objedná take komunistické uplne maslove a to ja naozaj nemusím,a nie su ani pekné. ked objednávala mne na narodky tak jej mm povedal že mám rada ovocné,tak nakoniec tá pani neurobila tortu ale koláč 😒 a pre Nelinku chcem nejaku peknu Tortičku 🙂

eis4
29. mar 2011

@mirmaj už aj ja k tomu smerujem,mám to tu už 2 deň a neviem či budem mať čas ich dnes umyť 😀

mirmaj
29. mar 2011

@alure asi začnem aj ja uvažovať o tom nahrdelníku ☹ nech to čím skôr prejde. Do takého niečoho by som sa ani ja nepušťala, čo sa torty týka tak ja zvladnem jedine tu nepečenú z kyslých smotán 😀 ale máme jednu naozaj šikovnú cukrárku ( sesternicu) ktorá pečie krááááásne a aj veľmi chutné torty také ako si aj ty dala foto, takže si s tým nelámem hlavu a vždy ked potrebujem niečo takéto viem na koho sa môžem obratiť 😉
@liba78 ani ja sa do nich dnes určite nechystám ale do veľkej noci to hádam stihnem 😝

eis4
29. mar 2011

@liba78 no ja mám len 4 strešné ale neviem kedy ich umyjem,asi ked už nebudem cez ne vidieť 😀

mirmaj
29. mar 2011

@vladka84 dakujeme, u nas su to určite zubky teraz
@eis4 keby si trocha bližšie dám ti super tip na výbornú cukrárku 😉 u nas to bolo presne tak isto ešte ani nebol tak problém ich umyť ako poutierať a pospratovať, takže na odkvapkávači boli niekedy aj dovtedy pokiaľ sa zasa nepoužili 😝

alure
29. mar 2011

@eis4 ,
@mirmaj
ja som mala pred tým v rožňave susedku ktorá Oliverovi vždy ulahodila a upiekla mu od výmyslu sveta čo si zmyslel.Teraz som objavila toto http://stefand.vesele.info/ je to od nás cca 35 km ale vždy lepšie ako utekať niekde do BA za hrozné ceny a BA mám tiež cca 30km + - nejaký km podľa toho v ktorej časti ....a ja som na tom tiež tak 🙂 tú nepečenú bezprobémov,aj koláče hocijaké ale na takéto niečo už proste nemám "ruky"
určite by som do toho náhrdelníka išla,aj druhé mamule čo to majú si ich moc pochvaľujú
ach jo svokry 🙂 sme zase pri obľúbenej téme 😀

mirmaj
29. mar 2011

@alure waaw oni piekli aj tortu pre česko-slovensku ma talent, su naozaj úžasní 😉 Oliverko bude určite šťastný aj z torky a ešte viac z darčeka ktorý ste mu vymysleli. Idem pohľadať niekde ten nahrdelník a hned ho aj objednám

seagull2404
29. mar 2011

@alure neviem, vraj lebo sa deticky boja bleskov, ze pozriet sa moze prist kazdy, ale ze fotografovanie az ked budu deticky zvyknute, je to cudne, lebo sa na to vsetci pytaju, babky su zvedave a tak, tak som myslela, ze im aspon nieco ukazem ☹ ja viem, ze si to mozem poslat aj sem, ale postarka prinesie len papierik o oznameni a ja budem musiet na postu a tam mi to nedaju, lebo meno a adresa nesedia, skusim najst este aj v ZA nejaky obchod, ze to tam objednam a uz len pridem pre to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre